Colorado DRAGONS

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

COLORADO DRAGONS (since 2017/2018)

primárne logo

Obrázek

sekundárne logo

Obrázek

both made by petrik

Vítajte v tíme, ktorý vedie GM Joe S. (aktuálne v 3. sezóne)

History:

2017/2018 - 12. miesto (12. miesto po základnej časti)
2018/2019 - 7. miesto (11. miesto po základnej časti)
2019/2020 - :?: (2. miesto k 5. januáru 2020)

ROSTER (k 23. decembru 2019):

Goalies:
Petr Mrázek (K)
Antti Raanta (K)
Darcy Kuemper
Mikko Koskinen

Defensemen:
Erik Karlsson (K)
Charlie Mc Avoy (K)
Rasmus Dahlin (K)
Shea Theodore
Zach Werenski
Oscar Klefbom
Nikita Zadorov

Forwards:
Sean Couturier (K)
Mika Zibanejad (K)
Steven Stamkos (K)
Gabriel Landeskog (K)
Matthew Tkachuk (K)
William Nylander (K)
Clayton Keller (K)
David Perron - najlepší FA move :-)
Alex Tuch
Jordan Staal
Brock Nelson
Dylan Strome
Boone Jenner

Prospects:
Ilya Samsonov (G)
Filip Chytil (C)
Kaapo Kakko (RW)
Kieffer Bellows (LW)

Po polovici sezóny a po zápasoch so všetkými tímami som stále na druhom mieste (a neviem, či je úroveň ligy tak slabá, alebo je môj tím taký dobrý). Zatiaľ to vyzerá celkom nádejne s postupom do play off, ktorý bol tajným cieľom pre túto sezónu (síce najviac som sa zameral na obhajobu celkového siedmeho miesta). Základom doterajšieho úspechu je limitácia strát v matchupoch, ktoré som celý týždeň prehrával a buď to bolo zmiernenie prehry, konečná remíza (alebo aj nedeľná otočka :-D ).

Doterajší priebeh sezóny:

Week 1 - Holland Red Army( W) 12:4 :plus:
Week 2 - NoBa Witchers (T) 7:7
Week 3 - Preshov Destroyers (L) 7:9 :minus:
Week 4 - Chugwater Chokers (W) 8:6 :plus:
Week 5 - Alaska Wolves (L) 7:8 :minus:
Week 6 - Big Bad Bruins (W) 11:5 :plus:
Week 7 - Charlotte Godless (W) 8:6 :plus:
Week 8 - Silesia Ice Miners (L) 4:11 :minus:
Week 9 - Denver Blizzards (W) 11:4 :plus:
Week 10 - Halifax Royals (W) 8:7 :plus:
Week 11 - Hogsmeade Hedgehogs (W) 13:3 :plus:
Week 12 - Holland Red Army( W) 9:5 :plus:
Week 13 - NoBa Witchers (L) 7:8 :minus:
WEEK 11 - vs. Hogsmeade Hedgehogs - win 13:3 :plus: (0,570)

Jedenásty týždeň a prvá dvojciferná výhra (t. j. o 10 a viac) :oslava: a vcelku dominantný týždeň mojich hráčov si odsral tomasinho.

56 bodov tento týždeň nenazbieral nikto iný :jn: a to som nemal nikoho, kto by extra zahviezdil, keď maximum na hráča bolo 5 bodov, ale dokázali to hneď piati hráči (Ziba, Tkachuk, Keller, Perron a Jenner), k čomu Jenner pridal 7 plusiek a 49 FW :good:

:plus: sú aj posledné výkony mojej brankárskej štvorky Koskinena, ktorý sa pomaly ale iste stáva jednotkou Oilers

:minus: sú len výkony EK65 (jeho -6 je :scare: ) a zranenie Kuempera :panika:

WEEK 12 - vs. Hollandˇs Red Army win 9:5 :plus: (0,574)

Odvetnú časť sme začali s tímom, ktorý dlhodobo okupuje spodné priečky v lige, síce to nebolo také presvedčivé ako na úvod sezóny, ale aj rozpačitá výhra 9:5 sa počíta, najmä keď ostatné tímy hrajú stále ako na hojdačke (okrem henyho, ktorý si hrá vlastnú ligu). Touto výhrou som si upevnil moje šance v boji o play-off

Opäť ma raz podržala ofenzíva, keď brankári mali trošku slabší týždeň, ale to je normálne, nemôžu furt dominovať.

:plus: je predovšetkým 6 bodov Nylandera, ale ani ďalší 5bodový týždeň Perrona nie je na zahodenie

WEEK 13 - vs. NoBa Witchers lose 7:8 :minus: (0,566)

tak ako v prvom zápase, aj v odvete išlo o vyrovnaný matchup, v ktorom som mal naopak do nedele navrch ja. Avšak vďaka menežérskej chybe to neskončilo ani remízou, ale tesnou prehrou. Stačilo pritom v nedeľu benchnúť Mrázeka (alebo aby Stalock neprehral až v OT)

V ofenzíve to bolo super, 46 bodov, avšak ani to nestačilo, lebo dunim mal zbesilú nedeľu

:plus: je predovšetkým výkon dvoch bekov, 5+0 Werenskeho a 0+6 Girarda

:minus: naopak slabší týdeň hviezdnych forwardov, Tkachuka, Zibanejada (obaja len po bode) a len 1+1 Landeskoga napriek ofenzívnym hodom

Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS