Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

A ta možnost, že se nejdříve udělá draft ( had) a poté se udělá prospect draft se vám nepozdává?
seznam prospectů napsal hapy, bude potřeba pak jen sepsat update poté, co zjistíme, kdo si koho nechá.

Já, jelikož můžu získat nejlépe 7. pick, si radši nechávám celé trio a prospect draftu se letos nezúčastním
Já si můžu nechat jen Makara toho si samozřejmě drzim
Není potřeba to komplikovat. Každý vidí v příslušném topicu, kdo mu zůstává a automaticky se přenáší do další sezony. Pokud chce někdo uvolnit stávajícího prospecta, napište jeho jméno sem (viz. Connor o pár řádků výše) nebo mně do zprávy.
Právě jsem rozlosoval vrchní (fakticky spodní část) "Hada" prospectů.
Použil jsem stránku
https://www.random.org/lists/?mode=advanced
zadal jsem týmy v pořadí, v jakém se umístily 1-6
Zvolil jsem pregenerated randomization based on persistent identifier takže si každý může losování nasimulovat sám. Jako randomizační klíč jsem použil název ligy
HF Hlinka Keeper League
O regulernosti nemůže být pochyb, neb jsem skončil poslední

Výsledné pořadí spodní části je tedy

Rangers
Raw Elite Vanillas
Greenock Greenskins
San Francisco Seals
Lenochodi Wolves
Ricany Phantoms


V zápětí stejným způsobem vygeneruji vrchní pořadí (skupiny, která tedy půjde jao první)

Jako klíč zvolím třeba čas odeslání tohoto příspěvku

Editováno: tedy "Ut 24 9, 2019 21:02"
Vylosované pořadí první skupiny vyšlo

Monkeys piss
Newark Diablos
Hats under Windmill
Kosatky
Vladimir's Team
Modrobílá Šlechta
Jinak za mě se dá draft ještě posunout, protože můžu asi dřív, tak klidně můžem dát těch 20:00. Zkuste tedy ještě napsat, komu by to vadilo.

Dále se dá očekávat zvýšená aktivita trejdů s deadlinem a draftem. Takže navrhuju, deadline čtvrtek večer a pátek bude jediný den na případná veta.. (protože v sobotu už budou naklepaní keepři a byl by asi fakt zmatek).
Tím prosím, udělejte si tento týden čas. Nemusíte tu být celý den, ale sem tam mrkněte. Na otázky stačí jen rychle odpovědět, ANO x NE nebo tak něco. Ať si pak někdo nestežuje že se rozhodlo bez něho.
Bohužel to budu brát, že kdo se neozve do jedonoho dne, tomu to nevadí.

Za JKL tedy bude zřejmě náhrada, snad se to dořeší zítra a bude mít ještě alespoň den na případné trejdy.
FINAL FAQ

1) Do kdy musím zvolit keepery?
Do 27. 9. 23:59. Keepujeme 10 hráčů do pole a 2 brankáře.

2) A kam je mám pak dát?
Vepiš je sem nebo je nacvakej přímo do yahoo. Nebudu se zlobit ani když mi je napíšeš do pm.

3) A co když chci jako keepera svého prospekta a nemám ho v týmu?
Napiš Revovi, anebo sem vlož seznam keeperů i s ním.

4) Jo a do kdy můžu trejdovat?
Trade musí být oficiálně zapsaný do příslušného topicu (trade tracker) do 26. 9. 23:59.

5) No a kdy draftujem?
29. 9. ve 20:30. Nalejte si vychlazenou coca-colu, oprašte seznamy a půjdeme na to.
Pokud to dobře chápu pánové tak začínám první tudíž se vzdám Sama Steela. Od kdy se můžou draftovat prospecti, už v tom mám bordel a zapomněl jsem jak to bylo loni.
Selly8 píše:
stř 25. zář 2019 06:11
Od kdy se můžou draftovat prospecti, už v tom mám bordel a zapomněl jsem jak to bylo loni.
Přes návrh Megatona zůstává prospekt draft před doplňovacím. Můžeš tedy začít klidně hned, jak udělám topic.
Pokud si někdo ještě stejně rozmyslí pustit prospekta, musí tak učinit dřív, než se dostane na řadu případný pick, jinak ho samozřejmě někdo přeskočí.
Som za draft najskor 20:30, keby to nevadilo vacsine tak aj 20:45 alebo 21:00
Kucherov
Matthews
Gaudreau
Giroux
Point
Lindholm
Johnson
Labanc

Dahlin
Trouba

Hart
Andersen
AndyF píše:
úte 24. zář 2019 21:23
Tím prosím, udělejte si tento týden čas. Nemusíte tu být celý den, ale sem tam mrkněte.
:doh:
Mega, byl jsi tu v pul 9, to je tak těžký, napsat toho Hughese do draftu, ať můžeme jít dál??
Aby to bylo ještě oficiální, tak nezvěstného JKL nahradí
Fabregas
s novým týmem
Hats under Windmill

Ale stejně to tu nikdo nečte, tak co já si šoupu prsty..
Zdarec, pánové :)
Jsem tu a jsem ready.
Během zítřka intenzivně proštuduju svůj kádr a případně se vám ozvu s nabídkou trade.
Jsem celou pracovní dobu na PC, takže i mě můžete napsat zde na HF zprávu, jsem připraven vyměnit prakticky kohokoliv :-D
Ve fantasy již budu načínat 6 sezonu, avšak toto bude moje první keeper liga.
:klobuk:
AndyF píše:
stř 25. zář 2019 22:33
AndyF píše:
úte 24. zář 2019 21:23
Tím prosím, udělejte si tento týden čas. Nemusíte tu být celý den, ale sem tam mrkněte.
:doh:
Mega, byl jsi tu v pul 9, to je tak těžký, napsat toho Hughese do draftu, ať můžeme jít dál??
Sry jsem si nevšiml :)
Asi to bude bez odezvy ale mimo keepera mi zůstali např. Oshie, Stasny nebo Ekholm kteří jsou k mání za pick. Nedotknutelní nejsou ani keepeři, ale musí ta výměna dávat smysl, ne žádné ojeby.
Pavelski, MaxPac a Bäckström k dispozici za pick, kdyby měl někdo zájem.
Bobrovski
Rinne

Rielly
Josi
Gardiner

MacKinnon
Seguin
Kopitar
Skinner
Tkachuk
Radulov
Kessel
Kessel k mání za pick, klidně 3. kolo
Ruším keeper na Patricka (sorry, ale jsi furt zraněnej, před tebou Couts s Hayesem :sorry: ).

Místo Patricka keepuju N. Bäckströma.
Vzhledem k trejdum napíšu keepers zde

Pastrňák
Ovechkin
Malkin
Monahan
Benn
Barzal
Keller

Ellis
Krug
Dumba

Schneider
Mrazek
Scheifele
Zibanejad
Landeskog
Connor
Stone
Dadonov
Svechnikov
Rakell

OEL
Barrie

Rask
Saros
Laine
Panarin
Couture
Karlsson
Forsberg
Arvidsson
Hertl

Hedman
Heiskanen
Hamilton

Bishop
Dubnyk
San Francisco Seals keepers

Connor McDavid (via trade)
Evgeny Kuznetsov
Bo Horvat (via trade)
Joe Pavelski
Mikko Rantanen
Timo Meier
Anthony Mantha (via trade)

John Carlson
Drew Doughty
Charlie McAvoy

Marc-Andre Fleury
Braden Holtby
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS