Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Jo, chtěl bych vyhodit Wahlstroma z prospekt listu. :-D
Rono píše:
sob 02. led 2021 03:01
vyhodit Wahlstroma
Jestli už na takové změny není pozdě... :jn:

Ok, ale výměnou za to by bylo fajn, kdyby ses vyjádřil ke změně kategorií (od The Rev » 21 pro 2020 10:54), které budeme letos hrát. Ideálně by tak mohli učinit i Connor a andy_hawk. První tři body už schválila nadpoloviční většina.

4) Ve hře jsou tyto kategorie: PPG, PPA, PPP, SHP, GWG. Které chci ponechat?
4) PPG, PPA, PPP, GWG
No jako bylo by fajn mít uzavřený aspoň prospekty před losováním prospekt draftu. A ne se pak rozhodovat podle losu.. Anebo to nalosovat až po uzavření keeperů..
Tak, tak, vyjádřete se hlavně k té čtyřce ještě. Asi jsem to měl napsat rovnou, ale momentálně máme rozdělení kategorie v poli 12 a kategorie v bráně 6. Pokud by se číslo 12 změnilo, tak tím zároveň posilujete (nebo oslabujete) význam brankářů. Jen že je potřeba na to taky myslet.

Edit: Streetman má samozřejmě pravdu. Rono objevil loophole :giggle:
Já bych ponechal klidně všech 12 kategorií i 6 u golmanů.

Já ani nevěděl, že je nějakej deadline na ty prospekty. :-D Každopádne Wahlstroma bych vyhodil i kdybych měl draftovat poslední, je to bust. :-D
Ospravedlňujem sa za prípadné nepríjemnosti ktoré som mohol spôsobiť mojou neaktivitou.. ale posledné 2 týždne som mal zdravotné problémy a len včera som sa vrátil z nemocnice kde som strávil vyše týždňa... našťastie z najhoršieho som vonku, ale jehú kariéru oficiálne končím... veľa šťastia všetkým ktorí hrajú ďalej a hlavne Andymu ktorý prebral moj tím.. :klobuk:
Přeji hlavně hodně zdraví a díky za ty sezóny :good: TDL si vždy uměl rozproudit :giggle: A nikdy neříkej nikdy, třeba někdy udeláš comeback :psst:
Čus. Já jsem pro nechat všechny staty, tak jak jsou. Určitě nedávat SHP. Co se týče návrhu Andyho, tak jsem proti.
PPG, PPP, SHP, GWG
Pořád je k dispozici Rask, kdyby měl někdo zájem.. A i Rakell a OEL, kdyby někomu chyběl keeper..
Kdyby chtěl ještě někdo last minute jednat, tak mám v lednici vychlazenou sklenici coca-coly. A připravené nějaké křídelníky, nebo DeAngela s Yandlem.
UPDATE #2

Sezóna se kvapem blíží, tudíž jsem vyhodnotil naše změny. Body číslo 1.-3. prošly celkem jednoznačně, takže

1) Keepuje se 12 hráčů s tím, že nemusí být nutně 2 brankáři
2) Addnutí FA je pro tuto sezónu navýšeno na hodnotu 5xtýdně.
3) Stejně tak jsou pro tuto sezónu navýšeny ir spoty, a to na hodnotu 1xIR spot a 4xIR+ spoty.

U bodu č. 4 to byl trochu galimatyáš, protože evidentně každý měl svoji představu o přesné podobě navržených kategorií k revizi :giggle: Pokusil jsem se citlivě zhodnotit to, že je poptávka po přidání kategorie GWG a naopak je nízká poptávka po udržení kategorie PPP, takže konečná varianta tedy je, že se nám původní PPG, PPA, PPP, SHP mění na PPG, PPA, SHP, GWG. Je tedy zachováno rozdělení 12 hodnotících kategorií pro hráče v poli a 6 hodnotících kategorií pro brankáře s tím, že tedy bude kladen o něco větší důraz na střelce.

Zároveň i ukončuji hlasování o termínu doplňovacího draftu. Zvítězil termín sobota 9. ledna. Teď budeme rokovat o přesném čase :giggle: Předpokládáná doba je samozřejmě někdy podvečer-večer, tak sem nahazujte, jak by se vám to nejlépe hodilo. Za mě vykopávám 20:00, ale to je jen nástřel, přizpůsobím se jakémukoliv času samozřejmě.

Termín keepu platí 7. leden 23:59. A opravdu prosím o přesné dodržení. Čím dřív nakeepujete, tím dřív můžeme spustit prospect draft, tím dřív to tam můžu naklepat.. Jinak mi nezbyde nic jiného než vám tam naklepat top 12 dle yahoo. Znovu připomínám, že keepery můžete napsat sem a já vám to tam nacvakám, anebo samozřejmě můžete sami na yahoo. (Trejdy asap ručně provedu.)

Jelikož jsem hlava děravá, která na ten Ronův loophole zapomněla, přestože mu to bylo připomínáno :bac: , tak Wahlstrom může pryč z Prospect listu. Příští sezónu proběhne los draftu až poté, co bude nakeepováno a budou finalizovány prospect listy.

Jinak jsem upravil divize (yahoo to jinak každý rok losuje znova) do standardní podoby. Do schedule jsem nezasahoval, pouze jsem nastavil 11 týdnů základní části tak, aby každý s každým hrál jednou. Playoff zůstává stejné, takže vítězové divizí jdou rovnou do semifinále a o zbylá dvě semifinálová místa se porvou čtyři další nejlepší (z celkové tabulky!). Při remíze v playoff rozhoduje klasicky vyšší umístění v základní části.

Na co jsem zapomněl? :hmm:
20:00 i za mě cajk.
Taky se přídávám, 20:00 plus je za mě ok.
Za mě taky ok.
Mě nesedí sobota, ale jelikož jsem jediný tak s tím nic neudělám, v nejhorším to potáhne autopick :?
Selly8 píše:
úte 05. led 2021 20:43
v nejhorším to potáhne autopick
Pak je docela důležitý vyhodit všechny prospecty, aby ti je to nenadraftovalo. A Seabrooky atd. :giggle:
za mě ok
Dopoledne v sobotu bych měl mít čas tak to zkusím nastavit, zkušenosti s tím nemám ale počítám že to bude jen o klikání :-D
To klikání byl voser, mam pocit, že se tam mizerně hledalo. A hlavně nezapomenout uložit.


Jinak, mrkněte ke mně, takovej Voras je určitě k dispozici a třeba se můžeme pobavit i o někom jiném

Jo 20:00 je ok
cus. moji keepers:

Ovechkin
Malkin
Pastrnak
Barzal
Krug
Palmieri
Monahan
Benn
Ellis
Khudobin
Blackwood
Jack Hughes

To znamena ze k dispozici za pick jsou takova esa jako napr Keller, Dumba, Mrazek, ale i keepers jsou k mani, pokud prijde vhodna nabidka
Keep:

Matthews
Point
Gaudreau
Lindholm
G
Dahlin
Smith
Suter
Pageau
Kucherov
Hart
Andersen
Phantoms keepers:

Jake Guentzel
Brady Tkachuk
Patrice Bergeron
Brent Burns
Tom Wilson
Ryan Nugent-Hopkins
Alex DeBrincat
Brock Nelson
Vladimir Tarasenko

Connor Hellebuyck
Jordan Binnington
Tristan Jarry
FIRE SALE

Holtby a Pionk za pick, najde se nějaký zájemce?
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS