Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Steven Stamkos
Leon Draisaitl
Evander Kane
Sean Couturier
Wayne Simmonds
Mike Hoffman
Sam Reinhart
Nico Hischier

Kris Letang
Jake Muzzin

Martin Jones
Matt Murray
Prosim, napises mi do spravy, co ziadas za Paciorettyho?
Se změnou majitele mění organizace Seattle Bay i svůj název. Tým se stěhuje o pár set mil směrem na jih, nedaleko mostu přes průliv Golden Gate. Představuji Vám tým San Francisco Seals a jeho základní stavební kameny pro následující sezonu 18/19.

Patrick Kane
Evgeny Kuznetsov
Nicklas Bäckström
Joe Pavelski
Mikko Rantanen
Kyle Connor
Max Pacioretty

Drew Doughty
John Carlson
Tyson Barrie

Braden Holtby
Marc-André Fleury
The Rev píše: Zároveň koukám, že tu máme pár nejasností ohledně pravidel, takže by bylo fajn to do startu sezóny nějak revidovat :hmm: Napadne-li vás něco, je tu “open policy”, takže sem s tím - teď je ta nejlepší doba na to to vyřešit, upřesnit či ukotvit.
I když pravidla vypadají jasně a dlouze, našlo se pár věcí, která tam chybí - možná byla součástí oběžníku a nejsou součástí pravidel, to už nevím. Pamatuju si pár věcí, které postrádám:

1) kolik je maximum prospektů (dohodli jsme se v yahoo, že 3, ale v pravidlech to není)
2) kolik kol má prospect draft - asi by měl mít stále 2 kola, i když tím týmy jako já nedosáhnou na maximum prospektů
3) jak se určí pořadí v regulérním draftu. Zatím to vypadá na to, že se využije los pořadí pro prospect draft a jen se otočí pořadí v obou skupinách, takže pořadí by bylo následující:
Prospect draft: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12
Regular draft: 6,5,4,3,2,1,12,11,10,9,8,7
4) co vidíme teď, tak nemáme v pravidlech, co dělat s někým, kdo nepošle včas své keepery. Takže přidat, že v takovém případě mu bude vybrána sestava podle pre-season pořadí
5) v prospect draftu myslím nemáme žádnou čekačku (jako byla v KD) a podle mě ji tam musíme dát. Nebyl bych tak přísný, aby to bylo 6 hodin, ale protože musíme stihnout před začátkem sezony oba drafty, nemůže to být ani moc vstřícné. Viděl bych to na 30 hodin (bez jakéhokoliv mražení)
6)Způsob regular draftu - asi to bylo v úvodním dopise, protože is pamatuju formulaci, že napoprvé aukce, pak tradičně hadem, nicméně v pravidlech to nevidím.

To je zatím asi vše, pokud k tomu něco máte nebo vás napadá další věc, přihoďte to sem, ať todáme včas dokupy.
Rethon píše: :blabla: :blabla:
Nic ve zlym :wink2:
1) asi se shodnem na 3
2) ovšem pouze pokud to znamená 3 kola draftu! Rozhodně nesouhlasím s tím, aby se najednou zvedl počet, s tím jsem určitě minule nepočítal! (já teda nepočítal s víc věcma, ale už jsem se poučil)
3) nakonec je to asi nejlepší
4) Preseason pořadí je krutý, já bych dal buď current, nebo owned % (ale já jsem měkkosrdcatej :neviem: )
5) Já bych dal klidně 24h bez mražení a s případnou operativní změnou.
6) Nic jinýho než had IMO nemá smysl, protože aukce fakticky pořadí ruší.
Rethon píše: 1) kolik je maximum prospektů (dohodli jsme se v yahoo, že 3, ale v pravidlech to není)
2) kolik kol má prospect draft - asi by měl mít stále 2 kola, i když tím týmy jako já nedosáhnou na maximum prospektů
Pokud se zvyšuje počet prospektů na tři, tak bych řekl, že každý by se měl v prospekt draftu účastnil tolika kol, aby dosáhl maximálního počtu prospektů. Tzn., že ty by ses měl účastnit všech tří kol. Já si třeba nechám oba dva, tudíž bych vybíral jen v prvním kole.
AndyF píše: 4) Preseason pořadí je krutý, já bych dal buď current, nebo owned % (ale já jsem měkkosrdcatej :neviem: )
Ostatní věci nechci pitvat. Tomu current pořadí moc nerozumim. Např. Holtby má pre-season 24 a current 299. Naopak McElhinney 324 a 98. Nechytil jsem, že by se Holtbymu mělo stát něco zlého, každopádně z těchto dvou bych keepoval jeho bez rozmyšlení. Procento by možná odpovídalo víc, ale zase je narozdíl od pořadí možná remíza :)

Vlastně chci ještě něco pitvat - 3 kola prospect draftu znamená, že los toho posledního (v tomto případě mě) podělá ještě víc, než kdyby byly jen dvě. Takže sudý počet je podle mě správnou cestou. Nebo bychom se shodli, že ve třetím kole bude stejné pořadí jako v kole druhém - aby se vyrušil ten 1st pick?
Rethon píše:3 kola prospect draftu znamená, že los toho posledního (v tomto případě mě) podělá ještě víc, než kdyby byly jen dvě. Takže sudý počet je podle mě správnou cestou. Nebo bychom se shodli, že ve třetím kole bude stejné pořadí jako v kole druhém - aby se vyrušil ten 1st pick?
Nejdřív jsem chtěl napsat, že los je los.
Prostě smůla.
ALE
Já bych tedy navrhnul, aby to 3. kolo šlo podle reálného pořadí v tabulce sezony (PO bych nechal stranou, ale je mi to fuk..)
Prostě malá výhoda pro ty horší, protože nepředpokládám, že by někdo tankoval sezonu za lepší pořadí v 3. kole prospekt draftu.
Ked už ten trejd Laineho prešiel tak upravený list...

Barkov
Johansen
Granlund
Boeser
Aho
Teravainen
Trochek

Werenski
Ekblad
Chabot

Talbot
Markstrom
Ahoj

Kucherov
Matthews
G
Gaudreau
Point
Smith
Johnson
Lindholm

Manson
Hanifin
Skjei

Andersen
FLYERS FAN píše:Ahoj

Kucherov
Matthews
G
Gaudreau
Point
Smith
Johnson
Lindholm

Manson
Hanifin
Skjei

Andersen
10 + 2, musíš někoho z pole převlíknout do brankářskýho
Skjei out
FLYERS FAN píše:Skjei out
Lehner In
Tak som nastavil draft, a vymenil aj draft picky. Poradie v doplňovacom drafte začína ako sa spomínalo opačne než v prospekt drafte vo vnútri každej z dvoch skupín (6,5,4,3,2,1 - 12,11,10,9,8,7) hadom.

Dátum doplňovacieho draftu bol určený na štvrtok, 20.9. Ostáva nám ešte určiť čas začiatku draftu - ak by Vám to nevadilo začalo by sa o 21:30 (megatonova prosba) - tým že ide o hada, nemalo by to presiahnuť podľa mňa hodinu a pol :jn: .
A někde teda odstartovat prospekt draft, aby se mohlo začít vybírat?
Asi to úplně nesedi, treba hornqvista JKL keepoval.
Oznámim sa, len sa musia doriešiť drobnosti.

EDIT to AndyF: opravené.

Týmto by ste si ešte raz mohli skontrolovať tímy, pozeral som to viackrát, no samozrejme mi to pri tom veľkom merítku mohlo ujsť, do začiatku draftu to ešte ide upravovať.
U Kosatek a Rangers mi chybí po jednom keepu. :neviem:
K Rethonovým připomínkám:
1) 3. Doplní se do pravidel.
2) Tady to je otázka :hmm: Asi bych o tom nechal hlasovat s tím, že buď teda jen dvě, anebo tři a třetí kolo by mělo zrcadlově obrácené pořadí regular season (12. by bral jako 1. a 1. jako 12.).
3) Viz danny. Doplní se do pravidel.
4) Dal bych current pořadí. Chápu, že lidi pracují/studují a tak, ale nějaká aktivita se u keepera zkrátka vyžaduje. Na příští keepování bude deadline.
5) Bude záležet na tom, kolik teda kol pojedeme. To bych určil jako první.
6) Přesně jak píšeš. Doplní se.
Rono píše:U Kosatek a Rangers mi chybí po jednom keepu. :neviem:
U Kosatek je navíc Eberle, Zucker a chybí Werenski, Chabot a Markstrom

U Rangers chybí Buchnevic
Já to téma ještě jednou otevřu..
K čemu je u prospektů podmínka rookie status??
Ty další dvě jí víceméně ve skoro všech případech přebíjejí a vnáší to do věci zmatek.
Já bych tu podmínku vypustil a nechal jen počty zápasů a věk.

A jednejme rychle, ať se to vyjasní.
Abych to upřesnil, pokud se to neprojedná, budu trvat na tom, že podle litery pravidel jsou :rev: prospekti out :rtfm: (což je blbost i když to Danny už tak pojal)

případně bych tedy větu
Hráč stráca svoj status prospekta vždy po sezóne, ak prestal spĺňať minimálne jednu z hore napísaných podmienok.
změnil na
Hráč stráca svoj status prospekta vždy po sezóne, ak prestane spĺňať hore napísanú podmienku.
Původně:
Hráč stráca svoj status prospekta vždy po sezóne, ak prestal spĺňať minimálne jednu z hore napísaných podmienok.

Nově (přeloženo, ve slovenštině si tolik nevěřím):
Hráč ztrácí status prospekta vždy po sezoně, pokud již nesplňuje ani jednu z výše uvedených podmínek

Revovi borci by podle mě měli být stále prospekty.
Rethon píše:Původně:
Hráč stráca svoj status prospekta vždy po sezóne, ak prestal spĺňať minimálne jednu z hore napísaných podmienok.

Nově (přeloženo, ve slovenštině si tolik nevěřím):
Hráč ztrácí status prospekta vždy po sezoně, pokud již nesplňuje ani jednu z výše uvedených podmínek

Revovi borci by podle mě měli být stále prospekty.
Problém je, že už ty podmínky 2,3 jsou složené podmínky a tudíž se o nich nedá hovořit jednotlivě.
Pro hráče v poli podmínka 3 bude platit vždy, tudíž ji budou splňovat vždy, tudíž by byli prospekty navěky.
Vím, že slovíčkařím, ale to u pravidel většinou tak je..
AndyF píše:
Rethon píše: Hráč ztrácí status prospekta vždy po sezoně, pokud již nesplňuje ani jednu z výše uvedených podmínek
Problém je, že už ty podmínky 2,3 jsou složené podmínky a tudíž se o nich nedá hovořit jednotlivě.
Pro hráče v poli podmínka 3 bude platit vždy, tudíž ji budou splňovat vždy, tudíž by byli prospekty navěky.
Vím, že slovíčkařím, ale to u pravidel většinou tak je..
Pravda:
Hráč v poli ztrácí status prospekta vždy po sezoně, pokud již nesplňuje ani jednu z výše uvedených podmínek a) a b)
Brankář ztrácí status prospekta vždy po sezoně, pokud již nesplňuje ani jednu z výše uvedených podmínek a) a c)

Máme to podle mě zbytečně složitý na to, co to má dosáhnout, ale takhle to snad dává smysl.
21:30? Moje prosba je zase dřív, ale je mi jasné že se toho nedočkám, ale ozvat se musím. V nejhorším autopilot.
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS