Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Obrázek
Možná jste si nevšimli, ale tento týden bude klasický rozdíl v letním čase USA, takže je hranice dne už v 8.
letošní sezonu považuju za úspěšnou :rev:
andy_hawk píše:
pon 14. lis 2022 08:49
letošní sezonu považuju za úspěšnou
Obrázek
Obrázek
2. místo 142 bodů
9. místo 127 bodů
to je po 7 týdnech hezky našlapaný a to Rev na prvním místě není taky moc daleko :good: (pro tentokrát se nebudeme zabývat otázkou, co dělá Rev na čele :) )
Rethon píše:
pon 28. lis 2022 12:33
pro tentokrát se nebudeme zabývat otázkou, co dělá Rev na čele
to vim naprosto přesně..
Obrázek
Ano a taky:

Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Na ty moje hvězdy jsou SO doslova plýtvání, tam stačí bohatě jeden, průměr pod 4 góly, úspěšnost nad 85%. a výhry v gólmanských stats jsou téměř zaručeny.

Anebo se na mě každý vyhecuje a pak jsem tam kde jsem :jn:
Obrázek

Obrázek
Masakr ...
3. Modrobílá Šlechta 255
...
8. Newark Diablos 243

A jestli megatonovi vydrží forma i proti mně a rozmete mě jako hapyho, tak příště budu v téhle partě i já
S těma sračkama, co v týmu tahám, vůbec netušim, jaktože jsem taky v tom balíku.
Pokusil jsem se mu v offseason vyfouknout Pastu (ne vyložene o*eb), ale neklaplo to.
Já mám děsny gólmany. Teď se to snad trochu ustálí, ale starty tahám z paty. Luhkkonenem a Gustavsonem pomohli, ale kdybych nebyl ko*ot a vyhodil quicka a vzal Copleyho, když jsem mohl, tak bych měl klid.
megaton píše:
sob 14. led 2023 23:46
Já mám děsny gólmany. Teď se to snad trochu ustálí, ale starty tahám z paty. Luhkkonenem a Gustavsonem pomohli, ale kdybych nebyl ko*ot a vyhodil quicka a vzal Copleyho, když jsem mohl, tak bych měl klid.
To jsem se divil, že Quicka držíš tak dlouho. Uvidíme, jak UPL vydrží. Nicméně i s tím materiálem, co máš v bráně, mi v bráně dáváš na frak a to mám golmany fajn - ale vzali si trochu oddychový týden a možná ani nedám starty. Ta Markstromova absence včera byla hodně bolestivá, zvlášť když se hrálo brzo a já to nestihl přehodit.
Kolik mi nakonec naložíš? 6:10, co je to teď, by bylo zlatý. Obávám se spíš tak 3:13
no ja si rikal Copley, to je kdo? ted prisel cas quicka :D no a je to jeste horsi. porad tak nejak doufam, ze se chyti, ale je dost mozny ze sezonu dokoncim bez golmanu, ktere jsem keepoval. Bohuzel nektere trejdy nevysly, tak jsem musel brat z FA a nakonec to neni takova katastrofa. ted jen doufat, ze se Frantik nejak zvlast nechyti :D

jinak myslim, ze nas matchup se uz se o moc nehne. asi dam jeste strely, ale jestli das starty Gs, tak to zustane stejny. +/- nejakej stat
Takže 6:9, což je neskutečný. A kdyby mě napadlo vzít i Montembeaulta, tak jsem dokonce asi 9:7 vyhrál, ale to by bylo nespravedlivý :)
spravedlivy je skore, takze ja jsem nakonec byl rad za tesnou vyhru, kterou nasledovala tesna porazka a ted to bude zas podobne. Sbírám to bod po bodu, ale letos to PO uz musi vyjít, ale je to pretahovana a klidne muzu skoncit treti, ale taky desatej :D

Letos je to fajn :)
Když už vám ten revův vojeb i přes moje veto prošel, tak si ho aspoň zapište. :bee:
Sháním slušnýho golmana, zn. spěchá. Jinak to letos asi můžu odpískat :)
Ten ujeb Hilla byla teda nepěkná věc... a ještě o pár minut. Snad to Thompson rozchodí, jinak to můžu zabalit.
Ve středu je tuším deadline, tak na to myslete.
Kdo něco chcete ode mne tak napište 🫡
Obrázek

Uf.
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS