Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Keepeři propsáni, takže můžete koukat do aktuálního FA (prospekty vyselektovat bohužel nelze. Buď si je musíte ručně naházet do 'do not draft', anebo holt pamatovat..). Zároveň prosím každého o kontrolu svých keeperů :arrow: Players / Protected Keepers

Edit: A zároveň si prosím překontrolujte, jestli vám sedí trejdované picky :arrow: Draft / Draft Results. Do zítra se s tím ještě dá případně něco dělat..
Trochu jsem si ještě pohrál se schedule, tak na to koukněte a pokud se najdou alespoň tři, kterým by se to nepozdávalo, tak můžu kliknout na randomize.

Kol jsem zvolil 18 (podobně jako v inaugurační sezóně), aby nám playoff nezasahovalo pokud možno vůbec do v některých případech ležérnějšího konce sezóny. 16 kol bylo celkem jasných: dvakrát proti týmům z vlastní divize a jednou proti týmu z druhé divize. Ta dvě kola navíc jsem místo náhodnosti určil podle jiného klíče. Hned první kolo je interdivision, kde jsem proti sobě poslal vítěze regularu obou divizí, pak druhé týmy obou divizí, třetí, atd. Tohle kolo by se mohlo jmenovat třeba Bitva o Hlinka Keeper League :hmm: Druhé kolo "navíc" jsem zvolil klasický rivalry week, kde jsem proti sobě našteloval ty týmy, u kterých by se dala předpokládat nějaká forma rivality (bitva commishů, Flyers vs Devils, Ducks vs Sharks,..). Pokud k tomu jsou nějaké připomínky, hlaste sem.

Jinak snižuji IR+ o jedno místo, takže v nové sezóně budou 1xIR, 3xIR+.
Addovat můžete 4xtýdně. Vždy na následující den.
Svévolně jsem zvedl počet IR o jedno zpět na 1IR ,4IR+
Pokud má někdo něco proti, musí se ozvat dokud to půjde, a nechal bych v tomto případě právo veta.
Ale zdá se, že COVID ještě neřekl poslední slovo.
Abychom to nezakecali: Eastern Division porazila v prvním kole Western Divison :jn:
Nechcete někdo Colemana nebo Mangiapana (sp)?Ideálně za typově stejně hráče, ale ne z Calgary :)
Obrázek
Nějaký zájemce o J. Toewse? Se celkem rozjel v poslední době, tak jestli má někdo bídu na centru :)
Takovou bídu tam nemám, zvlášť když si ani nevim proč tak dlouho držím Kubalíka :)

Ale minulou výhrou jsem si výrazně přiblížil play-off, takže asi začnu otravovat okolí s nabídkami (hlavně to okolí, co nemá letos moc štěstí)
Hladam kvalitneho obrancu, takze ak mate k dispozicii nejakeho rentala, napiste.
V těcho těžkých časech bych rád připomněl, že TDL je 2.3
Vyhlasuji Fire sale!!!
Gratulace hapymu. Od začátku jsi tahal za delší konec a nakonec díky mé famózní neděli nechybělo moc (3fw a 1G). Může mě mrzet, že pro mě existovala vítězná strategie a já ji předem nepoznal, ale chtělo to odhadnout lépe, koho addnout a že Shesterkin nebude chytat. To jsem neprohlídnul.
Tak ať máte se Streetmanem krásný finále.
Rethon píše:
pon 28. bře 2022 08:20
Gratulace hapymu...
Díky, díky, byl to tuhý boj. :klobuk: Nakonec až tak moc, že stačilo málo a slibně rozjetý matchup jsem mohl epicky projet. Té neděle jsem se celkem dost bál (dobře jsem věděl, že ti bude hrát o dost hráčů víc než mně), nehledě na ten zdánlivě pohodlný bodový náskok. Takové zdramatizování jsem ale nečekal, navíc jsem v sobotu zapomněl addnout někoho na pojištění FWček.. Ty jsem nakonec těsně uzmul, i díky free weeku a addům vyloženě na ně (a hity) mířícím. Smiřoval jsem se ale pomalu s tím, že to nedopadne, když jsem šel včera spát...
Každopádně gl v souboji o bronz. :serus:

Tak jo, jdeme do finále, ale má očekávání jsou dost nízká, víceméně jsem smířen se stříbrem... Ani trochu nevěřím, že bych mohl Streetmana porazit, ten můj tým na to nemá. Tak to prostě je. Sice jsme vyhráli základní část, ale to z velké části připisuji (pro mě) podivnému losu. Dle mého jsou Seals nejslabším týmem z té finálové čtyřky. Předchozí výsledky s těmito soupeři budiž důkazem.

Ale nechme se překvapit, ten lepší vyhraje.
hapy píše:
pon 28. bře 2022 23:46
Tak jo, jdeme do finále, ale má očekávání jsou dost nízká, víceméně jsem smířen se stříbrem... Ani trochu nevěřím, že bych mohl Streetmana porazit, ten můj tým na to nemá.
Možná, kdybych neměl 4 klíčový hráče na IR, tak bych si jako favorit připadal, ale takhle to vidím naprosto vyrovnaně..
Gratulace hapy, zaslouženě.
Bylo to do posledního dne, ale jak řečeno, zaslouženě..
:klobuk:
Těším se v říjnu, mam přes offseason o čem přemýšlet..
Upravuji svou gratulaci hapymu na gratulaci k celkové výhře. Zdá se, že mu ta fikaná taktika podceňování svého týmu pomohla, když soupeř nechal na lávce SO :)
Gratulujem hapymu a jeho Seals k vitazstvu.
Gratulace hapymu :klobuk:
Náčelník skromně pomlčel, že na moji žádost obnovil ligu, tak můžete potvrzovat..

Obrázek
Kde přesně potvrdit? Nemůžu to najít. A jestli je to na mailu, tak nevím co s tím, nabízí mi to, ať přidám nějaký. :panika: :D
Potvrzuje se odjakživa tady.. :hroza:
já pokračuju ať nemusí být poslední někdo z vás ostatních :-D
AndyF píše:
úte 23. srp 2022 16:26
Potvrzuje se odjakživa tady.. :hroza:
:lol: :hiding:

Potvrzuji.
Tiez potvrdzujem
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS