Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

NoBa Witchers

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

WEEK 21


vyhra 10:5 s Alaska Wolves

No PO som si nakoniec s velkou rezervou uhral. nebol to nijaky super vykon, ale tento week stacil. ten dalsi to proti tomu istemu superovi stacit nebude urcite. brana bola zla a prehra 1:3 je este milosrdna, lebo golmani neexcelovali ani u petrika. v poli to bolo jednoznacne, okrem shp a gwg som ziskal vsetko, relativne v klude ( opravou pripisali pointovi plusku, tak aj tuto kategoriu som ziskal).

:plus: nikto velmi nevycnieval, bol to podpriemerny tyzden. spomeniem manthu a jeho 2+3 (1+3 v nedelu) a point 2+2.

:minus: brana. rittich sa uplne zlozil, isles dostavaju 4ky zapas co zapas a shestorkin sa len teraz vratil na lad( hned ho blbci u rangers supli hrat).
J. johnson- mam ho na hit/blk a jeho 5+6 je mizernych na 4 zapasy. a colemanove statistiky v tampe logicky klesaju, skoda.
dunim píše:
pon 09. bře 2020 09:09
ten dalsi to proti tomu istemu superovi stacit nebude urcite.
dovolim si pochybovat :giggle:

na tvojom mieste by som bol vcera veeelmi vazne rozmyslal ci vobec nasadit cednikov, lebo realne hrozilo ze ak mi nalozis moc velku kefu tak ma honziss predbehne a v tom pripade by si ho schytal v prvom kole :giggle:
petrik píše:
pon 09. bře 2020 09:38
dovolim si pochybovat
tak az tak daleko( a hlboko) som teda nerozmyslal :D som dufal,ze udrzim aspon ofenzivu, ked zacal mcbackup fasovat.. skor sa bojim, ze po tak mizernom weeku, to bude teraz opak.. co ti bude prd platne :box:
NOBA WITCHERS


Roster 2019/2020 Season


Centri: Scheifele, Point, Hischier

Krídla: Lee, Mantha, Lindholm, Boeser, Konecny, Hintz

Obrana: Josi, Ristolainen, Jones, Petry, Subban

Brana: Shesterkin, Georgev, Talbot

Prospects: Suzuki, Luukkonen

Trades:

History:
2017- 5th
2018- 1st
2019- 6th

NoBa Witchers results 2021

vs Denver Blizzard 9:6 :plus:
vs Hogsmeade Hedgehogs 13:1 :plus:
vs Silesia Ice Miners 9:5 :plus:
vs Charlotte Godless 6:7 :minus:
vs Big Bad Bruins 5:9 :minus:
vs Chugwater Chokers 8:8 :pivo2:
vs Preshow Destroyers 1:14 :wf: :minus:
vs Holland s Red Army 5:8 :minus:
vs Colorado Dragons 4:12 :minus:
vs Alaska Wolves 9:7 :plus:
vs Halifax Royals 8:4 :plus:
vs Denver Blizzard 7:7 :pivo2:
Výhra s Denver Blizzard 9:6


Tak celkom uspesny zaciatok sezony. ofenziva slapala super, 76 bodov a 31 ppp :sok: ale tam super vyborne konkuroval a vsetko to bolo velmi tesne o1 gol, o 1 asistenciu, remiza v bodoch, o jeden gwg... rozdiel spravili secondary stats, kde som dominoval v hitoch blokoch a brankari, kde som netradicne zvitazil 4:2. sice take poskromnejsie G stats, ale nepomohlo zranenie talbota a neskor som uz len taktizoval, aby som udrzal stav 4:2.

:plus: Do plusov musim zaradit ofenzivu, scheifele 9bodov, petry 7!!, konecny 7, a dalsich 6 hracov s 5-6 bodmi.. to potesi.. dobre sa ukazuju hraci na secondary stats larsson 20h+25blk a risto s 25 hitmi..

:minus: no poniektori beci.. josi, jones subban len po asistencii a prvi dvaja teda ani ziadne hity ci bloky..
Výhra 13:1 s Hogsmeade Hedgehogs


Bodový pridel potesil. Ale inak to nebolo moc o vykone Witchers. Super zazil katastrofalny week.. svedci o tom to, ze som ziskal najviac bodov do tabulky zo vsetkych a zaroven by som aj sam dostal dvojciferny vyprask od poniektorych.. Tentoraz stastie stalo pri mne, ze sa okolnosti zisli ako zisli. Tak nejak aj podla ostatnych vysledkov to vyzera, ze podobne skore budu beznejsie.. Tak som rad za body.

:plus: moc toho nie je. brana vyhrata 4:0, ale nepostarali sa o to moji golmani, ale superov murray :-D ( aj ked uzdravenie talbota potesilo, lankinen zatial drzi a shestorkin sa rozohrava). trojsky kon varly tiez splnil co mal malymi pismenkami v zmluve, je to charakter :good:
ofenziva priemerna, ale vypichnem boesera 4+1, inak este 3ja trojbodovi hraci.. nic moc week.
dobry vykon podal znovu ristolainen(ktory siel na pp pred branu) 1+2 a 10+8 hit/blk.

:minus: znovu seth jones.. -4 +/-, 5sog, 5h, 6blk je druhy tyzden po sebe za 25min na zapas na keepera strasne malo.. josi zatial okrem sogov tiez ziadny zazrak
Výhra 9:5 so Silesia Ice Miners


3 výhra v rade a Witchers na čele :sok: Tentokrat ma potiahol utok (az na asistencie vsetky ofenzivne stats) a malo inkasujuci golmani. s ostatnými sa uz ani neporovnavam, je to divocina. Takticky som sa pri tych postponed matchoch na to vysral a nic nevymyslal. cely week mi ulahcilo ze som viedol od zaciatku. fa tahy som si nechal az na weekend, kde som sa snazil velmi inteligentne udrzat bloky, ktore som viedol len o tri..no moje posily zblokovali za weekend dokopy az jednu strelu :-D este ze superovi beci sa puku uhybali este uspesnejsie (narozdiel od hracov) a skoncilo to pre mna dobre :wave: .. zato takto prehitovany - o dvojnasobok som nebol asi nikdy.. kym som robil vsetko preto, aby som som ziskal jeden blok, super kuzlil s golmanmi a kym som sa odblokoval do yahoo reality bolo nemozne reagovat. nastastie z 3 startov bola len jedna vyhra a prisiel som len o 3 body..

:plus: ofenziva..duo montrealu petry 4+2 a suzuki 1+4 je nezastavitelne. dalsi 4ria hraci so 4mi bodmi.. konecne aj jones 1+3 a jeho 2 ppp boli rozdielove.. shesterkin 2 winy a len 3 inkasovane goly.

:minus: manager, co zaspal na vavrinoch a nepredvidal. hity- ok chybal mi naj hrac risto, druhy naj hrac larsson odohral len 2 zapasy a naj forward zucker len jeden..ale 60 vs 122 je aj tak strasne malo.
najvacsi minus konecny.. uplna sra*ka.. poslednych osem zapasov (raz bench) 1a, 4 sogy a 4 hity..a 2 zapasy co som ciastocne videl flyers uplna katastrofa..to radsej hagga :jn: teraz este aj covid, tak nebudu ani len tie nuly.. mohol by dostat óčko a ist na ir+- tam bude najplatnejsi..
Prehra 6:7 s Charlotte Godless


Tesná prehra. Škoda.. všetko bolo veľmi vyrovnane. goly 12:13, asistencie 19:18, body 31:31, sogy 122:124, i brankarske stats, ktore skoncili 2:2. cely tyzden som viedol, ale na zaver zaziaril v nedelu superov guentzel s 1+2 kde preklopil goly na superovu stranu, 4 sogmi aj tie a druhou asistenciou minutu pred koncom dorovnal body :hroza: hlavnou chybou bolo ze som mal posledny tah a kontroloval som si to hathawayom, ktory nepomohol v nicom. o to horsie to je, ze ako prvy mi napadol aston-reese, ktorym by som vyhral body, sogy a remizoval goly.. ale nie ja ho nezoberiem, lebo z pens mam uz z(s)uckera a co keby ich caps zavreli( a super mal guentzela s kapanenom) :hroza: co uz.. aj tak sa nemam na co stazovat, lebo takye gibsonovo so skoncilo na ir.

:plus: myslel som, ze to bude ofenziva, lebo na pocty slabsi tyzden.. ale v porovnani s ostatnymi to bol velmi slusny week nakoniec..
Potesil point 2+4 a radost robi uz druhy tyzden aj jones s 0+3 13+6 hit/blk. konecny na ir+..

:minus: Zucker, ktory si asi pri navrate covidakov neudrzi miesto v kadri a Suzuki na moju smolu tiez nebodoval. a znovu manager, kde by bolo v prospech timu, keby tolko nemyslel, lebo pri spätnom pohlade to nema hlavu ani pätu a hlavne zelany efekt..
Prehra 5:9 s Big Bad Bruins


Oneskorene ale predsa. dost mizerny vysledok. cepi to uz podrobne popisal, tak nemam ani co k tomu. len ze, proti superovi co ma aj po tomto vysledku priemerne o 10 bodov menej na week vyhrat len goly o 2 a buly (a branu 3:2) je katastrofa.
moze ma stvat akurat sneh v texase, aspon tie hity by som vyhral a ktovie ako by dopadli gwg, a shp.. inde som nemal narok. takze rychlo zabudnut na tuto prehru.

:plus: brana..s kazdym som v hre a zbieram za nu body. v poli mozem spomenut len scheifeleho 4+4 a boesera 2+4, ktori spravili dokopy polovicu mojich bodov. tak zle to bolo. este spomeniem larssona a jeho 21+10 hit/blk.

:minus: nekupene antigenove testy a pocasie v texase.. inak ofenziva a moja blbost, ze som mohol lepsie planovat a vynechat jeden start golmana, ked som vlastne nemal co ziskat a doslo mi to neskoro. a podcenenie hitov, ked som si nepozrel ake hovada hraju superovi v nedelu a pekne sa mi to vratilo. neda sa to oklamat, tie 3 body navyse som si mohol nahrat sam, napriek okolnostiam.
Remíza 8:8 s Chugwater Chokers


Zapas ako cez kopirak s predchadzajucimi dvoma weekmi.. od zaciatku vediem a v zavere pridem o vsetko. tentoraz ma super zlomil uz v sobotu a nie v nedelu. druhy week po sebe mizerna ofenziva a tiez sogy a hity :neviem: nakoniec za nedelne vyrovnanie vdacim josiho shp a hlavne nedelnemu nasadeniu golmanov. moje posadenie georgieva a nasadenia lankinena bolo stastnejsie ako superove nasadenie raska a nestastne posadenie sarosa.. brana 4:1 pre mna a nakoniec mozem byt velmi rad za remizu 8:8

:plus: no vela toho nie je. urcite brana, ta ma drzi stale v zapasoch. josi sa rozohrava 5a, lee konecne nieco 2+2, inak ziadna slava.. dvorak boduje pravidelne a exceluje na fw.. Solidny navrat hischiera hned zastavil puk v jeho ksichte..

:minus: ofenziva.. a poniektori hraci zacinaju byt negativom v time.. taky mantha ako keeper nebodoval 8 zapasov v rade.. snad sa do dolezitej druhej casti sezony preberie a vynahradi to.
boeser mal nulovy tyzden tiez..
dunim píše:
pon 01. bře 2021 10:37
taky mantha ako keeper nebodoval 8 zapasov v rade..
U nás už šel Mantha na FA
AndyF píše:
pon 01. bře 2021 11:48
U nás už šel Mantha na FA
Keď u Vás je to tak nejako strašný prales..
Prehra s Preshow Destroyers 1:14


Nuz, mokre sny o top dvojke sa rozplynuli a zacina kazdorocna realita- boj o play off do poslednej chvile.. katastrofalny week, nemal som moc co robit, co dohanat a ked aj hej, tak yahoo a realita boli proti :-D
Z hracskych stats som dokazal akurat tak remizovat asistencie a branu prehrat 1:5..
Akoze nemuselo to pre mna skoncit tak katastrofalne, ale co uz.. take fw som prehral o jedno.. iste mozem nadavat ze stiahnuty fa kuraly bol zrovna na 2 zapasy healty scratch :bitka3: aj na to ze point v nedelu z 8 buly vyhral len jedno.. ze bloky boli len o 7 a just edmundson v 3 zapasoch 1 blok, ristolainen v 4 zapasoch 1 blok.. k tomu s hintzom si robia prdel. hra kazdy druhy zapas, ked nehra mam ho v zostave a ked hra tak je na ir.. zrovna som prisiel o jeho 1+1 a 5 fw ktore by mi uhrali 3 body tento week :hroza: a nedelny zapas zas mimo zostavy.. taktiez som sa nadejal, ze by som uhral nieco na brane.. prehraval som vo W o jedno, remizoval L a tesne prehraval sv%.. moji golmani mali nanic matchupy, ale tak mohlo to aj dobre vypalit.. nevypalilo.. georgiev dostal 3g zo 6 striel a lankinen 6ku od tampy a prisiel som este aj o ten jeden bod za L :lol2:

inak prebehla výmena konecneho do halifaxu za 2.kolo a prospect slot.. v podstane mi pomohol len prvý week, potom bol nulovy a na ir.. dovodom bolo aj to ze je len rw a to mam uz boesera, plus na keep mam aj lindholma co je c/rw. dost to ovplyvnovalo moju flexibilitu (dokonca ma to dost obmedzilo aj na drafte). planoval som ho sice trejdovat az po sezone, ale vtedy je to hluche obdobie a halifax splnil moje poziadavky. co som rad za prospect slot, lebo pred sezonou sa mi ho prave nepodarilo ziskat a skoncil som bez miesta na noveho prospecta a znovu mi to nepomohlo ani na drafte.. takze situacia vyriesena v predstihu( aj za cenu oslabenia- mozno).

:plus: po takomto tyzdni skoda niekoho pisat, ale tak spomeniem boesera, ktory ide ako pila 1+5, scheifele 0+5 a petry 2+2.. plusom je aj navrat rista..

:minus: vsetko.. ofenziva znovu, aje ked sa nasli 2ja horsi :D, talbot -3 zapasy 13 inkasovanych golov.. zranenie shestorkina pricom georgiev je uplne mimo..
Prehra s Holland s Red Army 5:8


Na to, ze super je vacsinou na chvoste, tak mi zvykne kazdy rok nakopat prdel.. Nebolo to inak ani teraz. znovu prehra, pokles pod 50% uspesnost, udrzanie 6tej priecky.. Co k tomu napisat? Z tohto vysledku ani velmi nie som sklamany. vykon uz bol lepsi, vysledok by bol za normalnych okolnosti priaznivy.. superovi sa zblaznili golmani. prve 4 starty to mal 4 inkasovane goly,% cez 97% a w-l 2-0.. mne to sabotoval georgiev (2x striedany, 7 inkasovanych golov z 20 striel. zaklad matchupu polozeny :-D nakoniec potiahol talbot a raanta a dali mi sancu. nastali takticke manevre a prepocitavanie.. mal som 2 moznosti ako to zahrat, vybral som si tu jednoduchsiu, viac na nahodu, ktora nic nezmenila nakoniec. komplikovanejsia by mi priniesla body navyse, ale aj tvarenie sa do jednej v noci, ze nenasadim lankinena a vyber vitazneho golmana v suboji talbot-raanta.(trafil by som). Len uz mi lasko neni 20 let.. aj ta povodna strategia bola dobra, urcite som nou dorovnal W, prehral L o jedno (bola sanca na remizu), vacsia sanca na SO a hlavne som mal stratu 60 saveov.. bohuzial coyotes su neschopni generovat ofenzivu a u wild si to zuccarelo a kaprizov vodili zasadne po mantineloch a ani za boha vystrelit.. takze mi savy usli o 8..a tu sa vraciame spet ku georgievovi, ktory sa nechal 2x vystriedat...(tak tragicky vykon golmana si fakt nepamatam, mozno niemi par rokov dozadu. on robil zakroky, ked sa mu puk uz kotulal von z brany).

ofenziva slaba, ale mal som ju vyhrat. prehral som o 1 bod.. ale s tym tazko nieco robit. mal som stratu hned od zaciatku, takze som fa tahy minul na poistenie secondary stats a raantu, lebo som nevedel odhadnut v polke tyzdna, ci dam vobec starty. co uz, na cely tyzden mi vypadol josi, potom lee skoro na cele 3 zapasy, hintz tradicne na jeden.. aj tak tesnotka..

:plus: konecne secondary stats, zapol mantha s 2+2, petry 3+0 a roslovic 0+5, risto a jeho 16 hitov

:minus: zranenia.. ir+ mam plny + shestorkin, k tomu lee, josi su out na dlhsie. k tomu hintz hrajuci obzapas. nejaky zly vykon nepodal nik, mozno len ze suzukiho nula v ofenzive. dvorak mal tiez nulu ale zas 55fw a 4+5 hit blk.. a samozrejme multikkt georgiev.
Prehra s Colorado Dragons 4:12


PO nadeje asi udupane do zeme. nevzdavam sa, este mam 3 zapasy, ale je to uz len v teoretickej rovine. zapas uplne na prd.. keby mam stastie mohol skoncit aj 8:8, ale nemam ho na gwg, ci shp poslednu dobu. k tomu nemam cas, takze sa spolieham na yahoo info co sa neda, abo na co natrafim na nete.. nieco v style shestorkin v pondelok korculoval a nastupi v piatok, najneskor sobotu. no urcite :D georgieva som dropol, presne na 2 dni, lebo som nechcel cachrovat so shestorkinom a ir a samozrejme ze ten mantak nastupil a vychytal nulu :D raanta zraneny, spolieham sa na start hilla, lebo o moznosti raantu, ze nastupi ani zmienka. naozaj momentalne nemozem byt o pol tretej v noci hore a sledovat arizonu, kto je a ako dlho na rozkorculovani. co uz, prisiel som o 2 kvalitne starty golmanov a musel pouzit posledny fa tah na mcbackupa, aby som savey mozno vyhral.(presne o 2). k tomu dalsie dva moje fa tahy z bostonu nehrali pre covid.. hintz si vynecha obligatne zapasik v nedelu. potom vsetkom prehram bloky o 1.. goly o 2 a neuhram nic v gwg a shp.. 6 clovekozapasov spravi dost. k tomu tie zranenia.. ale inak super bol lepsi a vyhral zasluzene, len ten velky rozdiel ma stve, lebo nejakych tych 4-5 bodov navyse som mohol mat.. a takto je to zapas co zapas..

:plus: ani nie je koho.. seth jones dal 3 goly a mal dobre bloky hity, point 3+2.. slabota

:minus: dvorak.. poslednych 12z a 0+2? :cool:
inak zranenia.. hintz hra nehra na striedacku uz mesiac
Lee? do konca sezony.
Hischier? 5 zapasov a finito
josi? dal 25 z a dost.
zucker? do konca sezony
shestorkin? jednotka co dala 15z a nikdy nie viac ako 2 starty po sebe.
co uz.. neradostna sezona.
Vyhra 9:7 s Alaska Wolves


Konecne vyhra. Mali sa mi. Mal som dobry tyzden, ale velmi som musel bojovat o vyhru. bloky o 2, body nakoniec remiza, prehra v hitoch o 4 a sogoch o 7.. Mohlo to byt pohodlnych 12:5 a udrzanie sanci na PO. takto to je v rovine zazraku. ale co mozem robit, ked tento rocnik je aky je.. mal som o 9 clovekozapasov menej.. beci petry a larsson 4 resp 3 zapasy out a take ze hity bloky sogy a zrejme ani body pri petrym by som nemusel vobec riesit. hintz si dal pauzicku zas jeden zapas.
branka bola super, tam vyhra 4:2, ktomu som nechal sediet lankinenov SO so 41 zakrokmi (za 41 zakrokov shestorkina s 3 inkasovanymi golmi). stratil som tam L necakanou prehrou rangers s flyers. Skoda, poistoval som tam na isto sv, cim som si usetril pripadny posledny fa tah (orlov- 2a a 3 bloky cim mi vyhral 2 kategorie).

:plus: vysli mi celkom fa tahy: vyssie spomenuty orlov, bratt 1+2, vyrazne pomohol acciari 4a 51fw a 8+10 hit/blok
S hracov hviezdili golmani a hintz s 2+3

:minus: covid protokol
inak nikto nebol traged. 3ja beci s nulami ale to je bezne, subban mal k tomu slabe secondary stats
Vyhra 8:4 s Halifax Royals


super ze vyhra, ale nestaci to.. nadejal som sa tak ako minuly tyzden vo vyssiu vyhru, co by ma udrzala v hre o Po..bohuzial, vykony a stastie nie su na mojej strane.. goly remiza, bloky remiza, w remiza, sv% prehra o 1 desatinu.. znovu o 7 clovekozapasov menej.. najlepsi strelec boeser vyradeny na 4 zapasy z weeku covidom.. tym som prisiel aj o 2 starty najproduktivnejsieho Scheifeleho.. na porazenie :hroza: na zaver som chcel otocit goalie stats, ale tak mcbackup si samozrejme nieco natiahol a nechytal. (chytal daky captak, takze tampa ten zapas odsrala a samozrejme ze moji point s palatom nakombinovali 4 minusky a o tie som prehral aj +/-).. k tomu som bral lyubushkina a brodieho na bloky na nedelu.. prispeli dokopy jednym.. je to frustrujuce.. napriek absolutne mizernemu stredu sezony by som teraz hral natesno o PO, keby ma posledne 2 tyzne nezabija covid. Strata by bola minimalna. co uz, nemal som si to pokaslat 6 zapasovym winless streakom. za danych okolnosti sa to tazko dalo dohnat..

:plus: golmani (Shesterkin prvy krat v kariere chytal 3z po sebe) bilancia w-l 4-1, a 93% su super, lenze mi to stacilo na remizu 2:2, v ofenzive vynika scheifele 2+2, inak nikto nemal viac ako 3 body, risto to dal hit/blk 14/7 a pridal 5 +/-

:minus: zas covid.
mozem spomenut posilu pulocka, ktory nebodoval dlho.. u mna nikdy :D

nuz teraz so ctou dohrat zakladnu cast a zabojovat o najlepsie umiestnenie (a trosku este postrasit timy nadomnou)..
Remiza 7:7 s Denver Blizzard


tak posledny zapas sezony remizovy.. obaja sme potrebovali vyhrat. ani jeden sme to nedokazali zlomit.. statistiky sme si podelili viac menej jednoznacne a s konecnym vysledkom sa toho vela nedalo urobit. v brane sme sli obaja all in dufajuc v zazrak, ktory sa nemohol stat.
spravodlivy nepostup pre oboch.. u mna po dlhej dobe kvalitna ofenziva, ale super bol este niekde inde. dobre secondary stats az na fw, kde som dostal na prdel.. brana tragicka na oboch stranach, stav 2:2, redy v zavere riskoval vladarom a usla mu vyhra, ktora nic neriesila. vdaka tomu som skoncil nakoniec 7. po zc..

:plus: hintz dal 2+6, bratt 1+5, risto 1+2 a 20hitov a posila pulock 1+2 :-D

:minus: necakane brana: ani jeden golman nedal sv nad 90% a 32 inkasovanych golov v 8 startoch je dost ..

Zhodnotenie sezony


Je to moja najhorsia yahoo sezona v kariere.. este sa mi nestalo, ze som nepostupil do PO, ani ze som bol pod 50%.. bilancia w-l-t 5-5-2.. Po mi uslo o blbych 5 bodov.. skoda. mohol by som vinit predposledne 2 matchupy, kde mi pre coronu uslo 5-6 kategorii, ale ked si pozriem reporty tak snad kazdy tyzden som sa sam pravidelne pripravil o 2-3 bodiky.. k tomu debakel 1-14 od antyho, neschopnost porazit posledneho naniho ci vysoka prehra 4:12 s joe.s..
jednoducho, tato liga je strasne silna a kazda chyba, ci zavahanie sa rata. Tuto sezonu boli dost nepredvidatelne podmienky + plus som tomu casovo moc nedal. hral som to vacsinou cez mobil, takze premyslene fa tahy, planovanie startov na cely tyzden a odhad statistik u mna vobec neexistovali, hral som to tak nejak ako prislo a v danom momente, co aj pri kvalite timu (ambicie boli skoncit top 4 a po zakladnej casti atakovat top 2 :hroza: :lol: ), v tejto konkurencii nestaci..
slabinou boli jednoznacne sogy, posledny a bilancia 1-10.. odchody maxpaca, hoffmana a zranenia leeho a josiho si vybrali svoju dan.. tam su napriklad chybajuce body na PO.. a taktiez som bol celkovo treti na hity a na delenom 1. mieste v blokoch a bilancie 6-5, resp.6-4 su z tohto pohladu nanic. dovodom je smola a aj moje ,,manažovanie,,. taktiez bola problemom ofenziva.. zvyknuty som bol na pridel bodov od bekov.. josi ma v tomto smere poslabsiu sezonu, jonesova produktivita tiez klesa (aspon secondary stats idu hore). a leeho zranenie do konca sezony mi tiez velmi nepomohlo. sklamali keeperi mantha pri ktorom je pol bodu na zapas nedostatocne a aj konecny, ktory sa neprekvapujuco po vymene prebral, ale u mna bol nadbytocny.. zdroje z vymeny konecneho sli na rentalov v snahe zachranit sezonu.. co uz.. na druhej strane potesili draftovani petry, ktory tahal defenzivu a hintz, ktory si vypytal miesto medzi keepermi.. taktiez sa mi cez fa za posledny rok podarilo stabilizovat branu, kde bude kralovat shesterkin, tento rok mu vyborne a prekvapujuco sekunduje talbot a chytil sa lankinen co je velmi optimisticke do buducna. k tomu som z fa (tak ako pred rokom talbota) stiahol murraya, ktoreho ja teda vobec nemusim ( ani ottawu), ale ktovie co sa tam udeje do zaciatku buducej sezony. do dalsieho rocnika pojdem s vacsou chutou a snad budem mat na to viac casu. plan je napravit si reputaciu. tim je podla mna dobry, caka ma par rozhodnuti, ze ako bude vyzerat brana, ci nezmenit nieco v obrane a ako nalozit s utocnikmi, pretoze na keep sa tlaci hintz. co s manthom? a zrejme aj suzuki zohra svoju rolu.
NOBA WITCHERS



Roster 2021/2022 Season


Centri: Scheifele, Point, Hischier, Suzuki

Krídla: Lindholm, Boeser, Hintz, Sharangovich, Rakkell, Meier

Obrana: Josi, Jones, Petry, Morrissey, Graves

Brana: Shesterkin, Talbot, Murray, Allen

Prospects: Luukkonen, Eklund, Mercer, Lundkvist

Trades:

History:
2017- 5th
2018- 1st
2019- 6th
2020- 7th

NoBa Witchers results 2021

vs Charlotte Godless 4:9 :minus:
vs Colorado Dragons 10:6 :plus:
vs Denver Blizzard 12:4 :plus:
vs Halifax Royals 11:6 :plus:
vs Hogsmeade Hedgehogs 8:7 :plus:
vs Holland's Red Army 13:3 :plus:
vs Silesia Ice Miners 7:8 :minus:
vs Preshow Destroyers 11:3 :plus:
vs Chugwater Chokers 5:12 :minus:
vs Alaska Wolves 5:11 :minus:
vs Big Bad Bruins 10:7 :plus:
vs Charlotte Godless 7:8 :minus:
vs Colorado Dragons 7:7 :pivo2:
vs Denver Blizzard 8:7 :plus:
vs Halifax Royals 9:7 :plus:
vs Hogsmeade Hedgehogs 12:3 :plus:
vs Holland's Red Army 14:1 :plus:
vs Silesia Ice Miners 8:8 :pivo2:
vs Preshow Destroyers 14:1 :plus:
vs Chugwater Chokers 7:9 :minus:
vs Alaska Wolves 5:9 :minus:
vs Big Bad Bruins 14:3 :plus:
Prehra s Charlotte Godless 4:9


Zaciatok sezony naklep, ktory nas poslal rovno na dno tabulky. Bol to len prvy tyzden, ono sa to utrasie. niektori hraci hrali 3 zapasy, niektori len jeden za week. kadejakí lempli zbierali body ako diví v prvých zapasoch, moje hviezdy to zobrali z opacneho konca. ofenziva o parnik najhorsia zo vsetkych.. biednych 5+10 jasne vyjadruje konecny vysledok, kedze logicky som nemal sancu ani v ppp, gw..). so secondary stats som absolutne spokojny, tie cisla boli +/- top 4 vsetky, len super ma presogoval a prehitoval.
v brane spokojnost, tesna prehra 1:2.

Ocakavam, ze sa mi ta ofenziva znormalizuje a tuto sezonu mozem napachat nejake skody.

:plus:
secondary stats a shestorkin s talbotom

:minus:
ofenziva. najproduktivnejsi hrac bol cirelli s 3 bodmi a potom jones s 0+2 a potom 10 hracov co malo po bode :lol:
a cely montreal.. suzuki nulovy, petry nie ze neboduje, ale uz ani nehituje, neblokuje a allen zbiera prehry
Výhra 10:6 vs Colorado Dragons


Tak po minulom tyzdni som si napravil chut. vyhra proti silnemu superovi tesi, o to viac, ze sa nerodila lahko. v piatok rano som viedol len v 4 kategoriach (aj to bloky o 2 a body a ppp boli rovnako tesne) a vyzeralo to na dalsi debakel. nakoniec tim zabral, 22 golov a 44 bodov je skvelych (oproti katastrofalnemu minulemu weeku). podarilo sa mi aj udrzat bloky, stiahnut stratu 12 hitov a otocit aj tuto kategoriu. v brane talbot s shestorkinom lapli vyhry. v kombinacii so striedajucim superovym vaneckom a hlavne nepochopitelnom nasadeni hilla v bostone skoncili g stats pre mna slusnou prehrou 2:3. bol som zmiereny so stavom 1:5, pri stasti, ze moji vse vyhraju a superovi prehraju- co sa podarilo 1:4, ale 2:3 je bonus a body navyse sa zidu. tento week sa ide na lidra, rad by som bol po tomto matchupe na PO pozicii :box:

:plus:
tak ako minuly tyzden brana. Shestorkin je elite a talbot napriek inkasovanym golom vitazí.
ofenziva zabrala ( najlepsich 22 golov). menovite lindholm 5 golov, josi 2+4 a najproduktivnejsi meier 3+4

:minus:
zranenie murraya hned v druhom zapase sezony.. na fa siel allen kvoli nemu a nevydrzal ani zapas.(vraj nie otras mozgu, ale krk tak dufam, inak budu komplikacie v brane).

znovu montreal. Suzuki je uplne o nicom zatial a jeho 1a v 6 zapasoch je mizerna. taktiez petry, plati o nom to co minuly tyzden. ako 0 bodov je zlych, ale priemer 1 hit a 1 blok na zapas je extrem
Cez víkend som nechcel nasadiť ani vanecka a ani hilla, len skoré začiatky o siedmej poobede sa mi vypomstili :x
Vyhra 12:4 s Denver Blizzard


S vysledkom vladne absolutna spokojnost. Ono ked sa vyhra brana 6:0, tak to by chcelo velky kumst, aby matchup skoncil nepriaznivo. zrovna tej som sa bal, ci vobec dam starty. nakoniec som musel brat z nudze andersona a neskor raantu, pretoze som hlupo odkladal dalsie 2 alternativy, ze ved usetrim clovekozapasy a vyfukli mi ich..Nastastie :-D v ofenzive som prehral body o 1, ale nevadi, gwg a ppp mi to vynahradili. zamrzi skor prehra v blokoch o 1, tam som to mohol dat. zle som zmanazoval fa tah jensena. nejakou zahadnou kombinaciou bliziaceho sa posunu casu a vlastnej tuposti som nadobudol presvedcenie, ze neexistuje bek co hra este 2x do konca tyzdna. ze ich bolo.. jensen hral raz.. zbohom dvom bodom.

:plus:
brana. treti matchup, 3x brana v plusoch.
Lindholm a mangiapane 1+3 a 42fw a 4+0
preberanie sa suzukiho a jonesa

:minus:
moj fa chaos, aj ked to dobre vypalilo.
duo devils hischier (ktory aspon maka) a velke sklamanie sharangovic, ktory evidentne nezvlada tlak.
desiva je produktivita hintza, zatial 0+1 v 9 zapasoch. pritom, co som videl 3 zapasy stars, tak v 2 to tam drvil vsetkych..
Petry.. to ako o 2 min vyssi ice time, viac casu na pp a on dosahuje o 1 strelu menej na zapas? o produktivite ani nehovorim.. ale tu ocakavam vyrazne zlepsenie ( ani nevystrelit na branu z poslednych 6 zapasov 5x s 25 minutovym ice timeom je sabotaz :-D )
covid- moj dlhodobo najproduktivnejsi hrac scheifele konecne nastupil, v zapati moj momentalne najproduktivnejsi hrac meier smeroval na covid protocol. este ze mame tie ir+ a 5 fa tahov.
Week 4


Vyhra 11:6 vs Halifax Royals


Zatial vladne u Witchers velka spokojnost. Doteraz sa sklonovali dobre vykony golmanov, zakonite musel prist aj slaby tyzden. prehra 1:5 v g stats, uplne bez sance. Nastastie zabrali hraci v poli, najme utok- 47 bodov. Vyhra vo vsetkych hracskych stats okrem hitov (prehra o 4) :good: Inak to bol pohodovy tyzden, viedli sme od zaciatku do konca, bolo to len o tom, ze o kolko. (hlavne, ci zachytaju golmani v sobotu- nezachytali). Dvojciferna vyhra je super.
3 zapasovy win streak je fajn, problemom je, ze od 7 meho nepostupoveho miesta nas deli len mizernych 8 bodov. Nasledujuci tyzden so silnymi Hogsmeade Hedgehogs. Akakolvek vyhra a body na zastabilizovanie sa na Po pozicii budu vitane..

:plus:

Utok.. 47 bodov nemavam casto. Zabral hlavne suzuki 3+4 (montreal min week strelil presne 7 golov). neda sa menovat vsetkych co zabrali, ale duá calgary lindholm, mangiapane a tampy point, cirelli slapu a musim vypichnut jonesa so 4 asistenciami- celkovo ich ma uz 11.
dalsim plusom je loan eklunda do djurgardenu. aspon nebude minat zapasy, vsetci moji prospekti spravili 1. tim a dost mi to narusalo plany o 2 roky na p+ :-D

:minus:

Brana.. stihol som nahodit do zostavy v pondelok murraya na poslednu chvilu vdaka dtd dalsieho trojskeho kona v time petryho.. zacal 5kou.. talbot dostal 2x 4ku a 2x vyhral, shestorkin prehral v predlzeni 3kou, co bol najlepsi vykon golmana u mna tento week. v sobotu som spravne nasadil murraya pred shestorkinom 4 g vs 6 :-D k tomu standardna vyhra talbota so 4kou v sieti..
Sharangovic- keby ho nemam rad, tak uz je fa.. davam mu este tyzden, dva.. som si isty, ze ked ho vyhodim, tak sa chyti..
Hintz- musi zacat byt efektivny, navrat robertsona snad pomoze.
klasicky petry: v yahoo stats mi hra na urovni 6-7 beka, nie trojky, ktorou mal byt..
WEEK 5

vyhra 8:7 vs Hogsmeade Hedgehogs


vitazna seria pokracuje :sok: sice len o 1 statistiku, ale... pred match upom by som tento vysledok bral, po priebehehu este viac. do piatku som prehraval a az privela statistik bolo remizovych, alebo tesnych shp, gwg, +/- boli rovnake, sogy rozdiel o 2, buly do 15, hity bloky skoro narovnako a brana ani nehovorim.. nakoniec mi v zavere pomohli golmani. shestorkin aj talbot vyhrali svoje zapasy (vladar zachytal v toronte- pri jeho so som ho uz nemal v zostave),takze branu som prehral len 2:3... co beriem, superovi zachytali fa golmani hill a quick (kazdy win, dokopy 70saves a 97%+), nastastie bob nedokazal 2x vyhrat v predlzeni a isles fasovali.
cez vikend mi sice super usiel v ofenzive a +/-, ale moj tim kontroval v secondary stats ktore som si urval vsetky pre seba+ ma podrzali strelci (win na goly a gwg)..+ tí golmani.. takze vyhra 8:7 cenena, do poslednej chvile to mohlo skoncit aj skaredo..

:plus:
po tyzdennom vypadku znovu brana..sice zas prehra a ziadne zazraky, ale zbieram potrebne body. vysiel tah s vladarom, shestorkin vyhrava, talbot tiez napriek inkasovanym golom a sv vyhravam pravidelne aj ked je murray saboter a nechyta ci je v brane, alebo na ir..
tesia strelene goly. na tie som sa zameral pri drafte zamerne, aby som vedel konkurovat ofenzivnym timom. zatial to mam pri mojej slabsej ofenzive 4-1 a najviac gwg v lige. nie je to asi udrzatelne, ale ked prehravam tesne produktivitu a branu, tak si ten dobry vysledok uhram so secondary stats.
ofenzivne nik nevynikal (josi 2+2 aj to v 1 zapase, hischier 1+3 a 47fw), ale vyzdvihnem mangiapaneho 3g (tuto sezonu uz 10), fa tah kempe zatial boduje v 1. utoku kings a hlavne oziva hintz :good:

:minus:
murray- mam ho sice ako golmana cislo 3, kvalitu od neho necakam, ale ked treba tak kvantitu ano. kazdy week musim minat fa tah a striehnut na start nejakej dvojky..
klasicky petry, ktory standardne nebodoval.. ocakavam, ze mi to vsetko vynahradi v druhej polovici sezony :-D
155 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS