Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Ta deadline je prilis skoro...
Obrázek
Pravdou je, že kvůli spekulaci na trejd jsem vzal Bertuzziho, Korpisala jen z nouze, protože Thompson je mimo a Markstrom je špatnej a ještě přestal chytat. A měl dobrá čísla, i přes Columbus. Ale nezobil bych se, kdybych ulovil slušného golmana ve slušném týmu

btw ty člověkozápasy jsou tak divné jen letos nebo to tak je pořád? Podruhé se mi stalo, že jsem jich měl v týdnu asi o 15 méně než soupeř a tenhle týden je taky asi druhý, kdy jich mám zase cca o 15 víc já. Takovéhle rozdíly si nepamatuju
Já jsem po LA už pokukoval a dokonce jsem měl na chvíli Copleyho, ale pustil jsem ho, protože jsem si nemyslel, že to bude dlouhodobé řešení. A taky nebylo.
Ty zápasy jsou spíš náhoda.
Já z těch svejch golmanů asi zešedivim.
Ale snad vydělám konečně na tom Bouchovi... :pray:
mam tiez Markstroma (to den a noc v porovnani s rokom minulym) a nic...pozbieral som co to z FA, ze hadam sa niekto niekde uchyti a Korpisalo vyzeral byt jasny na vymenu....Copley to celkom solidne dvihol, ale aj ta jeho nova zmluva nevestila, ze by on mal byt tym 1A pre Kings...ak sa Korpisalo chyti, môze byt pre LA kludne dlhodobejsou volbou (v hrozivom buse nie spatne cisla), tak aj potesi
Já mám na jednu stranu radost, že jsem vzal někoho, kdo jde do slušného týmu. Na druhou stranu jsem ale několik sezon držel Cal Petersena a měl jsem celkem radost, že jsem se toho martyria s brankáři LA zbavil. Nevadí, je to zpět.

Btw před sezonou jsem se rozhodoval, jestli si s Markstromem nechám Petersona nebo Ullmarka, když ten měl být dvojkou v Bostonu, který bude hrát hůř než vloni :scare: Nebudu psát, jak jsem se nakonec rozhodl, jen naznačím, že jsem nemusel naštvaně házet nábytek po bytě. :hiding:
AndyF píše:
stř 01. bře 2023 12:55

Ale snad vydělám konečně na tom Bouchovi... :pray:
Myslíš, že niečo z neho bude?
Jestli teď nepude na 1pp,. tak už ho vyhodim.
Gratulujem Megatonovi k postupu, rovnako tak Rethonovi, ktory potvrdil svoju poziciu lidra po zakladnej casti. Nech vyhra lepsi.

Vdaka vsetkym za dalsiu vybornu a kompetitivnu sezonu. :klobuk:
Kdyby si někdo nevšiml, hapy již updatoval prospecty, čímž mu ze srdce děkuji. :rono:
Tak můžete pomalu začít dumat o jejich složení pro příští sezonu.
Liga obnovena!

Obrázek
Obrázek
KD nám skončil, tak to tu zkusím taky oživit.

Protože v pravidlech to nevidím, tak bych rád navrhnul možnost trejdovat kromě prospektů i prospekt slot na nějakou dobu, samozřejmě s nějakým horním limitem, třeba na max. 2 sezony a s tím, že manažer může mít max. např 6 slotů, když teď má každý 4 prospekty.

A vzhledem k tomu, že v Yahoo je asi jediný dvojpost hapyho JTM a keepovat asi 5 centrů se mi nechce, tak se nebráním trejdům. Nedotknutelní jsou jen EP, Eichel, Makar a Sorokin. K dispozici jsou jména jako RNH, Kreider, Cozens, Scheifele, Nečas, Forsberg, Jones, Andersson, Ekblad, Demko atd..
Streetman píše:
sob 02. zář 2023 23:36
bych rád navrhnul možnost trejdovat kromě prospektů i prospekt slot na nějakou dobu,
Osobně nejsem proti ničemu, co oživí hru..
Mistři, pomalu kompletujte prospekty, nastavujte keepery.
Vyberte datum draftu.
https://doodle.com/meeting/organize/id/b8E56gmd
Losování jako vždy ještě upřesním.
odhlasováno.

A ty dvojposty teda vzali hodně zostra, jestli to ještě nupraví, tak to změnilo i koho budu keepovat a jak jsem chtěl překopat tým a hodně trejdovat, tak mě to nějak přešlo. K dispozici z jistých keepů pak zůstává jen Chabot.

Trejd slotu klidně, ale asi jen do konce sezony, at v tom není bramboračka.
Pánové, na termíny je ještě čas, ale potvrdit účast byste teda mohli..
samozřejmě pokračuju, ten boj o 10.flek si nenechám ujít

termíny asi ani řešit nebudu a nějak se přizpůsobím anebo autodraft
Já pokračuju, dudla mám vyplněnýho.
jedu :!:

datumy vyplněné
Včera na yahoo proběhl update postů u některých hráčů. Snad přijde další várka na řadu co nejdříve, protože pro spousty lidí to může hrát roli u rozhodování jestli keepnout nebo ne.

Obrázek
:hfman:

K dispozici:

Crosby, Tavares, Marchand, Hamilton, Guentzel, Buchnevich, Pietrangelo.

Mám zájem o vysoké picky, U23 hráče. :serus:
zatím draft s největší pravděpodobností vypadá na 5.10

Takže předběžne deadline na keepery a prospecty je pulnoc neděle 1.10 (asi se dá prodloužit o to pondělí)
V pondělí pak nalosuju pořadí draftů a do čtvrtka můžeme tahat prospecty

Pro osvěžení, skupiny pro nasazení jsou následovně

budou tahat později
Greenock Greenskins
Newark Diablos
Modrobílá Šlechta
San Francisco Seals
Rangers
Ricany Phantoms

bojovníci o Bedarda
Lenochodi Wolves
Monkeys piss
Raw Elite Vanillas
Vladimir's Team
Hats under Windmill
Monarks de Québec
Seals budou mít určitě taky šanci na Bedarda. :giggle:

Jinak u mě je k dispozici Bobrovsky, Doughty, Carlson nebo Suzuki. Posílit bych chtěl hlavně na křídle, takže jestli má někdo zajímavé jméno na prodej, stačí se ozvat.
Před chvílí proběhl další update.
Obrázek
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO