Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Preshow Destroyers

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

PRESHOW DESTROYERS ROSTER - 6.SEZONA(19/20)
(KEEPERS + CORE)

UTOCNICI
Anze KOPITAR (C) - od 1. sezony (vstupny draft)
Jonathan HUBERDEAU (LW) - od 2. sezony (trejd)
Matt DUCHENE (C) - od 4. sezony (trejd)
Rickard RAKELL (LW, RW) - od 4. sezony (FA)
Bo HORVAT (C) - od 4. sezony (draft)
Alex OVECHKIN (LW) - od 5. sezony (trejd)
Alex DEBRINCAT (LW, RW) - od 5. sezony (FA)
Brendan GALLAGHER (RW) - od 5. sezony (FA)
TJ OSHIE (RW) - od 1. sezony (vstupny draft)*
Patric HORNQVIST (RW) - od 6. sezony (draft)
Kasperi KAPANEN (LW, RW) - od 6. sezony (FA)

OBRANCOVIA
Kris LETANG (D) - od 1. sezony (vstupny draft)
Matt DUMBA (D) - od 5. sezony (draft)
Alex GOLIGOSKI (D) - od 6. sezony (FA)
Justin FAULK (D) - od 6. sezony (draft)

BRANKARI
Henrik LUNDQVIST (G) - od 1. sezony (vstupny draft)
Connor HELLEBUYCK (G) - od 5. sezony (trejd)
Alexandar GEORGIEV (G) - od 6. sezony (FA)

*na chvilu opustil team v medzisezonnej prestavke medzi 5. sezonou a 6. sezonou

PROSPECT POOL

P1 Jesperi KOTKANIEMI - C
P2 Michael RASMUSEN - C
P3 Trevor ZEGRAS - D
P+ Carter HART - GK

Přílohy

HISTORIA + USPECHY

1. sezona
Zakladna cast - :winner1:
Play Off - :winner3:

2. sezona
Zakladna cast - 5. miesto
Play Off - :winner3:

3. sezona
Zakladna cast - 4. miesto
Play Off - 4. miesto

4. sezona
Zakladna cast - 9. miesto
Play Off - 9. miesto

5. sezona
Zakladna cast - 4. miesto
Play Off - 6. miesto

6. sezona
Zakladna cast - 10. miesto
Play Off - neodohrane

HALL OF FAME

Erik KARLSSON - (D) - od 1. sezony (vstupny draft) do 5. sezony (trejd)
Henrik LUNDQVIST - (G) - od 1. sezony (vstupny draft) do 6. sezony (FA)


KEY TRADES

2. sezona
Jonathan HUBERDEAU :arrow: Preshow Destroyers
Matt NISKANEN :arrow: River Vah Monsters

4. sezona
Matt DUCHENE :arrow: Preshow Destroyers
JT MILLER :arrow: Alaska Wolves

Artemi PANARIN :arrow: Preshow Destroyers
Wayne SIMMONDS :arrow: Alaska Wolves

5. sezona
Alex OVECHKIN :arrow: Preshow Destroyers
Artemi PANARIN :arrow: Hogsmeade Hedgehogs

Connor HELLEYBUYCK :arrow: Preshow Destroyers
Erik KARLSSON :arrow: Colorado Dragons
6. SEZONA VYSLEDKY - SUHRN
ZAKLADNA CAST

1. PRESHOW DESTROYERS 10:6 BIG BAD BRUINS
2. PRESHOW DESTROYERS 9:8 CHARLOTTE GOODLESS
3. PRESHOW DESTROYERS 9:7 COLORADO DRAGONS
4. PRESHOW DESTROYERS 10:6 DENVER BLIZZARD
5. PRESHOW DESTROYERS 7:8 HALIFAX ROYALS
6. PRESHOW DESTROYERS 5:11 HOGSMEADE HEDGEHOGS
7. PRESHOW DESTROYERS 7:9 HOLLANDs RED ARMY
8. PRESHOW DESTROYERS 9:7 NOBA WITCHERS
9. PRESHOW DESTROYERS 7:5 SILESIA ICE MINERS
10. PRESHOW DESTROYERS 9:6 CHUGWATER CHOKERS
11. PRESHOW DESTROYERS 6:11 ALASKA WOLVES
12. PRESHOW DESTROYERS 5:9 BIG BAD BRUINS
13. PRESHOW DESTROYERS 7:7 CHARLOTTE GOODLESS
14. PRESHOW DESTROYERS 4:12 COLORADO DRAGONS
15. PRESHOW DESTROYERS 4:12 DENVER BLIZZARD
16. PRESHOW DESTROYERS 10:6 HALIFAX ROYALS
17. PRESHOW DESTROYERS 6:11 HOGSMEADE HEDGEHOGS
18. PRESHOW DESTROYERS : HOLLANDs RED ARMY
19. PRESHOW DESTROYERS : NOBA WITCHERS
20. PRESHOW DESTROYERS : SILESIA ICE MINERS
21. PRESHOW DESTROYERS : CHUGWATER CHOKERS
1. PRESHOW DESTROYERS 10:6 BIG BAD BRUINS
vstup do sezony vcelku fajn ale treba povedat ze cepi nepodal idealny vykon a body mu priniesli hlavne kvantitativne stats
:) KOPITAR, DUCHENE, LETANG, HELLEYBUYCK
:-( RAKELL, HORVAT

2. PRESHOW DESTROYERS 9:8 CHARLOTTE GOODLESS
ani neviem ako sa mi podarilo v brane ziskat 3 body - 8 zapasov 7!! prehier mojich brankarov
inak to bolo relativne vyrovnane a dominanciu som ukazal iba v kvantitativnych stats
:) OVECHKIN, RAKELL, OSHIE
:-( KOPITAR

3. PRESHOW DESTROYERS 9:7 COLORADO DRAGONS
v brane to nebolo opät idealne, napriek tomu 2 body
inak vyrovnane
:) HORVAT, HUBERDEAU
:-( RAKELL, GALLAGHER, OSHIE, SMITH

4. PRESHOW DESTROYERS 10:6 DENVER BLIZZARD
rozhodli konecne kvalitny brankarske vykony a kvantitativne stats
:) HORVAT, HUBERDEAU, OVECKHIN, GEORGIEV
:-( RAKELL, DEBRINCAT, DUCHENE, DUMBA

5. PRESHOW DESTROYERS 7:8 HALIFAX ROYALS
ze prehram s poslednym tak to som necakal ale uz to muselo prist
v brane som sice totalne dominoval (5:0) ale inak som poprehraval tesne viacero statistik
treba ale povedat ze v minulych tyzdnoch som mal stastie viackrat ja
:) HELLEBUYCK, LUNDQVIST, DEBRINCAT
:-( HORVAT, GALLAGHER, OSHIE

Celkovo mozem byt s uvodom sezony spokojny. 3. miesto priebezne by som rad udrzal ale bude to velmi narocne
je tak super ked mate dvoch brankarov z jedneho timu a aj ked nie je ani jeden zraneny tak chyta brankar cislo 3..
Anty píše:
čtv 09. led 2020 15:43
je tak super ked mate dvoch brankarov z jedneho timu a aj ked nie je ani jeden zraneny tak chyta brankar cislo 3..
Raanta & Kuemper say :ahoj:
tim opusta King Henrik :cry: po 6. sezonach stravenych v klube sa stava Free Agentom a stava sa druhym clenom siene slavy Preshowa Destroyers
12-3 proti cepimu :good:

takyto uvod som si prial..a nemam v podstate co vycitat hracom
necakal som ze vyhram vsetky stats hracov do pola az na HITY ktore som prehral len velmi tesne..treba ale povedat ze cepimu hraci do pola vobec nezabrali a bola to celkom jednoducha vyhra (napr. body 80 vs 46)

v brane treba povedat ze na oboch stranach to bola velka kvalita a s inymi supermi by sme obaja ziskali viac ako 2 body (remiza 2:2)..trochu mi to kazil len Hart

dominatni boli :arrow:
Kopitar 1+9, 73 FW
Horvat 5+3, 92FW
a trochu necakane Toffoli 5+3
Fleury 3W, 95,1%, 1SHO

nedarilo sa
Rakell 1+1, pre neho posledna sanca tohto roku..dostal sa len tesne do keeper poolu
Werenski 0+1 cakam od neho urcite vyssiu produktivitu
spominany Hart
Holland.PNG
Holland.PNG (7.63 KiB) Zobrazeno 2391 x
Colorado.PNG
Colorado.PNG (7.04 KiB) Zobrazeno 2391 x
Big Bad.PNG
Big Bad.PNG (7.46 KiB) Zobrazeno 2391 x
Chugwaters.PNG
Chugwaters.PNG (8.86 KiB) Zobrazeno 2391 x
Je toto normalne? uz stvrty super proti mne podava taketo vykony v brane :hroza: este stastie ze som hral s Lukasom ktory nemal starty lebo postracam kopec bodov
Anty píše:
pát 19. úno 2021 12:43
Chugwaters.PNG (8.86 KiB) 11 zobrazení
a to som minulý týždeň dal chokerom 6:0 v cedník stats :ciga:
urcite sa vsetci pytate preco som prestal robit reporty (no dobre dobre asi je vam to jedno a nepytate sa :giggle: )..je to preto lebo mam aj z minulych sezon taku skusenost ze akonahle som dal report tak som prerusil vitaznu snuru..na zaciatku sezony trvala snura az 1 zapas :giggle: po mojom reporte..tak som cakal kym zas neprehram a cuduj sa svete prehral som az v 8.kole :sok:

postupne padli Halifax (13:3), Holland (11:4), Colorado (9:8), Alaska (10:6), NoBa (14:1)
a zastavil ma az Denver (4:9)

drzim sa na skvelom 1. mieste a pred rozhodujucim koncom sezony mam vsak vsetko vo svojich rukach..treba vsak povedat, ze ma cakaju v zavere az 3 timy z prvej 5tky, takze moju poziciu neprecenujem..potrebujem vyhrat v najblizsom kole s o playoff bojujucim Hogsmeade, idealne vyraznejsie , lebo zaver bude brutalny

co sa tyka hracov, tak nemam vyrazne slabiny, aj ked som nezvladol uplne najlepsie draft (ani jeden hrac z mojich pickov v 16.-21.kole nie je v time) .. dokazal som vsak doplnit tim z FA natolko (Brown ci strateny syn Eriksson EK), ze sa nepotrebujem obzerat po rentaloch
Na drafte sa mi podaril pick fantastickeho Fleuryho + posledne dve moje picky - Toffoli a Chychrun (strateny syn cislo 2)..a som hrozne rad, ze na mna vysiel Stutzle

ofenzivu tiahne trio Kopitar (32B) Huberdeau (32B) DeBrincat (30B)..celkovo mam az 9 hracov s 10 a viac strelenymi golmi..v obrane spolahlivo Letang (19B) s Chychrunom (19B) a v brane spominany Fleury (14W, 93,5%, 4 SHO) a slusny Hellebuyck
nemam problem ani so sekundarnymi stats

musim povedat, ze takuto sezonu som velmi potreboval..po sezonach kde som sa nevedel dostat do playoff, pripadne som sa jednym nasadenim Hellebuycka pripravil o vyhru v celej sutazi... po tom co som sa za 6! sezon nedostal k draftu top prospecta (Stutzle :) ) po tom co som viackrat avizoval koniec (ak by bola nahrada, tak to uz nehram)... konecne mam radost z hry, nachadzam stratenu motivaciu a velmi potrebujem tento rok uspiet... tak si drzim palce :-D
Za 3 dní 5 hráčov mimo.. Takto si časovanie formy na Po nepredstavujem
Anty píše:
úte 23. bře 2021 21:53
Za 3 dní 5 hráčov mimo.. Takto si časovanie formy na Po nepredstavujem
No u mňa by sa ešte nejaké posily na zaplátanie výpadkov našli... :jn:
avizoval som, ze budem potrebovat vysoko vyhrat s tomasinhom, aby som mal zaver kludny
podarilo sa po vyhre 11:3 a po vyhre 10:5 s henym to vyzeralo fantasticky..1. miesto s obrovskym naskok a prakticky istym postupom az do semifinale, velka sanca na trofej...

co sa ale nestalo...prisla prehra s honzissom 1:16 :!: co je totalny vybuch..pricom papierovo ten vysledok je uplne mimo, ale tak tato hra nefunguje

do posledneho kola idem sice stale z prveho miesta, ale s horsim matchupom ako honziss a fantomas...rozpis mi teda nepraje, kedze musim hrat s timom, ktory tiez bojuje o priamy postup, zatial co superi maju rozpredanych superov...holt musim si to vybojovat sam
:box:
Zakladnu cast som napokon vyhral po skvelom vykonene s cepim a nikto mi nemusel pomahat :wave:
po rokoch je trofej v preshowe :vitaz:

To dolezitejsie zacina az teraz. Dostal som fantomasa a vobec sa necitim ako favorit. Len tri timy ma tento rok porazili a z toho prave fantomas mi dal naklep 2:13...

a co je este horsie..rozpis mam uplne na ... kedze na clovekozapasy prehravam 62:71 :hroza: :slap: :scare: to je velmi velky rozdiel

zial mam unfair nevyhodu a neda sa s tym velmi co robit ale musim sa s tym vysporiadat..ved co ine mi ostava :box:
Riadna dráma :nervozny: nedá sa povedať ze by v útoku sme mali obaja bohvieaku formu :D
Dnešok bude zlomovy
Potrebujem aby mi dnes nastúpili obaja golmani.. Možno to byť veľmi tesne
u nas rovnake skore 🙂 pripadna remiza u mna znamena prehru, tak uvidime...ale semifinale na oboch frontoch solidne vyrovnane, honziss by to mal dat, u vas :hmm: Rask spravil necakany skrt cez rozpocet, takto :hmm: skusim teba o pcny chlp 😁
Vzhľadom na to ako si bol presvedceny o tom ze ma porazis... Tak sa po tomto tvojom tipe začínam obavat o výsledok :-D
Anty píše:
sob 24. dub 2021 11:53
Vzhľadom na to ako si bol presvedceny o tom ze ma porazis... Tak sa po tomto tvojom tipe začínam obavat o výsledok
Hlavně tvl, cos to provedl s těmi addy? Milion obránců, dřevák Wood s absolutně nulovou hodnotou, když nemáš jisté starty? Vegas poslední dobou střídají gólmany každý zápas a ty spoléháš na to, že MAF dostane druhý v řadě. Sorry jako, ale nepojistit si takto v SF gólmany, to je docela amatérismus a školácká chyba. Může se stát, že nastoupí MAF, ale i ten risk je úplně mimo moje chápání.
spravil som chybu v tom, ze som si neoveroval, ze sa az takto striedaju
mal som za to, ze Lehner chyta len back to back zapasy pri Fleuryho fantastickej sezone
a kedze som vcera videl ze v brane je to 1:5, tak som sa uz sustredil len na hracov v poli
s tym ze fantomasovi golmani dostali len 2 goly v troch zapasoch takze paradne stats..to som este nevedel ze mi Rask za v noci nejaku sancu..ale rozhodnut som sa musel vcera
obrancov mam tolko kvoli tomu, ze mi ziaden skoro cez vikend hrat nemal a mal som volne addy..v utoku som mal sobotu plnu..Wood je zasa jeden z mala hracov co je volny a hra zajtra, tam velmi na vyber nebolo
nuz vecer to asi nestihnem
ak by sa nasiel niekto kto by bol ochotny mi to odpickovat, tak nech sa mi tak do piatej najneskor ozve
To je nádhera fakt, mal som za to ze prvý match trvá 2 týždne ako to bolo vždy predtým, a nemal som brankárske starty
Keď sa darí tak sa dari

Kua už
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS