Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Gratulujem vitazovi.
Prvně bych chtěl pogratulovat Fabremu k titulu i ostatním medailistům a zároveň commishům, kterým patří i velký dík za to jak sezóna probíhala, pochvalu si zaslouží i rono za skvělou základní část. Já jsem na playout lehl s covidem a byl rád že jsem nastavil sestavu na týden, bylo mi svinsky zle.
Addy bych nechal jako doteď s tím jednodenním zpožděním, k prospektům jsem se vyjádřil už dříve a byl bych za prodloužení jejich statusu. Co se týká počtu, myslím že 3 stačí, ale neměl bych problém kdyby se zvedli třeba na 4. Nemám nic ani proti jejich výměnám.
Abych nezapomněl, explicitně gratulace Fabregasovi, klobouk dolu Revovi.
Fantabuh si teda se mnou pěkně pohrál a Ronovi na závěr Obrázek
Možná mohl zkusit o tu :winner3: víc zabojovat.
jinak samozrejme tez gratulace vítězům a diky vsem hracum.
Díky moc za gratulace, já teďka 4 dny slavil :oslava: :-D
Do sezóny, jako většina z nás, jsem šel bez očekávání a s tím, že PO by byl úspěch.
V covid a 'postponed games' sezoně jsme měl kliku. Neměl jsem z keeper sestavy prakticky nikoho z hráčů do pole na IR. S gólmany to byl problém. Rask i Lehner se s různými bolístky nebo psychickými problémy 'out' vyskytovali. Dvakrát jsem neudělal starty. V posledním týdnu základní části jsem měl kliku, že jsem to 2. místo udržel. Prohrál jsem s předposledním Rethonem, ale moji pronásledovatelé se mezi sebou navzájem pobili a těsně mě nedostihli (Andy o 2 body na třetím místě).
Na PO se mi vrátili gólmani ve velké formě, za dva týdny 7W-0L. Pomohl mi trade Halla do Bostonu, add S. Bennetta a stíhací jízda Blues za PO, kdy zářil lídr RO'R.
Největší hvězdou týmu podle Yahoo rankingu je P. Kane (10th pre-season), current RO'R 20th.
Prostě tým bez extraclass star. Byl to komplexní, týmovej úspěch :klobuk:
AndyF píše:
pon 19. dub 2021 11:00
To si nemyslim, Rev tě s gólmanama vůbec nemůže ohrozit. Jestli získá víc než saves, snim svůj klobouk
:hehe:
Mike Smith, Matt Murray si mě namazali na chleba :klobuk:
The Rev píše:
pon 26. dub 2021 17:08
Co se týče jiných změn: např. počet addů
Počet addů za týden bych snížil na 4, stejně tak ubral jeden IR+. Okamžitý add ne, ale koukni se na ty addy waivers a jejich případné nastavení. Kdyby dneska bylo u hráče W (May 1), tak jej nemohu nasadit ze soboty na neděli, ale o den později až na pondělí. To nemá logiku.
Jak píše megaton, okamžitý drop by byl fajn.
Pro status prospekta bych navýšil také počet odehraných zápasů, stejně tak u gólmanů.
Okamžitý add určitě ne, naopak drop ano, pokud to jde..

U prospektů bych nebyl proti navýšení na 4 sloty, ale spíš než 4 klasický sloty bych navrhnul např. 3 klasický jak do teď a jeden navíc, který by šel použít jen na vlastní draftované prospekty (ne trejdované), kteří už v týmu nějakou dobu jsou, takže např. pro prospekty, kteří už jsou v prospekt poolu aspoň 1-2 sezony..

Trejdování prospekt slotů bych taky povolil, ale zase se musí stanovit nějaké hranice. Např. max. na 2 sezony a že každý manažer si musí alespoň jeden slot nechat. Pak taky, kolik slotů maximálně manažer může mít. A ten "spešl" slot by samozřejmě trejdovat nešlo.

Osobně bych se s tím statusem prospekta spíš držel nějakýho počtu zápasů (např. 90-100 hráči v poli a 40 golmani) + třeba když hráč získá Caldera nebo bude mezi finalisty, tak ten status taky ztratí. To už je dostatečná známka toho, že na to má..
Ano, dobrý nápad. Kaprizov musí být mezi dvanáctou keeperů :good:
684 příspěvků
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS