Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Prosimvás, pokud má někdo nějaký omezení na pondělní čas draftu, tak ať promluví teď, nebo mlčí navěky.
Jinak to dáme na 20:30 a počkáme chvíli (pokud to jde)
Ale já osobně mám volno celý večer. Za mě můžem začít třeba v 22:00
Já bych klidně bral posun až na 22h, ale počítám, že to pro většinu bude asi pozdě.
Selly potřebuje každoročně co nejdřív a už to tu i psal, že to jednou přežije - ale nevim, jestli se to vztahuje i na začátek v 22.00 ...
co se mě týká, tak ideálně 21.00 a později, ale 20.30 dám taky
Jsem spíš pro start ve 20 nebo 21h, taky ráno vstávám, ale v zásadě to pro jednou kdyžtak přežiju, kdyby tu byl větší zájem o pozdější start.
Obrázek

Už velmi brzy i u vás :rev:

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Za mě 21 ideál
za mě ideál 20:30 případně 21, ta desátá už radši ne
Pro osvěžení.

Draft bude dnes od 20:30. Pro opozdilce kdyžtak stopnu. Na pick máte minutu a půl. Nejdřív tam napadá 12 keeperů a pak pojedeme 11 kol klasicky hada. Doporučuji dát do 'Do Not Draft' prospekty, ale je to pořád piplačka ( yahoo :bac: ). Kdo přesto někomu ujebe prospekta, tak ztrácí de facto ten pick, protože mu jej po draftu dropnu.

Addovat můžete 4xtýdně. Pro hráče, kteří se potkají s mou železnou trubkou, je vyhrazeno 1xIR a 4xIR+.

Pohrál jsem si trochu se schedule, tak prosím na něj koukněte a pokud by se vám zdál příliš kontroverzní, ještě můžu kliknout na randomize. Asi poprvé v historii to je totiž balanced schedule, ale je hodně pro-division. Třikrát se setkáte se svým divizním soupeřem a pouze jednou se soupeřem z druhé divize (21 kol).

TDL 15. únor (polovina weeku 18). Loni jsme to měli příliš pozdě.

Jinak letos bez nějakých velkých novinek :neviem:
Já jen doplním, že Filip Mešár nahrazuje u FF Glasse, protože už nesplňuje podmínky prospekta (draft 2017). Já to přehlédl a všiml si toho až dnes, nikdo jiný to také evidentně nezaregistroval. Samozřejmé, že takovéto selhaní se stavá pouze jednou za deset let.
The Rev píše:
pon 03. říj 2022 18:12
Na pick máte minutu.
Byl by problém to zvednout na 90 sekund?
hapy píše:
pon 03. říj 2022 19:08
Byl by problém to zvednout na 90 sekund?
Chtěl to stáhnout na 30s :hmm:
Zvednuto na 90s.
Ja som skor za system premier league ako tento divizny
Já pojedu přes appku, která je sice v poho, ale v pozdějších kolech by mohl být trošku problém hledat v těch volných hráčích. Minuta dostatečná, 30s navíc se bude v některých chvílích hodit určitě každému.

Díky za pochopení.
The Rev píše:
pon 03. říj 2022 18:12
Pohrál jsem si trochu se schedule
Nevím jak ostatní, ale nechápu, proč bych měl hrát proti x týmům třikrát a proti jiným jen jednou :?: :!: Už loni bylo rozlosování dost pochybný, ale to, jak to vypadá teď, je totální extrém.. Rozdělení na východ a západ je snad symbolické a každý by měl hrát s každým dvakrát (až na jeden, dva zápasy, podle počtu kol). Jakýkoliv jiný způsob ubírá na spravedlnosti a vždy někoho zvýhodní nebo naopak.
Pořád to ještě můžu zamíchat, tak se klidně vyjádřete i ostatní.
Buď 21 kol tímhle systémem nebo 22 kol každý s každým 2x, pokud máme čas na 22 kol. Obě varianty mi přijdou ok.
Já teda mám taky nulový zájem hrát proti někomu 3x a proti někomu jen 1x. Jak píše hapy, už loni to bylo divný a za mě je to nesmysl..
22 kol je za mě už hodně, to bude finále v týdnu, kdy už je NHL na hranici regulérnosti. I těch 21 je hraničních.
Promícháno. S každým hrajeme dvakrát, s jedním týmem pouze jednou.
Omlouvam se za neaktivitu v poslednich týdnech a mesicich, bylo toho nejak ted hodne. Kazdopadne, pokud byste potreboavli neco resit, prosim, poslete do PM, to mi prijde email a to docela rychle reaguju.
Jenom dopředu upozorňuju, že Pinto je Connorův prospect..
Aby pak nebyla nějaká kovbojka.. :wink2:
Nemusels prozrazovat.

Obrázek

Obrázek
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS