Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Fabregas píše:
ned 20. pro 2020 19:50
Jaký prohřešek si dovolil McJesus udělat?
Dvakrát během sezony addnul cizího prospecta.
To u vás máte trest za vyžieranie cudzích prospektov stratu prvého kola v doplňovacom drafte? Dosť kruté
Jak si přišel na doplňovací? Normálně v prospect draftu.
Díky za potvrzení účasti :good: Co se týče Connora, tak souhlasím s tím posunutím na poslední místo 1. kola prospect draftu. Otázka je, souhlasí s tím Connor? :hmm: Jinak diskusi sleduji pečlivě a je tu poptávka na pár věcí. Vyřešme tedy nejprve ty a pak se přesuneme ke konkrétním termínům. Na otázky 1-3 odpovídejte ano nebo ne. (Vy, kdo jste už vyjádřili názor, tak beru Vaši předchozí odpověď.)

1) Chci změnit keepování hráčů na libovolných 12 hráčů.

2) Chci navýšit addnutí FA hráčů na 5xtýdně.

3) Chci ponechat 1 IR roster a navýšit IR+ na 4.

4) Ve hře jsou tyto kategorie: PPG, PPA, PPP, SHP, GWG. Které chci ponechat?



Argumenty pro 1-3

1) Větší volnost při skládání týmu.

2+3) Nedělejme si iluze, covid bude řádit i v průběhu sezóny a pravdepodobně bude krátkodobě vyřazeno velké množství hráčů. Abychom alespoň trochu zachovali regulérnost výsledků (a nezáleželo tolik na tom, kdy se to kde spustilo), tak navrhuji na tuto sezónu udělat důraznější zásah a navýšit možnost addování FA o 2 na hodnotu 5xtýdně a navýšit (covid) IR+ z hodnoty 2 na hodnotu 4 (i s jedním IR tak celkem 5 IR roster spotů).

Poté, co vyřešíme tyhle elementární záležitosti, stanovíme termíny keepů, draftů a nejspíš se ještě podíváme na systém playoff pro letošek. Odpovídejte, připomínkujte (ideálně) do svátků. Za mě:

1) ano

2) ano

3) ano

4) PPG, PPA, PPP, SHP
hapy píše:
pon 21. pro 2020 00:48
Jak si přišel na doplňovací? Normálně v prospect draftu.
Aha, tak to nie je nič strašné, má si každý dávať pozor (jedine, že by vyberal ako prvý, keď vy máte prospekt draft pred normálnym). A pre toto odmietnuť pokračovať? To sa mi nezdá :-D
1 ano
2) ano
3) ano
4) PPG, PPA, PPP, SHP

Pozn: body 2+3 vážně jen letos (případně dokud se to nesrovná do normálu)
1) ano

2) ano

3) ano

4) V ideálním případě bez PP statů :-D
Jelikož každej commish při smyslech mi tohle neodsouhlasí, tak aspoň takhle:
PPG, PPA, SHP
1) ano
2) ano
3) ano
4) PPG, PPA, SHP, GWG
Joe S. píše:
pon 21. pro 2020 10:18
...
Je dost možné, že bude vybírat jako první a chápu, že by to bylo k naštvání. Není to ovšem nic jistého a ať už to dopadne tak nebo tak, doufám, že Connor bude dál pokračovat.
The Rev píše:
pon 21. pro 2020 09:54
...
1), 2), 3) ano
4) za mě dvě varianty - PPP, SHP, GWG nebo PPG, PPA, SHP, GWG
1) ano
2) ano
3) ano
4) PPG, PPA, SHP, GWG
Co ten Ohlund? Má na něj někdo kontakt? Poslední přihlášení 6.12. :eek2:

Než se to dá všechno do kupy, zveřejňuji jména hráčů o kterých jsem ochoten se bavit a jednat, bude-li mít někdo zájem.

Kuznetsov
J.T. Miller
Mantha
Olofsson
Pionk
Doughty
Ekblad
MAF
Holtby
Ode mě hráči, kteří jsou k dispozici:
Rakell
OEL
Koskinen
Kadri
Slavin
Morrissey

A o kterých jsem ochoten jednat:
Teravainen
Rask
Stone
Joe S. píše:
pon 21. pro 2020 10:18
Aha, tak to nie je nič strašné, má si každý dávať pozor (jedine, že by vyberal ako prvý, keď vy máte prospekt draft pred normálnym). A pre toto odmietnuť pokračovať? To sa mi nezdá
Nepoznas situaciu mojho timu. Ten pick, ktory bude v top 6 a ako sa poznam, tak minimalne v top3, by mi neskutocne pomohol vzhladom na sucasnu strukturu mojho timu. Prist o keepera na 10 rokov kvoli jednodnovym addom Alexa Nylandera a Conora Garlanda ( co ma vazne nenapadlo, ze su u nas prospekti a ktori na sto percent nebudu keepovani), to nastve a ako som pisal, hlavne mi to zobralo taku radost do hry (co je pri volnocasovej aktivite klucova vec).

Spoluhraci su velmi mili, ze mi to chcu zmiernit, ale urcite som ich nechcel nejako vydierat, akceptujem, ze som si mal davat pozor a ze pravidla treba dodrziavat... Proste som im len dal vediet, ako to u mna je a dokedy potrebuju vediet, co a ako dalej.
1-3. ANO
4. PPA, PPG, SHP, GWG
Je mi to celkem jedno, takže

1-3. ANO
4. PPA, PPG, SHP, GWG

Nevim, jestli už neni třeba Ohlunda řešit intenzivně.
Navrhuji kompromis. Connor dostane pick 6 v 1. kole, jako by projel lotynku.
AndyF píše:
úte 22. pro 2020 17:49
Navrhuji kompromis. Connor dostane pick 6 v 1. kole, jako by projel lotynku.
Za mě klidně a stejnětak to podle toho změnit i pravidla pro budoucí hříšníky ...
Nemám s tím problém. Pick mýho "hvězdnýho" ex-prospekta Nylandera bych mu klidně odpustil :giggle:
Tak FF jistě můj nápad na keeper IR ocení, přidá se někdo další?
Napíšu to takhle...vadit mi to nebude, letošní ročník bude specifický tak si nemusíme házet klacky pod nohy :-D
AndyF píše:
stř 23. pro 2020 22:06
...přidá se někdo další?
Já jsem rozhodně proti.
Já bych ještě otevřel téma, které se mě bohužel dotýká a to je celosezónní IR keepera. Jak řešit, když hráč, o kterého rozhodně nechci přijít bude zřejmě celou sezónu nepoužitelný.
Já bych čistě soukromě, stejně jako v případě prospektu, navrhoval keeper IR spoty, přičemž ten hráč by ovšem nemohl už nastoupit do sezony, i když by se v průběhu roku uzdravil.
Co vy na to?
Jen poukazujii na to, že žádná výhoda pro sezonu ani do budoucna z toho snad nevznikla , neb příští sezonu by případný jiný aktuální keeper musel na uvolnění místa z kola ven.
Možná by stálo za to stanovit, že jeden hráč z keeperů by musel být uvolněn již po sezoně (případně v průběhu sezony) a nemohl by být součástí žádného trejdu. A vlastně by se tak stal hráčem k dispozici jako případný keeper pro sezonu další.
Dědku a je to napořád nebo jen pro tuto sezónu? :hmm: Za mě už je to moc velká regulace a jsem proti, ale pokud se najde alespoň šest lidí, kterým by to vyhovovalo, tak to nějakým způsobem implementovat můžeme.
Za mě klidně a stejnětak to podle toho změnit i pravidla pro budoucí hříšníky ...
Jasně, pokud to Connor vezme, tak tím vytvoří precedens.
Prečo vlastne sankcionujete dva prospekt strajky stratou prvého kola? U nás je to asi viac fér, keď stracas druhé a až pri treťom pochybení prvé
Joe S. píše:
čtv 24. pro 2020 10:58
Prečo vlastne sankcionujete dva prospekt strajky stratou prvého kola? U nás je to asi viac fér, keď stracas druhé a až pri treťom pochybení prvé
v
ve zkratce: pravidla dal dohromady Danny a ten už nehraje. Ostatní mu to nerozporovali (věřím, že z podobných důvodů jako u mě, tdy že jsem tomu vůbec nerozuměl a byl jem rád, že to někdo sepsal. Asi měl s užíráním prospektů ošklivé zkušenosti). Takže na tvou otázku asi neznáme odpověď. Spíš se ale budeme dívat do budoucna a upravovat pravida tak, aby víc vyovovala současné situaci a sestavě.


ohledně IR keepera pak nechci hlasovat. Přijde mi to jako typický příklad toho, že bych byl pro, kdyby se mě to týkalo, a spíš proti, když se mě to netýká, a to mi nepřijde fér. Nedokážu se na to podívat objektivně
Teď teda máme 1x IR a 2x IR+.
A Andy chce pouze na tuto sezónu přidat další IR, jelikož má na celou sezónu mimo Kučerova?
Já přidávat další IR post nepotřebuju, dostatečně dokážu pracovat s volnými hráči.
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO