Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

letos je to nějaké divné, ani do toho excelu si to nakonec nedávám, protože jsem nenašel způsob, jak to tam z dostupných zdrojů naházet a nezbláznit se z toho.
Já si ani nedávám prospekty do no-draft seznamu.
Já je tam taky nedávám, to záleží na každém, ale že vidíš, kdo je na draftu dostupný, je snad základ.
tak jak to dnes vidite? probehne to, nebo se sejdeme jindy?
vsichni hlídejte chat
Chtěl bych poděkovat všem, že se včera povedlo nadraftovat a vzhledem k nejasnostem bych prosil vyjasnit to pořadí první skupiny - jestli po ZČ nebo na konci. Chápu obě varianty, ale po ZČ je asi lepší, aby se třeba zápasy o 5. místo nechtěly úmyslně prohrávat? I když moc nevim, jak velký rozdíl je draftovat 7. a 8.

S draftem jako takovým jsem spokojený, nabral jsem 2 pilíře mého loňského úspěšného týmu a akončil to posledním pickem Williamem Karlssonem pro štěstí, takže to nemůže dopadnout blbě :)
a jsem zvědav, jak dopadne risk s P. Kanem - snad začne hrát a snad mě to prázdné místo na začátku moc neoslabí
Zcela reálně, doufal jsem, že si to Rev pořeší, a vlastně jsem se tomu nevěnoval. Akorát jsem měl bokem copy-paste výsledkovou tabuli. Takže když přišlo na lámání chleba, tak jsem se rozhodl po nezralé úvaze, protože jsem vlastně přesně to pořadí nevěděl. Ale po zralé úvaze bych se toho držel.
Osobně jsem nepouštěl boj o 5. flek že bych chtěl draftovat výš, ale už jsem jen nastavoval sestavu. Takže jsem si fakticky pohoršil.
Tak prý komisaři můžou k určitým hráčům doplnit určité posty.

Neuděláme to jak to mají v Demitrovi?

Tj ke 2 vybraným hráčům si každý GM doplní post(y)?
Já jsem proti..
Já jsem proti.
Já jsem proti
mně se to taky nelíbí (a jsem mile překvapený, že nejsem první)
Obrázek
Jsem spíše proti. Do hodnoty hráče se zahrnuje i multiposition, svou roli to jistě sehrálo i u keepu/draftu, kdy jste raději chtěli hráče, který má tuto výhodu a pokud bychom do toho manuálně zasáhli, tak by se tím všechno znehodnotilo.

Na redditu se yahoo vyjadřovalo, že pořád ještě bude přidávat multiposition hráčům dle svých kritérií, tak to by mohlo být dostačující. Pouze v případě, že by tomu tak nebylo, tak by to za mě bylo na diskusi.
Mě se týká právě fantomasem zmínění Vilardi a Marchess.
Samozřejmě by se mi líbilo i RW u Vilardiho, bo na centru se prakticky nevyskytuje. Ale věřím tomu, že právě někdo z vás jej nemusel vzít právě pro jeho single post.
Zdržuju se hlasování
Yahoo ty posty bude určitě některým hráčům v průběhu sezony přidávat, takže bych to neřešil. Třeba Vilardi to RW dřív nebo později dostane.
Zrovna u toho Marchessaulta je ale teda dvojpost s "C" poměrně mimo, poslední dvě sezony jsem ho tam snad neviděl... to, že občas vleze na vhazování neznamená hned, že je "C"

Počkal bych každopádně co Yahoo vymyslí dál, ale měnit si teď ručně po keepu a draftu posty je za mě nesmysl
Breďák dělá taky víc FO než lecjakej centr, ale C bych mu teda nedal.
Já jsem taky proti
Na můj vkus mám trochu moc Rangerů, nechcete někdo nějakého :-D klidně post za post
Obrázek
Jen upozornění, nezapomínejte si při addech kontrolovat prospekty. Já málem uje*al Sandersona.
Obrázek
ty brankářské starty v prvním týdnu jsou dost naprd. Jen 6 dní a spousta týmů dost prořídlý kalendář. Vzal jsem Montembeaulta, abych si pojistil 4. start, nakonec chytal i Markstrom, tak jsem na 5. Ale Andyhawka to nějak vytrikovalo a zůstal na 3. S 1.09 GAA a .962% :hroza: Možná se to dalo na neděli zachránit, to už nevim.
Děkuju za nezasloužené body, radost z nich moc nemám
Bohužel, spíš to vypadá, že Andy na ten tým peče hned od začátku sezony, což je škoda.
Ahoj, už 4. rokem hrajeme naší Yahoo Fantasy Ligu a aktuálně bychom potřebovali nahradit jednoho neaktivního hráče. Je tu někdo, kdo by si s námi chtěl zahrát a převzít jeho tým?
Hrajeme rotiserii (3xC, 3xLW, 3xRW, 6xD a 2xG) a zapnuté máme tyto kategorie: G, A, +/-, PPP, SOG, HIT, BLK, W, SV%, GAA, SHO. V lize je nás 12 a po každé sezóně si chráníme dva hráče.
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES