Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Pro mně je čas nejlepší 21h.
Ale v případě, že zrovna nebudu dělat noční na zakázce, ale to se snad nakonec nestane.
Za mě je přes týden 21h strop, později už by to byl problém, ikdyž vím že ten draft odsýpá rychle.
za mě nejlepší je sejít se na osmou a začít někdy lehce potom - 20.15 třeba nebo 20.30
Jestli teda skutečně přebírám dannyho tým, tak si klidně vyslechnu nabídky na hráče, co tam mám. Nějakou představu, koho podrzim, už asi mám, ale uvidím. V neděli se vracím do ČR, tak pak to začnu řešit podrobněji.
Tímto se představuje nový hráč.. :jn: :giggle:
Citam ponuky na Kopitara.
Jaké jinak bylo loňské pořadí, abych mohl aktualizovat all-time standings?
Rono píše:
pát 13. zář 2019 15:03
Jaké jinak bylo loňské pořadí, abych mohl aktualizovat all-time standings?
https://archive.fantasysports.yahoo.com/nhl/2018/5086

League Champion
Ricany Phantoms

2nd
Rangers
3rd
Raw Elite Vanillas
4th
San Francisco Seals
5th
Lenochodi Wolves
6th
Greenock Greenskins


Kosatky
Newark Diablos
Seattle Bay
Desert Ore Magm
Vladimir's Team
Monkeys piss
Začínám mít trochu strach, za týden deadline a JKL a Mega zatim ani ťuk.
Streetman píše:
čtv 12. zář 2019 20:34
...
Založ ten mail na yahoo a pošli mi pm, ať můžeme udělat relokaci ofiko :salute:

Zatím tedy vypadá jako nejschůdnější varianta termínu draftu 29. 9., ale pořád je ještě čas, tak hlasujte :nono2: Eventuelně by se dalo uvažovat (to v případě, že by se draftovalo na konci září) s posunutím deadlinu seznamu keeperů o pár dní. Co se konkrétního času týče, vypadá to dle příspěvků na start mezi osmou a devátou. Já se každopádně přizpůsobím asi jakémukoliv termínu..
ok, pořádně nemůžu až v říjnu, takže to mám vyplněné na září a převážně zeleně
Nějaký zájemce o Ovečkina?
Tak jo, chlapY, do zítřejší půlnoci (19.9. 2019, 23:59) máte možnost hlasovat o draftu. Pak hlasování ukončíme a zvolí se konkrétní termín. Pravděpodobně to už v tuto chvíli stejně vypadá na konec října, takže deadline keeperů můžeme posunout o pár dní, jestli není někdo vyloženě proti :hmm: Máte možnost se vyjádřit :rono:
To je těžký. Já bych celkem rád měl nějakou pauzu před draftem, abych si probral všechny, kdo jsou k dispozici, ale zase jestli někdo nemá nastavený keepery, tak bych to klidně o pár dní odložil, jen ať mu nekeepujeme automaticky.
Já sem keepery nenapsal, protože ještě lehce něco řeším, ale mám je v yahoo už přes týden, kdyby na to přišlo.
Posunut
Kluci sorry za neaktivity. Mám teď nějak dost práce a zdravotní trable, ale s YFL počítám. Spíš jestli bych vás mohl poprosit, nebo spíš comishe, jestli by to šlo, tak dávejte důležité věci do PM tady na HF pak mi dojde e-mail a je větší pravděpodobnost že mi nic neuteče.

Jinak draft kdykoliv, spíš pozdější hodina
megaton píše:
pát 20. zář 2019 11:27
dávejte důležité věci do PM tady na HF pak mi dojde e-mail
Tak to bys měl vidět moji PM, na kterou jsi už tejden neodpověděl..
megaton píše:
pát 20. zář 2019 11:27
...
Ok tedy. Jsem rád, že pokračuješ :serus:

Takže draft tedy budeme mít 29. září. Čas bych kompromisně zvolil na 20:00.

Jelikož je tedy draft až za osm dní (a nemám ještě k dispozici keepery všech gm), tímto posouvám deadline keeperů na nejzazší termín 27. září 23:59.. Můžete hodit seznam sem nebo do pm či to klidně můžete naklikat sami v yahoo. Zkrátka v pátek v noci to tam nabouchám a překontroluju :nono2:

Kdo to nestihne, dostane za trest kotvu Seabrooka mezi keepery až do konce jeho kontraktu. (Sranduju, naklikám tam 10+2 dle nejvyššího hodnocení pre-season ranku, ale tam je pak spíš otázka, jestli nehledat rovnou nového hráče :neviem: ).

Stay tuned.
Poslední, kdo se neozval je JKL.
Vidíte svůj tým (hráče) v týmu? Mě se ukazuje prazdnej. Teda v apce. K PC se teď nějak nedostanu
megaton píše:
sob 21. zář 2019 19:59
Vidíte svůj tým (hráče) v týmu? Mě se ukazuje prazdnej. Teda v apce. K PC se teď nějak nedostanu
Vidim, zkus update appky
Tak nakonec přes webové rozhraní to šlo. Keepers set. Mám tam pár peknejch adeptu na výměnu. Třeba Dušín, nebo Dadonov (lw, rw) ale prakticky nikdo není nedotknutelný. Hledám hlavně kvalitní jedničku
Obrázek
A prospect draft máme kdy?
megaton píše:
úte 24. zář 2019 16:31
A prospect draft máme kdy?
Správná připomínka.. To jsme trochu zameškali.

Což tedy znamená, že je rozodnuto, a JKL tým musí někdo převzít. Nejlépe co nejdříve.

Dnes večer rozlosuji, a začít se pak může skoro hned, až se nový hráč seznámí s principem.. Takže nejpozději ve čtvrtek.. :jn:
Současně sepíšu (nebo kdokoliv) seznam, kolik picků kdo má, komu prospekti vypadli.
Každý si taky rychle rozmyslí, koho se vzdává.
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS