Diskusia,bulvarny platok

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Hlinkovy konference.

Danny je momentálně bez safe startera, takže jsem mu nabídl Campbella, který by měl být min. 5-6 matchupů v bráně Kings. Ke mně Vatanen, potřebuji aspoň nějakého beka. Ano, Quick může být done for the season, člověk u něj nikdy neví, stejně jako Vatanen může sebrat Butcherovi top pp, ale momentálně je jejich hodnota taková jaká je a je to imo fair deal. Ono když je člověk bez 4 startů, tak je automaticky -6 bodů. S tím se nedá hrát :neviem:
Nabízím Jeffa Cartera nebo Victora Raska za pick. Nejvyšší vyhrává.
Jestli za Raska něco dostaneš, tak ti předám svou židáckou jarmulku, synu.
The Rev píše:
stř 21. lis 2018 21:14
Jestli za Raska něco dostaneš, tak ti předám svou židáckou jarmulku, synu.
Rask? Rask? To asi nebude ten pán, co nechytá v Bostonu.. :hmm:
Očekávaná prohra s Andym (ze které se nakonec vyklubal ostudný debakl) je naštěstí minulostí. Mám radost, že jsme se z toho rychle oklepali a vrátili se zase zpět na vítěznou vlnu. Uvidíme, jak dlouho se na ni udržíme, s megatonem to teď vypadá na vyrovnanou bitvu.

I přesto, že se daří, nebráním se změnám. Namátkou - MaxPac, AA, Pavs, Bäckström, Barrie atd. Klidně obětuji i dva hráče za jednoho kvalitnějšího. Teoreticky bych mohl pustit i jednoho z gólmanů...
Obrázek
V noci znovu Hill na benči a Markstrom ani nechytal a mne to bolo aj jedno ani som nečakal kým budu potvrdení starteri.. keby mal niekto záujem tak ten môj tím je k dispozícii, nemám nato čas a chuť už tak ako aj na KTL... :|
307 příspěvků
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS