Čau lidi :ahoj:

Ve druhém díle jsem si pro Vás připravil kratičký rozhovor s dalším ostříleným veteránem všech fant - Ohlundem. GM Ohlund vede své Kosatky, s kterými přepokládám, že většina lidí už měla tu čest sednout si nad vychlazenou Coca-Colou (není sponzor pozn. redakce) a rokovat o všem možném i nemožném :jn: Mezi hlavní pilíře sestavy momentálně patří hlavní osa Vancouveru a Floridy. Na větší úspěch zatím tento tým čeká.

Na co budeš v nadcházející sezóně víc spoléhat: Na brankáře nebo na hráče v poli? A co bys chtěl případně vzkázat Jonathanu Quickovi?

Ked máš v bráne také esá ako Kuemper či Markstrom tak samozrejme som sa chcel spoliehať hlavne na hráčske stats, ale tí 2 parchanti chytajú tak dobre posledné 2 sezony že sa dá spolahnúť aj na nich... A práve preto že v bráne som mal len tie 2 otázniky tak som siahol v doplnovacom drafte aj po sexy mene Quickovi, posledný prípravak mal podarený ,tak som čakal že bude mať bounce back year, ved snád nemôže byť washed up už ako 33 ročný , jedine že by mohol byť :hroza: , ked si len predstavím že kvôli tomu picku som potom prišiel napr. o JT Millera :x ..

Jaké máš letošní cíle v lize?

Pri vstupe do ligy som zbabral draft a čakal som že budem roky v suteréne ligy, pred druhou sezonou mi ale vyšli nejaké trejdy a drafty a zrazu bol ten tím plný talentu a o plejaff som prišiel až v posledný týždeň...
Teraz si myslím že nemám taký depth ako v minulej sezone a po uvodnych trejdoch som ešte viac zameraný na úspech 2 tímov (VAN,FLA) , spoliehať sa nato v takejto súťaži sa rozhodne nevyplatí, tak do PO sa dostanem asi len ked ma tam Pettersson sám dotiahne, ale tak on je mimozemštan takže možné to je..

Co je tvůj faktor x, v čem si myslíš, že můžeš být lepší než ostatní a proč je to zrovna trejdování hráčů?

Nemyslím si že by som mohol byť v niečom lepší ako súperi ktorí to berú aspoň trochu serioznejšie, hrám to pre zábavu a aj tím si skladám skôr na základe sympatií ako nejakej logiky a stats , aj tie trejdy sú väčšinou len tušáky a risky, to mám asi z toho gemblingu a stávkovania, potrebujem dávku adrenalínu v podobe trejdu a risku či to bude bust alebo steal :-P

Máš v lize nějakého svého rivala?

Plejaf som zatial nehral tak väčšieho rivala nemám, ale určite sa nájdu v lige aj tímy pri ktorých to poteší viac ked ich porazím ..

Kdybys mohl změnit jednu věc na naší lize, co by to bylo? (trejdovat commishe je neplatná odpověď :jn: )

Zmenil by som systém tých addov/dropov , nikdy si nezvyknem nato že treba čakať na toho hráča až deň, chcem ho hned tu a teraz !

Lituješ nekeep některého svého bývalého hráče?

Keepoval som len 1 obrancu, tak najviac som premýšlal nad tým či nepodržať ešte niekoho z trojice Gustafsson, Werenski, Spurgeon , na Gustyho som tu mal od odborníkov slúbenú analýzu ale tej som sa nedočkal, 60b obrancu len tak lahko nenájdeš, ale kedže je to Hawk tak som veril že to bude bust a podržal radšej Trocheka ktorý celý minulý rok premarodil a urobil som dobre lebo maroduje dalej :hroza: . Ale ked vidím ako hrajú aj tí ostatní hráči ktorých som pustil tak zatial nelutujem :giggle:Já děkuji Ohlundovi za rozhovor a příště už určitě zabrousíme do druhé divize. Ahoj u dalšího dílu 5+1 :rev: