Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Nevim, jak je to v pravidlech, a tím mě napadlo, že by se měly pravidla asi aktualizovat.
Nicméně, za mě,
1) ANO
2) NE
Během sezony klidně 6, ale na FA v jeden moment maximálně 4 kusy. Po sezoně už jen 4.
Nevím, jestli tomu úplně rozumím, ale nevidím důvod, proč by někdo nemohl mít víc jak 4 prospekty, když někdo i s prospektem pošle prospekt slot na nějakou dobu, klidně i jen na zbytek sezony.

Myslím, že něco takovýho jsem tu už navrhoval před sezonou, ale standardně to tu upadlo v zapomnění..
Já myslim, že v pravidlech to máme tak, jak píše Andy, takže bych to zatím dodržoval.
Zároveň souhlasím s tím doplnit do pravidel možnost dočasně trejdovat i prospect slot. Ale je třeba dohodnout podmínky ...
rozeslal jsem maily, aby se podívali všichni, aby se to rychle vyřešilo. Jinak se to asi nedá schválit..
Já upřesním, že se přikloním k většině.
souhlasim s Andym

ve všech bodech
já jsem pro každé oživení, určitě bych to v offseason vyřešil, aktuálně bych se ale držel toho jak je to nastavené, takže jak psal výše Andy
1) ANO
2) NE
viděl bych to jako kluci nade mnou
Tak bych to uzavrel,
Nekam k tradu pripadne piste, koho z poolu poustite.
Tavares i Forsling k dispozici za pick. Kdo dá nejvyšší, je jeho.
Nevím, zda ještě lze trejdovat, ale už vím, které hráče budu keepovat.

Takže za téměř JAKÝKOLIV pick k dispozici:

Tavares
Norris
Palat
Tatar
Sanheim
Forsling
Chytil
Dostál
Schmid
Pro informaci
Trade End Date: February 28, 2024
Stal se nám s Fabregasem menší fail. Domluvili jsme ráno trejd Nurse, ale nestihl ho už před devátou přijmout a po deváté mu už nešel přijmout. Měl by někdo problém s tím, kdyby se to zapsalo do trejdů, dropnul mi Nurse na FA a picky se pak prohodí po sezoně?

Pokud je někdo proti, tak pohoda, o nic nejde, jen jsem se zkusil zeptat. Řešili jsme to na poslední chvíli a je to naše chyba :lol2:
teda hoši, to se snažíte tu TDL simulovat co nejvíc jako tu reálnou?
Je mi to fuk..
Edit: Jen nevim, jestli si to tu každý přečte a nebude v tom zmatek až ho někdo sebere z FA
Teoreticky mě napadlo ještě, jestli ho nemůžeš ty nebo Rev manuálně přehodit z týmu do týmu? Pokud by to prošlo..
Možná ano, ale musel by to tu každej odsouhlasit a nevim, jestli jsme toho schopni.
za mna OK
Přehodit je manuálně můžu, problém s tím nemám, ale jak píše Dědek - měl by s tím být každý prokazatelně v míru.
za mě cajk
mě je to šumák klidně to tak udělejte kdo ví kdy já budu něco potřebovat :-D
já tomu taky bránit nebudu, i když je úplně absurdní, že jste to nechali na poslední chvíli
Nemam s tym problem
Za mě cajk
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS