Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

já bych byl moc rád, kdyby se nemuseli keepovat hráči jako v tomto momentu třeba Kakko. Dvojka draftu, 84 zápasů a keep jen kvůli doufání v lepší zítřky, protože herně si to neobhájí.
Zadina by taky po letošní sezoně ztratil status prospecta a je to podle mě škoda.
Nemám nic proti tomu, aplikovat to s okamžitou platností po sezóně. A to to ani nepotřebuju.
Mně třeba překvapilo, že vedle má status keepera (i když ne teda standardní) třeba Tkachuk, nebo Hart
U mě už asi taky nastal čas nahodit jména, co jsou k dispozici..

Nedotknutelní: Svechnikov, Eichel, Makar, Ekblad, Varlamov, Sorokin

Potenciálně dostupní, pokud to bude nějaký větší trejd a bude dávat smysl: Zibanejad, Stone, Landy, Scheifele, Jones, Nečas, Demko

K dispozici: Atkinson, Burakovsky, Killorn, Zuccarello, OEL, Saros, Bertuzzi, Roslovic
K prospektům.. Těch 60 zápasů je zoufale málo, už před touhle sezonou jsem to chtěl konečně změnit. 82 by mělo být minimum, ideální počet by mohl být kolem té stovky. Pokud hráč naskočí do NHL hned po draftu, znamená to, že je prospekt v podstatě chráněn na dvě sezony, i když odehraje všechny zápasy. To bych řekl, že je víc než dostatečný počet na to, aby se člověk rozhodl, zda si daného hráče nechá nebo ne. S gólmany bych to nepřeháněl a držel se třeba kolem 40 zápasů. U nich bych zrušil tu podmínku, že musí být draft eligible v určitém období.

Btw koukal jsem, že na yahoo máme nastaven trade deadline na 8.4.? To asi není úplně ideální datum, když v tu chvíli budeme mít PO v plném proudu.
hapy píše:
úte 16. bře 2021 23:25
Btw koukal jsem, že na yahoo máme nastaven trade deadline na 8.4.? To asi není úplně ideální datum, když v tu chvíli budeme mít PO v plném proudu.
Lze změnit. Co takhle 4. duben, kdy končí základní část?
Tak běžně to neni až na PO. Já bych dal ještě o týden dřív.
Souhlas s Andym, mělo by to být někdy v příštím týdnu.
:!: :!: :!: TDL budiž 25. března :!: :!: :!:

Jiné datum příští týden ani nešlo.
Jelikož už známe datum TDL tak opět nabízím nějaké to zboží. Mám rozhodně více než 12 hráčů o kterých uvažuju jako budoucích keeperech takže se budu muset některých zbavit tudíž pro mě ideální varianta 2 hráče za 1 lepšího nebo prespektivnějšího popř. varianta + pick atd, vymyslet se toho dá spousta. Ale tak nějak tuším že o tyhle výměny moc zájem není tak můžete napsat o jaké konkrétní hráče máte zájem, já pošlu zase jací by zajímali mě a pokud tam bude jistý zájem můžeme to potom doladit. Jsou hráči které měnit nechci, ale jelikož už jsem pustil (r)Eichla tak psát že ten nebo ten je nevyměnitelný je blbost, prostě každý má svou cenu. No a během příštího týdne už mi nezbyde než to pouštět za picky.
Já jsem na tom úplně stejně. Takže kdyby měl někdo zájem o kohokoliv, snad až na Hughese a Pastu tak jsou k dispozici.
Obrázek

Po trochu kočkování jsme si odborníkem nakonec plácli :serus: Na zbytek sezóny se tak vrací legenda Vanillas inauguračního playoff Nick Leddy.
Přátelé.
Mám zásadní událost. Nejsem blázen a jakmile jsem v noci zjistil, že se mi zranil Jarry, dal jsem claim na DeSmithe.
Dokonce 2x nejdriv jsem dal bid 50, poté jsem si rekl, že bude stačit 30
Z nějakého důvodu Yahoo tento bid nezaznamenalo..
Prosím fairově o svolení, převzít ho administratorsky k sobě.

Edit:
Zjitil jsem, že se mi objevil Toews z IR na benchi, zřejmě při manipulaci na telefonu s Jarrym. Tim se mi zaplnil bench a claim bez upozornění neproběhl.
AndyF píše:
úte 30. bře 2021 11:21
Přátelé.
Mám zásadní událost.
Lidsky tomu rozumím a nejsem proti tomu, co navrhuje Andy, ale bez souhlasu hapyho něco takového neproběhne. Zároveň vyzývám i ostatní, aby se k tomu pokud možno vyjádřili, jakkoliv hapy byl jediný, kdo dával na waiveru na DeSmithe nabídku.

Samozřejmě je třeba to vyřešit co nejdřív, přičemž nejzazší termín je začátek playoff. Do té doby platí předběžné opatření takové, že DeSmith je legitimní hráč Seals.
Ať se rozhodne hapy, mně je to asi šumák. :neviem:
vidím to stejně
Jedině se souhlasem Hapyho
ja tomu moc nerozumim. Chtel bys ho, protoze jsi bidnul vic?
megaton píše:
úte 30. bře 2021 16:43
Chtel bys ho, protoze jsi bidnul vic?
Zkráceně, ano.
Mně letos taky neprošel claim, i když jsem měl vyšší bid než myslim že Connor, který to pak vyhrál ( šlo o Driedgera). Myslím, že to bylo proto, že jsem neměl místo v sestavě. Udělal jsem chybu, kousnul jsem to a nechal jsem to být.
Chápu, že tady jsou okolnosti trochu jiné, ale zase ne o tolik. Někdo bojuje tvrdě a chytne dvojku hned, co se někomu jednička zraní, já to nedělám a nechám aspoň půl dne na reakci. Ale popravdě mi nevadí, že golmani posrali někoho dalšího. Dali jsme těm klukům velkou důležitost, tak ať dělají rozruch, ne?
pokud ti ho Hapy necha tak asi jo, ale podle me tim vznika nebezpecny precedens. Byť ti verim, tak na takove "ukliknuti" by se mohl za chvili vymlouvat kazdy. Pokud to projde, musis nam tu slavnostne slibit, ze budes hospodarit s rozpoctem, jako bys ho claimnul.
Jako je to asi na Vás s hapym, jak se domluvíte, ale upřímně moc nevidím důvod, proč by ti ho měl pouštět. Nemůže za to, že si to tam špatně nastavíš. Jak píše Rethon, mně už se to taky stalo a neřešil jsem to, moje blbost. Max. jsem mohl vynadat sám sobě, že jsem blbec.. Spíš je to poučení pro příště, si to hlídat, že tam je všechno správně nastavený a nemůže se stát něco podobnýho..
megaton píše:
úte 30. bře 2021 16:55
Pokud to projde, musis nam tu slavnostne slibit, ze budes hospodarit s rozpoctem, jako bys ho claimnul.
To je ten nejmenší problém. Hapy samozřejmě nemá žádnej extra důvod, on neudělal nic špatně...

Edit: Víte co, nechme to bejt. Je to pravda, měl jsem si to líp pohlídat.

Snad mi to fantabůh oplatí.
Co je to tu za pozdvižení? :eek2: Jako mně je to celkem jedno, já jsem si ho v sobotu "odložil", abych nabral hráče na neděli a předpokládal, že Andy po něm půjde. Nepočítal jsem se zraněním Jarryho, což sice mění situaci (ne pro mě), ale nemám problém s tím, že bych ho dropnul.
hapy píše:
úte 30. bře 2021 20:25
nemám problém s tím, že bych ho dropnul.
Udělej, jak uznáš za vhodné..
hele ja jsem z toho ted zmatenej. Bral jsem z waivru DeSmithe. Byl tam protoze ho nikdo nechtel, nebo tam byl, protoze ste se tak dohodli?
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS