Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Ne to je OK :giggle:
Teď už je to moje blbost, že sem si nevšim, že je volnej..
Obrázek

Slušný finiš základní části. Ať se v playoff daří! (Connorovi ať se nedaří :jn: )
Pěkné drama na závěr základní části. :slintac: Nakonec týmy na 5. - 8. místě jen ve čtyřech bodech a o postupujícím rozhodl vzájemný zápas. :cool:

Velká gratulace Connorovi se Streetmanem. Sice je to na můj úkor, ale jsem vlastně i rád, že se mě PO týkat nebude. Od začátku sezony jsem nebyl spokojen s tím, co se mi povedlo dát dohromady a tohle je víceméně logické vyústění situace. Když nebudu línej, konečně napíšu i něco do svého topicu a zhodnotím neúspěšnou sezonu Seals trošku detailněji.
Taky maly zazrak. Ale treba povedat, ze som mal velke stastie posledne dva weeky. Sellymu vypadol Price a nespravil starty a hapymu vypadli na nejaky ten zapas Connor a hlavne Millsy. A konecne ti moji zverenci "came to play" , co nebol uuplne bezny jav pre mna tuto sezonu. :klobuk: pred tvojim sportovym duchom, hapy, nepochybujem, ze budes spat dalsiu sezonu.
Connor je vždy nepříjemný a jsem rád, že jej mám úspěšně za sebou. Byl to dobrý matchup :serus: Druhé čtvrtfinále celkem drama a nakonec mě tedá čeká Rono :nervozny: Vzhledem k tomu, že Draisaitla budu mít jen na dva zápasy, bude muset v každém z nich udělat aspoň :matika: Jo a jdu najít trubku, protože tohle čestným způsobem nemám šanci vyhrát :ninja:
Nepamatuji si, že bych někdy odehrál takhle vyrovnaný PO týden.
V jednu chvíli těsně před koncem bylo vyrovnáno, 3 kategorie kříž a 2 o bod.
Nebýt toho betonu Vegas a Arizony, tak jsem jel domu.
Čest poraženým.
Gratulujem Revovi k zasluzenemu postupu. Moji "hraci" zial ukazali, ze v tom PO som asi ani nemal co robit. Bohuzial, moja tohtosezona silna stranka, golmani, nepodrzala, na druhej strane trochu aj smola, ze Talbot a Florida celili asi dvom z naj timov v NHL v podobe Avs a Canes a Lankinen trocha stratil svoje caro z prvej polky sezony. Dalsi nemastna neslana sezona odo mna, ale najdu sa pozitiva, podarilo sa mi vyriesit brankarsku otazku ( dokonca teraz budem mat problem, obzvlast ak Driedgerovi da niekto sancu po tejto skvelej sezone, bude UFA) a samozrejme Kaprizov, ktory vyzera ako "real deal" aj v NHL. Takze, vdaka pani za dalsiu napinavu sezonu, vela stastia semifinalistom do ich serii.
Obrázek

Dle mých propočtů bude muset udělat Draisaitl v pátek deset bodů.
Obrázek
Zaš ce pojebu pred branami finale
Obrázek
Když ti dá fantaživot druhou šanci.
Obrázek
Gratulace Revovi, zaslouženě. :klobuk:
Obrázek
Díky Rono za atraktivní semifinále :serus: Pomohlo mi pár šťastných rozhodnutí a poněkud impotentní týden Ronových hráčů.
Gratulace Fabrimu, nezasloužně.. :bee:
Dělám si prdel.. Už ten tah s Raantou na benchi. :klobuk:
Bude to zajímavý finále.
Díky :)
Rozhodlo brankoviště, kde moji (konečně zdraví Rask s Lehnerem) byli jednoduše výborní.
I tento týden na ně budu spoléhat, bez 4 winů a aspoň 93,0 % saves se neobejdu :-D
V poli relativně vyrovnané. Řekl bych, že u ani jednoho z nás to nebyla žádná hitparáda. Ale je pravda, že tvoji Genclové, Tarasenkové a Kotůrové echt teda neměli svůj týden :-D
Fabregas píše:
pon 19. dub 2021 10:27
I tento týden na ně budu spoléhat, bez 4 winů a aspoň 93,0 % saves se neobejdu
To si nemyslim, Rev tě s gólmanama vůbec nemůže ohrozit. Jestli získá víc než saves, snim svůj klobouk :klobuk:
AndyF píše:
pon 19. dub 2021 11:00
Rev tě s gólmanama vůbec nemůže ohrozit. Jestli získá víc než saves, snim svůj klobouk
Obrázek

Občas si až říkám, že mi Dědek snad i fandí a schválně se to snaží jinxnout.
The Rev píše:
pon 19. dub 2021 12:43
Občas si až říkám, že mi Dědek snad i fandí a schválně se to snaží jinxnout.
Sám víš že to je jediný, co ti může pomoct :rev: :hehe:
Obrázek
hapy píše:
čtv 26. zář 2019 14:14
Connor McDavid San Francisco Seals (hapy)

Patrick Kane + Ryan O'Reilly + Darnell Nurse Hats under Windmill (Fabregas)
Ste se smáli a tady to máte.. :neviem:
Tak gratulace Fabremu k titulu :klobuk: .. a samozřejmě i ostatním medailistům :)
Děkuji všem za fajn sezónu, jste všichni super :good: Zvláštní gratulace pak patří Fabregasovi, který byl ve finále lepší a zvítězil :serus: Z této sezóny - hlavně teda s její regulérností - jsem měl poněkud obavy, tak jsem snažil ta pravidla upravit tak, aby pokud možno do toho covid zasahoval co nejméně. Úplně dokonale se to nepovedlo, protože PPD jsme si v tu nejméně vhodnou chvíli zažili asi všichni, ale min. díky těm addům a rozšířenému IR+ jsme nemuseli dropovat hráče, které bychom neradi dropovali.

Teď je načase rozjet diskusi úpravy pravidel. Hot topic budou zřejmě prospekti :hmm: Pro začátek půjde asap do pravidel určitě to, že je třeba, aby člověk nahlásil, které prospecty si ponechává ještě předtím, než se rozlosuje prospect draft. Co se týče dalších hledisek: např. do kdy je hráč prospekt, jestli brankář to bude mít jinak nez hráč v poli, jestli nerozšířit sloty nebo dokonce nepovolit se sloty obchodovat, o tom právě teď zahajuji volnou diskusi, takže se nebojte vyjádřit svůj návrh nebo svou vizi a uvidíme, jakou to bude mít podporu.

Co se týče jiných změn: např. počet addů za týden nebo počet ir+ slotů, tak to bych řešil až před další sezónou, protože asi nikdo neumíme teď říct, jaká bude covid situace v září..

Zaznamenal jsem tu i pár takových opatrných návrhů na to, zda-li by nebylo lepší umožnit "okamžitý add". Tedy že byste hráče dostali do týmu okamžitě a ne až druhý den (pokud není na waiveru). Tady musím napsat, že jsem spíše proti. Poněkud to devalvuje hodnotu brankáře, protože v podstatě každý týden najdete nějaký tasty matchup dvojky a není pak takový problém tam jej lupnout tři hodiny před zápasem.
Okamžitý add asi ne, okamžitý drop bych dal. Nezřídka se stane že jdou z IR rovnou do zápasu, nebo je to game time decision. Prospekty bych nechal jak jsou. Ale pokud bude shoda , pak si umím představit navýšení na max 4 sloty, pokud bych ho získal výměnou
Já bych chtěl prvně pogratulovat Fabregasovi a musím říct, že by mě opravdu zajímalo, jestli vyhrál i přes tu zmiňovanou výměnu nebo právě kvůli ní :)
Dál chci poděkovat adminův, protože se nám podařilo v rámci možností odehrát důstojnou sezonu a ty předsezóní úpravy k tomu přispěly.

Okamžité addy bych nechtěl. Pokud by šly jen okamžité dropy, tak to bych bral.

A prospecti ... 3 sloty jsou za současných pravidel myslím dostačující. Možnost trejdovat prospecta i se slotem by asi byla ok (do té doby, než hráč ztratí status prospecta pak se slot navrací původnímu majiteli?).
Nicméně jako nejdůležitější vidím prodloužit dobu, po kterou je hráč prospectem. A tady jsem pro tohle řešení
AndyF píše:
pát 12. bře 2021 16:01
a dal bych, že ho můžeš držet ještě jednu sezonu po tom, kdy ztratí oficiální status rookie
- originál je na straně 25 ;)
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG