Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NoBa Witchers

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

Joe S. píše:
úte 12. dub 2022 21:34
Tak tak. rozhodli drobne. fakticky som bol zmiereny po sobote s tym, ze to nedam. k tomu som sledoval cielene niektore zapasy s ohladom na nas match up. uz nikdy viac :D pozerat suboj reimer vs smith, kde som prisiel o so, lebo edm vyrovnal 10 min pred koncom v oslabeni. vzapeti smith chytil 3 golovky, potom jednu v predlzeni a este to aj rozohral do brejku na gwg.. f*ck..
nasledne cumim na stars vs devils, kde mi asi prvykrat bolo jedno kolko devils inkasuju( 29golov v poslednych 5 zapasoch) a just vtedy sa zomknu a poopicny dallas zapas sabotoval. body boli vtedy +/-2 vyrovnane, to iste ppp.. jasne ze v presilovkach puk okolo mojich seguin, hintz ani nesiel, ale za to jediny gol zrovna v presilovke streli tvoj sutter po bennovej prihravke :scare: a to uz radsej ani nemyslim na nedelny was-bos, kde som cakal, ze unaveni capitals dostanu stvorku a vsetko bude okej :rofl: p*ci, este aj v prenose pocitadlo striel ukazovalo o 2 viac ako to nakoniec zaratalo vaneckovi yahoo, takze som trpol, ze staci jedno nahodenie a dorazka pri zaverecnej powerplay a som v riti :-D
NoBa Witchers


Roster for 2022/23 season


C: Hischier, Lindholm, Suzuki, Hintz, Seguin

W: Meier, Forsberg, Kempe, Jarvis, Oshie, Sharangovich

D: Josi, S.Jones, Carlson, Karlsson, Dunn, Romanov, Cernak

G: Shesterkin, Georgiev, Comrie

Prospects: Cossa, Eklund, Mercer, P+- Luukkonen

History:
2017- 5th
2018- 1st
2019- 6th
2020- 7th
2021- 2nd

NoBa Witchers results 2021

vs Denver Blizzard
Draft


na tohtorocny draft som bol pripraveny ako nikdy predtym. trochu k tomu dopomohla panika s centrami a stratou ich dvojpostov . dost mi to rozbilo tim a uspesnu strategiu z minulej sezony( sogy, buly, hity, bloky a v ofenzive zameranie sa na goly, ktora mi priniesla vyborne druhe miesto a len 4 matchupy pod 7 vyhranych kategorii).. Takze je cas hrat to zas trochu inak a sam neviem ako to bude fungovat dokopy. Nastastie sa na drafte nestala moja kazdorocna nocna mora, ze nenajdem draft tlacitko a nestihnem potiahnut hraca v prvom kole.

prve 2 drafty sli presne podla planu: jarvis, dvojpost, kridlo s potencialom v 1 lajne, zvysujucim sa casom na pp, co sem tam aj hituje a sogy snad porastu s ice timeom, druhy bol seguin, dvojpost, pomoc na c. verim, ze po zraneniach v sebe ma vybornu sezonu. tretie kolo mi chybalo a tam nastal najvacsi zadrhel draftu. Lukas mi udrbal francouza, ktoreho som chcel brat vo 4tom kole. Takze som musel brat golmana. vybral som comrieho, mal by chytat, plus tam mam upl na prospektoch od sabres. tak snad nedajboze ak by to georgiev po*ral v colorade, tak by mi to nemalo zlomit vaz..

nasledoval karlsson. vsetci beci co som chcel uz sli. je to moj 4ty bek, 4tý na prvej pp, nasledoval dunn co je tiez ofenzivny soft bek. vdaka tymto bekom by som mal vyrazne zlepsit asistencie a ppp. na druhej strane, co nemam rad bude moj tim soft. zlepsit by to mali romanov, cernak. uvidim, ako na tom budem v porovnani s ostatnymi..

na prospekt som zobral golmana Cossu.. mal by chytat v ahl, detroit sa zlepsovat, hussa maju na 3 roky, takze tam to moze klapnut a rovnako u mna 2r ako prospekt a potom na p+..
povodne som mal po 2 alternativy na kazdy post. (utocnici sli, cooley, savoie), ale tych by som na 99% nebral aj tak. golmanov som mal wolf, cossa, ale hlavne som chcel tahat beka (ani jeden nesiel). lenze som si to pri pohlade na svoju obranu rozmyslel, takze mi ostal sebastian.
WEEK 1


vyhra 10:6 vs Denver Blizzard


Na zaciatok sezony dobry vysledok. dvojciferna cislo sa vzdy rata. vykon zatial neviem posudit, tieto prve tyzdne su vselijake.
zacnem branou, tam luxusnych W-L 4-0, 8ga a sv% 92,9 stacilo na konecny stav 3-2, kde super podal tiez vyborny vykon.

v poli to tiez bolo vyrovnane. assisty som prehral o 1, body vyhral o 3.. lepsi vysledok sa mi postastil dvoma gwg a dvoma shp v posledny den. kvantitativne stats som mal hity a bloky top v lige, sogy tretie, takze pohoda.

:plus:
z hracov zahviezdili hinz 2+2, kempe 3+1, tiez karlsson 1+2 a romanov so secondary stats 6+14 hit blk za 2 matche. standarne dobry bol aj shesterkin.

:minus:
statisticky to vyzera ze buly bude problem. hintz ani suzuki toho vela nevynahravali, co je neprijemne prekvapenie hlavne u suzukiho.. a 7 mizernych a najhorsich ppp, pricom tam by som mal byt ok.
z hracov sa uvod nevydaril najme novej posile carlsonovi- 0 bodov- aspon prispel hit blk 10+6
a cernak zatial teda nic moc, uroven fa playera..
WEEK 2


vyhra 7:6 vs Oregon Falls


Tesna vyhra proti silnemu superovi. Na poslednu chvilu zaratali shp suzukimu za premenene trestne strielanie pocas oslabovky,cim som vyrovnal shp, co znamenalo vyhru. v poli to bolo vyrovnane. kvalitativne stats pre supera az na remizu v goloch. kvantitativne pre mna az na remizu v blokoch. tam som sa v nedelu sustredil na goly a pustil bloky. ved 3 beci vs 2 :) vysledok je remiza v oboch kategoriach.

v brane napriek mizernym stats som vyprodukoval 3 winy a 2 prehry v predlzeniach, takze brana pre mna 3:2

uprimne mozem byt nastvany sam na seba, lebo ta vyhra mohla byt vyssia. lenze mal som cely week zly odhad na to koho nechat na lavicke. tam som nechal 2g+5a vs 1+2 co som mal v zostave a aj o 2 blk by bolo viac. takze goly a bloky,, teoreticky,, pre mna..co uz. to iste v brane. ako nik nemal prehru, tak bolo logicke, ze pri naskoku vo winoch som nechal comrieho aj georgieva na lavicke. lenze ja som v noci vstaval k malej a videl som prehru superovho campbella a 2 inkasovane goly sarosa.. napadlo mi nasadit georgieva vs vegas, ked som nemal co stratit?( bol by som ziskal sv%). ani nahodou. zato som si zanadaval na late injury cernaka, co ma stalo tiez statistiku blokov zrejme.. co uz, kazda vyhra sa rata.

:plus:
carlson sa prebral a buchol 2+3 a 10 blokov
suzuki si ide svoje 2+2
potesil by aj hischier, ale jeho 3 bodovy zapas bol na lavicke, inak by to mal 2+4, 37fw, 11 sog a 4+2 hit/blk
este zabrali aj karlsson 2+1 a zub 1+2 a 13 hitov

:minus:
moje blbe rozhodnutia (aj ked az na toho georgieva (co mi ani nedoplo), by som urobil rovnake tahy znovu).
zo zaciatku sezony vobec nejde josimu- zatial len 1 asistencia a hlavne meierovi, ktory ma iba 2a a neskoroval uz z 34 striel.. lindholm a jarvis maju zatial tiez len po 2 goloch. Ale to sa utrasie, zaciatky sezon byvaju take.
WEEK 3

vyhra 9:6 s Yzerman's Red Army


3 vyhra v rade! no ono je to sakra rozdiel ci holland ci yzerman... cely cas vyrovnany match up.
pred nedelou bol stav 7:8, kde som ratal, ze keby lucknem vsade kde sa da tak mozem vyhrat 9:5, ale mohlo by to byt aj 4:10, keby je to naopak.
nakoniec som luckol v nedelu viac nez dost (vitazny gol hischiera, shp lindholma a bloky o jeden viac ako super mi vyhrali 3 kategorie). teda 9:6 je pre mna skvelych.

v poli to nebola ziadna hitparada, ale drzal som s ofenzivnym superom krok a remizoval som body a vyhral asistencie. v kvantitativnych stats bolo vsetko tradicne v moj prospech (nastastie). super ma trapil v blokoch.

v brane 1:4. tu to nebol moj tyzden.. shesterkin drzal 2 vyhrami, ale comrie prehral 2x, halaka ani nekomentujem a georgiev po tom ako sa vytiahol proti rangers dostal 4ku od isles. takze tam som aspon zremizoval winy a vyhral sv.

:plus:
no nikto nevycnieval, len karlsson s 3+2 :slintac:
a vysli mi fa tahy hagel 2g, forbort 2a, kubalik 1+1, aj giordano v nedelu s 2 blokmi mi zachranil prdel.

:minus:
zacinaju zranenia.. moje washingtonske duo oshie, carlson zvladlo presne jedno striedanie v sobotu, jones je out na 3-4 tyzdne. a asi jediny hrac za ocakavaniami je zatial jarvis.
dunim píše:
stř 02. lis 2022 11:30
asi jediny hrac za ocakavaniami je zatial jarvis.
Uz som aj celkom rad ze si mi ho v drafte vyfukol, na Necasa ktoreho som zobral miesto neho zatial nemozem povedat krive slovo :)
petrik píše:
stř 02. lis 2022 11:47
Uz som aj celkom rad ze si mi ho v drafte vyfukol, na Necasa ktoreho som zobral miesto neho zatial nemozem povedat krive slovo
Nemáš za čo :D Nečas je zatial luxusný
WEEK 4


Vyhra 13:3 vs Halifax Royals


4 winy v rade! tentoraz dvojciferna vyhra. taketo vyhry tesia o to viac, ze vytvaraju bezpecny naskok a v pripade mizerneho tyzdna (ktory urcite nastane), to nebude az taky problem. na po pozicii zatial rezerva 18 bodov..

k matchupu. ako to bude vyzerat ukazal hned uvod tyzdna.. v utorok utok ze 10+9 :-O shesterkin so a bolo vymalovane.. potom som to uz len udrziaval a taktizoval s golmanmi co bolo minimalne. a nakoniec to bolo jedno, lebo super nedal starty.

v brane georgiev 2 winy btb proti busu. comrie 2 winy a shestorkin spominany so a prehru s bruins.. stats 6:0 pre mna (inak 4:1 nebyt nestartov supera, kde by som prehral ga a bola by remiza v L).

hracske stats 7:3 pre mna. v produktivite super nemal sancu. dotahoval ppp 16:15, vyhral shp, kde som bol nulovy, remizoval gwg, jednoznacne vyhral fw a v zavere otocil sogy.. hity a bloky standardne pre mna.
pred nedelou som viedol 13:3 (neratal som s tym ze super neda starty). mne hrali 2 f a 2 d, superovi 7 f a sedel hagg. cakal som ,ze moze otocit ppp co boli pred nedelou 16:14, ale mal som stastie, sogy bez problemu otocil a vyrovnal gwg. bloky som udrzal, dokonca navysil. takze povodne to malo byt 11:4, ale tak vdaka za 13:3.
posledny fa tah som nevycerpal, musel som to aj ked beznadejne skusit na kyroua (wtf :hroza: ). uz je u henyho. ale aj tak by som zrejme netrafil hraca s minimalne 4 sogmi a nedaj boze s gwg :D

:plus:
uf. erik Karlsson! 4+4, 18 sog v 3 zapasoch, sekundoval mu meier 4+2, 21 sog a 9 hit a hintz 2+5, plus golmani podrzali vsetci

:minus:
po takomto tyzdni nikto. skor uz len tie zranenia, kedze mam vela zrakvenych bekov: carlson, zub, jones, zranil sa forbort co mal hrat 4 matche hned v prvej tretine prveho..
plus ma seru tie dvojposty. po trejdoch mam stale 4 cistych centrov a 3x som musel nechat sediet jedneho. a kedze su to moji top hraci tak to je fakt naprd.
WEEK 5


vyhra 9:8 vs Chugwater Chokers


piata vyhra v rade :wave: tento matchup veru nezodpovedal kvalite minulorocnych finalistov.. moj vykon bol tragicky a superov este o stipku tragickejsi.. nemam velmi co hodnotit. vacsinou to vyzeralo, ze dostanem naklep. po slabej sobote som ocakaval debakel, kedze superovi v nedelu hrali asi 4ria utocnici navyse. na moje stastie mal fantomas este horsiu sobotu a v nedelu to tiez nebola kanonada. pretlacil ma o 1 bod. k tomu nenastupil fleury proti sharks a tym som urval savy aj sv%. takze som utrpel tesnu vyhru o ktoru som sa velmi nepricinil. a aj s tymto som dal 9 kategorii..
statistiky celkove mam veelmi priemerne. Ak niekedy petrik vycaruje tie svoje tabulky, tak budem overachiever ako lusk.. (aj to treba vediet :-D )

:plus:
golmani shesterkin a georgiev ma celkom drzia. z hracov bodoval hischier 3+2 a 41fw a potesil fa tah goodrow 2+2

:minus:

cely week bol taky strbavy na starty. do toho zranenia (nastupi, nenastupi, uz trenuje bla bla).
takze v time som mal a este aj mam divne mena neyahoo urovne ako goodrow, mikheyev, girgensons a milion obrancov. mi potrva minimalne 2 weeky kym to vycistim. kvoli startom v ktorych som v nevyhode aj tento week.
dunim píše:
stř 16. lis 2022 12:14
Ak niekedy petrik vycaruje tie svoje tabulky, tak budem overachiever ako lusk
nieco uz mam rozrobene :petrik:

edit - vychadzas mi zatial ako druhy najvacsi overachiever ligy (co sa zisku bodov tyka), ale miesto v tabulke je viac-menej zasluzene :neviem:
WEEK 6


vyhra 8:7 vs Big Bad Bruins


6x vyhra v rade :wave: ale uf, ak som minuly tyzden netusil ako som vyhral, tak toto je uz duplom nevyriesitelna zahada.. pred startom mal cepi vyraznu vyhodu clovekozapasov, secondary stats som dopredu odpisal. spoliehal som sa na utok a tu sa super rozhodol, ze mi to nepusti. v rozmedzi bodu sme sa drzali do konca.. a ked cepiho golmani zacali week 2 vyhrami a ja 2 prehrami, sipil som pruser a mozny debakel.

nakoniec sa to ale otocilo. golmani supera uz len prehravali a moji vyhravali. nakoniec georgiev vychytal so a v nedelu vysiel risk s desmithom a brana skoncila po zlom zaciatku 5:0 pre mna.

v poli to bolo len o bodoch, inde som viac menej nemal narok, az na bloky. vyhral som shp 2:1.
pred nedelou mi nehral nikto v poli. cepimu hral bennett a mccabe. stav bol nejak tak ze viedol o 4 sogy, 4 fw, 2 a, ja som viedol o 2 goly, o 2 bloky. brana bola 2-2( tam mi to vychytal desmith).. na fa trhu nic pouzitelne nebolo, takze som zobral dickinsona, hraca co mohol splnit vsetko a zaroven nic.. rano som cakal najprv na cepiho tah. u*ebal prospecta sillingera. co potesilo.(nakoniec az teraz zistujem ze ho nasadil a vdaka tomu vyhral bloky o 1 a mal som vyhrat 9:6- ako dost nesportova podpasovka :neviem: )

v podstate som cakal ze najlepsie mozem uhrat 8:8 ak desmith vychyta vyhru a superovi hraci nezaboduju. dickinson sice nesogoval, neblokoval a nevyhraval buly, ale pripisal si absolutne cennu asistenciu. do toho este zmenilo yahoo gol lindholmovi na asistenciu a vo vysledku som goly a body vyhral o 1, asistencie zremizoval a vysledok bol prekvapujucich 8:7 (este ze ten sillinger aj nebodoval,vsakze)

:plus:
lindholm a karlsson po 1+5, josi sa rozbieha 0+5, aj navrativsi carlson vyrazne pomohol 3+1
v brane tesi georgiev

:minus:
ani nemam, nik nie je tragicky, jarvis sa snad rozbehne.
a ,,serie,, ma ze som mal vyhrat 9:6 :-D
tak to sorry, hned som toho Sillingera pustil ale zostavu uz neriesil, kludne mi tam hodte aj kontumacku:) ak to je mozne nejakym spôsobom v systeme opravit, upravit sup
cepi píše:
stř 23. lis 2022 10:00
tak to sorry, hned som toho Sillingera pustil ale zostavu uz neriesil, kludne mi tam hodte aj kontumacku:) ak to je mozne nejakym spôsobom v systeme opravit, upravit sup
za mna v pohode. zistil som to az dnes, ze som sa spetne pozeral na nedelu. inak ani sajn. radost z necakanej vyhry pretrvava. ale ak o 2 body nepostupim do PO, tak si ma nepraj! cena bude bedard za dickinsona!
Škoda, že jsem si toho nevšim, mohl jsem ho vybenchovat, ale teď už bohužel.

Spíš přeskočíme jedno napomenutí a rovnou cepiho obereme o pick v 1. kole příštího draftu. :jn:
fantomas píše:
ned 27. lis 2022 18:12
Škoda, že jsem si toho nevšim, mohl jsem ho vybenchovat, ale teď už bohužel.

Spíš přeskočíme jedno napomenutí a rovnou cepiho obereme o pick v 1. kole příštího draftu. :jn:
ale dúfam, že myslíš doplňovací draft a nie prospect draft :jn:
:lol2: ja vam dam, na doplnovaci nesahat :nono:
cepi píše:
pon 28. lis 2022 06:58
ja v
To by ti nikto z nas predsa neurobil, len ci to ty vydrzis tuto sezonu :-D odporucam z fa brat hracov najlepsie po 30ke, aby ani náhodou..potom novy monitor, vyskusat si 10x simulaciu draftu, aby tlacitko draft nebolo nezvestne a hlavne keepovat d. stromea.. pre istotu :jn:
v prvom rade, zalozny notbuk uz mam 😃
no a v tom druhom by sme mali vyraznejsie okresat goalies stats 😶 ked tu petrik spomenul svoje draft vybery, tak z mojich uvodnych 4 tahov, uz nemam 2och v time a dalsi 2ja boli monitorovy (Stromea, Stastny LOL
WEEK 7


Vyhra 8:6 vs Colorado Dragons


7. vyhra v rade :wave: a znovu tesne..a znovu to pred nedelou mohlo skoncit vseliako.. a znovu som mal luck..(musim sa spytat manzelky ci nam ta posta nechodi nejako pricasto :-D )..

v kvalitativnych stats som az tak nekonkuroval a mal som slabsi tyzden. dokazal som zremizovat len goly.. teraz trochu zamrzia 2 prelozene zapasy predators (v buducnosti zas ako keby som nasiel). predsalen 2 starty dua josi, forsberg, vs po jednom starte acciariho a cernaka.. verim, ze nejaky golik, ci ppp ktore som o 2 prehral by sa nasli. pred nedelou som sa poslednym tahom sustredil hlavne na hraca co moze dat gol a trafil som raddysha. skoda len ze strelci meier a kempe nic.. v kvantitativnych stats som mal zas vyborny tyzden, takze hracske stats 4:5 pre joe.s

v brane to bolo chvilami fakt tesne.. ked rangers posrali zapas s edmontonom s mojim shestorkinom skoro ma porazilo.. tak, ale zas georgiev to vytiahol 41 saveami vs stars.. potom fasoval necakane superov thompson, co tie brankarske stats otocilo v moj prospech. super este v nedelu riskoval nasadenim quicka.. moje stastie ( inak by to bolo 7:7). mohol dorovnat winy, ale podla mna mohol viac stratit (L ci GA). a to sa aj stalo. sice v predlzeni, ale LA padli a 3 inkasovane goly otocili ga v moj prospech 14:15.. stihol som poslednu tretinu a dost zle sa pozeralo na zapas, kde nevies ci chces aby dal kempe vitazny gol, cim by si vyhral goly a gwg, ale zaroven by super dorovnal Winy, ale zaroven nechces aby dal gol superov danault, lebo dopadnes velmi zle. a vlastne najlepsie by bolo, keby tvoj zub rozhodol a fandis mu ak ma vobec puk na hokejke.. a nechces predlzenie, ktore nastalo..a.. nakoniec to dobre dopadlo, vysledok je pozitivny. branu som vyhral 4:1 a bolo to vyrazne tesnejsie ako sa zda..

:plus:
georgiev :klobuk: mal som ho do tandemu 2 roky k shestorkinovi a neznasal som ho. nemal som rad ako chytal, ako v brane vyzeral a jeho fazy, ked vyzeral, ze nema ziadny reflex ma uplne vytacali.. teraz? skvely. (taktika trpezlivosti s golmanmi a cakanie na fa prilezitosti, ci drzanie golmanov s konciacou zmluvou sa vyplatili.
z hracov zaujal hischier 1+4 a 52fw, meier 4+1, standardne karlsson 0+4 a potesil navrat oshieho 1+3 a 12 hitov. jarvis s tromi bodmi oddialil nevyhnutelne :D

:minus:

carlson len s 1 asistenciou a 1+3 hit/blk v troch zapasoch..
halak samozrejme, ktoreho pouzivam k shesterkinovi a same prehry, pricom uz rok vidim, ze je done a aj v tej brane je nanho zalostny pohlad.
WEEK 8


prehra 5:11 vs Alaska Wolves


tak som sa dockal prehry. zasluzenej. ono som konkuroval len v secondary stats.. ono ked nemas ofenzivu a do toho brana skonci 0:6, tak vysledok ani nemoze vyzerat inak.

ach ta brana. to boli galeje. vsetko co sa mohlo posrat sa aj posralo.. poctivo som si vyratal ako ma chytat anderson za buffalo (vyzeralo to na 2 matche a 2 vyhry). jasne ze UPL dostal v nedelu nejakym zazrakom prednost pred andersonom a chytal 3 zapas za tyzden. hlavne ze anderson v poslednych 2 zapasoch pochytal po 41 striel a UPL dostal po 6 a 5 golov.. do toho standardne halak.. tam som necakal ze dostane 2 zapasy zo 4.. bral som ho neskoro, takze mi shesterkin nechytal a halak vychytal svoju jedinu vyhru, kym som ho zrovna este nemal v zostave... aby toho nebolo malo shesterkin to potom proti ottawe vynahradil inkasovanym vyrovnavajucim golom minutu pred koncom a aj naslednym inkasovanym golom v predlzeni :bitka3: aby to nebolo vsetko, tak halak btb proti chicagu fasoval..no fasa.. ak mi aj petrik pomahal ne/nasadzovanim svojich golmanov, tak len tak aby mi dal malu nadej na nejaky bodik a potom mi ju kruto ukradol :D nenasadil korpisala co just mal win a 37 zakrokov a potom nasadil gibsona co sice dostal 4ku, ale prehral na najazdy a mal 45sv, potiahol martina, oettinger po so fasoval v nedelu, ale striedal a prehra zas po najazdoch.. takze napriek zlym statistikam som ani za svet neziskal nejaky win co som mohol, ktore som prehral o 1 a napriek petrikovej snahe chytit L, ich nechytil a prehral som o 2 :D

v utoku nemam ani co komentovat, slabota. chvilu to vyzeralo, ze mozem dobehnut goly..hned na to sa petrik utrhol. nasledne som dorovnal asistencie, hned na to sa petrik utrhol.. stiahol som ppp na 2? petrik sa utrhol.. uplna marnost. uplne to predznamenali nase fa tahy z pondelku zo sharks.. rozhodoval som sa medzi kuninom a labancom.. zobral som kunina: 2 starty, skvela 1 strela... labanc ktoreho si vzal potom petrik? 2 acka...
pred nedelou boli nejake staty dobehnutelne. na oko.. mal som posledny ad a cakal som (najprv pozriet rano zaznam devils a potom aky je yahoo stav), ze koho podla situacie vezmem.. do brany nejaky start mi nedaval zmysel, petrik to mal pokryte. sogy som si veril ze otocim aj bez addu co sa podarilo. rozmyslal som nad buly, ale kedze super zobral lowryho (mal som ho presne v plane na tuto situaciu- nepomohol by mi otocit fw aj tak, takze ma nemusi mrziet trapenie sa pri zapase devils flyers a zmeskanie addu). tak som si povedal, ze to nema zmysel aj tak a zobral som posilu na dalsi tyzden cirelliho..

:plus:
z utocnikov len hintz 3+3, potom este josi 2+2 a 12 blokov

:minus:
najprv moje rozhodnutia, timu som viac skodil ako pomahal.
potom cela brana na cele s halakom, ktory mi vychytal zatial same prehry a aj tu jednu vyhru co ma ho na just nemam v kadri presne na 3 dni v celej sezone..
WEEK 9


vyhra 8:6 vs Silesia Ice Miners


No tak tato vyhra tesi velmi. Hlavne z hladiska postavenia v tabulke. drzim sa na tretom mieste na dostrel lidra, s 14 bodovym naskokom na stvrteho. a nespadol som medzi zvysok ligy, kde je to uplne naslapane a na non Po poziciu to mam uz teraz len 20 bodov..

k matchupu. no heny mi hned v pondelok a utorok nadelil tak, ze som bol bezradny v podstate cely week. vyzeralo to, ze v ofenzive nemam sancu v nicom.. ach ako som si v utorok ratal, ze mozno cez goly dako, mozno, hadam (rozdiel bol 3)... tak hned na to superov thompson v stredu 5+1 :hroza: v secondary stats bolo tiez po utorku jasne, ze cez sogy, fw, hity to nepojde ani nahodou. bloky som otocil a tam som si bol isty aj ked superov schenn za sobotu, ze 7 blokov po 2 tretinach a trosku som bol na pochybach, aky bude moj posledny fa tah na nedelu...

mojou celotyzdnovou taktikou bolo ist na kvantitu v goalie stats. urvat tam 3 kategorie (super mal problem so zranenym andersenom a zlym binningtonom), a usmudlat nejake +/-, gwg, shp bloky, nieco, aby som nahral tych 6-7 kategorii a nestratil vela. vyslo to nad ocakavania.
v brane mi na zaciatok vysiel tah s greissom, ktory vychytal vyhru a nasledne dostal start na ukor superovho binningtona. georgiev sice chytal Lka, ale savey pribudali a moj tohtotyzdnovy mvp shestorkin caroval a buchol 3 winy.. vysiel risk vzajomneho zapasu shestorkin, georgiev.. vysledok 2:1 po najazdoch potesil. pani skombinovali 69 saveov a tym mi zabezpecili s takmer 100% istotou 3 kategorie. brana 3:2 pre mna.

k hracskym stat. tam som bol strateny. nevedel som na co sa zamerat, kedze vsetko vyzeralo beznadejne. prisiel whitecloud podporit bloky, luostarinen, lebo florida 4 starty, coyle co som trafil, lebo skoroval 2x a na nedelu zaverecny tah newhook, co som mal dilemu a cakal som na henyho tah ci bloky, ci utok. zobral forvarda, tak aj ja newhooka.
ono ako to vyzeralo beznadejne pre mna, tak sa henymu zasekla ofenziva po strede a nejakym zazrakom som ho nielen dobehol, ale aj predbehol. v nedelu mu hralo viac ofenzivnych es, ale ukopal som to.. aj vdaka vydarenym fa tahom. goly som vyhral o 2 (coyle diky). asisty remiza (dik newhook za to jedno acko- aj ked som sa rozhodoval medzi nim a van riemsdykom, ktory by mi asistencie vyhral, ale nestazujem sa veru.) a tym padom aj body pre mna. aj ten zbytocny luostarinen supol 1 gol co bol gwg a tam som vyhral 2:1.. konecnych 8:6 je pre mna extremne dobrych po takomto priebehu..

:plus:
shesterkin: 3w, 93,8%, 91sv a z utoku lindholm 1+4. z bekov potesil carlson 0+4 a 14 blokov, karlsson 1+2, cernak konecne zabral a risto bol beast 12+14 hit/blk
a musim sa pochvalit, fa tahy mi vysli a na konecny vysledok mali velky vplyv.

:minus:
produktivita stale chaba- az na lindholma a carlsona nik s viac ako 3 bodmi
ppp su fakt tragicke..proste 9 je strasne malo a trochu ma stvu shp. mam na to hracov, nie ze si nepomozem uz 4ty week po sebe
WEEK 10


prehra 7:9 vs Preshow Destroyers


druha prehra v sezone. forma cely december v prdeli. ono je to momentalne fakt len o tom vyhrat si tie svoje silne statistiky a dufat ze golmani budu mat dobry tyzden, ze tych 6-7 kategorii si nejako,,naskrabkam,,.

v brane mi to celkom slo. vyslo mi aj nasadenie halaka na vzajomny suboj s hartom, cim som branu vyhral 3:2.. trochu som premrhal fa tah na upl, kde som neodhadol jeho start a potom sa na fa zjavil francouz a toho som musel mat ku georgievovi. takze 2 fa tahy z ktorych som do stats tento matchup nemal nic.

k ofenzive je skoda sa vyjadrovat. znovu ziadna sanca. sice to nebol az taky zly week oproti ostatnym ako predtym, ale ten priemer na antyho vobec nestacil. v hracskych stats som si tradicne urval bloky (viac ako hitov) a celkom s prehladom som dal sogy a fw.. este sa mi podaril v nedelu gwg a vyhral som ich o 1.. takze celkova prehra 7:9 ma vobec netesi, ale relativne musim byt spokojny. stred pola sa fakt nechutne zhustuje, boj o PO prituhne a kazdy bod sa rata. zatial to vyzera ze z boja o PO po 10 matchoch odpadli len 3 timy.. k tomu teraz predvianocny week, co bude zrejme loteria. k tomu proti silnym Hogsmeade Hedgehogs. budu to nervy.

:plus:
Golmani. nik nevycnieval, ale splnili ulohu. bilancia 4-1 je dobra, 11 inkasovanych golov tiez. aj 91,5% uspesnost a to som nechal takticky shestorkinovu vyhhru s 1 inkasovanym golom na lavicke.
z hracov potesil lindholm 2+3. zz bekov standardne karlsson co bodoval asi 7 matchov v rade.
a tiez cernak sa rozbieha

:minus:

oshie.. 11 bodov v 22 zapasoch, 2x zraneny. plus tie body chodia v navaloch, takze raz potesi 3mi a potom 2 tyzdne nula celych nula nula do p*ce..
fa tah s colemanom. rozhodoval som sa medzi nim a dubem.. dube 1+4- coleman 0. ale vplyv na vysledok to nemalo( mal som si nechat upl a skoncilo by to 8:8- lenze nad tym som ani len neuvazoval :-D )
WEEK 11


Prehra 7:8 vs Hogsmeade Hedgehogs


Obrázek


Hodnotenie spatne. moc si uz detaily nepamatam.. vysledok prijatelny. tyzden bol skrateny, takze to mohlo dopadnut vselijako, hlavne proti druhemu timu tabulky. zaciatok som zas ofenzivne asi ako uz poslednych 5 weekov zaspinkal. kde nastane dotahovanie v poslednych 3 dnoch ,co vzdy staci akurat tak na zmiernenie prehry v kvalitativnych stats.. tentoraz sa mi to podarilo celkom ok a otocil som asistencie a body prehral len o 2.. (dokonca aj ppp len o 2). v hracskych stats som prehral 4:6 co bolo super pri mojej hracskej forme.. moze ma hlavne mrziet moj hlupy fa tah s mercerom. potreboval som kridlo z devils. no a z ponuky tatar, sharangovic mercer som sa napriek chabej hre rozhodol vziat dawsona (ved je moj prospekt, vyuzijem ho, hra chvilu 1. pp a s hughesom). tak mercer nuly okrem troch minusiek, vyradeny z pp, nahradeny tatarom co supol 3 body..sharangovic 2 goly.. nuz, matchup mohol byt vyhraty, keby sa rozhodnem pre ktorehokolvek ineho ako mercera.. kedze +/- bolo tiez o 1.. co uz. na druhej strane mi zas zahralo do karat prelozenie zapasov na ktorom tratil super..

brana mi tradicne pomohla, kde som vzhral 3:2.. ziadne hviezdne vykony, ale superovi cednici prehravali rad za radom, takze to stacilo..

prehra sice dobra, nestratil som vela, ale stred pola sa nieze vyrovnal, ale ma aj dobehol. kde som sa bohuzial zaradil do boja o PO. je to tak tesne, ze 1 matchup mozem byt druhy a dalsi 6-7..

:plus:
trosku ofenziva. uz to nebolo dno, ale stret ligy.
potesil rozbiehajuci sa lindholm 0+4, meier 2+2 a hlavne Karlsson 1+4

:minus:
mercer over tatar/rango
dalsi tah s eliottom do brany co fasol 5ku, uplne zbytocne a kvoli nemu mi usiel tah a win s UPL
WEEK 12


vyhra 13:3 vs Denver Blizzard

Obrázek


No konecne nieco pozitivne. ofenziva slapala cely week konzistentne. podarilo sa mi nazbierat druhy najvyssi pocet bodov, najviac golov auplny sok 2 tyzden po sebe celkom sla pp a supol som najviac ppp v pocte 17.. super na to nemal odpoved a stacilo mi postrazit si bloky a trosku lucknut v sogoch a zhrabol som vsetky hracske stats.

v brane to bolo o inom. prve 2 zapasy a moji golmani prehry.. druha varka zapasov a obaja moja golmani prehry po predlzeni/najazdoch.. potom som v zostave nechtiac nechal upl proti bostonu :hroza: kde som myslel ze bude chytat anderson.. nastastie vyhral a inkasoval len 3 goly, pricom superov vasil dostal 3 kusky od arizony, takye ma to nestalo stratu v GA. ktore som vyhral o 1. k tomu som mal este o prehru menej takze brana 2:3

tuto vysoku vyhru som potreboval. som na 3tej priecke s rovnakym poctom bodov ako druhy. porazil som tim, ktory bol 6ty a prehra by ma zrejme poslala mimo PO. takto to vyzera, ze mam slusny naskok a povedzme si, ze ma caka lahsi rozpis, co musim vyuzit na upevnenie pozicie.

:plus:
zlepsena ofenziva. zlepsujuca sa pp. pomaly navrat zranenych, kde mi proste na striedacku standardne chybali 3 beci. konecne shp (hned 3)
Z hracov potesil forsberg 5+2 a tradicne mvp karlsson 0+7 (ten bodoval v 13z po sebe).

:minus:
po takomto weeku asi nic. skoda tej brany. 1 win je sakra malo
155 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS