Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Gratulujem vitazovi.
Prvně bych chtěl pogratulovat Fabremu k titulu i ostatním medailistům a zároveň commishům, kterým patří i velký dík za to jak sezóna probíhala, pochvalu si zaslouží i rono za skvělou základní část. Já jsem na playout lehl s covidem a byl rád že jsem nastavil sestavu na týden, bylo mi svinsky zle.
Addy bych nechal jako doteď s tím jednodenním zpožděním, k prospektům jsem se vyjádřil už dříve a byl bych za prodloužení jejich statusu. Co se týká počtu, myslím že 3 stačí, ale neměl bych problém kdyby se zvedli třeba na 4. Nemám nic ani proti jejich výměnám.
Abych nezapomněl, explicitně gratulace Fabregasovi, klobouk dolu Revovi.
Fantabuh si teda se mnou pěkně pohrál a Ronovi na závěr Obrázek
Možná mohl zkusit o tu :winner3: víc zabojovat.
jinak samozrejme tez gratulace vítězům a diky vsem hracum.
Díky moc za gratulace, já teďka 4 dny slavil :oslava: :-D
Do sezóny, jako většina z nás, jsem šel bez očekávání a s tím, že PO by byl úspěch.
V covid a 'postponed games' sezoně jsme měl kliku. Neměl jsem z keeper sestavy prakticky nikoho z hráčů do pole na IR. S gólmany to byl problém. Rask i Lehner se s různými bolístky nebo psychickými problémy 'out' vyskytovali. Dvakrát jsem neudělal starty. V posledním týdnu základní části jsem měl kliku, že jsem to 2. místo udržel. Prohrál jsem s předposledním Rethonem, ale moji pronásledovatelé se mezi sebou navzájem pobili a těsně mě nedostihli (Andy o 2 body na třetím místě).
Na PO se mi vrátili gólmani ve velké formě, za dva týdny 7W-0L. Pomohl mi trade Halla do Bostonu, add S. Bennetta a stíhací jízda Blues za PO, kdy zářil lídr RO'R.
Největší hvězdou týmu podle Yahoo rankingu je P. Kane (10th pre-season), current RO'R 20th.
Prostě tým bez extraclass star. Byl to komplexní, týmovej úspěch :klobuk:
AndyF píše:
pon 19. dub 2021 11:00
To si nemyslim, Rev tě s gólmanama vůbec nemůže ohrozit. Jestli získá víc než saves, snim svůj klobouk
:hehe:
Mike Smith, Matt Murray si mě namazali na chleba :klobuk:
The Rev píše:
pon 26. dub 2021 17:08
Co se týče jiných změn: např. počet addů
Počet addů za týden bych snížil na 4, stejně tak ubral jeden IR+. Okamžitý add ne, ale koukni se na ty addy waivers a jejich případné nastavení. Kdyby dneska bylo u hráče W (May 1), tak jej nemohu nasadit ze soboty na neděli, ale o den později až na pondělí. To nemá logiku.
Jak píše megaton, okamžitý drop by byl fajn.
Pro status prospekta bych navýšil také počet odehraných zápasů, stejně tak u gólmanů.
Okamžitý add určitě ne, naopak drop ano, pokud to jde..

U prospektů bych nebyl proti navýšení na 4 sloty, ale spíš než 4 klasický sloty bych navrhnul např. 3 klasický jak do teď a jeden navíc, který by šel použít jen na vlastní draftované prospekty (ne trejdované), kteří už v týmu nějakou dobu jsou, takže např. pro prospekty, kteří už jsou v prospekt poolu aspoň 1-2 sezony..

Trejdování prospekt slotů bych taky povolil, ale zase se musí stanovit nějaké hranice. Např. max. na 2 sezony a že každý manažer si musí alespoň jeden slot nechat. Pak taky, kolik slotů maximálně manažer může mít. A ten "spešl" slot by samozřejmě trejdovat nešlo.

Osobně bych se s tím statusem prospekta spíš držel nějakýho počtu zápasů (např. 90-100 hráči v poli a 40 golmani) + třeba když hráč získá Caldera nebo bude mezi finalisty, tak ten status taky ztratí. To už je dostatečná známka toho, že na to má..
Ano, dobrý nápad. Kaprizov musí být mezi dvanáctou keeperů :good:
Šéfe, obnov ligu a ostatní potvrďte sezonu.
Liga obnovena, můžete potvrzovat :!:
Potvrzuji zájem, těším se :)
Hraju :good:
jedu
Pokracujem
pokračuju
Pokračuji.
Jak s těmi prospekty? Mám tři Holtz, Byram získaný v trejdu a Askarov. Pokud bych chtěl letos draftovat, musím se jednoho vzdát, nebo draftovat letos nemůžu?
megaton píše:
pon 06. zář 2021 15:26
Pokud bych chtěl letos draftovat, musím se jednoho vzdát, nebo draftovat letos nemůžu?
Souvisí s tím, zda se odhlasuje zvýšení počtu prospectů.
Já osobně bych byl pro.
Potvrzuji
Vypadá to, že budeme pokračovat ve stejné sestavě, to je fajn. :jupi:

K těm budoucím změnám, co se řešili na konci minulé sezony, jsem se, koukám, nevyjádřil, takže za mě IR sloty vrátit do původní podoby, počet addů bych klidně na ty čtyři navýšil.

Co nejdřív by to chtělo se domluvit na nové podobě pravidel prospektů, starty jsou aktualizované. Kdyby už někdo věděl (nehledě na budoucí změny), koho si ponechává, tak dejte vědět buď sem nebo PM. Pokud bychom navýšily starty třeba na těch 100 zápasů, tak je nad limit vlastně jen Ronův Yamamoto. Automaticky tedy ponechávám všem všechny hráče, kteří podmínky splňují. Samozřejmě se můžete vzdát i prospekta, který podmínky splňuje, ale jeho vývoj se Vám nepozdává a ztratili jste v něj důvěru. Stačí mi to dát na vědomí. :wink:

Některé mé myšlenky už přednesl ve svém příspěvku Streetman, tudíž to jen trochu rozvedu.

Navýšení počtu startů na 100 (u gólmanů 40-45) - to v podstatě zaručuje ochranu hráče na dvě sezony, což by měl být dostatečný čas na to, aby se hráč dokázal předvést. Vzhledem k tomu, že se ty starty vyhodnocují s koncem každé sezony, znamená to, že pokud hráč odehraje dvě kompletní sezony, status prospekta vyprší až po 164 zápasech.
Třeba na ELC smlouvu bych se raději nevázal, tam jsou pak o dost zvýhodněni hráči, kteří přijdou do ligy až déle. Např. N. Suzuki, má odehráno 127 zápasů (zkráceným sezonám navzdory) a těžko by se dal považovat stále za prospekta, přestože ho teprve čeká poslední rok nováčkovské smlouvy.

S prospekty je to vždy celkem loterie. Poslední roky nejvýše postavení hráči po okamžitém vstupu do NHL nezáří a pak přijde do ligy Makar až ve 20 letech a okamžitě dominuje. Za dvě sezony, i když obě zkrácené + nějaké to zranění, má odehráno jen 101 zápasů. Proto bych zavedl, že 3 finalisté nominovaní na Caldera (nebo jen vítěz) by automaticky ztratili status prospekta bez ohledu na počet odehraných zápasů a museli být zařazeni mezi 12 keeperů, pokud by o ně GM nechtěl přijít.

Rozhodně bych byl pro navýšení počtu prospektů na 4. Díky tomu, že prospekty draftujeme před samotným draftem (což není chyba), zůstává nám tam potom až moc volných talentů. Za sebe říkám, že 3 prospekti jsou to málo. Případně bychom mohli přidat další slot jako má druhá skupina (Prospect+). To by ale třeba nevyřešilo megatonův problém, protože pokud bychom ty jejich pravidla uplatňovaly ve stejné podobě, megaton nemá ani jednoho prospekta v prospekt poolu dvě sezony, takže by letos stejně nemohl brát.

Fabregas píše:
stř 05. kvě 2021 20:31
Kaprizov musí být mezi dvanáctou keeperů
Kaprizov byl keeper už loni, aniž by odehrál jediný zápas v NHL. Nesplňoval totiž podmínku "draft eligible 2016-2020". Sice to působí divně, ale zas tohle byla ohromná výjimka. Tu "pětiletku", která se každý rok posouvá, bych ale ponechal. Pokud by o to byl zájem, rozdělil bych to zvlášť na hráče v poli a gk, kteří dozrávají a dostávají šanci až později. Gólmanům dát třeba 2 roky navíc, takže by to letos bylo 2017-2021 (gk 2015-2021). Dřív to byl problém třeba u Sorokina a Shesterkina, kteří nemohli být zařazeny mezi prospekty.

Možná jsem na něco zapomněl, takže klidně hoďte nějaké své návrhy a nápady ohledně prospektů.
hapy píše:
pon 06. zář 2021 22:30
Případně bychom mohli přidat další slot jako má druhá skupina (Prospect+). To by ale třeba nevyřešilo megatonův problém, protože pokud bychom ty jejich pravidla uplatňovaly ve stejné podobě, megaton nemá ani jednoho prospekta v prospekt poolu dvě sezony, takže by letos stejně nemohl brát.
Pokud by se něco takovýho zavedlo i tady, tak bych to klidně první rok nechal volnější, že by stačil i rok v prospect poolu a od další sezony už dva..
já souhlasím s rozšířením prospektů na 4 kusy a zároveň bych dával co nejméně výjjimek, ať jsou ta pravidla jasná a stručná a nemusíme si k nim brát na pomoc právníka.
Takže za mě 4 prospekti a stejné podmínky pro všechny - tedy asi těch 100 zápasů. Pokud jsem měl tu kliku, že jsem si vzal Makara (což není můj případ), tak prostě budu mít 1 sezonu výhodu. Vůbec mi to žíly netrhá.

Jediná výjjimka by asi měla být k brankářům, kteří nehrají všechno ...
I já bych vyjímky vynechal. Chytíš jackpot, tak je tvůj.
Žádný Calder trophy atp..

Dám na to ještě anketu
Ohledně addu, dropů, bohužel nelze oddělit. Buď oba hned, nebo oba za den.
Zůstanou tedy s denním prodlením.
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS