Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NoBa Witchers

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

NOBA WITCHERS


Roster 2019/2020 Season


Centri: Scheifele, Getzlaf, Hischier, Point

Krídla: Hoffman, Mantha, Lindholm, Boeser, Konecny, Pacioretty

Obrana: Josi, Ristolainen, Jones, Parayko

Brana: Varlamov, Greiss, Rittich

+ ostatní: kedze patrim k managerom co robia 4 fa tahy za week, tak sa ich neoplatí menovat.

Prospects: C.White-p+, Suzuki, Luukkonen

Trades:
1) in- Point+22.kolo
out- Trouba +15.kolo

2) in Rittich+21.kolo
out- prospect slot(Veleno)+20.kolo

History:
2017- 5th
2018- 1st
2019- :?:

NoBa Witchers results 2019-2020

Charlotte Godless 4:12 :minus:
Colorado Dragons 7:7 :pivo2:
Denver Blizzard 9:4 :plus:
Halifax Royals 11:5 :plus:
Hogsmeade Hedgehogs 10-5 :plus:
Holland's Red Army 6:8 :minus:
Silesia Ice Miners 7:10 :minus:
Preshow Destroyers 7:9 :minus:
Chugwaters Chokers 12:4 :plus:
Alaska Wolves 6:9 :minus:
Big Bad Bruins 3:10 :minus:
Charlotte Godless 11:4 :plus:
Colorado Dragons 8:7 :plus:
Denver Blizzard 8:7 :plus:
Halifax Royals 6:10 :minus:
Hogsmeade Hedgehogs 7:9 :minus:
Holland's Red Army 10:4 :plus:
Silesia Ice Miners 5:11 :minus:
Preshow Destroyers 9:4 :plus:
Chugwaters Chokers 6:9 :minus:
Alaska Wolves 10:5 :plus:
Week 1:


prehra 4:12 s Charlotte Godless

Aj ked vysledok tak nevyzera, ziadna pomajstrovska kocovina sa u Witchers na zaciatku sezony nekonala. Namotivovani Bezboznici na to od zaciatku sliapali a akukolvek malu sancu na otocku cohokolvek okamzite zadupali do zeme zvysovanim naskoku.. Zrejme najdominantnejsi vykon timu, aky som si v yahoo prezil na vlastnej kozi.. A to aj preto, ze pre Witchers to bol tiez vyborny vykon..Bohuzial nestacilo to ani z daleka.. Uhrali sme maximum, co sa dalo. Mechaniky timu ako bol zamyslany fungovali nad ocakavania, takze aspon to je nejake to jedno pozitivum z tohto tyzdna.
Week 2


remíza 7:7 s Colorado Dragons

No tu nemozem byt spokojny. cely tyzden sme viedli. ze brankarske statistiky 4-0, 7 GA, 94.4%
stacili na prehru g stats 1-4 to prezijem.. ale remizovat body a prehrat ppp o jeden, ked som v posledny den mal vyhodu ofenzivnych hracov v poli( Scheifele, Getzlaf, Lindholm) vs tkatchuk je na porazenie..Inak oba timy sa po minulotyzdnovych hodoch v ofenzive trapili..opory nezabrali. aky taky standard v utoku si udrzal len boeser s 1+3.. takze mizeria..
Super si body nahral golmanskymi stats, ja secondary stats a ofenziva bola slaba u oboch.. z tohto pohladu asi spravodlivych 7:7, ale v tomto matchupe sme mali na viac.. zrovna tieto body nam pri takejto vyrovnanosti ligy mozu v zavere chybat.. pozitivum opat, ze az na zasek v ofenzive, tim fungoval dobre a dokazal konkurovat vo fa (co bol ciel, chcel som vidiet, kam sa viem dostat proti dominantnemu hracovi v teto statistike). prehra o 5 fa je ok, pretoze sa mi zranili lindholm a hischier (odohrali len prve tretiny v tych zapasoch). no uz si nemozem dovolit nabrat vacsiu stratu.
dunim píše:
pon 21. říj 2019 11:45
2018- 1st
soska kde :dup:
dunim píše:
pon 21. říj 2019 12:33
Week 2


remíza 7:7 s Colorado Dragons
ja by som to okomentoval, že pri mne stáli všetci svätí, celý týždeň som sa sústredil na limitovanie strát a nedeľa bola o tom, aby som to uhral na prijateľnú prehru 7:8 (nakoniec to dopadlo ešte lepšie). Našťastie cedníci podržali (a ešte som mal aj šťastie, kedy ich nasadiť a kedy nie)
cepi píše:
pon 21. říj 2019 16:50
soska kde
soska super :cool: na cestnom mieste v obyvacke nad tv, nech ju je pekne vidno. casom sem dam aj nejake foto. teda ak prekonam svoju lenivost a odfotim ju a najdem vnutornu silu zistit ako sa sem pridavaju fotky :box:
WEEK 3


výhra 9:4 s DENVER BLIZZARD

konecne vyhra. s vysledkom som spokojny, aj so statistikami. viedol som cely cas. veril som si na ofenzivne stats, ale nakoniec sme to dali uplne rovnako na 17g a 25a :-D. dalsi tyzden, kedy mal super golmansku bilanciu 0 prehier, takze 2 vyhrate kategorie su uspech.(superovi vysiel fantasticky tah s andersonom v brane :bitka3: ) Secondary stats opäť skvelé. z timu mam v tomto smere velmi dobry pocit a vyhry snad zacnu pribudat..

potesilo flyers duo konecny hayes (5 resp. 6 bodov)
sklamanim nie je velmi nikto, ale su tam vykyvy v bodoch od scheifeleho, kedy sa mu posledne 4 zapasy moc nedarilo (1a- tie body chybali na este lepsi vysledok),
hischier sa nevie presadit a trouba bol vyradeny z prvej presilovkovej formacie a uvidi sa ci sa dostane aspon na druhu cez foxa..
WEEK 4


vyhra 11-5 s Halifax Royals

Prvá dvojciferná výhra. snad nie posledna. cely week som viedol. super ma dost vyplasil s tahmi golmanov. vysiel mu khudobin a nasledne zobral smitha. ale nakoniec to s nim ZLafrenieroval a osud g stats ostal na suboji hutton-varlamov, co varly zvladol s nulou.. prvy krat G stats v sezone pre mna.. 4:2
V poli som si bol celkom isty vdaka forme a tak to aj dopadlo. (7:3).. dost ma mrzi prehra v hitoch, ktore som podcenil. plus tomu nepomohla chyba s fa addom comphera.. vedel som, ze musim brat beka, ale ked som ho zbadal, tak som aj zabudol, ze uz som addol simmondsa a ze som mal brat beka. co uz, pripravil som sa o 3 starty hraca..ten rozdiel v hitoch (8), by som pri troche stastia zmazal..co uz.. inak absolutna spokojnost, tím slape. minimalisticky pristup s golmanmi sa zatial neprejavuje az tak negativne a hraci v poli mi robia radost.. az na +/- a shp, su vsetky stats v hornej polovici ligy (aj ofenzivne :-O ) na co si rad zvyknem :-D hodila by sa nejaka dlhsia snura vyhier, nech sa mi lahsie dycha. no zrovna tento week nas caka tabulkovy sused Hogsmeade Hedgehogs. takze akakovek vyhra a zvysenie naskoku by potesila.

v poli potesil Lindholm 3+3 a Boeser 4+3.. tiez prebudenie Hischiera a Fa tah Simmondsa, kde to uz bolo o tom, ze uz uz musi bodovat..
WEEK 5


vyhra 10-5 s Hogsmeade Hedgehogs

tretia vyhra v rade, druha dvojciferna. a hlavne velmi dolezita, posunul som sa vyssie v tabulke a zvysil si naskok od prenasledovatela. tento tyzden bol ofenzivne trapenie. na druhej strane to vykompenzovali golmani 4-0 :cool: uprimne matchup mohol dopadnut hocijako.. neboli tam velke rozdiely.. v ofenzivnych stats som nemal narok, ale zas som mal stastie ze sa podarili hned na uvod 2 shp, ktore stacili a kazdy moj treti gol bol vitazny (scheifele 2goly, oba vitazne :klobuk: ). vo fw som mal navrch. hity, sogy, bloky boli tesnejsie ako som chcel a pred vikendom mi nebolo vsetko jedno, lebo super mohol skore nie len vyrovnat.. musim vyzdvihnut rista, ktory v 2 zapasoch buchol 12hitov a 4bloky a bol rozdielovy hrac.. k tomu elliott aj greiss zvladli perfektne svoje zapasy, kde som necakal od elliotta win a 38sv a greiss si postavil hlavu v tretej tretine proti panthers. vsetko toto mi prinieslo vysoku vyhru 10-5 za ktoru musim byt sakra vdacny..

ofenzivne zabral len klasicky konecny 2+3 a spomenut sa da este mantha 2+2, inak nic a aj tak to bolo irelevantne..tromi hviezdamy timu boli elliott, greiss a risto :thumbsup:
WEEK 6


prehra 6:8 s Holland's Red Army

prehra, ale tesna, takze ziadna tragedia. popri uz druhy tyzden impotentnej ofenzive a nie vhodnych okolnostiach, mozem byt vobec rad za 6 vyhratych kategorii.. uz na zaciatku tyzdna som potreboval nahradit suspendovaneho foligna, k tomu som potreboval cez fa ziskat 2 iste golmanske starty.. dost to narusilo moju flexibilitu a sancu reagovat na supera.. francouz bol po 30 sekundach KO pri prvom starte.. k tomu super si vytvoril hned od zaciatku v ofenzive naskok. takze po utorku som vedel ze je zle.. k tomu superovi nevybuchli golmani, ani neprehrali (ani mne ale isles proti toronu pustili 2 goly v zavere pri powerplay :hroza: ). to ma stalo body navyse. ale aj tak som nakoniec z nicoho nahrabal 6 kategorii.. vsetky kvantitativne boli jasne pre mna. s tymi som spokojny zatial celu sezonu. a so stastim mi stacil 1 gwg a 1 shp :-D na druhej strane som prehral ppp tiez o 1.. super si vyhru ale zasluzil, bol lepsi.

negativa: ofenziva.. uz druhy tyzden po sebe uplne beznadejna na zisk kategorii.. lindholm posledne 4 zapasy bez bodu, hayes uz 10 zapasov( sice ho mam ako 4teho centra, takze v zostave sa objavi tak 1-2x za week, ale aj tak), trouba ma 1 asistenciu snad za poslednych+10z..schultz ma sice 8 bodov, ale sa mi to mali.(len 2a v pp, kvoli comu ho mam v time, aby nahradil chybajuce ristove), k tomu absolutne nepridava secondary stats. pritom som ocakaval, ze bude aspon pridavat nejake bloky podla poslednych sezon.. prd..

pozitiva: golmani islanders..vobec neprehravaju. musim vyzdvihnut ristolainena, ktoreho ofenziva podla ocakavani klesla, ale na druhej strane znovu zbieral hity, ktorych dal 17 za 3 zapasy a pridal aj 6 blokov, 9 sogov a pritom nie je o nic menej produktivny ako u mna dalsi beci trouba, parayko, a schultz.
WEEK 7


prehra 7:10 so Silesia Ice Miners

S prehrami treba pocitat. kym nie su vysoke (a caste), tak sa to da prekusnut.. tento week bol opacny ako posledne dva.. prebrata ofenziva (3. naj tento tyzden a to som 4 goly nechal na lavicke) mi priniesla vyhru v 3 kategoriach. nejakym zazrakom som konecne ostal v pluse v +/- a vyhral gwg.. v brane sa mi podarilo vyzmykat z g 100% ( tretí week po sebe s 0 v kolonke L), ale na silneho supera to zdaleka nestacilo. 2:4.. no kamenom urazu boli tentoraz( a prvy raz) secondary stats.. vsetky mimo.. ani som sa superovi nepriblizil.. na fw som sa ani nesnazil po skusenostiach z minulych vzajomnych zapasov. hity mi rychlo usli a v polke tyzdna aj bloky..vyrazne.. sice to som uz nasadzoval prednostne hracov co hraju pp, kedze ppp boli tesne(lindholm a hoffman prd), zato sediaci coleman 3g.. sice nie pp, ale nemusel som trpnut do konca pri goloch, ktore som vyhral o jeden.. k tomu mi nepomahali zranenia (musim si zaklepat, nic vazne ma nepostretlo tuto sezonu). ale hned sa zrakvil benning potiahnuty z fa, do toho po 1 zapase aj schultz, taktiez mantha, ktoreho 2 starty chybali najviac. nielen ze mohol pomoct na pp, ale aj v sogoch, ktore som prehral o 9.. smola.. fa tahy som mal vycerpane. 2 na golmanov (co mi vyslo podla planu), jeden zbytocny na benninga a jeden na edmundsona, ktorym som lepil dvoch chybajucich bekov. do brany prisiel quick, ktory sice nie je dobre, ani trvale riesenie(uvidim kolko vydrzi), kazdopadne by mi mal na najblizsiu dobu usetrit 1-2 fa tahy na week, co beriem ako velke pozitivum do najblizsich zapasov..

:plus: ofenziva.dobry vyrovnany vykon celeho timu.. vela hracov s 3 bodmi (konecny 4a)..
:minus: zrejme croissanty na ranajky.. ziadne hity, bloky, sogy...prdince :bitka3: toto vedenie nenecha len tak..
WEEK 8


prehra 7:9 s Preshow Destroyers

je to bieda.. 4ta prehra po sebe. k tomu s priamym konkurentom o PO.. golmanske stats rozhodli.. 0:6.. znovu som bol presogovany a hlavne prehitovany. no nic, prichadza z fa cernak lamat kosti. celkovo vobec nie som spokojny s poslednymi tyzdnami.. vzdy su to tesne prehry a tych svojich 7-8 kategorii uchmatnem, ale uz by potesila vyssia vyhra..

:plus: coleman 2+2, hayes si pripisal 2+1 34fw, lindholm strelil 3 goly, seth jones sa rozohrava a velmi potesil trouba, ktoreho 0+3 nie je zazrak ale 1shp, 1ppp, k tomu 12 sogov a 7h+5blk

:minus: no logicky brana.. 0-6 je zle a stym sa neda vyhrat nic. aspon tie 2 kategorie by som si mal vzdy uchmatnut.. no a minusom je aj moj p+ colin white. no bolo to na p+ medzi nim a lindblomom, vyzeralo to jasne a ajhla aky je stav..
TREJD


Prvy tohtosezonny trejd. Prichadza POINT. ked sa dostal na tradeblock a cena bol bek, tak nebolo o com. doplni scheifeleho a hischiera na c... po odchode bergerona, starnuti Getzlafa, progrese- neprogrese hischiera a nedostatocne rychlom vyvoji c.whitea je to vitana posila.

Odchadza trouba a 3.kolo draftu. mal som 4 keeper bekov, takze tuto dieru by som mal vediet zalatat z vlastnych zdrojov.
WEEK 9


vyhra 12:4 s Chugwater Chokers

konecne vyssia vyhra. potreboval som ju ako sol. po predchadzajucich 3 prehrach, sme sa opat dostali na PO pozicie.

cez tyzden to vobec nevyzeralo na vysoku vyhru( dokonca ani nie na vyhru), ale ako sa tyzden koncil, naberali sme naskok. supera potopila brana. 5:0 pre mna je skvelych. v zavere to zdramatizoval jones, lebo je tak deravý, ze po striedani v sobotu sa dostal do brany aj v nedelu co sa nemal.. nastastie sa mi to nevypomstilo a bol dostatocne deravý aj v nedelu, takze nevyrovnal W a sv som vyhral o 2 :-D

potesila aj ofenziva, hraci pravidelne bodovali a dokazali navysovat naskok na supera. myslim ze tento tyzden som mal druhu naj ofenzivu co je super :good: mrzia ma FW, ktore som sa snazil urvat aj v zavere, ale prehral som o 11.. za prehrou stal soplik u hischiera, ktory vynechal 2 zapasy, inak by som stratu dohnal..ale v konecnom dosledku sa veru nestazujem

:plus: konecne bol dolezity Scheifele 4+1, 14sog, 7blk, k nemu sa pridal Getzlaf s 1+3, 28fw a 8 hitmi. Risto vyuziva absenciu dahlina a pridal 4 asistencie, 5+/- a 10 hitov

:minus: Zaitsev- co robi v sukromi mi je u prdele, ale to ze pomaly ale isto prestava hitovat, blokovat ma zacina hnevat..
Pacioretty nemal najlepsi week, ale ten pomahal predtym a dal aspon 19 sogov
zranenie Konecnyho. snad bude ok
WEEK 10


prehra 6:9 s Alaska Wolves

prehra s ktorou som spokojny.. vyzeralo to o dost horsie a mohol to byt debakel.. branu sa mi podarilo udrzat na velmi slusnych 2:2 (popri superovych 4-0, 1sho, 94% sv, 189sv..).
k ostatnemu sa je aj tazko vyjadrovat. od zaciatku to bola petrikova ofenzivna smrst, k tomu moj utok bol nulovy a do vcera najhorsi zo vsetkych. nebolo nic co som mohol spravit na ,,zmiernenie,, prehry, len cakat kolko to bude.. za nedelu mi 6 hracov spravilo zahadne 12 bodov, udrzali sogy o jeden a otocili ppp, ktore som prehraval o 2.. takze to nedopadlo az tak zle ako mohlo..

:plus:
Pacioretty- po minulotyzdnovej 0 dal 5+3 a znovu 19 sogov, k nemu sa pridal scheifele 2+4. risto si tiez drzi standard, prekvapilo lindholmovych 42fw

:minus:
zranenie konecnyho
schultz sa vratil a cakal by som od neho konecne nejake body, inak mi je na nic
cernak, zobral som ho, aby zmiernil stratu po troubovi, ale po suspendacii uplne zmakkol
celkovo moje bloky.. z poslednych 4 matchupov 3x pod 50.. pritom ich mam stale najviac v lige.( uf superov giordano proti mne 22 blokov za week- stvrtina zo vsetkych jeho blokov doteraz :hroza: )
WEEK 11


prehra 3:10 s Big Bad Bruins

no tazky week. pomaly uzdravujuci sa super sa zda, chytil druhy dych a svojim vykonom som si z neho spravil priameho konkurenta o PO..s formou.. ktora mne naopak chyba.. na ofenzivu som si veril.. na branu trochu, na secondary stats tiez nieco.. chyba.. z ofenzivy som uhajil presne goly asistencie a body. (asistencie a body ma spasil schmaltz tromi ackami v hodine dvanastej). inak by ta prehra s jednou vyhratou statistikou bola este viac zahanbujuca..
zo secondary stats som nevyhral vobec nic.. pritom so sogmi a blokmi (opat zlyhanie co uz proste nie je nahoda) som pocital..a ked k tomu pripisu nulu aj golmani tak je o hanbu postarane.. pritom v brane som sa o 3 body pripravil sam. zariskoval som pri tom priebeznom vysledku. co som si myslel?? na posraneho aj hajzel spadne :hroza: jasne ze LA na zaver tripu prehralo v buffale, cim mi quick prehral L a k tomu varlamov dostal 5ku od trapiacich sa ducks, cim som dorovnal GAA na 17:17 co sa mi ani nesnivalo a samozrejme sv o ktore mi slo som nedobehol a prehral ich o ,,tesnych,, 9 :hroza: absolutne zle zahrate, panic move, mozem si za to sam..

:plus:
FA tah schmaltza, preklopil na moju stranu 2 kategorie v nedelu a bilanciu mal 0+6
josi a jeho 6+1 :-O pridal sa aj lindholm konecne s 1+4

:minus: moj risk s quickom, pricom som si uvedomoval, ze je to zaver tripu, ze buffalo dostalo naklad predtym, ze tam LA vyhralo 2 z poslednych 18 zapasov, ze LA neprepusta dost striel, aby som dobehol SV aj keby quick chytal ako boh. Proste som zahral ak multikkt a ak mi na PO budu chybat 3 a menej bodov, presne toto by bol ten moment, kedy som to pohnojil.
WEEK 12


vyhra 11:4 s Charlotte Godless

no odveta za debakel v prvom kole sa vydarila a udrzal som sa na dobrej pozicii v boji o PO.
pred poslednym dnom som prehraval 5:10, ale vdaka vyssiemu poctu hrajucich hracov som si bol isty ze to otocim.. nakoniec som mal stastie a dopadlo to este o 2-3 kategorie lepsie. konecne vyhra v goalie stats 3:1.. sice biedne statistiky, ktore zacali 4mi prehrami, ale super bol este horsi.. jednoznacne mi pomohol add McBackupa na zaver.

v poli sa mi darilo, ako v ofenzive (tesne), tak v secondary stats, kde potesili vyhry v kategoriach sog, fw, hit.. bloky mi usli o 3..skoda, ale nemozem mat vsetko. s vyhrou musim byt nadmieru spokojny, hlavne v takomto skratenom tyzdni, ktory moze dopadnut vselijako.

:plus: znovu josi.. tentoraz 1+5.. poslednych 7z to ma 7+6.wtf?
tesi aj dvihajuca sa forma hischiera 2+2 27fw a boduje aj nova posila point 2+3

:minus:
take tie drobne zranenia.. addnem sissonsa a miesto 3z od neho dostanem 3 minuty dokopy. to iste lemieux, ktory mi dal az dve tretiny. k tomu(nie tento match up) sa zrakvi tiey pri bitke Mantha, Schultza som uz musel vyhodit, lebo bol viac zraneny ako hral a statisticky hlboko pod svojimi moznostami..

znovu prehra v blokoch. nove posili z fa lindell a mcdonagh by mohli pomoct..
WEEK 13


výhra 8:7 s Colorado Dragons

Celkom som spokojny. vsetky matchupy skoncili tesne, takze sice som nic neziskal, ale hlavne ani nestratil, pricom som hral so silnym superom.. statistiky ani neboli tesne az na sogy (o 4), ale aj tam som sa len priblizil vdaka henriqueovym 9 sogom posledny den, realne som nemal narok. potesila ofenziva a 51 ziskanych bodov (super konkuroval tiez silnymi 46timi bodmi). dost pomohlo uradovanie getzlafa s henriqueom v posledny den (6bodov).. po tych suchotach v utoku ma snad caka ofenzivnejsia faza sezony. v brane to bolo 1:3.. neboli zle cisla, ale super bol lepsi.. konecne som vyhral bloky :yahoo:

:plus: ofenziva ako celok. scheifele 3+5, josi nadalej dominuje 0+5, cernak prispel 13hitmi+10 blokmi a risto 14+4

:minus: opakujem tie drobne zranenia.. je to frustrujuce. parayko 2h pred zapasom dtd, dam ho na ir+, 30 min pred zapasom ze nastupi, zaradim ho do zostavy, aby bol 10 min pred zapasom out.. to iste len dlhodobejsie sa deje so zaitsevom. samozrejme fa tah mcdonagh zrakveny. tazko potom planovat fa tahy, zostavu na den dopredu, nieto cely week..

inak prebehol trejd a prichadza rittich za prospekt slot (veleno). veleno bol dlhodobejsi projekt a prichodom pointa mam centrov omladenych a poriesenych do buducnosti, takze sa stal postradatelnym.. prichod ritticha (aj ked v tomto momente sa mu nedari) by mal zastabilizovat situaciu v brane na najblizsiu dobu. problemy so startami nebol, ale nemohol som taktizovat a nutnost nasadzovat quicka1-2x za week nebolo idealne.

:hroza: jasne ze hned na start noveho matchupu som si zabudol skontrolovat zostavu, ze kto z dvojice greiss- varly nastupi. predpokladal som ,ze na zac. btb game po 4 startoch varlyho to bude nemec..jasne ze som teda nechal sho na benchi..
WEEK 14


výhra 8:7 s DENVER BLIZZARD

3. vyhra v rade. sice chudobna, ale rata sa. pred poslednym dnom som cakal prehru tak 6:8, ale nakoniec to dopadlo viac nez dobre.
hned na uvod matchupu som nechal na lavicke SO varlamova, ale v konecnom dosledku a za danych okolnosti (2so superovho vasila a nedelne posadenie golmanov), by aj tak nic nezmenilo. branu som prehral 1:5 a preto aj taky vysledok ako je.

zato v utoku válím uz druhy week (2x po sebe top ofenziva). tentoraz 44 bodov z toho 26 golov. parada. skoda len ze remiza na ppp (10:10) a gwg (3:3) co je proste smola. fw a sog som si postrazil.. opat mi nevysli hity a bloky. uz neviem co s tym. bud dam podpriemerne cisla, alebo ak aj nie tak super nadpriemerne.. kym slape ofenziva, tak by som asi mal tahat z fa nehokejovejsie typy hracov..

:plus: ofenziva a goly. point 1+4, taky hischier 3+1 a 42fw! pridal sa boeser 3+1 ci hoffman 4+0

:minus: schmaltz. jeho 0 su hrozne, ked neboduje.. 4z -1 +/-, 3 sogy a 8fw a 0 0 0 vsade nuly.
zaradim aj rista, ktory sice dal 1+1, ale 3hity a 1 blok v troch zapasoch su mizerne na jeho pomery.
a rittich: nova posila sa neuviedla, lebo lestila lavicku cely tyzden. talbot vyhraval. ono sa situacia zmeni, talbot nevydrzi a rittich predviedol uz pri dnesnej prehre 0:2 fantasticky vykon. snad sa zas chyti cim skor.
WEEK 15


prehra 6:10 s Halifax Royals

priserny tyzden. porazili by ma aj sami elvis (2sho) a toews (3+6).. po predchadzajucich hodoch v ofenzive, prislo bolenie brucha. pre zmenu najhorsia ofenziva.. k tomu, ked mam konecne golmanov na vyber, tak mi to sabotuju.. brankarske stats 1:5 a aj to ten jeden bodik so stastim.
v ofenzive som dokazal akurat tak remizovat asistencie.. aspon secondary stats vysli a nahral som nejake body. inak som nemal narok na nic.. teoreticky som mohol vyhrat FW, ale to by som zas nedal hity.. super mi nedal sancu na lepsi vysledok. jedine co som mohol robit bolo cakat na body, ktore neprisli..

:plus: nic moc. asi coleman 4+0 a spomeniem fa tah koekkoeka, ktory pridal 0+3, 6 plusiek a 8+7 hit/blok. jo, tak zle to bolo tento tyzden.

:minus: brana.. 6L je katastrofa. najma varly exceloval ked prehral 3 zapasy a dostal krasnych 14g..
z pola sklamali boeser s lindholmom a ich nulovy ofenzivny prispevok..
WEEK 16


prehra 7:9 s Hogsmeade Hedgehogs

Ani nemam chut nieco pisat. tak ked v brane budem dostavat tyzden co tyzden 1:5, tak tie vysledky nebudu dobre.. sa mi zda ze lepsie mi to slo, ked som lepil starty a siel na to minimalisticky. tie L a GA som si nejako vacsinou postrazil pre malo startov.. prehravam tesne, lebo v poli to ako tak hlavne secondary stats usmudlam..no ked sa takto zla brana spoji so zlou ofenzivou a golmi v pocte 5!!! tak prehram aj s poslednym. pritom prave teraz ma cakali superi zo spodku tabulky 3x po sebe. miesto upevnenia PO pozicie som uz 2x prehral. uvidime co do tretice, ale uz musim riadne zabrat..

:plus: nic. mozno ze po dlhsej dobe som vyhral buly, sogy, hity aj bloky naraz.. fakt bieda

:minus: brana, presilovka.. posledne 2 weeky ppp ze 3 a 4??? wtf
WEEK 17


vyhra 10:4 s Holland's Red Army

Uf musel som a dal som to.. ale ze by presvedcivo? ani nahodou. super ma vyborny utok a k nemu sa pridali golmani.. pred poslednym dnom som viedol myslim o jednu kategoriu, superovi hral snad dvojnasobok hracov a uprimne som len dufal, ze to pre mna dopadne dobre a skor som sa zmieroval s prehrou 6:8 abo tak nejak. o to vacsie prekvapenie ma cakalo rano. na 10:4 sa nemozem stazovat. vsetko klaplo mojim smerom (skoro vsetko, vsakze fw). mne tam shesterkin vykuzlil 42 sv win, kym superov crawford dostal trojku a prehral. zrazu som vyhral winy, Ga o dva a sv% o 0,0003 :D branu som konecne vyhral- 3:2. pritom super cisla a musela byt otocka v hodine dvanastej, aby to bolo chudobnych 3:2.. v poslednej chvili bodoval aj scheifele dvoma ackami do prazdnej brany.. inak ofenziva potesila. treti naj vykon tyzdna a pretlacil som v tomto silneho supera.. zrazu viem davat aj goly a po rekordnom minime 5 z minuleho matchupu, to tim vytlacil na 19 co bol zas naj vykon weeku :neviem: secondary stats zas vyborne. az na spomenute fw..wtf? prehra o 3 v statistike, ktoru som nemal ani riesit.. nepomohlo zranenie hischiera. z fa prisiel faksa a splnil svoje priemery.rozhodoval som sa ci poistit fw, abo potiahnut niekoho, kto mal akutaku sancu na ofenzivu. radsej som siel do istoty v style vyhraj kategoriu ktoru mozes.. a aj tak mi chybali 3 fw. ehm lindholm co tyzden predtym daval 10+ na zapas to dal na 13fw v 3 zapasoch. v poslednom az 1!!fw. tym sa inspiroval aj point, ktory to dal na pana a v poslednych dvoch zapasoch to tiez dal po jednom, celkovo neuveritelnych 7!! (tento week to ma v 2z uz 19fw) :bitka3: co uz, nemozem mat vsetko.

:plus: ofenziva: hoffman, point, parayko(4g) po 5 bodov. brana konecne. shesterkin je real deal, rittich sa dviha a islanders duo zbiera starty a trojky aspon..

:minus: no ako som nemal problem so zraneniami celu sezonu, tak uz mam, v dost nevhodnom case. hischier- porezane koleno. boeser snad out len na tento week a najhorsie dopadol jones, operacia clenku- out 2+ mesiace.. dost velka rana.
WEEK 18


prehra 5:11 so Silesia Ice Miners™

nekonkuroval som okrem bodov v nicom. nemal som ani len nadej nieco zdramatizovat, dobiehat.. secondary stats uplne jednoznacne, co je riadny debakel. brana tiez. zacal som 4 vyhrami, nateseny ze urvem nejake body..na konci som sa klepal, aby som tie 4 vyhry vobec udrzal.. greiss dostal z 8 striel 3 goly. rittich to sabotoval 4 golmi z 15tich striel a shestorkin sa preventivne zranil.. moc k tomu fakt nemam co. s tymi zraneniami a formou vela vody nezamutim .. este 3 zapasy. musim zabrat hned proti antymu a o dalsi tyzden proti fantomasovi. dufam, ze tu Po ucast zlomim v tychto matchupoch. nerad by som si to nechaval na posledny match proti petrikovi. minuly rok sa mi to v zavere podarilo. uvidime ako to bude tentoraz. naskok mam len 11 bodov od 7meho fantomasa a 14 od redyho.. bude to o chlp..

:plus: lindholm sa rozstrielal 5+1 a point drzi bodovu snuru uz 10 zapasov a prispel 1+4

:minus: rittich. odkedy ho mam mi moc nepomaha, snad sa to otoci.. najvacsie minus je ale scheifele- 0 bodov a -7 +/-.. krasa. k nemu aj getzlaf pridal -5 (v jednom zapase), ci hoffman, -6. to sa potom +/- v ktorej sa mi darilo poslednu dobu prehra o 6 velmi lahko..
WEEK 19


vyhra 9:4 s Preshow Destroyers

vyhra je dobra. myslim, ze sance na PO sa zvysili a mam to vo svojich rukach, pred poslednymi 2 zapasmi.. hlavne nadchadzajuci proti zrejme poslednemu konkurentovi Chugwater Chokers bude klucovy. plan je jasny, zdrvujuco vyhrat :-D ale tak cielom bude uhrat si svojich 7+ kategorii za kazdu cenu, co by bol dalsi krok k PO.

A k matchupu. vyhra 9:4 je fajn, ale mala byt vacsia. super vypredaval a jeho karlsson sa v zavere odtrhol a za cestu do roboty, kym som kontroloval vysledok to z 11:3 vybavil na 9:4.. Ale najnebezpecnejsim superom som si bol tento week sam. co som zrabal s brankarmi :hroza: 2x som si neskontroloval kto chyta za islanders. v pondelok mi usiel start varlamova, potom shestorkina po navrate zo zranenia (to som mal problem cely tyzden s tym, napr. point mal soplik, nenastupil, potom o zapas uz hej co som, ale nemohol tusit. tak som prisiel aj o dalsi jeho start)- je to frustrujuce planovat zostavu s tymi zraneniamik a fa tahmi obden... v nedelu som si to striehol, ci postavit oboch golmanov (varlamov, rittich), ci nastupi superov Helleybuck. jasne ze vidim ze asi prehra. bum zapas isles uz 2 minuty zacaty a varly na navicke.. pripravil som sa tym o 3 body... plus vdaka zraneniam co som nevedel ci su na den, ci viac som dost pokaslal 2 fa tahy ale tak co uz.. nakoniec to celkovo dopadlo pozitivne.

:plus: no brana zabrala. vyhra 3:1 mohla byt 5:0 nedelnym startom varlyho (alebo skor 4:0 jeho oboma startami).. v poli ok, vzhladom na okolnosti fajn. treba vyzdvihnut scheifeleho po minulotyzdnovej kritike 3+5 a 39fw, paciorettyho 3+3, konecnyho 2+4, ci paraykovych 1+4.. a tak ako som 2 fa tahy pokaslal, tak mi 2 vysli- copp 0+2, ale 48fw a j.johnson 10+11 hit blok.

:minus: GM
WEEK 20


prehra 6:9 s Chugwaters Chokers

cele zle. prehra s najvacsim konkurentom o PO. nie je to tragicke, naskok mam stale 14 bodov, ale supera caka non Po tim a mna treti petrik :slap: ale tak co si nahram to mam :box: tych 7-8 kategorii proste musi byt.

k matchupu. uz po utorku bolo jasne, ze ofenzivu nedam a sancu mam len v goloch (co o jeden vyslo a tiez gwg taktiez o 1). secondary stats som si veril co uplne tesne vyslo. bloky( prehra o 1) som pustil posledny den kvoli udrzaniu fw co boli istejsie body(kde ma super svojimi fa tahmi donutil minut tiez 2 fa tahy na fw guys). nakoniec by som o 1 fw vyhral aj bez koivuho, a nejaky bek by mi vyhral aj bloky. lenze tie bloky som povazoval za stratene pri pocte hrajucich bekov 0vs4. zdramatizoval to heroicky vykon getzlafa-5blk v nedelu. este som dufal rano, ze by nieco trafilo maxpaca za 2 tretiny co ostavali. uhybal sa uspesne, hajzlik.
branu som prehral 1:4.. to bolo rozhodujuce. vykony golmanov chabe. k tomu nehoda shesterkina. v sobotu som mal dilemu koho a ci nasadit, ale kedze obaja moji golmani hrali skor( co mali superov na ciste prehry), tak som uvazoval nad ich posadenim. ale ci by som vyhral sv alebo L bolo jedno. ich hranim sa mohol nejaky so a zazrak podarit. necakane nevyslo :D

:plus: Hoffman. ten posledne 2 tyzdne ide ako pila. tentoraz 3+2 a 21sog a konecny 2+4

:minus: vysledok. zranenia a sobotne vykony bekov.. josi 0hit/blk, parayko 0 v hit/blk. skoda
155 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS