Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Nikdo se k tomu nevyjádřil, ale pokud tomu rozumím správně, tak proti musí být třetina, tzn. 4 z 12. Moje veto bylo asi to poslední, který to zrušilo. Takže sorry, ale za mě tenhle trejd teda ne. Je to už od Rona hodně přeplacený, můžete to nějak doladit..
Já bych jen upozornil, že Crosby má aktuálně cenu hlavně jako FW. Jinak je jeho value IMHO už dost nízká.
Tak prosím i o další vyjádření. Neměly by se vetovat jen jasné ojeby, ohnutá pravidla, když někdo končí a je mu budoucnost u zadku a podobně? Tohle byl evidentně trejd, kde se neojebává nic, oba pokračujeme, jen já vylepšuju tým na teď a zhoršuju do budoucna a Rono to dělá přesně opačně. Nejsou v tom žádné vedlejší ani budoucí dohody. A jestli si prostě jen myslíte, že byste to v mé nebo Ronově kůži takhle neodsouhlasili, tak to není důvod k vetu, ne?
AndyF píše:
stř 25. říj 2023 13:05
Já bych jen upozornil, že Crosby má aktuálně cenu hlavně jako FW. Jinak je jeho value IMHO už dost nízká.
Aha, kromě FW už vlastně nedělá dál bod na zápas :roll:
Rethon píše:
stř 25. říj 2023 13:09
Tak prosím i o další vyjádření. Neměly by se vetovat jen jasné ojeby, ohnutá pravidla, když někdo končí a je mu budoucnost u zadku a podobně? Tohle byl evidentně trejd, kde se neojebává nic, oba pokračujeme, jen já vylepšuju tým na teď a zhoršuju do budoucna a Rono to dělá přesně opačně. Nejsou v tom žádné vedlejší ani budoucí dohody. A jestli si prostě jen myslíte, že byste to v mé nebo Ronově kůži takhle neodsouhlasili, tak to není důvod k vetu, ne?
Já asi neumím docenit fantasy value u Chabota. Kdyby tam místo něj byl třeba Heiskanen nebo jsi tam přidal nějakýho prospekta, když Rono omlazuje, tak ok, ale takhle za mě ne.

Snad se k tomu vyjádří i někdo další..
Streetman píše:
stř 25. říj 2023 14:28
Aha, kromě FW už vlastně nedělá dál bod na zápas
Štucle dělá taky bod na zápas a bude hrát ještě asi patnáct let.
Chabota taky uplně nechápu, ale je tam určitý potenciál a to, že ho letos ještě nenaplnil to už je Ronova věc. V porovnání s Hamiltonem má třeba určitě lepší secondary.
Mě se ten trade taky v okamžitý hodnotě zdá moc, ale na veto jsem to neviděl.
Pokud to vyloženě nevidím jako nějaký throw, tak nereguluji trh. Nerad někomu nařizuji, jak má vést SVŮJ tým. Za mě ok, byť bych asi takhle netrejdoval.

Na druhou stranu tu jsou pravidla k trejdům, přičemž je to tak, jak to má Yahoo defaultně, tedy 1/3 nesouhlas a veto je na světě. Můžete sem napsat, co bylo důvodem veta a trejd se může podle toho upravit.
Končím, pokud ten trejd neproběhne.

Aby ostatní vrtali, rozhodovali o tom, koho, jak mám trejdovat, to fakt ne. :lol2:

Ozval jsem se btw asi 8 GMs, nikdo kromě Rethona a Streetmana nevyjednával.

Ale srát si do vedení týmu fakt nenechám. :salute:
nechcem sa vam do toho montovat, ale neda mi:) ake veto?? jeden riesi 'docasnu' pritomnost, druhy rebuild, buducnost, obaja si tlapli, toto na nejaky odrb ani zdaleka nevyzera
cepi píše:
stř 25. říj 2023 20:13
nechcem sa vam do toho montovat, ale neda mi:) ake veto?? jeden riesi 'docasnu' pritomnost, druhy rebuild, buducnost, obaja si tlapli, toto na nejaky odrb ani zdaleka nevyzera
Asi tak. Stützle je v tom trejdu navíc hráč s největší hodnotou. By far.
V tejto lige sa vetuje minimalne, ak vobec, takze fakt, ze 4 hraci sa za pol dna nezavisle od seba zhodli, ze sa im ta vymena nepozdava, hovori za vela. Ten system tu podla mna nie je iba na to, aby uchranil GMs samych pred sebou, ale aj preto, aby jeden z timov neziskal neprimeranu vyhodu voci zvysku ligy.

Chapem pohnutky oboch k tejto vymene, ale zaroven tu vidim troch top 30 hracov podla rankingu yahoo za minulu sezonu ( 14,20,29) vymenenych za jedneho top30 hraca (27) a chabota, ktoreho fantasy value je na kariernom minime s chychrunom a sandersonom u sens. A chapem, ze je to keeper, ale za mna stutzle TUTO hodnotu nema. A zjavne som nebol sam, co to takto videl.
Ani mna do toho nic nie je, ale tiez mi to neda aby som nepridal my 2 cents:

Sorry ale Connorov nazor je podla mna BS. Aka ochrana GMs pred sebou samymi? Aka ochrana pred neprimeranou vyhodou voci zvysku ligy?
Veto by podla mna malo mat jednu jedinu funkciu – ochrana pred zamernymi odrbmi. Napr ze ja uz tuto sezonu asi nepostupim do PO, tak ti vymenim svoju hviezdu za peanuts a po sezone pocas offseason mi ho potom vratis naspat. Alebo nieco podobne.

V pripadoch ked sa na nejakom trejde dvaja GMs normalne poctivo dohodnu ja osobne o ziadnom vete neuvazujem ani v pripade ze sa mi dany trejd zda byt pre jedneho z nich vyhodnejsi ako pre druheho. Ak niekto dokaze dohodnut so superom pre seba vyhodnejsi trejd tak je to jeho manazerska sikovnost (alebo nesikovnost toho druheho) a to by mala byt sucast hry a jeden z hlavnych faktorov ktory rozhoduje o vitazoch a porazenych... veto by nemalo byt brzdou pre sikovnejsich, ale iba pre tych nepoctivych

Co sa tyka tohto konkretneho trejdu – argumentacia ze su tam traja hraci z vlanajsej top30 je tiez slaba. Toto nie je liga na 1 sezonu a zvlast taketo trejdy treba vidiet v dlhodobom horizonte. Vlani boli ti traja v top30, tuto sezonu to vyzera vyhodnejsie pre Rethona, ale mozno uz buducu sezonu budu ti traja hraci ovela nizsie a naopak stutzle s chabotom vyssie a uz to zrazu moze vyzerat vyrovnane alebo dokonca vyhodnejsie pre Rona. A to ani nehovorim o horizonte 3-4 sezon, potom to uz bude Ronov jasny win.

Co je na tom zle? V NHL je 80% vymen tohto typu ze jeden tim ziskava hracov co mu pomozu hned a obetuje nieco z buducnosti a druhy naopak ziska primarne futures o ktorych dufa ze mu pomozu v buducnosti za cenu ze sa momentalne oslabi. Neviem o tom ze by tam niekto nieco vetoval aby ten tim co sa posilnuje nebol az prilis silny alebo nieco podobne...
Díky, petrik. :serus:

Jsem v šoku, že odborník jako Connor, napíše takový bullshit. :sok:

Crosby 36 let, Hamilton 30 let (a jeho roli na PP1 postupně přebere L. Hughes), Marner elite.

Stützle elite, dvojpost a 21 let (!!!), Chabot bude za rok, dva fifty-fifty s Hamiltonem, za 3, 4 roky platnější než Hamilton.

I s Rethonem jsme se shodli, že je to nyní win pro něj, do budoucna win pro mě.

Stavím nový kádr okolo Bedarda, core věkem okolo Bedarda. Bedard, Power se Stützlem mají být moji franchise playeři.

Je mi fakt smutno, že tohle musím obhajovat. :lol:

A naprosto díky za osvětlení toho veta. To má sloužit jen na troll trejdy, nikoliv na poctivé trejdy. :slap:

"aby uchranil GMs samych pred sebou" ... :lol: To je to POSLEDNÍ, co potřebuju. Aby na mě někdo dohlížel, jak si skládám tým. :lol2:
Ještě bych připomněl, jak Fabregas vyměnil McDavida. Schytal kartáč a voila, bylo z toho :winner1:
Mě na tom hlavně mrzí, že 4 lidi měli dost času na to pořádně promyslet a zanalyovat ten trejd z obou stran, ale půlka z nich si nenašla čas to tu vysvětlit. Navíc od vás nevíme, jak by měla vypadat protihodnota za duo Stutzle + Chabot tak, aby to prošlo. Čímž se dostávám k nejabsurdnější části, že bych ten trejd měl dohodnout tady s vámi coby nezávislou a odbornou porotou a Rona z toho vynechat, protože je asi nesvéprávný.
A to se mi vůbec nechce, takže ten trejd navrhneme znovu.

EDIT: po domluvě s Ronem bude trejd "navržen" znovu v původní podobě.
Zdar. Dal jsem veto, protože mi to nepřišlo vůbec vyrovnané. Ani dejme tomu 60-40 %.
Možná, kdybych věděl dopředu, že se Rono pokouší o rebulid a za Chabotem s Addisonem si stojí, tak nad tím mávnu rukou. Vážně mi to přišlo, jako nějaký o*eb.
Hoďte si tam klidně Hamiltona za Jiříčka, já vám to schválím :good:
V momentě, kdy Dědek Ronovi nalosoval Bedarda, vyhlásil Rono rebuild, ale fair enough.
Trejd nakonec pošleme ve stejném složení. Já v něm obětuju hráče s největší hodnotou + hráče s potenciálem a dostanu za to 3 hráče, kteří jsou lepší letos, možná, že o hodně lepší letos, ale do budoucna horší.
U trejdů se často používá zjednodušení, že kdo získal nejlepšího hráče, ten vyhrál. To by byl btw v tomto případě Rono.

A poslední věc - Rono má pořád co nabídnout. Nevim, o kom má takové mínění jako o Stutzlem, ale určitě existují hráči, za které vám nabídne podobnou protihodnotu.
Díky.
petrik píše:
čtv 26. říj 2023 07:28
Ani mna do toho nic nie je, ale tiez mi to neda aby som nepridal my 2 cents:

Sorry ale Connorov nazor je podla mna BS. Aka ochrana GMs pred sebou samymi? Aka ochrana pred neprimeranou vyhodou voci zvysku ligy?
Veto by podla mna malo mat jednu jedinu funkciu – ochrana pred zamernymi odrbmi. Napr ze ja uz tuto sezonu asi nepostupim do PO, tak ti vymenim svoju hviezdu za peanuts a po sezone pocas offseason mi ho potom vratis naspat. Alebo nieco podobne.

V pripadoch ked sa na nejakom trejde dvaja GMs normalne poctivo dohodnu ja osobne o ziadnom vete neuvazujem ani v pripade ze sa mi dany trejd zda byt pre jedneho z nich vyhodnejsi ako pre druheho. Ak niekto dokaze dohodnut so superom pre seba vyhodnejsi trejd tak je to jeho manazerska sikovnost (alebo nesikovnost toho druheho) a to by mala byt sucast hry a jeden z hlavnych faktorov ktory rozhoduje o vitazoch a porazenych... veto by nemalo byt brzdou pre sikovnejsich, ale iba pre tych nepoctivych

Co sa tyka tohto konkretneho trejdu – argumentacia ze su tam traja hraci z vlanajsej top30 je tiez slaba. Toto nie je liga na 1 sezonu a zvlast taketo trejdy treba vidiet v dlhodobom horizonte. Vlani boli ti traja v top30, tuto sezonu to vyzera vyhodnejsie pre Rethona, ale mozno uz buducu sezonu budu ti traja hraci ovela nizsie a naopak stutzle s chabotom vyssie a uz to zrazu moze vyzerat vyrovnane alebo dokonca vyhodnejsie pre Rona. A to ani nehovorim o horizonte 3-4 sezon, potom to uz bude Ronov jasny win.

Co je na tom zle? V NHL je 80% vymen tohto typu ze jeden tim ziskava hracov co mu pomozu hned a obetuje nieco z buducnosti a druhy naopak ziska primarne futures o ktorych dufa ze mu pomozu v buducnosti za cenu ze sa momentalne oslabi. Neviem o tom ze by tam niekto nieco vetoval aby ten tim co sa posilnuje nebol az prilis silny alebo nieco podobne...
Tak v prvom rade, yahoo fantasy tvoria vo velkej miere verejne ligy, kde casto hraju ludia, ktori nemaju extra prehlad a ktori su schopni vymysliet resp. prijat zle vymeny a mysliet si, ako na tom zarobili. Takze ta funkcia tam doslova je preto, aby zamedzila podobnym situaciam.

S druhym odstavcom suhlasim a aj preto si tu za tie roky nepamatam zamietnuty trade. Skutocnost, ze tato vymena bola zamietnuta do pol dna, hovori podla mna za vela.

Mozno. A mozno nie. O tom tu mozeme debatovat cele dni. Zdaleka nie som odbornik ako ty ci rono, ale opat sa musim odvolat na to, ze som nebol sam, co tu hodnotu nevidel. A aj ostatni sa tu skor odvolali na to, ze respektuju ich rozhodnutie.

Nakoniec, urcite nechcem byt dovodom, aby tu niekto odchadzal alebo nieco take. Ak je vacsina ligy za to, aby ten trade ostal, tak fajn.
Rono píše:
čtv 26. říj 2023 09:02
Díky, petrik. :serus:

Jsem v šoku, že odborník jako Connor, napíše takový bullshit. :sok:

Crosby 36 let, Hamilton 30 let (a jeho roli na PP1 postupně přebere L. Hughes), Marner elite.

Stützle elite, dvojpost a 21 let (!!!), Chabot bude za rok, dva fifty-fifty s Hamiltonem, za 3, 4 roky platnější než Hamilton.

I s Rethonem jsme se shodli, že je to nyní win pro něj, do budoucna win pro mě.

Stavím nový kádr okolo Bedarda, core věkem okolo Bedarda. Bedard, Power se Stützlem mají být moji franchise playeři.

Je mi fakt smutno, že tohle musím obhajovat. :lol:

A naprosto díky za osvětlení toho veta. To má sloužit jen na troll trejdy, nikoliv na poctivé trejdy. :slap:

"aby uchranil GMs samych pred sebou" ... :lol: To je to POSLEDNÍ, co potřebuju. Aby na mě někdo dohlížel, jak si skládám tým. :lol2:
Este raz. Vobec nejde o teba. Aspon teda v mojom pripade. Chapem tvoje pohnutky. Aj to, ze ti je prakticky jedno, ako tato sezona dopadne.
Stále platí, že jsou k dispozici na výměnu:

Tavares, Marchand, Guentzel, Vasilevskiy a další.

Untouchables jenom Bedard, Power a Fox.
Jsem pomlácenej a potřebuju hráče do pole. Nehodil by se Hamilton někomu, komu nevadí, že si letos nezahraje? Chci za něj někoho horšího, ale zdravého, klidně bez budoucnosti.
Stejně tak je pro dobrodruhy k dispozici Laine a přemýšlím, že bych nabídl i někoho ze svých prospectů ...
Pokud by chtěl někdo omladit, tak k dispozici jsou Cozens a Nečas + ze "starších" Ekblad a McCann. Klidně napište..
Vasilevskiy stále k máni. Také Tavares, Guentzel, Marchand, Sanheim, Chabot…

Chci vysoké picky + mladé hráče + prospekty.
Se zájmem se ozvali jen dva lidi.

Nechci pak slyšet někoho, že mu vadí, co jsem za koho obětoval. Máte stále možnost se taky sejít ke stolu s coca-colou a zasednout k jednání. :serus:
Pro sicher,

je možné teď získat pomocí trejdu během sezony další prospekty, přičemž klidně ze svého prospekt listu hned některé pustím z prospect poolu a udržím si je v sestavě? Abych pořád měl tu kvótu čtyř prospektů? Nebo je možné během sezony jich klidně mít i 6? A pak po sezoně to zúžit na 4 teprve?
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES