Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Je tady někdo, kdo je ochotný vytrejdovat brankářskou jedničku?
Jsme zpět :hfman:
Zdar.
S největší pravděpodoobností bude k dispozici Raanta pro nějakého zoufalce,
Dále Kessel a JvR asi už neprodloužím, tak kdyby měl někdo zájem, ať si to můžu promyslet
Ahoj, taky teda začnu. U mě jsou podobně k dispozici Petry, Parayko, , Galchenyuk, Koskinen.
Anebo vymyslete deal 2 (mé) za 1 (vašeho) - může se to týkat kohokoliv.
The Rev píše:
pát 23. srp 2019 05:25
Jsme zpět
Pokračujeme ve stejné GM sestavě nebo někdo odpadá? Jinak by bylo taky fajn vybrat ideální den pro drafty...
You are not allowed to view this page because you are not in this league. (Error #152)

:hmm: :hmm: :panika: Nezjistíte někdo, pod jakým emailem jsem tam registrován pro jistotu? :D
email máš skrytý, možná ho uvidí rev
Bohužel nezjistím, jseš jediný hidden :-?
A jakože do yahoo se mi přihlásit jde. adam.papousek@email.cz

tak ten tým, jestli to půjde, přehláš na tento email? :neviem:
Snad se tu rev objeví..
Už by to chtělo pomalu nastavit keepery a začít se domlouvat na draftu
Minimálně by to chtělo potvrdit, že všichni pokračují..
To jsem psal už před týdnem...

Jinak hledám zejména TOP centra, možná gólmana.

Nabízím hráče jako P. Kane, Kuznetsov, Bäckström, MaxPac, Connor, Pavelski, Doughty, Barrie
Mám trochu strach, třeba Danny nebyl na HF tento kalendářní rok..
Dobrá, už jsem tam. :good:
Zkuste napsat možná data pro konání draftu
https://doodle.com/poll/22v37yqwwss3ky27
Pokud se vám zdá, že by se mohl konat dříve, nebo později, tak klidně pište
Co se týká draftu momentálně vůbec nevím. Buďto doplním později nebo se jednoduše přizpůsobím.
AndyF píše:
pát 06. zář 2019 15:21
Mám trochu strach, třeba Danny nebyl na HF tento kalendářní rok..
Jestli si to dobře pamatuju, tak on neplánoval pokračovat dál... Právě proto jsem nakonec přebíral ten jeho tým a ne ten po Cathy. S tím, že on ho povede jen nějak dočasně, než se najde náhrada.
hapy píše:
pát 06. zář 2019 19:05
Jestli si to dobře pamatuju, tak on neplánoval pokračovat dál... Právě proto jsem nakonec přebíral ten jeho tým a ne ten po Cathy. S tím, že on ho povede jen nějak dočasně, než se najde náhrada.
To máš pravdu, ale mohl to aspoň potvrdit..
Aj Ohlund pisal, ze to bali. Zda sa, ze treba ziskat dvoch ludi.
Connor McDavid píše:
sob 07. zář 2019 01:04
Aj Ohlund pisal, ze to bali. Zda sa, ze treba ziskat dvoch ludi.
Ja vždy všetko balím po 1 zlom dni/týždni len aby ma to potom prešlo a išiel som dalej :jn:
:!: :!: :!: HLÁŠENÍ :!: :!: :!:


Pojďme si dát pomalu deadline na keepy :hmm: Navrhuji termín 20. 9. Keepuje se ve formě 10 hráčů do pole + 2 brankáři. Házejte to klidně sem do diskuse. Kdyby byly nějaké nejasnosti, ptejte se :rev:

A tady prosím zahlasujte, který den by se Vám hodil na případný draft :arrow: https://doodle.com/poll/22v37yqwwss3ky27

btw:

What's New for Fantasy Hockey '19
New Default Waiver Settings for Public and Pro Leagues
In a significant change for public and pro leagues, continuous waivers with FAAB (Free Agent Acquisition Budget) will now be used to claim players instead of Free Agents.
You will make claims to add players for the next day same as ever. However, claims are resolved by price paid and ties are broken by waiver priority.
This is much fairer than awarding players to the first player to make the claim. Sorry West Coasters, we have to be fair to everyone.

Tohle bude sranda :cool: :giggle:

Jinak Lunddíru náhodou někdo? :jn:
Crosby
Tavares
Marchand
Marner
Kreider
Konecny
Patrick

Karlsson
Pietrangelo
Klingberg

Vasilevskiy
Grubauer
______________
K trejdu jsou tedy k dispozici například R. Suter, Schmaltz, Morrissey, Carter, Montour, Orlov, Allen, Khudobin.
Určitě pokračuju, keepery mám připravené, ale ještě je možnost, že se něco upeče, takže s tím počkám.

Na draft bych měl být k dispozici asi vždy, ale potvrdím asi až dorazím příští týden do práce.
Překontrolujte si, jestli máte dobře zapsané trejdy draft picků.

V blízké době budu nějak losovat pořadí draftu pro prospecty a pro sezonu.
Rozdělím týmy na 2 poloviny podle loňského pořadí a v každé. 7-12 bude brát první, 1-6 bude brát jako druhá. Vnitřní pořadí bude součást losování. Doufám, že je to tak správně

Seznam prospektů udělá hapy, ale sami už byste měli tušit, komu status končí a pmalu se rozhodnout, koho musíte keepovat, a koho pustíte..
Systém bude jako loni, první kolo začne od skupiny 7-12, druhé od skupiny 1-6 a třetí opět 7-12. Každý doplní pool do počtu 3, vynechávají se pozdější kola (kdo doplňuje jen třeba 2, bude tahat první kolo a druhé)

Zkuste se podivat na ty termíny draftu, zatím je jen 5 lidí to je bída.

Ke zvážení navrvhuji udělat draft čistě podle loňského pořadí.
Stejně jako můžeme popřemýšlet, jestli třeba na prospecty zrušíme hada a půjdeme každé kolo od skupiny 7-12
Vzdavam sa Vilardiho ako prospekta.

Suhlas s rovnakym poradim vo fantasy drafte podla vysledkov vlanajsej sezony. Nesuhlas so zrusenim hada v prospekt drafte.
Pre mna je skor dolezity cas draftu ako den, tak asi o kolkej by mal byt?
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES