Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Vzhledem ke změně působiště je k dispozici Dubois. Tak pokud se najde nějaký zájemce, můžeme se pobavit. Času na diskuzi je dost, než mu skončí karanténa..
Streetman píše:
úte 26. led 2021 22:37
je k dispozici Dubois.
https://www.youtube.com/watch?v=_qVfzJz8GKE Dám čtvrťák..

Jinak chudák Selly, takovouhle rychtu si nezasloužil.
Gratuluju k výhře, s prohrou jsem tak nějak počítal, ale tohle mi ráno skoro vyrazilo dech. Za tu dobu co fantu hraju už bych se nedopočítal kolik matchupů jsem ztratil o víkendu a hlavně v neděli. Tuhle sezónu je to zatím v normě, jenom 2x :lol2:
Nabízím Farabeeho i Konecnyho.
Dobrý finiš a nakonec prohra pouze o bod, což je zásadní nedostávat kotel proti divizním soupeřům. Naše divize slušně natřískaná :hmm:
je nekde statistika PPD? ja mam pocit, ze minimalne pulka mych zapasu se ani neodehraje :)
Mas tam kopu hracov tej Vychodnej divizie, kde sa rusilo niekolko zapasov... a este Makara s Girardom, takze zatial mas obrovsku smolu na koronavirus. V nasom matchupe som sa snazil posadit hracov tak, aby sme mali podobny pocet zapasov, ale ani si to nepotreboval. Nakoniec ta potopil necharakteristicky slaby tyzden Khudobina.
Rev, mas velmi dobry a kvalitny tim, ale musis poriesit tych brankarov.
Trapně jsem zpochybňoval Pažouta.. :hroza:

:klobuk: :paperbag: :poklona:
Connor McDavid píše:
pon 15. úno 2021 19:06
Rev, mas velmi dobry a kvalitny tim, ale musis poriesit tych brankarov.
Bohužel Samsonov je ještě out, Vaněček je přetížen a Murray když konečně začal chytat, tak se klasicky zranil. Uvidím, jestli udělám nějaký shakeup. Ale zápas kvalitní :good:
opakuju svou nabídku. Vyměním 3, ale i třeba 5 hráčů na hraně keepu za někoho hodně užitečného do budoucna.
5 hráčů jsem zvýraznil v yahoo, ale je jich tam ještě pár dalších (včetně G), jen jich nejde vybrat víc než 5.

Takže kdo jedete tuhle sezonu na výhru, dokážu vám dost vylešit tým, a pak ty přebytečné hráče ještě před sezonou vyměníte na pick. Chci za to jen mladou hvězdičku.
kromě toho , ze mam taky fire sale, mam i otazku. Proc mame addy i dropy se zpozdenim? u tech addu to jeste chapu, ale neslo by nastavit aby dropy byly hned? V situaci kdy se hraci z NA,LTIR dostavaji rovnou do zapasu by to byla vitana utilita :)
... včera jsem na to taky dojel, kdy se Theodore uráčil uzdravit až pár hodin před zápasem :?

* vítaná
Zpráva po Reva
Nevim, jestli to je nový, ale dá se nastavit Waiver date, čili pokud někdo ujebe prospekta, dá se okamžitě dát zase jako FA pro majitele..

Co se týče denního předstihu moves, je to nastavený napevno a nedá se to už měnit. :cry:
AndyF píše:
stř 17. úno 2021 13:46
je to nastavený napevno a nedá se to už měnit
jako tuto sezonu, nebo vubec?
megaton píše:
stř 17. úno 2021 15:44
jako tuto sezonu, nebo vubec?
Tuto sezonu.. Leda by měl Rev vyšší práva, ale to pochybuju. (v tomhle ohledu)
S tím se pro tuto sezónu nedá nic dělat.
Tahle sezóna už je pro mě na 99% ztracená tak se taky nebráním trejdům za účelem vylepšení do budoucna. Nedotknutelný není za správnou cenu nikdo, ale Eichla za 2 hráče co měli top sezóny před X lety opravdu měnit nebudu takže si sami při návrhu položte otázku zda byste ten trade brali i z druhé strany. Anebo s tím začnu otravovat já sám a pak uvidíte ty nabídky :lol2:
Obrázek
Neuvažovali jste o možnost prodloužení doby kdy je možné si podržet prospecta? Těch 60 resp.30 zápasů mi přijde fakt málo, nebylo by možná dát to třeba na 100 resp. 50 nebo alespoň po úplné sezóně ( 82 zápasů )?
Určitě ano..
jsem taky pro. Přemýšlel jsem, proč to máme takhle omezené a asi proto, aby si někdo nemohl držet třeba McJesuse 3 sezony jako prospecta mimo 12 keeperů. To asi dává smysl.

Takže bych navrhoval upravit to tak, že těch zápasů musí odehrát 200 (cca 2,5 sezony), aby ztratil status prospecta - anebo figurovat na konci sezony v top X (100?) hodnocení ligy dle yahoo. Co myslíte? Nebo je tam ještě nějaký pohled, který nerespektuju?
Pokud chcem bejt tvrdý, tak bych se vybod na počty zápasů a dal bych, že ho můžeš držet ještě jednu sezonu po tom, kdy ztratí oficiální status rookie. (to sou takový ty - ne víc než X zápasů, nebo 2 sezony max Y zápasů, teď se mi to nechce hledat. Navíc to za nás ohlídá NHL)
Takže jinými slovy, třeba např Lafrenière letos má rookie sezonu a i když hraje tužku, tak přece ho nebude naslepo keepovat už teď (i když je zkrácená sezona a fakticky by ani nemusel, ale při plný 82 zápasový ano). Příští rok ztratí status rookie, a proto po ni už se musí majitel rozhodnout, zda keep, nebo ne. (že ztratil status rookie je lepší zapsat už po té sezoně, kdy mu skončí aby se to v průběhu té další už vědělo, že je poslední)
Současně se tim vyřeší situace golmanů. Kdo chce, at si na něj čeká třeba 8 let
Vyprdnul bych se taky na nějaký roky od draftu pro držení prospectu atp. (case Kaprizov), to bych nechal jen jako podmínku aby mohl být draftován.

Tak sem si to nakonec našel. Je to max 25 zápasů. Nebo 2 sezony a v žádný víc jak 6 zápasů.

Pokud to nebude nějaká speciální konstalace spojená se zaněním, tak by to mělo našim potřebám přesně stačit.

Při běžnejch okolnostech je to dejmetomu 2 sezony 160 zápasů a pak buď keep, nebo sbohem.
Podobně jako už to tady pár GMs vyhlásilo, ani já se nebráním trejdům, které by mi pomohly do budoucna. To znamená, že hotový hráči na hraně keepu jsou k dispozici.

Untouchables: EP, Fiala, Ehlers, Pulock, Provorov, Teravainen
Já bych teda byl spíš pro počet zápasů, 100 zápasů by mělo být ok (200 je hrozně moc), to už je dostatečný vzorek, aby hráč ukázal, jestli je tam keep potenciál nebo ne. A u golmanů třeba 50-60 zápasů..
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS