Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Co tak 21:00?
Podle mě teda 21 je nastavený.. Ale nejsem si jist
megaton píše:Co tak 21:00?
Pro mě každá půlhodinka dobrá :good:
Prospekt je hráč (draft eligible 2014-2018), ktorý musí spĺňať aspoň jednu z týchto podmienok:
[/u]
a) neodohral v NHL viac než 60 zápasov
b) neodchytal v NHL viac než 30 zápasov


- Hráč stráca svoj status prospekta vždy po sezóne, ak prestal spĺňať minimálne jednu z hore napísaných podmienok. Pre hráčov v poli platí podmienka "a", pre golmanov podmienka "b" .

Takto to vyzerá zrozumiteľne?

OFFTOPIC: Skontrolujte si prospekt list, a ak chcete pred draftom niekoho z neho odstrániť, ozvite sa mi.

PROSPEKT DRAFT poradie:
1st round
1. Vladimir's Team
2. Seattle Bay
3. Desert Ore Magmas
4. Kosatky
5. Monkeys piss
6. San Francisco Seals
7. Raw Elite Vanillas
8. Ricany Phantoms
9. Newark Diablos
10. Rangers
11. Lenochodi Wolves
12. Greenock Greenskins
----------------------------------
2nd round
13. Greenock Greenskins
14. Rangers
15. Newark Diablos
16. Ricany Phantoms
17. Raw Elite Vanillas
18. Monkey piss
19. Kosatky
20. Desert Ore Magnas
21. Seattle Bay
----------------------------------
3rd round
22. Kosatky
23. Ricany Phantoms
24. Greenock Greenskins
25. Rangers

Takto by vyzeralo v súčasnej podobe poradie na drafte. Prvé dve kolá su jasné. V druhom kole tímy ktoré majú už dvoch prospektov, už nedraftujú aby neprekročili počet prospektov. Naopak v treťom kole, kde je poradie od najhoršieho umiestnenia v základnej časti po najlepšie, draftujú tímy, ktorým chýba ešte tretí hráč, aby si doplnili prospect pool.

PROSPEKT DRAFT EŠTE NEZAČAL!
- chcem Vás ešte predtým požiadiať aby ste sa vyjadrili ku pravidlám o prospektoch, aby sme to vyriešili, a ak niekto sa chce zbaviť nejakého prospekta z prospekt listiny, aby mi to dal vedieť, čím by sa zmenilo poradie - tímu ktorý má napr. 2 prospektov by bolo po vyhodení jedného prospekta pridané druhé kolo. Až toto doriešime, tak začne prospekt draft.

Mimochodom, tak to teda vyzerá na DRAFT 20.9. o 21,00. Ten čas som zatiaľ v yahoo nastavil od oka, ešte sa mi nechcelo to prekladať do nášho časového pásma, tak si to nevšímajte :jn:
Za mě vše v pořádku.
Za mě taky
:thumbsup:
Potvrzuji.
Pokud je půlnoc v Yahoo 9h u nás, odhaduji, že správný čas pro 21h je 12PM
:!: :!: :!: Hlášení :!: :!: :!:

Vítám v naší lize nového co-commissionera: AndyF :serus: Věřím, že tak zajistíme lize hladší průběh a ještě rychlejší řešení nastálých situací až se začnou ujebávat prospekti z FA.
Připomínám, že zítra (20.9.) ve 21:00 proběhne doplňovací draft.
1) V draft results si raději ještě překontrolujte své picky. Kdyby něco, hned to hlašte. Bylo to kontrolováno třikrát, ale člověk nikdy neví..
2) Kdybyste náhodou draftoval někdo hráče, který se nachází v prospekt listu (je tedy chráněn viz http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=339&t=9141" onclick="window.open(this.href);return false;), bude vám tento hráč po konci draftu odebrán a vy tak přijdete bez náhrady o to kolo, ve kterém jste jej draftovali. (Kdyby to byl váš hráč, tak jen o to kolo.)
3) Good luck a zítra se vidíme.. :salute:
FA bude volný hned po draftu?
Ano, akorát všichni fa začnou na waiveru (2 dny).
Nemáte zájem někdo o centra? Poptávám vše od Rw, lw, D, G
Připomínám, že nastavit sestavu na zítřek, respektive stáhnout hráče z FA za IR, musíte již dnes.
..nebo zítra ráno. Teď nechci kecat, ale buď do osmi nebo devíti ráno.
The Rev píše:
úte 02. říj 2018 11:04
..nebo zítra ráno. Teď nechci kecat, ale buď do osmi nebo devíti ráno.
obvykle to bylo do 9, jen v době nesouladu mezi českým a americkým letním časem to bylo o hodinu posunuté. Z nějakého důvodu si tohle pamatuju ...
Protože to každoročně někoho vytrollí :giggle:
Vyměnil bych jedno IR+ za IR
Přijde mi to málo...
Věřim, že nebudu jedinej, ale samozřejmě mě třeba přesvědčí někdo o opaku..
AndyF píše:
úte 09. říj 2018 11:35
Vyměnil bych jedno IR+ za IR
Přijde mi to málo...
Věřim, že nebudu jedinej, ale samozřejmě mě třeba přesvědčí někdo o opaku..
Přemýšlel jsem o tomtéž v preseason, když jsem měl 3 lidi D2D a 2 Out a nikoho IR. Teď se to srovnalo tak, že mi sloty stačí, přesto mi ta změna dává smysl.
:paperbag: absolutně rozebrán. Ainec. Doufám, že to bylo jen zahřívací kolo, jinak jsem v pěkný rejži :nervozny:
The Rev píše:
ned 14. říj 2018 10:57
absolutně rozebrán. Ainec. Doufám, že to bylo jen zahřívací kolo, jinak jsem v pěkný rejži
jsme dva :hroza:
po prvnim kole jsem pripraven vymenit kohokoliv :scare:
Prosím zahlasujte:

viewtopic.php?f=339&t=9184
Povedený vstup do sezony, o tom žádná, ale netřeba to přeceňovat, zatím jsme teprve na začátku. Většina hráčů naplnila má očekávání, takže spokojenost, jen nad Patrickem visí velký otazník.
KOŘALAFAN v chatu fňukal, že jsem šťastko a hraje mi víc hráčů. Tak se podívejme na realitu:

Za druhý week jsem nasbíral 38 útočníkozápasů a 18 obráncozápasů (přičemž mě tenhle balanc stál všechny 3 addy).
KOŘALA nasbíral 38 útočníkozápasů a 19 obráncozápasů (přičemž 2 addy vyplácal na cedníkozápasy). Realita je taková, že pravděpodobně KOŘALOVI ten 1 obráncozápas navíc urve o prsa vietnamské atletky hity a bloky. Ale Rev je šťastko.

#fakenews
Vyměním C za LW/RW
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG