Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Picky jsou přepsány, i po mé kontrole všech trejdů mi to přijde OK.

Takže si ještě každý zkontrolujte svoje a zítra můžem začít..

Já osobně už mám prospecty v Do Not Draft

Taky si tam dejte bafliny a jiný lazary

Streetman by si měl dneska vyzkoušet nějakej na zkoušku.
Mam ještě jednu rychlovku

Formát PO lze nastavit buď tak, že se končí (finále) 22.3 (tedy 2.týdny před koncem NHL sezony) (tak je to aktuálně)
nebo
až uplně poslední týden sezony s tím, že poslední 2 týdny se sloučí v jeden hrací od 23.3 do 4.4
Jsou zkušenosti, že na poslední zápasy šetří týmy své klíčové hráče. Finále tak může být degradováno na náhodu. Proto se volí 1. verze. Letos to bohužel vyjde tak trochu nešťastně, ale snad je to lepší.
Tak to vemte na vědomí, nebo zkuste protestovat
Tak jo, dnes už začínáme :!: :buchac:

Děkuju Dědkovi a hapymu za součinnost při přípravě na sezónu :serus: Zbylým gms děkuji za shovívavost :jn: V neposlední řadě vítám naše dva nové hráče. Kdybyste si s čímkoliv nevěděli rady, klidně mi pošlete pm. Se vším pomůžu, dovysvětlím..

Ať vyhraje ten nejlepší :!:
Já už jsem velký množství rad dostal od Andyho a hapyho, za to bych jim rád i veřejně poděkoval :klobuk:
Ten trejd je tak, jak ho vidíme v yahoo, nebo tam je něco navíc?
Ok, tak po prvním weeku bude prohra. Teď už to bude víceméně buď 5-12, anebo jestli můj vet add na fw Carter zaúřaduje, tak třeba ještě otočím bod. Žádná sláva to proti týmu z vlastní divize není, ale soupeř předvedl spíš abnormální výkon než že bych nějak vybouchl :hmm: 61 bodů a .910 je vcelku ok výsledek, takže není prostor pro paniku. Každopádně gratulace Fabregasovi za jeho první skalp :serus:

Vohlund čeří vody, koukám :good:
Kosatiek a kočiček nikdy nie je dosť ... :jn:
Díky za gratulaci. Mrzí mě, že obě vyrovnané statistiky (FW a SOG) jsem prohrál. Ale bylo to tvým skvělým addem Cartera, kterej udělal 6 SOG. Dobrá práce :)
Andy má na tento týden 72 zápasů, já 55. Ty čísla jsou opravdu správně, co s tim jako mám dělat? :-D
A to jsem si brousil zuby i na něj (podle výsledků z minulého matchupu)...
Stačí dát na stránce svého týmu "Start Active Players" na celý týden a hned se ty počty trochu srovnají.
Hrozný se mnou :sok:
... a to už hraju šestou sezonu :-D
DÍK
Jinak se Streetmanem pěkně vyrovnaný matchup, nakonec až Flower otočil výsledek zpátky v můj prospěch.

:welcome: in my team, Sebastian Aho.
Fabregas píše:
pon 14. říj 2019 22:16
A to jsem si brousil zuby i na něj (podle výsledků z minulého matchupu)...
Kdyby vydržely statistiky z prvního tejdne , tak Matthews atakuje možná už letos Gretzkyho..
Upozorňujeme slečny, na pokojích mediků, že dnes v noci se mění čas zpět na zimní.
Což má za následek, že se na týden o hodinu posouvá deadline na FA a dropy pro IR na 8h ranní.
Konec hlášení.
Obrázek

a ještě dal jediný gól Habs :jn:
A co Subban?
Ty tehdejší předpovědi nějak nevyšly.
Za tenhle ostudný výsledek, ještě k tomu s posledním FF (před naším matchupem), bych měl vrátit fantasy průkazku. :thumbsdown:
R. Strome k dispozici za kvalitativně podobnýho hráče mimo Rangers..
Letos to už na play-off nevidím, proto nabízím spoustu hráčů, kteří by mohli pomoci v boji o p-o nebo pak i v něm.

Co chci já:
- nějakou superstar výměnou za 3 své star - nebojím se přeplatit
- picky
- 1. kolo následujícího prospect draftu

K dispozici:
Forsberg
Arvidsson
Couture (zatím out)
Schenn
J.T. Miller
Bertuzzi
W. Karlsson
Markstrom
Strome
Hornquist
Duclair
Kubalík
Neiedereiter
Orlov
Chychrun
Raanta

co se bodu 1 týká, pošlu nějaké nabídky i já, zbytek nechám na vás, nevim, co přesně se komu hodí
Tak myslím, že to taky můžu nahodit..

K dispozici:
Kadri
Palát
Girard
Niskanen
Slavin
Myers
Dvorak
Kovalchuk
Rakell - záleží na protihodnotě
OEL - záleží na protihodnotě
Georgiev
Lundqvist
Saros

Samozřejmě se nebráním ani trejdu někoho z ostatních, ale tam už by mě ta nabídka fakt musela zaujmout..
Ahojte, zkusím i tady, nemáte volné místo? :-) Rád bych začal hrát.
Teď volné místo není, uvidí se po sezoně, ale zatim nikdo nic nehlásil..
OK, díky za info.
Jako každý rok jsem tu zpět se svým výprodejem, nebráním se ani výměnám keeperů když budou dávat smysl.
Nabízím tyto hráče za draft picky:

Halák
Backstrom
Coyle
Kreider
MaxPac
Kaše
Pesce
Ekholm
Kempný
Burakovsky
McElhinney
1060 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS