Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Rev už dostal lajk :hroza: ale tak potvrzuji teda i slovně :bee:
Pokracujem.
Mně šlo primárně o to, aby prospekti nebyli jen o tom limitu počtu startů, +100/40 zápasů => nejsi prospekt, -100/40 zápasů => jsi prospekt. Chtěl bych tu práci s nimi udělat trošku zajímavější.
Rethon píše:
úte 07. zář 2021 13:25
ať jsou ta pravidla jasná a stručná
Ono ať se schválí cokoliv, pro vás ostatní se nic nezmění. Já všechno před každou sezonou upravím a označím, vy mi akorát podle toho dáte vědět koho si necháváte/nenecháváte.

Zdá se, že počet prospektů se navýší, otázkou je, v jaké podobě.
Kde pak komu nahlásit keepery? :ninja:
Rono píše:
stř 08. zář 2021 14:11
Kde pak komu nahlásit keepery?
Tak jednak je naklepeš na yahoo a pak se píšou zpravidla sem..


Nezapomeňte nahlásit, jestli se nevzdáváte prospectu.
Před losem pořadí

(Já asi pustim Browna, ale ještě to upřesním)
Já bych byl za to nechat co nejjednodušší. Tedy 4 prospekty na jednu sezonu. Přijde mi to tak zajímavější, třeba v možnosti keepovani nedraftovanych nadějí a taky v tom keepovat hráče kteří nezáří, ale předpokládá se že časem budou. Dělá to pak i zajímavější doplňovací draft. Pokud by se odhlasovalo, že budou prospekti na dvě sezóny, pak bych byl pro, aby se mohly sloty nabývat v trejdech na max počet pět.
AndyF píše:
stř 08. zář 2021 16:25
Rono píše:
stř 08. zář 2021 14:11
Kde pak komu nahlásit keepery?
Tak jednak je naklepeš na yahoo a pak se píšou zpravidla sem..


Nezapomeňte nahlásit, jestli se nevzdáváte prospectu.
Před losem pořadí

(Já asi pustim Browna, ale ještě to upřesním)
Kdy je los pořadí?
megaton píše:
stř 08. zář 2021 17:31
Kdy je los pořadí?
Sezona začíná 12.10 (út) draft bude asi někdy +/- 9.10 , draft prospectu ten týden předtím.
Takže los vidím 3.10.
Ale ještě upřesním, času je zatím dost..
AndyF píše:
stř 08. zář 2021 16:25
(Já asi pustim Browna, ale ještě to upřesním)
To už máš vyřešeno, byl draftován v roce 2016, takže už nesplňuje podmínky.

Jinak jsem k těm pravidlům ještě dopsal, jak se bude trestat addnutí cizího prospekta, ať je to všechno na jednom místě. Není to tak přísné, jak to bylo původně. (měnilo se to před minulou sezonou, když se řešil Connor)
hapy píše:
stř 08. zář 2021 22:18
To už máš vyřešeno, byl draftován v roce 2016, takže už nesplňuje podmínky.
No já už někde zmiňoval, že bych tohle pravidlo zrušil.
Nechal bych to jen jako podmínku draftu.
AndyF píše:
čtv 09. zář 2021 07:56
No já už někde zmiňoval, že bych tohle pravidlo zrušil.
Tak to jsem asi přehlédl. :hmm:

Nicméně bych to nedělal a zbytečně nekomplikoval. L. Brown je krásný příklad. Jedenáctka draftu, po něm hned podepsal ELC, který po minulé sezoně skončil a zatím naskočil pouze do 30 zápasů v NHL. V jeho 23 letech už to pro mě není hráč, který by se dal považovat za prospecta. Holt nenaplnil očekávání. :neviem: Samozřejmě to neznamená, že nemůže udělat další sezonu 50+ bodů, ale už to není žádný nováček.
hapy píše:
pát 10. zář 2021 10:07
Nicméně bych to nedělal a zbytečně nekomplikoval. L. Brown je krásný příklad. Jedenáctka draftu, po něm hned podepsal ELC, který po minulé sezoně skončil a zatím naskočil pouze do 30 zápasů v NHL. V jeho 23 letech už to pro mě není hráč, který by se dal považovat za prospecta. Holt nenaplnil očekávání. Samozřejmě to neznamená, že nemůže udělat další sezonu 50+ bodů, ale už to není žádný nováček.
S tímhle souhlas, nechal bych to tam určitě. Prostě bust, prospect to už není.
Jo pro zajímavost, ptal jsem se Yahoo, jestli neplánujou nějakej seznam prospectů, abysme furt nemuseli hlídat ojeby a drafty.
Odepsali mi velmi rychle, že ne, ale dali mi link na nějakej official sugestion thread.
Tak jsem to tam napsal, načež jsem posléze zjisitl, že podobnej požadavek je tam na 13. místě už 5 let
fakt ko*oti.
hapy píše:
pát 10. zář 2021 10:07
Nicméně bych to nedělal a zbytečně nekomplikoval.
Ale co teda ty golmani? Tam necháme jen zápasy?
Jinak dopředu hlásím, že ode mě je k dispozici min. jeden z dvojice Saros/Demko. Pak Nečas a kdyby někomu chyběl keeper, tak třeba Norris, OEL...
hapy píše:
pát 10. zář 2021 10:07
Nicméně bych to nedělal a zbytečně nekomplikoval. L. Brown je krásný příklad. Jedenáctka draftu, po něm hned podepsal ELC, který po minulé sezoně skončil a zatím naskočil pouze do 30 zápasů v NHL. V jeho 23 letech už to pro mě není hráč, který by se dal považovat za prospecta. Holt nenaplnil očekávání. Samozřejmě to neznamená, že nemůže udělat další sezonu 50+ bodů, ale už to není žádný nováček.
Já nesouhlasím. Pokud si někdo chce blokovat prospect slot X let takovým hráčem, tak ať to dělá. A jestli pak Brown udělá 80 bodů, tak smeknu klobouk, že mu ten dotyčný tak dlouho věřil. I proto snad přidáváme 1 slot, abychom měli místo i na takovéhle riskantní projekty. Nebo ne?

Vidím tu z několika míst obavu, že soupeř vyhraje díky hvězdě z prospect slotu. Já tuhle obavu nesdílím ...
AndyF píše:
pát 10. zář 2021 13:54
Ale co teda ty golmani? Tam necháme jen zápasy?
No buď bych to nechal v nynější podobě, případně na ty zápasy, kdyby o to byl zájem, nevím. Taky by se mohl k něčemu vyjádřit hlavní náčelník :rev: .

Rethon píše:
sob 11. zář 2021 11:06
Vidím tu z několika míst obavu, že soupeř vyhraje...
To v tom vidíš asi něco víc. Třeba přidání místa Prospect+ ti naopak zajistí, že tvůj prospekt může být stále mezi prospekty i přes to, že bude mít odehráno 120-130 zápasů(klidně i víc). Finalista Caldera=hráč ztrácí status prospecta - má zase úplně opačný efekt, klidně může stačit míň než 82 zápasů a prospekt už nebude prospektem. Třeba loni by se to ani nikoho netýkalo, protože ani jednoho finalistu této trofeje jsme nikdo neměl v prospect poolu.
Byly to jen návrhy, nebude-li o to zájem, nic takového zavádět nebude.

A jestli chce mít někdo v poolu hráče x let, tak není problém, alespoň zbyde víc volných prospektů pro ostatní. :giggle: Spíš mi jde o to, že pro mě je +- těch 23 let takovou pomyslnou hranicí pro to, abych bral hráče, jako prospekta (a to je i v návaznosti na to, že vybíráme hráče z období pěti let), 24, 25 let už za mě prostě není věk nadějného mladíka. Ale není problém udělat hlasovaní, že o to, že by pětileté období draftu platilo jen při samotném prospect draftu a poté, když už je hráč v prospect poolu, pojede se jen čistě podle odehraných zápasů.

Rád bych, aby letošní úpravy byly základem do dalších let, takže čím víc názorů, tím líp. Navýšení na 100 zápasů většina schválila, navýšení počtu prospektů taky, otázkou je jestli v podobě 3+1(Prospect+) nebo čistě 4.
Jinak kdyby byl zájem o jednoho ze tří gólmanů (Blackwood, Ned, Khudobin) jsou k dispozici :)
Já jsem takový Deus ex machina, který zasahuje až na konci :giggle: Diskuse fajn, sledoval jsem a nastal čas to zase popostrčit dál. V tuto chvíli považuju za vybavené to, co hapy přidal k pravidlům prospect listu (a já mu tímto děkuji :serus:).

TL;DR shrnutí dosavadních novinek

:arrow: Draftuje se až po finalizování vašich keeperů a prospectů. Na vše bude termín.
:arrow: Pořadí draftu se bude losovat dle určitého systému (ofiko to nebylo :jn: )
:arrow: rozšíření prospect poolu o hodnotu 1
:arrow: udržení statusu prospect podmíněno limitem 100 zápasů (není o čem, prošlo takřka aklamací)

Poměrně těsnou většinou prošlo, že svůj pool tedy rozšíříme o jednoho prospecta. Otázkou akorát zůstává, jakou podobu bude mít ten čtvrtý prospect..

Draft eligibility: za mě nechat, ale je to ještě k diskusi. Neděsí mě stackování bustů, ale spíš další Kaprizové. Na druhou stranu s tím souvisí další bod..

Kdy je ještě brankář prospect: Pokud budeme upravovat zápasy u brankářů, tak bych tam popřemýšlel i o regulaci draft eligibility u téhle skupiny. Důvodem můžou být další Brodeurové z KHL..

Tedy primárně je třeba dalším krokem dovyřešit dva body: podoba čtvrtého prospecta a limit zápasů u brankáře. Nechám tady ještě chvíli prostor pro diskusi, ale zatím to vypadá na hlasování.

Hned poté se vrhneme na další body:

-termíny keepu, prospectů, doplňovacího draftu
-případná covid opatření (addy, počty ir a ir+)
-počet kol, termín tdl, na který week dáme playoff, možná rivalry week,..

Na závěr hodím takový spíš ležérní podnět. Nepřejmenujeme divize jen tak for fun? :giggle: Za naši divizi bych případně navrhoval název Divize Odborníků :jn:. Ale jestli napadne někoho něco lepšího, tak to sem sypte.
Ať se to trochu hýbe, tak tohle si myslim já (pardon za negativní vyznění, ale evidentně se má mysl pohybuje na jiné vlnové délce než tato debata).

Další Kaprizovové či Brodeurové z KHL mě neděsí, stejně by to podle mě byla záležitost max. 1 off-season pro každého takového hráče. Tudíž 100 zápasů pro hráče a dejme tomu 50/60 pro brankáře by mělo být ok.

Speciální prospect slot nechám na ostatních, to je věc, která jde uplně mimo mě a vlastně nechápu jeho přínos, takže jen přijmu, co vymyslíte.

A jména divizí, tím myslíš to western a eastern? Tam by přejmenování bylo fajn, ale ať to nezdrží debatu ohledně těch zbylých bodů.
Koukám, že se to tu moc nehýbe, nikdo se k ničemu nevyjadřuje, nikdo netrejduje, všichni jsou spokojeni. :giggle:
The Rev píše:
úte 14. zář 2021 21:48
...přidal k pravidlům prospect listu
Ehm a všiml sis, že jsem to tam přidával už před minulou sezonou? :-D Právě proto, aby to někde bylo zmíněno. Teď jsem tam akorát dopisoval tresty za addy cizích prospektů.
Rethon píše:
stř 15. zář 2021 10:08
vlastně nechápu jeho přínos
Jde hlavně o to, že získáš možnost nechat si mezi prospekty hráče, který už nesplňuje podmínky normálního prospekta (max. 100 zápasů). Když tam umístíš správného hráče, můžeš pro něj vlastně získat rok na víc, aby si zjistil, jestli ten hráč za to stojí nebo ne, příkl. Rono a jeho Yamamoto, který má odehráno 105 zápasů, takže ho buď keepne nebo z něj bude free agent. Pokud ale zavedeme Prospect+, bude ho moci přesunout na tento slot a bude vybírat tři nové prospekty k tomu. Celé to ale má pár podmínek, aby se takhle nedal ochránit každý prospekt. Na pozici Prospect+ můžeš umístit pouze prospekta, kterého si sám draftoval. Musíš ho mít 2 roky v prospect poolu (pro tuhle sezonu by to byl jen rok). A neodehrál víc než 130 zápasů třeba. Prostě si člověk může s těmi prospekty víc hrát a znamenalo by to akorát, že by mi každý před sezonou dal vědět koho tam umisťuje, všechno ostatní bych zařizoval já (označení způsobilých hráčů atd.). Tudíž by to bylo víceméně stejné jako dosud.

Nechám to na ostatních. Pokud to nechcete nijak komplikovat, přidáme pro letošek čistě 4. slot a případnou proměnu tohoto slotu na Prospect+ můžeme nechat až na další rok nebo taky na nikdy. :neviem:

K té eligibilitě, souhlas s Rethonem, týká se to jen pár ruských hochů, následující sezony být takový případ vůbec nemusí, takže bych to jen kvůli tomu nijak nehrotil. Dal bych čtyři možnosti - 1) nechat v nynější podobě (5 posledních draftů), 2) úplné zrušení draft eligible (bereme v potaz jen odehraný počet zápasů, žádná jiný podmínka), 3) draft eligible nechat pouze pro výběr v prospect draftu (když už bude hráč v poolu, berou se v potaz jen počty zápasů, takže by Andyho Brown stále mohl být prospektem), 4) zvlášť eligible pro útočníky a zvláš pro gk

Termíny a podobný věci ať si nastaví Rev (ve spolupráci s Andym) jak chce (stejně tak termín tdl rivalry week apod.), jen bych zas hodil odkaz na doodle, ať si označíme pro každého vyhovující termín doplňovacího draftu. Počítám, že ideální datum najdeme mezi 4.-11. říjnem, ať je to co nejblíže startu NHL. Jakmile padne termín keeperů, může začít prospect draft a na ten nám stačí klidně jen den.

Počty IR vrátit na původní před covidovou sezonou. A většina lidí, myslím, chtěla navýšit počet addů za týden na 4 (původně byly 3, loni dočasně 5).
Jen krátká reakce:
Prospect + je na mě moc náročná varianta, hlasuju pro 4 hráče.
Prospecty ponechat 1) v nynější podobě (5 posledních draftů)
Měl by někdo zájem o Cozense? Mám zbytečně moc středních útočníků. Vyměnil bych za prospekta, jakéhokoliv, co není centr. Případně pick, či nějaký větší trejd.
Já bych byl pro ten slot prospekt+, aspoň by to bylo zajímavější. Ale záleží, jak rozhodne většina :)

U draft eligibility 1) nebo 3)
Mě je to celkem fuk jak se pořeší ten 4.prospect, jsem rád že bude, a detaily už nechám na vás a podřídím se většině :)
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS