Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NoBa Witchers

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

WEEK 13


remiza 7:7 vs Oregon Falls


Obrázek


no ako som, aj nie som spokojny s vysledkom. mohol som to zahrat lepsie a vyhrat. no a super to mohol zahrat lepsie a vyhrat :D kazdopadne, priebezne 3 miesto, naskok na PO pozicii slusnych 26 bodov, najblizsie 4 zapasy to mam 3x tim na pozicii 10-12..zatial kym to nepobabrem su vyhliadky celkom slusne..

k matchupu.. ono to nevyzera, ale drzal som sa bodovo az do posledneho dna. po sobote som prehraval, len o 3 body (2g a 1a a 2ppp). a viedol som gwg o 1 a aj sogy o 5 :D superovi nastupilo myslim 7 f a 4d a mne 7f a 2d... nuz.. jeho 6+5 vs mojich 1+3 :rofl: a 38 sogov vs mojich 6...a 3 gwg.. uz sa nesmejem..uhral som len svoje standardne buly, hity, bloky a podarili sa mi 2 tyzden po sebe shp a potom este aj +/-.. 5 hracskych kategorii pre mna, ziadna kvalitativna..

branou som to vyrovnal, aj ked skor si myslim, ze super si teda nasadzovanim golmanov strielal vlastnaky... ako dost som si branu pokazil startom desmitha versus vegas a dost mi to 2 prehrami pokaslal aj georgiev. na druhej strane superovi to pokaslal talbot, ktory striedal forsberga( nemal nastupit a super ho mal v zostave, co sa mu vypomstilo) a hlavne bolo nasadenie fa tahu vejmelku proti mojmu desmithovi. tymto matchom som dorovnal winy, super dorovnal prehry a bolo :neviem: brana 2:1 pre mna (ak by vejmelka 1 gol este fasol, tak aj vyhram).

:plus:
z hracov asi len hischier 2+2 a fa tah acciari 0+3 a 12hitov
tesia presilovkove body konecne a uz aj oslabovkove

:minus:

produktivita bola zas poslabsia v porovnani s ostatnymi.
v brane sa trapim trochu
dlhodobe zranenie carlsona
z hracov nejak nesklamal nikto, ale beci a ich secondary stats boli tento week mimoriadne slabe a na inych superov by to nestacilo. ved len cernak mal hit/blk 4+1, romanov 6+3, ristolainen 4+5.. tam som zvyknuty na ine hodnoty..
Mňa táto remíza dosť potešila, aspoň malá lastovička v tejto sezóne :)
WEEK 14


vyhra 13:2 vs Yzerman s Red Army


Obrázek


U mna spokojnost, match up som zvladol. dvojciferny vysledok ma udrzal na dostrel petrika na druhom mieste o bod. na non Po poziciu mi naskok vzrastol len o 2 body na 28 bodov, ale myslim, ze tam ma snad 4 timy za 6 kol nepredbehnu. (no zda sa, ze zoznam bojovnikov o po sa tento week okresal na finanlnych 7 timov, bude to bitka).

od zaciatku som viedol a naskok sa s priebehom tyzdna len navysoval. v hracskych stats som dominoval. vyhral som vsetko okrem asistencii a +/- ..shp remiza. ostatne s s prehladom, dokonca znovu vyhra v ppp. bloky vyzerali tiez tesne, ale forvardi cirreli a suzuki dali tento week po 6 blokov a mam aj tuto statistiku.

v brane to bolo tesnejsie ako vyslednych 5:0.. rozhodla sobota, kde super nasadil ulmarka aj hussoa. stacila mi jedna prehra a to husso vybavil. k tomu odpalili sv%, podostavali goly a a chytili o 1 strelu menej ako som mal celkove. takze ma nemrzela posadena vyhra campbella s vegas, ktora by mi vsetko poistila. v nedelu som takticky posadil aj shestorkina (nastastie) a bolo.

:plus:
v produktivite vycnieval kempe 3+2, inak to bol vyrovnany ofenzivny vykon celeho timu.
znovu potesili ppp body a aj ofenziva nebola jedna z najhorsich.

:minus:
georgiev to schytaval za cele zrakvene colorado a za odmenu si oddychnuty francouz dostane 2 starty za sebou a este aj chrapun vychyta so..mam zarobene na problem s branou?
WEEK 15


vyhra 12:3 vs Halifax Royals

Obrázek


Dalsia dvojciferna vyhra, takze uplna spokojnost. k tomu to bolo ovela tesnejsie a vobec nie s prehladom ako minuly tyzden. Dostal som sa na druhe miesto, ktore by som rad udrzal do konca :-D naskok od 7meho miesta narastol na 36b co je uz slusne. na prveho henyho stracam len 3 body :sok: a petrik je 9 bodov za mnou, dalej je uz vacsii rozostup 28b.

k matchu upu. ofenziva slapala cely tyzden dobre, v goloch som viedol, o body som sa neobaval. asistencie som po sobote tiez viedol, ale super mohutne finisoval, uplne ich otocil a aj na tie body sa z beznadeje priblizil na 5. skoda remizovych gwg.. v shp som na experta nemal narok. sogy, fw, hity, bloky som si musel cely tyzden aktivne strazit, lebo super sa drzal vzdy na dostrel. ako s hracskymi stats som spokojny az na ppp, ktore mi zas odisli (ako zo 48b len 8 ppp? :hroza: )

k brane: WTF yahoo? WTF? ako mal som excelentne cisla ak nie aj najlepsie ake som kedy mal..6 winov, 0 prehier, len 12 inkasovanych golov a 93,7%... ale! to ako si yahoo robilo srandu cely tyzden? tak ja tam na sobotu staviam luukkonena proti ducks, skory zapas, riskujem L, aj inkasovane goly, lebo superovi tam svietila v kolonke L 0, a este aj mal o inkasovany gol menej. (lenze len 3 starty). potom to zacalo byt divne, kedze mu za sobotu nik nenastupil, potom posadil vanecka a stiahol hilla co by mal dostat btb game a nedostal( a tie tahy mi nedavali zmysel a riadne ma zmiatli). takze rano skodoradostne poteseny, ze nedal starty som si vydychol, ze som to tym upl neposral.. no a yahoo zrazu dnes o 10tej zarata superov L start jonesa s 5timi inkasovanymi golmi este z utorka?? ako nakoniec sa mi to nevypomstilo, ale ja tam kludne nasadzujem golmanov stvrtok, v sobotu este aj riskantne upl a ratam, riesim a pritom realita a stav je uplne iny? p*ci, to co je..

:plus:
golmani super.
produktivita bekov, Karlsson 2+4 a este aj 10 blokov, Josi 1+4, jones 2+3 a 11+8 hit/blk

:minus:
hracsky nikto nesklamal, mohol som si usetrit fa tah na dnesne rano, ale istil som bloky s haguem (0-blk) co bolo fakt zbytocne.
WEEK 16


prehra 7:9 vs Chugwater Chokers

Obrázek


tento tyzden mierna prehra. celkovo sa nic nezmenilo, trochu mi usiel heny, ale naskok od tretieho miesta mi dokonca minimalne narastol, takze vse ok. hlavne je vse ok, lebo som mal ofenzivne absolutne mizerny tyzden.. 33 bodov patri ku dnu ligy. sice superova ofenziva bola tiez mizerna, ale usmudlal o gol a asistenciu viac. drzali ma standardne hity bloky, vo fw super nekonkuroval, ale pretlacil ma v sogoch o 12, aj v shp o jeden, aj v gwg.
branu som mal excelentnu: 4w, 0L, 153sv, 92,7 sv%.... a aj tak som v nej vyhral len 3:2. .a dokonca som v nej mal prehrat 1:3, keby neostane win superovho gibsona na lavicke. takze preto spokojnost s vysledkom napriek tesnym statistikam, lebo beriem dost bodov. pritom som mohol schytat dvojcifernu prehru... 7 kategorii po takomto vykone s radostou beriem .

:plus:
no asi brana, uz 2 tyzden som zaknihoval v kolonke L nulu.
tradicne erik karlsson 1+3...a ristolainen 1+3..

:minus:
no ristolainen a jeho 1+3 a 5hit/5blk.. ked je risto moj najlepsi hrac za cely tyzden, tak to len ukazuje na mizeriu ostatnych..
suzuki-0 bodov, oshie 0bodov, cirelli 0 bodov, seguin 0bodov..
no neviem ci sa niekomu niekedy podarilo, ale 2 ppp body za cely tyzden musi byt nejaky rekord...(oba hintz).. 10 hracov je jasna 1. presilovka. dalsi styria druha presilovka a ono za cely tyzden boduje na pp len hintz? wtf
WEEK 17


vyhra 10:5 vs Big Bad Bruins


Obrázek


Dobra dvojciferna vyhra. V podstate som na kazdeho trosicku ziskal a mam velku sancu udrzat 2. poziciu zarucujucu semifinale. naskok je uz celkom peknych 24 bodov. dokonca som na 2 body stiahol prveho henyho. tym smerom sa zatial nepozeram, momentalnym cielom je udrzat ten 2. flek. caka ma este non play off Colorado Dragons a potom uz silne timy Alasky a Silesie. ako bolo by fajn, udrzat body v norme, aby sme si to v poslednom kole rozdali s henym o prve miesto.

Matchup vyzera, ze bol v pohode. aj bodovy rozdiel je vyraznejsi.. nebol vobec v pohode. neviem ako to cepi robi, ale proti mne nikdy nevyzera ako najslabsi zberac bodov( matchup predtym o jeden bod a teraz sa zlomil tiez az v sobotu). pritom som mal silne bodove tyzdne oba razy zrovna.. k tomu jeho silne secondary stats, dobry vykon golmanov a zrazu je to fakt tazke..

v brane super robil divy a jeho bilancia 4-0 W-L mu davala dobre sance. ja som to pokazil startom georgieva v tampe, kde dostal 5ku. vedel som ze hrozi prehra a ze by som mal hrat rozumne, len som nechcel mat problem so startami. pred sobotou som branu prehraval 1:3. tam som strasne zariskoval nasadenim campbella proti senators. savy viedol cepi o 36, winy o 1 a ja som viedol inkasovane goly o 1. moj dalsi start golmana georgieva nebol jasny, vsade bol predpokladany francouz, takze som mal v zalohe este na posledny fa tah kahkonnena (co som netusil ci nastupi a ci mi ho dovtedy niekto neukradne). len ten fa tah som potreboval, lebo aj goly, hity, bloky, fa, ppp boli vyrovnane a netusil som co budem potrebovat po sobote..
Campbell inkasoval 3 goly, ale aspon win, len uz som jeho nasadenim tratil.. nastastie nastupil georgiev a preklopil winy a pocet saveov na moju stranu.. takze zisk! a usetreny fa tah. brana prehrana 2:3.

V poli to vyzeralo tiez ako v tej brane. vela veci vyrovnanych..po sobotnych skorsich zapasoch som bol zmiereny s prehrou..nakoniec na body a goly cepiho zlomili 4 golovi panarin a kempe. ale stale nebolo vyhrane...
pred nedelou som hity prehraval o 6, bloky o 4, ppp o 1, shp o 2, a viedol som gwg o 1 a fw o 11... nech som ratal ako som ratal, tak mi to vyslo, ze najlepsie bude udrzat co mam a to teda fw dvorakom.. luckol som.. bloky hity, boli bez sance, ale buly som udrzal. k tomu dvorak 1shp (risto dalsi) a necakane som ich zremizoval. do toho mvp karlsson supol 2 ppp a otocil som aj tie. udrzal som gwg a nakoniec mam fakt peknu vyhru z fakt tazkeho matchupu..

:plus:
ofenziva. 53 bodov bol sa mi zda druhy naj vykon kola.. moje slabe ppp na delenom 3. fleku.
z hracov sa nova posila panarin uviedla bilanciou 4+5, do toho karlsson 2+5, kempe 6 golov
aj cirelli ma potesil 2+3, hlavne v sobotnom skorsom matchy mi daval malu nadej(2+1, gwg), kde mi nevychadzal ten campbell a moji hrajuci hraci ostatni boli nulovi a fakt som si myslel, ze tento match up pres*riem. (win georgieva a 8 strelenych golov sa este neudiali)..

:minus:
zranenie forsberga.. neviem zatial ako vazne.
sklamali moji top blokari spurgeon (5 blokov) a josi (3 bloky). dalej som svojou nepozornostou prisiel o start romanova na ir+, ale nestalo ma to nic.
WEEK 18


prehra 8:9 vs Colorado Dragons


Obrázek


No spokojny byt nemozem.. ono tych uhranych 8 kategorii je celkom uspech podla priebehu, ale prehrat s rozpredanym non PO timom, ked chcem skoncit do 2 miesta a dalsie dva matche mam s priamymi konkurentami..ach..

podme k match upu.. tazko mozem nieco pozitivne uhrat, ked od zaciatku vyrazne zaostavam v ofenzive a superovi golmani to daju ze 5-0 , 6 inkasovanych golov a 2 sho..(ja mam 2 sho snad za celu sezonu dokopy). nastastie na zaver fasoval bobor a pripisal si prehru. to mi umoznilo znizit stav brany na 2:4.. bolo to narocne, kedze just som mal 2x golmanov v zapase proti sebe, chcel som drzat krok v sv.. a zaroven samozrej neschytat L. (nastastie oba zapasy sli do predlzenia :D) ale tie nervy.. prvy shestorkin vs campbell som riskol ze uvidim a vysiel... dalsi georgiev vs campbell mi stacil len jeden v brane na poistenie sv (lebo nebolo jasne ci nastupi samsonov a chytal neskor, takze som musel jedneho dat do brany, predpoklad prehry tam nebol aj ked nastala) co bolo narocne rozhodovanie. btb domace colorado, abo oddychnutejsi oilers.. dal som georgieva a pri stavoch 0:2, 2:4 som si uz nadaval..nakoniec znova remiza, takze sa zadarilo bez ohladu na samsonova. konecna prehra v brane 2:4 je pre mna luxusna.

v utoku to bola bieda. nakoniec som sa dotiahol na 2 body, ale narok som nemal. podarilo sa mi vyhrat aspon goly vdaka potiahnutiu mercera na nedelu.. inak ofenzivne stats mimo mna. skoda ppp o 1, nebola by to prehra. kvantitativne stats mi standardne patrili. hor sa na petrika v boji o 2 miesto!

:plus:
hischier sa rozbehol konecne 2+3, 40fw, 6blk, josi 3+3, panarin si ide tiez svoje 2+4
minuly week skritizovani blokari josi sso spurgeonom spolocnych 8 blokov z minula nahradili 23ma :good:

:minus:
zranenia.. postupne mi vypadol forsberg, cernak, potom necakane rodil lindholm, teraz uz aj meier out.. netesi ma to vobec.. zda sa ze nic vazne, ale pred dolezitymi zapasmi by som ich mal radsej v zostave, alebo kvoli planovaniu tusil ich navrat. takto ma to stoji clovekozapasy a planovanie je narocnejsie..
netesi ma forma par utocnikov (suzuki, seguin), ale snad si to (a mi to) neskor vynahradia
WEEK 19

vyhra 8:7 vs Alaska Wolves

Obrázek


vyhra, ze wau.. uz som ratal s tym, ze tretie miesto ma neminie. po sobote bol stav 5:11 a este par stats tesnych. takze finalnych 8:7 je fantastickych. od tretieho petrika naskok pred poslednym kolom slusnych 15. bodov. na prveho henyho su to 3 body a caka nas vzajomny zapas. ciel je priamy postup do semifinale.

k matchupu.. des a zmar.. zacnem branou. prehra 1:3.. to je zazrak... plan bol pretlacit petrika kvantitou. preto tah a start UPL proti torontu navyse. chyba..6 saves, 4 inkasovane goly, striedanie... dalej shestorkin. proti pegu co nocoval v NY. vyhra? kdeze..4ka a len 17 saves.. uz som vedel ze je zle, hlavne, ked super ma lepsiu ofenzivu. nastastie kontroval vladar sice vyhrou, ale len 11 saves a oettinger rupol s chicagom a dostal 4ku. nadej na zvrat zila.. hlavne ked georgiev vychytal vyhru. no lenze na sobotu to bola dilema. skore zapasy, campbell mal chytat proti columbusu o hodinu neskor shestorkin proti oslabenym caps a v noci mozno georgiev btb.. z 10 raz by som 10x v tejto situacii postavil campbella a shestorkina.. prvy stvorka zo 14 striel striedanie, druhy 5g z 22 striel striedanie.. cista katastrofa (georgiev win s 1 inkasovanym golom). nastastie vdaka striedaniu chytal shestorkin aj v nedelu, vyrovnal winy a o 5 preklopil savy na moju stranu. postastilo sa. brana mizerna, ale dalo sa cakat. posledne 4 weeky som to mal dokopy W-L 19-1, co musel prist takyto week.

V ofenzive som drzal krok a celkom to stahoval, nakoniec prehra o bod.. ale 24g bolo super, 4 vitazne tiez a dokonca som o 1 urval prekvapivo ppp. na moju smolu som prehral shp (tiez 8 za posledne 4 weeky a teraz superovi stacil 1 na vyhru). otocil som aj +/- kde to superove duo pegu zariadilo (dubois- connor dokopy -8 za nedelu). secondary stats som sa drzal tradicne fw, hit blk pre mna, zamrzi prehra v sogoch o 9.. dost som sa zle rozhodoval. forsberg aj meier na ir+ cely tyzden, potreboval som body, tak som ich rotoval, ci nenastupia. nenastupili, plus som kvoli nim bral na sobotu nedelu beka kvoli miestu, takze mi uslo par sogov a zrejme aj nejaky bod do ofenzivy.. co uz.. ale ofenziva na delenom 4 tom mieste tesi.

:plus:
ofenziva, strelenych 24 golov.
1x tu mozem menovat oshieho 4+2, josi 2+3 a pochlapil sa prospect mercer 4+1

:minus:
brana cela zle az na georgieva.. campbell je fakt mimo a neviem predvidat starty, upl vela inkasuje a ked rotuju troch tak duplom neviem predvidat starty. shestorkin z poslednych 4 startov 17 inkasovanych golov(az ma teraz spasil proti LA)....
moje chyby v nasadzovani golmanov a ir hracov, kde som mohol nahrat lepsi vysledok a byt v este lepsej pozicii pred poslednym kolom.
WEEK 20

prehra 7:8 vs Silesia Ice Miners

Obrázek


Tak suboj o prve miesto po zc som prehral. Az tak mi to nevadi, skor som sa pozeral na tretiu priecku a nebezpecne vysoku vyhru od petrika.. nakoniec druha priecka a priamy postup do semifinale uhajena. A to v tejto lige 2x po sebe povazujem za vyrazny uspech, najma po vynutenych zmenach v kadri pred sezonou.. Teraz sa uz mozem tesit na suboje o medaily.

k match upu.. zacnem branou.. na starty som vedel ze kvantita sa ma netyka a dost pomohol hned georgievov SO. jedinu dilemu som mal v sobotu ci nasadit georgieva v dallase, abo shestorkina v bostone. vybral som georgieva, horsia volba, ale bolo to jedno. posila bobor sa uviedla paradnym vykonom. na zaver skoda prehry georgieva vs kraken v predlzeni a nenastupenie tampy vs caroline. superov golman vyrovnal SO, a chybajuca vyhra znamenala aj remizu v tejto kategorii. miesto 5:1, to skoncilo nakoniec len 3:1, co prave znamenalo prehru v matchupe .

v poli som mal stratu skoro hned vo vacsine stats (po utorku 3 body). Ale podarilo sa mi otocit aspon goly a sogy, udrzat bloky a mal som o 1 shp viac ako super.. inak tie kategorie neboli velmi tesne a fakt to stalo na zaver na golmanoch.

:plus:
v ofenzive potiahol hintz 5+2, mercer sa rozlucil 2+3, seguin dal tiez 2+3 z toho 2shp

:minus:
minus sam sebe. ako v piatok som si urobil miesto na 2 fa tahy a zabudol som ich do 9tej spravit, takze som ich potom robil na sobotu a neboli to zrovna tie co som chcel.. a v nedelu som jednoducho nestihol minut svoj zaverecny tah..(ako asi by tie moje tahy ked tak rozmyslam nemali vplyv na konecny vysledok, ale aj tak)

z hracov minus panarinovi.. zla hra len 2 asistencie a -6 v +/-, to iste cirelli, nuly a -6 v +/-

inak na poslednu chvilu prebehol trejd. prisiel mi na PO pomoct bobor ako treti golman. s campbellom to uz neslo dalej. vykony zle a nasadzovanie edmontonu nepredvidatelne.. to iste UPL. buff zacalo rotovat 3 golmanov a to sa proste neda ak potrebujes start, alebo takticky zahrat. v tom bobrovsky vyrazne pomoze. budem flexibilnejsi. Witchers opustil mercer aj s prospect slotom. zrovna, ked zacal prinasat ovocie, boduje a hra neuveritelne. Nuz, ale po trejde meiera som si aj tak nemohol dovolit 3 utocnikov z devils.

inak vsetkym vela stastia do boja o titul, ci bedarda, radost hrat v takej naslapanej lige :klobuk:
WEEK 22

vyhra 10:7 vs Chugwater Chokers

Obrázek


Tak je to tu, po roku znovu finale :wave: v reprize minulorocneho finale som konecne porazil Chokers.
pomohla mi k tomu najma brana, kde bilancia 7-0 w-l nebyva bezna. ono sa rozbehlo colorado s georgievom a aj rangers so shestorkinom, to je hlavna pricina. dobre im sekunduje aj posila bobrovsky, ktory vitazi s floridou v honbe o PO.. brana 5:1 pre mna.

V utoku nie je co hodnotit, tam som sa od zaciatku nechytal, mozno raz v priebehu tyzdna som bol blizko v asistenciach (o tri).. zabrali mi tradicne secondary stats, kde super nemal narok, tak ako ja v ofenzive.. do konca to bolo tesne a mohlo sa to zvrtnut. boli tam tesne savy o ktore som prisiel, sogy o 2, za to som vyhral za nedelu v plus+/- a udrzal to..
Takze za mna sezona uz uspesna a skusim to este vysperkovat.

:plus:
golmani georgiev a shesterkin. obaja po 3 winy,

:minus:
ofenziva nekonkurovala, ale ono sa mi to strieda, tak snad som si to usetril na tento tyzden.
zranenia. forsberga neviem ci predators vobec nechaju hrat tuto sezonu, pritom korculoval 2 tyzdne dozadu, blbo sa zranil seguin, ked si porezal nohu na chodidle, zrovna na zaver sezony a ked bol vo forme. a najnovsi prirastok josi, co sa zrani pred finale :hroza:
Finále

remiza 8:8 znamenajuca vyhru vs Silesia Ice Miners
Obrázek


Tak je tu rem..teda vyhra!!! velmi sa tesim, teda neskor sa budem z toho tesit. momentalne ziadna emocia. neviem. s prehrou som sa zmieril po stvrtku.. druhykrat po sobote... a ono potom prisla takato nedela.. ked henymu vypadli bergeron a marchand, tak nadej ozila. ako to prebiehalo, tak sa to striedalo vyhra, prehra, vyhra, prehra.. a potom este na zaver zapas blues-kings.. nemam slov.. v noci som spal hodinu a pol, potom som siel po sestru na letisko a spravil som chybu. plan bol, pozriet sa rovno rano na vysledok, ked bude po vsetkom.. pozrel som sa o druhej a uz som nespal.. neviem.. takto vyhrat o 1 kategoriu v sucte 3 matchupov..
klobuk dolu heny za sezonu aku si mal a je to na prasky ako skoncila.. nenastupenie 2 hracov ktori by zabezpecili vyhru na 99,9%..shp kempeho(2 goly o ktore som vyhral g), 2 acka blaisa, copley v brane.. gol kyroua..dalsi jeho gol v zavere..uf.. mozno je to unavou, alebo tym, ze som to necakal, ale naskor to bude tymto priebehom, preco necitim zatial radost. Inak henymu velka vdaka, pretoze to bol on co mi zachranil sezonu a upozornil ma na to, ze mam pred sezonou 6 cistych centrov a odobrali im dvojposty..bez toho by som neurobil potrebne trejdy a ktovie ci by som bol vobec v PO.. :klobuk:

K zapasu.. plan bol secondary stats, kvantita v brane a dufat v dobry ofenzivny tyzden..
branu som vyhral 4:2. to mi pomohol georgiev a jeho so hned v pondelok.. potom to bolo zaujimave, lebo nas cakali 2 vzajomne zapasy shestorkin vs andersen.. do toho ked uz finale, tak do toho ist poriadne a tak proti sebe stali aj fa tahy hofer a moj hellberg co bol risk pri vonkajsom zapase a forme detroitu.. ciel bol zlomit branu hned. v pripade neuspechu som male este sancu to pripadne korigovat.. hellberg uspel.. skoro aj shestorkin v 1. zapase. dlho to vyzeralo na dalsie SO.. nakoniec rangers za 10 minut prehrali vyhraty zapas.. nastastie to nasledne zvladli vonku v caroline napravit. v zavere som dufal v start georgieva v nedelu. nevedel som co heny spravi, startovali mu 3 ja golmani( 2ja proti sebe). mal som nevyhodu prveho startu. nakoniec to bol potvrzdujuci win, len ta sv% klesla a bola riesitelna, takze kludnejsi som nebol. nakoniec to, ale skoncilo prestrelkou la- blues s henyho copleym v brane..

v hracskych stats to bol slaby vykon.. stacilo mi nakoniec 14 golov a shp v posledny den a vyrovnane body.. hity som udrzal vdaka heroickemu vykonu posledneho fa tahu na nedelu blaisa. dal ich 7 a prihodil 2 acka na vyrovnanie bodov.. neskutocne(tuto sezonu to bolo stvrty krat co mi posledny nedelny fa tah pomohol otocit zapas). k tomu tie 2 goly a shp kempeho.. to vsetko v poslednom hranom zapase sezony.. sialene..

priebeh bol ako na hojdacke. problem bol, ze mne vychadzali len slabsie dni.. dobry pondelok, lepsia streda atd, ale v plnych dnoch ma heny daval.. aj utorok, aj stvrtok.. potom pri pohlade na clovekozapasy na nedelu som sa uz po stvrtku zmieroval s prehrou.. este nas cakala sobota a v pripade, ze by som si urobil dostatocny naskok som mohol mat sancu.. sobota henymu nevysla, ale mne tiez nie dostatocne.. tie kategorie boli tesne.. hity, bloky, sogy.. s bodmi som ani neratal.. proste, to by musel nastat zazrak..a on nastal v moj prospech.

Inak ano, nechal som na benchi asi 6 bodov suzukiho.. a ono ma len serie, ze som nechal pedersonov gol a 5 hitov za sobotu na benchi miesto oshieho. lenze ja som nad suzukim ani nepremyslal. u mna je v hierarchii 4ty center, takze ked hraju hischier, lindholm, hintz, tak on sedi. jedine, ze by som potreboval buly, vtedy by som ho vymenil za hintza. take je to jednoduche. v semifinale mal 4 matche a hral len jeden, lebo ostatne sa mi prekryvali. 10x z 10tich by som ho nechal na benchi.

:plus:
vyborne vykony georgieva a shestorkina
kempe 4+2 a rozhodujuci shp, blais v posledny den 2a a 7 hitov.. to isto moser a jeho 4 hity a 7 blokov v nedelu.. karlsson za cely tyzden 2+3.. darili sa mi celkom fa tahy, moser, blais, crouse s 11 hit.. aj parise na jeden zapas co skoroval, ci tippett co sice nebol trefa, ale jeho asistencia sa pocita.

:minus:
tie by tu asi nemuseli byt, ale dam.. nakoniec som vyhral hity aj bloky, ale velmi som sa musel potit a snazit..moje najsilnejsie stats nefungovali a beci mali volno: spurgeon hit/blk 1+2? jones 3+5, cernak 5+4, romanov 7+5, schneider 6+5.. vsetko ich podpriemerne cisla. zachranil to moser 7+14 a forvardi, ked crouse 6 blk a lindholm 5..

Inak gratulujem henymu a tomasinhovi k umiestneniu a neznamemu stastlivcovi k bedardovi. bola to tesna a namahava sezona. a predsa skvela! uz sa tesim ako si v dalsej budeme zas davat :box:
Blahozelam, bol to medzi vami coin flip az do poslednych sekund posledneho zapasu, obaja ste mohli bez problemov vyhrat a u oboch by to bolo zasluzene...
Tentoraz sa stastie usmialo na teba, enjoy :klobuk:
2 top mansafty vo finale, napokon o chlpok stastnejsi dunim

Gratulujem :)
NoBa Witchers



Roster for 2023/24 season


C: Hischier, Lindholm, Suzuki, Hintz

W: Meier, Kempe, Panarin Schenn, Jenner, Wilson, Compher, Rodrigues, Hartman

D: Josi, S.Jones, Karlsson, Petry, Mcnabb, Zub, Cliffton

G: Shesterkin, Georgiev, Quick

Prospects: Cossa, Zellweger, P+- Eklund

History:
2017- 5th
2018- 1st
2019- 6th
2020- 7th
2021- 2nd
2022- 1st
Obrázek


K draftu: no po poslednych rokoch, ked som trochu upustal od banger timu a zacal sa viac sustredit aj na ofenzivnejsie stats, co mi prinieslo aj uspechy, som sa k tomu vratil.

ofenziva bola pri stavbe a typoch keeperov vzdy slabina a ani minuly rok som si nou velmi nepomahal a nedokazal som konkurovat najlepsim. Plus pri pohlade na niektore timy co mame v lige su moji 60-80 bodovi borci chudobni pribuzni a rozdiel by bol este vacsi.. Takze som som sa popri dobrej brane a obrane zasustredil na hitujuce kridla a pribudli hraci ako schenn, jenner, wilson. Taktiez som sa sustredil na flexibilitu a dvojposty. mam len 1 cisle lw( panarin) a 1 ciste rw( wilson). minuly rok mi uz 2ja takyto hraci na lw robili problem (aj preto u mna ostal forsberg na ocot)..

ocakavania by mali byt obhajoba a finale do tretice.. v tejto lige a pri pohlade na kadre niektorych timov potesi ucast v PO, teda prva sestka. vsetkym vela zdaru :box: :klobuk:
Obrázek


vyhra 9:6 vs Colorado Dragons


no prvy week byva nic nehovoriaci, aj ten moj vykon bol nemastny neslany, ale vyhra potesi.
pomohli clovekozapasy a fa tahy na nedelu.. cely week som vyrazne viedol, ale len na oko. joe.S to za sobotu stiahol na remizu. yahoo dost klamalo, lebo raz to bolo 7:7, potom 8:7, potom som si naratal o 2 asistencie menej ako mi ukazovalo v konecnom vysledku atd. takze som ani netusil na zaver ako to dopadlo. 9:6 bolo mile prekvapenie a tesi.

ofenzivne stats boli vyrovnane, o gol o asistenciu, remiza v bodoch. tu mi zabrali fa posili, kde joseph strelil vitazny gol, cim mi vyhral tuto kategoriu a remizoval som tym body a henrique mal asist a 2 bloky, cim som vyhral asistencie, remizoval body a udrzal bloky. ppp tradicne slabe (aj s golmi), proti trom shp sa nedalo nic robit, sogy prehrate o 2 tiez ziadna slava, ale top fw potesili veru. taktiez hity 2 naj za week a top bloky. tim sa ukazuje presne ako som cakal zatial. este aspon zlepsit tie goly, moji strelci meier, kempe a hintz( co ani nenastupil) urcite zaberu.

v brane pohoda, georgiev skvely, shestorkin 1 good match, jeden zly, na zaver som si dovolil start tomkinsa. ten ulohu splnil, otocil saves a nic neposral(nevybuchol, nedostal viac ako 4 goly- presne 4), nevyhral, ale s tym som nepocital..

na konci sa vsetko mohlo otocit, takze 9:6 je velmi dobry vysledok pre mna.

:plus:
v ofenzive lindholm 1+3 a 36fw, jenner 3+1 a v secondary stats ukazuje presne to preco som ho bral. rodrigues potesil 2+2 matchom.
v obrane nik nevynikal, mozno zub 2 asisty a 8+7 hit/blok, inak ziadna slava.
georgiev.

:minus:
no moja prva draftova volba schenn bol nulovy a hlavne devils duo hischier meier, nuly do yahoo a ani herne v reale to v utoku s mercerom boli ubohe vykony. stve ma aj ten hischier a jeho 14fw..ako 36,8% buly je tragicke. min rok mal pod 10fw prvykrat snad po 20 zapasoch a takych matchov naratam na prstoch 1 ruky a teraz hned 2 zapasy..

ofenzivni beci neboli ofenzivni.. josi len 1 asist a karlsson tiez.( sice takych tretich, ze bol v golovych akciach bz mal aj zo tri), takze to pride.
WEEK 2


Obrázek


vyhra 10:6 vs Silesia Ice Miners


Dobre dobre. porazit henyho je vzdy dobre. vysledok 10:6 je pre mna vyborny. Sice sa mi podarilo vyuzit vyrazne cervenaie sa hracov u supera, ale body sa pocitaju.

ofenziva znovu poslabsia, ale nie som daleko, aspon mam nadej vzdy dokonca. goly, body, pp a gwg som prehral bez naroku. asistencie sa mi znovu nejako podarilo urvat.. plus minus pre mna, shp znova super 4, s tym sa neda nic robit.. sogy pre mna o 2, ktore by som za normalnych okolnosti tazko vyhral. hlavne potesili kategorie fw, hit, blk, ktore som dal celkom s prehladom a to ma tesi, lebo na to som sa sustredil. hlavne fw, lebo henyho som na fw neporazil snad roky.

Brana zas vyborna. tu som vyhral 4:1
Georgiev je georgiev, zatial vo forme. shestorkin strieda rovnako ako minuly week dobry vykon so slabsim. vysiel mi tah s forsbergom na 1 start, nevysiel mi s blackwoodom(sakra, rozmyslal som nad reimerom so SO), ale tak sympatie vyhrali nad rozumom, takze som fasoval 6tku..

:plus:
Georgiev- 3w, 0l, 94%sv, 1sho
v ofenzive sa nik neutrhol, naj bol panarin s 2+2, potesil aj hintz, co zapas to bod po zraneni s nizsou minutazou.
tiez som znovu trafil fa tahy. coleman pomohol 1+1, coyle 0+2 a 25fw a na jeden zapas aj haula 1+1 a 6 sogov rozhodujucich

:minus:
schenn zatial len nuly.. hischier taktiez.. petry 2x hs co je problem.

teraz ma caka halifax a to som teda zvedavy.. expert na shp body, moji golmani maju 6 matchov a vsetko vonku, takze tam si.. no verim v nejaku anomaliu v ofenzive, inak to bude skarede..
WEEK 3


Obrázek


vyhra 15:2 vs Halifax Royals


trosku s oneskorenim, ale predsa..3 vyhra v rade a takato vysoka. pre mna je to klucove, ziskavam naskok a zaroven aj taky bezpecny vankus pripadne pred nejakym vybuchom, ktory urcite nastane.
k matchu: ten vysledok vyzera hrozivo, pritom tam bola velmi tesna ofenziva aj brana. v ofenzive to bolo o gol o asistenciu v moj prospech. zadarila sa aj ppp, shp a gw.. kvantitativne stats sli mne jednoznacne, uslo mi len +/-.. 0 shp u supera prekvapila.

v branke som cakal problem, ale nakoniec som to uhral nejako. pomohlo trapenie superovho markstroma s 3 prehrami, lestenie lavicky grubauerom a nie dobra forma vaneceka..
moji golmani shesterkin a georgiev hrali vsetko vonku.. potiahol som desmitha( vyslo to na vzajomny zapas vs shestorkin) a potom som vzal UPL a tiez to vyslo na georgieva.. bol som dost v nevyhode so startami aj casmi zapasov.. nakoniec som to riskol a vyslo aspon to, ze shesto vs desmith slo do predlzenia. to bolo klucove napriek 7mim inkasovanym golom.. to mi umoznilo potom nasadit UPL vs georgiev bez rizika straty L. Taktiez som nemohol stratit W (max remizovat, co pri marnosti markstroma vyslo).. dufal som, ze vyhram SV a prehram GA a SV% bola vo hviezdach. Nakoniec to bolo trochu inak, SV som sice prehral o 2, ale UPL sa hecol a dal SO.. nejakym zazrakom som otocil SV% a este vacsim zazrakom som o 1 vyhral GA.. tam mi vyslo vsetko dokonale.

:plus:
panarin 1+4 a zatial bodoval v kazdom zapase sezony, meier 1+4 a kempe 1+4.. vyzdvihnut musim aj wilsona 2+2 a 13 hitov

:minus:
Schenn sa stale neprebral a je nulovy.. zatial fakt skvely prvokolovy vyber
zranenie Hischiera
WEEK 4


prehra 3:10 vs Alaska Wolves


Obrázek


uf, tak dost zly vysledok. co uz. myslim ze v ramci moznosti som robil co som mohol, ale proti takemu tyzdnu a este aj tak zahratemu tazko nieco spravit.

Brana.. na zaver to je jasne. v priebehu som tam mal sance, petrik to mal 4:0 w-l, ja 3:0, viedol som ga aj sv%..no a stal sa UPL.. dostal 4ku od flyers, spachal asi len 14 zakrokov a bolo.. neskor ma vytrolil petrik trapne este aj s johanssonom, ze ho necha chytat, tak som nasadil georgieva vo vegas. samozrejme ho posadil, ja som v noci vstal, podla vysledku som sa ubezpecil ze mozem nechat georgieva v brane(uz som si nepozrel, ze ho petrik posadil) a colorado faslo 7...ga v prdeli..zbytocne.. brana 0:5

v utoku som mal skvely zaciatok necakane, petrik ma dobehol. po sobote som o kusok viedol, ale nedela mi nepriala.. len 1 asistencia, superovi borci a fa tahy 2+5 a bolo.. utok je moja slabina, podal som vykon sezony, druhy najlepsi tohto kola a k comu, ked petrik bol najlepsi.. vsetky ofenzivne stats pre petrika.. moje jedine 3 kategorie boli fw, sog a shp.. najhorsie bolo, ze som zlyhal v hitoch a blokoch ktore skoncili remizou a aj v +/-.. cloveka uplne naserie, ze cely tyzden hraci davaju podpriemer v tychto kategoriach a na nedelu mas 3 bekov co daju 1+2 hit/blk.. ako fakt? na to mal stacit 1 mcnabb (0+0 samozrejme).. a to nevravim o +/-. tiez remiza. ako 5 min pred koncom zapasu si tam meier so smithom hadzu cisty puk poza branku, dobabru to a sup 2 zbytocne minusky su na svete.. nasrat.. tento tyzden musim hodit za hlavu a pustit sa do cepiho :box:

:plus:
Hintz 3+4, panarin stale slape 2+4

:minus:
ja. pobabral som golmanov a pobabral som aj waiver tah, mohol som ho pouzit dnes a ostal by mi tah na nedelu a to by som asi hit blk kategoriu urval pre seba. co uz
WEEK 5


vyhra 10:6 vs Big Bad Bruins


Obrázek


tak podarilo sa mi celkom dobre rehabilitovat za minuly tyzden a vysledok tesi. viedol som cely tyzden, cepi ma uspal a sup, po sobote len 8:7.. dost ma uchlacholil vyrazny bodovy naskok.. ale super podaval v brane vynikajuci vykon a urval si pre seba aj hity shp a poslednym dnom aj gwg.. (z 21g mam len 1 vitazny :hroza: ).

ofenziva sla pre mna jednoznacne. myslel som si ze ako cepiho drvim, ale dal som v podstate len 5ty naj ofenzivny vykon tyzdna. to len super bol fakt alergicky na ofenzivu a klamal telom.

bloky, sogy, +/- a fw sli podla predpokladu v moj prospech.

kuzla sa diali v brane, kde som podaval dobry vykon, vyzeralo to na dobre body, ale udial sa georgiev a 6ka v jeho sieti, zranenia shestorkina, aj quicka, co som este vykryval dominguem z fa, ale dost to ovplyvnovalo moju flexibilitu a planovanie.. vyzeralo to po sobote so mnou vselijako.. nakoniec sa mi postastilo, nechal som si miesto na start quicka (co luckol k winu) a desmith svoj zapas vyhral(museli mi nastupit 2 golmani, aby sa mi oplatilo riskovat a nasadit ich)., takze som otocil kategoriu W, a SA, neprisiel som o remizu v L, takze mi az tak nevadilo, ze cepi dal GWG.. brana 2:3, skody minimalizovane.

:plus:
zatial moj mvp Panarin, ktory je tu kazdy tyzden a zatial bodoval v kazdom zapase(2+4).
dobre zahral aj schenn 4+1, rodrigues 1+4, karlsson konecne 2+3 a fa tah tolvanen 1+3

:minus:
Zranenia golmanov rangers a georgiev je posledne 2 tyzdne mimo.
Lindholm, ciste nuly, snad neuspesne jednanie o zmluve s calgary nebude mat na neho dlhodoby vplyv.
videl som to celkom optimisticky aspon v ramci golmanov (bench Korpisala ehm) tym padom prijatelneho skore (i moznej vyhry:) ze sa to 2x v samotnom zavere preklopi v prospech supera, hold, bez debat zasluzena vyhra supera
WEEK 6


Obrázek


vyhra 10:7 vs Yzerman's Red Army


vysledok pre mna prijatelny. nepodaval som dobry vykon, co ani super a v zavere sa stav preklopil na moju stranu.

od zaciatku som prekvapivo drzal krok v ofenzive, naopak super sa drzal v kvantitativnych stats.. asi tak do stvrtku to bolo vyrovnane.. v piatok sa super zasluzene bodovo odtrhol, pritom kvantitativne boli tesne a v brane to bolo 2-1 w-l obaja, s tym ze super mal So, vyrazne viac SA a SA% bola tiez v jeho prospech... sipil som pruser.

Nakoniec sa kvalita mojich bangerov a golmanov prejavila v sobotu. body mi sice utiekli, ale hit, bloky som ziskal nakoniec s prehladom a hlavne mi vysla brana. kym superovi fasol binnington 5ku, tak mne vyhrali vsetci traja (shesterkin, georgiev a brossoit) a podarilo sa mi este aj spravne nasadit duo shestorkin brossoit. zrovna tato kombinacia znamenala vyhru v sv% o 4 desatiny. trapil som sa cely week ale nakoniec to dobre dopadlo.

:plus:
bodovo len lindholm a karlsson (obaja 1+3). potesil tolvanen, nie len 3 ackami ale hit/blok mal 9+8 a bol moj najlepsi ,,obranca,, v tomto smere.

:minus:
asi petry, ktori vo svedsku podal hrozny vykon a potom neviem ci nesedel dalsi zapas. aj by som ho vyhodil, ale on sa vzdy preberie v druhej polovici sezony. inak nikto, mrzia ma poslabsie hity bloky celkovo
povedal by som ze si mal solidny luck na "spravneho" supera... ;)
WEEK 7


Obrázek

Vyhra 10:5 vs Chugwater Chokers


Boj o prve miesto v tabulke sa podaril. sice ofenzivne som standardne nekonkuroval, ale inak to bol dobry tyzden.

tyzden ktory som hned v pondelok zacal 2 prehrami v brane a vravel som si ze to bude zle. Ale potom sa mi golmani rozbehli a v dalsich zapasoch dali 4 winy. Co pri trapeni sa golmanskeho dua anaheimu u supera znamenalo zasluzenu vyhru 4:0 v golmanskych stats. dobry zaklad.

v secondary stats mi sli standardne buly hity, bloky.. pri blokoch o 1 som sa vytrapil a mohla za to moja chyba pri fa tahoch na nedelu. lebo som si povedal, ze vezmem beka na bloky a nejak pri hladani som si to zamenil, ze potrebujem hity, takze prisiel demelo (1blk co stacil na vyhru) a este k tomu som chcel goly a rozhodoval som sa tiez na zaklade hitov (lebo ved hity su tesne, nie bloky vsakze), takze prisiel trenin miesto perrona. trenin gol, perron dva, takze aj tak by sa nic nezmenilo, ale takato chyba ma mohla stat kategoriu. mal som stastie.

este sa mi podarili 2 shp aotocil som za sobotu gwg, ked skorovali karlsson a navrativsi kapitan Hischier.

ofenzivu skoda spominat. myslim ze som sa zlomil uplne za piatok kde padalo vela golov a moj tim to mal 2+3 (1+1 este na lavicke) a super 15 bodov, za sobotu mizernych 3+3. rozdiel len narastal, sice goly boli na dostrel, ale na dlhe lakte.. 3 ppp ani nespominam..

kazdopadne som sa dostal na 1. miesto. a po zapase oň tento week, ma caka znovu boj o prvu priecku.

:plus:
v ofenzive nic moc.moze tesit hintz 2+2 a josi 1+3.. tiez lindholmovych 2+1 a najmä 51fw a jennerove 3g a 32fw. potesili golmani a navrat hischiera

:minus:
moja nepozornostpri addoch na nedelu, ale nestala ma body, seth jones s nulami a len 3+4 hit blk co je malo.
WEEK 8

Obrázek

Vyhra 13:3 vs Hogsmeade Hedgehogs


Paradny vykon, paradne vitazstvo. v dalsom zapase o prve miesto sa mi podarilo vyhrat a znovu s dvojcifernym poctom vyhratych kategorii. Ako podaril sa vykon kola. a zrovna v dolezitom matchupe.

Darilo sa mi v ofenzive a vdaka silnej nedeli som nakoniec aj pre mna prekvapivo ziskal body o 1.. v goloch sa mi darilo a 22 je fakt vysoky pocet. mal som aj 15 ppp co ziram teda.. ofenzivne stats 3:1 pre mna. sok.
dalej sa mi podarilo ziskat +/- v zavere. 1 shp stacil, skoda gwg uslo o 1 gol. v kvantitativnych stats som dominoval, sogy, fw aj bloky s prehladom pre mna. o hity som sa obaval a nemal som uz ani volny tah, ze by som ich nejako istil, ale nakoniec si poradili moji hraci aj bez pomoci.

branu som vyhral 4:1- uplna spokojnost.. 2x tam bola nezaratana prehra po riadnom hracom case, takze uf- stastie.. nespravne som posadil shestorkina proti predators, mohlo byt o bodik viac, nemusel som potom riskovat s prosvetovom(nevyslo ani nic nepokazilo) a na zaver som si uz netrufol nasadit georgieva na LA (spravne), hlavne po tom co ich vychytal predtym moj fa tah lindgren.

:plus:
vsetko, celkovo ofenziva, aj hity bloky aj brana boli na kvalitnej urovni.
bodovo po case panarin 4+2 a najme jeho 4 body za nedelu potesili, tiez potesil wilson a jeho 4g a 9 hitov. tiez jenner a 2+2, 33fw a 12 hitov.
celkom som trafil fa tahy, voronkov sa ukazal v dobrom svetle, colton prispieval kde mal a aj nieco navyse, lindgren vychytal win s 38 saveami.

:minus:
nikto. mal som perfekty tyzden. jediny bez bodu bol petry, ktory zas 1 match chybal, ale za to ostalo na lavicke jeho 6 blokov, co vobec nebol pruser.

Ako musim byt spokojny- priebezne prve miesto, suboje s najvacsimi konkurentami (az na prehru s petrikom) zvladnutne. 19b naskok od druheho, 29b od 7meho petrika, ktory ma zatial ako jediny nakopal. zatial parada
155 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS