Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Big Bad Bruins

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

BIG BAD BRUINS


GM: cepi

LOGO:
Obrázek

ALTERNATIVNE LOGO:
Obrázek

JERSEY:
Obrázek



HISTORY

1.sezona – ´17/18: zakladna cast: 3.miesto / PO: :winner3:
2.sezona – ´18/19: zakladna cast: 6.miesto / PO: 5.miesto
3.sezona – ´19/20: zakladna cast: 5.miesto / PO nedohrate: 5.miesto
4.COVid sezona – ´20/21: zakladna cast: 6.miesto / PO: 6.miesto
5.sezona – ´21/22: zakladna cast: :?: / PO: :?:


Big Bad Bruins results 2019-2020

:minus: PRESHOW Destroyers 6:10
CHARLOTTE Godless 8:8
:minus: ALASKA Wolves 5:12
:minus: SILESIA Ice Miners 6:10
:minus: COLORADO Dragons 5:11
:plus: DENVER Blizzard 9:6
:plus: HALIFAX Royals 9:7
:minus: HOGSMEADE Hedgehogs 5:11
:plus: HOLLAND´S Red Army 12:3
:plus: NOBA Witchers 10:3
:plus: PRESHOW Destroyers 9:5
:plus: CHUGWATER Chokers 8:7
ALASKA Wolves 7:7
SILESIA Ice Miners 8:8
:plus: CHARLOTTE Godless 9:7
COLORADO Dragons 8:8
DENVER BLIZZARD 7:7
:plus: HALIFAX Royals 13:4
HOGSMEADE Hedgehogs 8:8
:plus: HOLLAND´S Red Army 8:7

SEZONA 2019/20

Roster sezony 2019/20: (keepers in brown)

FORWARDS:

Tyler SEGUIN(C)
Evgeni MALKIN (C)
Sean MONAHAN (C)
Jamie BENN (C,LW)
Ryan NUGENT-HOPKINS (C,LW)
Vladimir TARASENKO (RW)
Viktor ARVIDSSON (LW,RW)
ANDERS LEE (LW) / 13.(151)
Josh ANDERSON (RW) / 14.(162)
Jason ZUCKER (LW,RW) / 15.(186) (15.kolo vynechaval, trejd z predoslej sezony Arvidsson-Galchenyuk+15 draft pick)
Alex TUCH (RW) / 16.(199)
Frank VATRANO (LW,RW) / 19.(234)
Luke GLENDENING(C,RW) / 20.(247)

DEFENSEMEN:

Torey KRUG
Dougie HAMILTON
Radko GUDAS 17.(209)
Robert HAAG 18.(223)
Ben CHIAROT 21.(251)
Deryk ENGELLAND (waiver)
Scott MAYFIELD (waiver)


GOALIES:

Frederik ANDERSEN
Devan DUBNYK
MacKenzie BLACKWOOD


IN THE SYSTEM:
Dylan COZENS (C)
Bradzy TKACHUK(LW)
Ty SMITH (D)
pred ostrym startom sezony startujeme so superom, s ktorym som v zaverecnom matchi sezony trhol konecne 5.miesto po vysledku 8:8 (Anty), v môj prospech hralo vyssie postavenie po zakl.casti ....samozrejme, neda nespomenut, postup do PO o pccny chlp v poslednom moznom hracom tyzdni....tusim to bolo o jeden bodik pred Garrym... :hehe: :jn:

ocakavania? klasika, po 3 a 5 fleku postup do PO ved ake ine ambície by v lige clovek mal, ale tazko povedat ako to vypali, zranenia, forma, aj tie vybery sa môzu ukazat ako fopa
uprimne, takto spokojny s draftom som nebol este ked som len s jahu zacinal...priznavam, ze v praci bolo dostatok casu sa zoznamovo pripravit:) aj ked nejaky ten hrac logicky usiel, uz som mal pripravenu zalohu, takze nejaky tradicny panic stres nehrozil
v 1.kole som ako 6.v poradi mal na lane lave kridelko E.Kane, toho som minul, Lee ako zaloha vysla a potom to slo uplne v pohode....chcel som sa vyhnut cistokrvnym C, kedze uz 3och v time mam a chcel sa tak vyhnut koho pri 4-5 benchovat...na FW si aj tak velky zalusk nerobim, ale RNH, ci Glend co to pomôzu

na body som v predoslej sezone stracal, ale moji keeperi nemali zrovna oslnivu formu, cize v tomto pripade horsie byt nemôze, bodovy draft potencial s minulou sezonou bude urcite plodnejsi RNH,, Lee, Zucker, Ander, ci Tuch (aj ked ten na taky mesiac out), (Vatrano) nebudu v timoch do poctu
v obrane mimo Kruga, ci Doughieho neocakavam bodove pridely, tu som sa ale zameral na second stats, co sa snazil hned na waivri vyuzit, takze aj so zlozenim obrany spokojnost
v brane max.spokojnost, osvedcene duo doplnene o buducnost uz keeperom BlackWoodom daleko silnejsich Devils
prospecty...ako tradicny vyzeriac superovych slotov, vyskakovat prilis nemôzem, aj to este furt taham pomaly ako posledny s tym zubozenym jednym pickom, ale ok, aj z minima sa da vyuzit max...Tkachuk sa sfleku osvedcil, body, hity (tu doteraz nechapem, ze v min.rocniku bol doslova odignorovany) aj s Cozensom spokojnost , toho som si ale poistoval, este v ostrom drafte, keby som tahal ako 12.v poradi,tam uz bez sance nan
Here We Go :guns:
myslim, ze tieto moje hracske karty nebudu mat dlhu zivotnost :giggle: po tomto predlzenom tyzdni, môzem svoje PO ambície malicko pozmenit :hroza: :giggle:
cepi píše:
ned 06. říj 2019 09:40
po tomto predlzenom tyzdni, môzem svoje PO ambície malicko pozmenit
Taky ostrieľaný matador by mohol vedieť ze v prvom týždni sa tituly nevyhrávajú ale ani neprehravaju :giggle: :roll:
:minus: BIG BAD BRUINS 6:10 PRESHOW DESTROYES .382 (9)


uvodny predlzeny tyzden nic moc, hned z uvodu dlhodobejsie zrakvenie Malkina (i Andersona), aj napriek tomu vysledok vzhladom k jednotlivym stats vyzera este celkom prijatelne, uz to bolo aj 3:12...Anty to dal v podstate s prehladom, ale ako vravim, mohlo to dopadnut o dost hur, takze ok, aj ked bota, tak, ako v predoslej sezone bude tlacit v bodových stats, suverenne posledny spomedzi vsetkych GM´s masakralnych 46 bodov ...o cednikoch skoda debatovat.....second stats pomohli pred vyraznejsim debaklom, aj ked na tie som sa pred spustenim sezony aj spoliehal
k hracom, Hamilton 4+4, po odchode Faulka ide ako pila, Arvidsson 3+2 a potom uz len 4 bodovy hraci...ako plusko urcite kauf FA Haulu, skoruje+uspesne "fowuje"
sklamania zatial Benn, Zucker, Lee a cednici, toto ako jako des a hruza v podani MIN+NJD

predlzeny week chvalabohu za nami, dalsie skratene weeky mi budu viac vyhovovat a uy blizsie ukazu co a ako...caka Garry, nejake tie kozmeticke upravy hadam pomôzu
BIG BAD BRUINS 8:8 CHUGWATER CHOKERS .441 (9)


zaciatkom tyzdna by som remizu bral, po jeho skonceni nie! v posledny hraci den, to bolo nerozhodne na fw i bks.....na fw som to dal s prehladom a myslel si, ze tomu tak bude aj na bks, kedze som mal v poli viac D v hre a tudle nudle, prehra o 1 blok :evil:
podobne o 1 bod, resp. 1 strelu to bolo aj pri SV 154:155, aj ked tu som to riesil takticky a nechal Dubnyka odpocivat, vysledok s Habs ukazal, ze to bola chyba:)
kazdopadne golmani tento tyzden absolutny obrat s predoslym dovi dopo, 5 ziskanych bodov z 8 sa najvyraznejsou mierou podielali na bodovom zisku, ceresnickou bola stiahnuta roleta M.B.
na minus/plus som tiez viedol o 4,5, v posledny hraci den vyrovnane na 4:4, ale to je tazko ovplyvnitelna krivka, na PPP to bolo tiez o jeden fik 14:15
bodove hody sa opät nekonali a tu to bude asi vaznejsi problem....ak mi to nebude vychadzat s tou defenzivnou taktikou :giggle: neviem neviem, hadam sa to uzdravenim Malkina, Tucha, Andersona (u kauf Haulu nastastie nic vazneho) ako tak zlepsi, ale pri obzreti sa na zvysnych GM´s a ich bodovou produkciou a mojou impotenciou :roll:

next week, stary harcovnik :petrik: je to vyzva, tabulkove prognozy na strane supera, kazdopadne kozu lacno nepredame, uz, uz potrebujeme aj plne bodovat, ci to bude tento tyzden tazko povedat, ale zaciname od stavu 0:0:)
po dnesku radsej ani na skore nekukam, bude to ale asi kvalitny naklep :unsure: a kedze som uz zac.tyzdna vycerpal vsetky add :roll: postaci, ak sa na vysledok sa mrknem v pondelok rano :D alebo mi ho vo svojom poste oznami rovno petrik:)) tak, ako som to odstartoval, tak sa to bude zrejme so mnou viest, jj je sice stale uvod, ale ak sa nezachyti zaciatok, tazko pak, kedy a kolkej je buducorocny draft? :lol2:
akurat namiesto bodov, pribudaju len dalsi marodi :roll: co som si myslel, ze naposledy Dubnyk roletka, tak v polke zapasu odstupil, dnesny zaskok Stalock ehm no (to na strane supera..), k tomu M.B. dtd, out Glend, dnes pribudol aj Tarasenko.....a ked vyssie draftovani hraci boduju tak ako "boduju" Lee, Zucker, trejd RNH tiez kvalitne spinka (tam Oilers môzu v pohode nasadzovat len svoju uvodnu lajnu) a co Stars to hraju na max. na dva goly, tazko aj od dua B+S ocakavat zazraky, katastrofa v podstate u vsech, toto bude jednoznacne utok na bodovu impotenciu v ramci historie jahu:D a ak by to malo takto pokracovat, nasadime uz zimnejsi rezim (teraz trosku mrzi, ked bola sanca ziskat Pastrnaka za Tarasenka, s Manthom som tiez mohol mat kusok väcsiu trpezlivost, tak hadam to aspon M.B. vyvazi, na drafte mi o jedno miesto unikol Hertl, ci v tomto drafte Kane, co uz, bude treba vediet podavat kaficko aj bez cukru :-D
cepi píše:
pát 25. říj 2019 07:40
po dnesku radsej ani na skore nekukam, bude to ale asi kvalitny naklep
stale je to z tvojho pohladu hratelne, na secondary stats mas iste body, v +/- mas tiez bezpecny naskok, zatial tam mas navyse aj ten SHP, na goly je vyrovnane (4:4 LOL :lol2: po 40 odohranych clovekozapasoch :slap:)
od naklepu to ma zatial daleko

ale paci sa mi trend akym sa vyvija skore tohto zapasu:
po pondelku: 1:13
po utorku: 3:8
po strede: 5:6
po stvrtku: 9:6
.
po nedeli: ???
petrik píše:
pát 25. říj 2019 08:37
po pondelku: 1:13
skoda ze neexistuje aj jednodnovy match :-(
:minus: BIG BAD BRUINS 5:12 ALASKA WOLVES .392 (11)


do 3tice vsetko zle :giggle: cierna snura pokracuje, ktora neviem preco, skonci v suboji s 2 timom tabulky, uplne seriozne takto to citim:) bude vyhovovat mensia zapasova porcia a prekvapenie kola bude na svete! do obehu sa vracaju dlhodobejsi marodi Tuch (bude riesit vôbec uvodny debut v tomto tyzdni) Dubnyk a hlavne Malkin, bodove vzkriesenie neocakavam, ale na tu marod zaplavu sa uz dost blbo pozeralo
uvod nam asi ukazal ako sa bude sezona vyvijat, zabalit ju nezabalime a ak uz, aspon budeme superom zneprijemnovat ich pozicie smerom hore....flintu do zita nehadzem, mozno sa jedneho tyzdna moji spiaci utocnici prebudia a ked budu golmani podavat konzistentne vykony, mozne je vsetko ze
v suboji s petrikom toho ale moc nepredviedli, 0:6 omgwtf hovori jasnou recou....hned v uvode sa zrakvil Dubnyk, Stalock ako na hojdacke, M.B. po po chripke chytil akurat tak 6golovu chripku, Ander na vsetko zatial sam nestaci......k produktivite je zbytocne sa bavit, 3.kola a vo vsetkych bodovych ukazovateloch kefa....zaujimavostou suboja bolo, ze ani jediny ukazovatel neskoncil nerozhodnym skore, tu by bodol aspon bodik, ktory mi mozno bude chybat v PO:))
na stole sa ocitla uz nejaka ta ponuka, podobne trapiaci sa GM, ocividne tiez nie je spokojny so svojimi keepermi:) ale tuto ponuku som zmiatol zo stola, podobne ako s vyout Tarasom

:plus: Star of the week: pretazko vyberat, ked ani jediny hrac neprekrocil 3 bodovu hranicu....v celom tyzdni, ak uz Arvidson (2+1)

:minus: Loser of the week: out Tarasenko na cca 5 mesiacov...môj jediny produktivnejsi hrac
:minus: BIG BAD BRUINS 6:10 SILESIA ICE MINERS™ .390 (11)

"cierna snura pokracuje, ktora neviem preco, skonci v suboji s 2 timom tabulky, uplne seriozne takto to citim:)"
kolko chybalo! :-D aale po 1x v sezone triumf jednej z bodovych statistik A 21:19 :oslava: tazko ale mutit vodu, ked stats cednikov 1:4...v minulom matchi 0:6, tu pokial nebudem riesit vyrovnany part, sotva sa posunieme nahor, smerom nadol by to este o jeden flek slo :-D (suboj s Lukasom bude duelom sezony :giggle:
tradicny IR kazdym tyzdnom pokracuje, tentokrat Tuch, ktory stihol odohrat po navrate az jeden zapas (golovy)...
v tomto tyzdni honziss, co v taky cas, bojovat, mozno prekvapit, no hlavne moc nevyfasovat

:plus: Star of the week: Hamilton (0+4) ani utocnici sa nechytaju...

:minus: Loser of the week: J.Benn (0+1, 6sog) pokracuje v nevyraznych vykonoch z predoslej sezony, pomohla by mu (tym padom aj mne) zmena timu v ramci NHL..
:plus: BIG BAD BRUINS 8:7 CHARLOTTE GODLES .418 (10)


olalaaa po 4 zapasoch prvy triumf :oslava: kupujce televizore :lol2: ale mali sa mi takato tesna vyhra, pocital som s 9:6, prehra o jeden blk 58:59 kuva bjat! gwg, tiez o jeden 3:4
ba co viac, bodove prebudenie, nestacilo ani na zisk jedineho winneru, pricom pri 40 bodoch (18+22) boli len 3 GM´s v tomto ukazovateli predo mnou..na strane druhej, nebyt top vykonov cednikov (5-0), inak by to opät dopadlo
rakvenie hracov pokracuje tradicne kazdym jednym tyzdnom, opät kauf Haula v prdeli, ze asi nieco vaznejsie s kolenom, pribudol DTD Krug
vyhra ma katapultovala na 10.miesto :D pred nami super, ktore mu ide karta a pri tej mojej IR zostave (este ani na ten druhy IR post nie a nie hodit hraca)
:plus: Star of the week: FA Pageau (5+0, +5, shp, gwg, 12sog, 24fw, 8hit, 5blk), po Haulovi mi vysiel tah aj s tymto FA

:minus: Loser of the week: opät J.Benn (0+0, 2sog, 2hit) nevymeni niekto za Barkova? :jn:
:minus: BIG BAD BRUINS 5:11COLORADO DRAGONS .402 (11)


ach jo, ked aj chudobnemu uz docista vykypi....este v sobotu to vyzeralo na celkom slubny vysledok, pocital som viac menej s remizou, no to by superovi cednici, najmä ti ko....tski museli inak zachytat...skore 0:6 hovori jasnou recou, no o vsetkom rozhodol v uplne poslednom sobot.zapase Kemper a jeho roleta, moji G mali viac ako solidny finish, nestacilo ani .920 SV% super v tejto G oblasi aj u mne zakalkuloval, viac netreba dodavat, ani k tym dovi dopo tradicnym B stats
v tomto tyzdni staro_novy novacik, ktory sa postaral o prekvapenie kola, v tych nasledujucich superi z dolnej 6tky, bud raketovo vystrelim:DD z tej predposlednej priecky je kam, alebo odpocivam v pokoji:)

:plus: Star of the week: M.Blackwodd (.937SV%) 2wins, 1 lost, aj ked v tom jednom winneri , ked mal b2b som ho nechal sediet, no hadam konecne zacina potvrdzovat status keepera [trade](po odchode Schneidera, teraz suboj s Dominigue)[/trade]

:minus: Loser of the week: A.Lee (0+0, -2, 6sog ako môj uvodny tah jedno zatial z najväcsich sklamani vôbec)
cepi píše:
úte 19. lis 2019 16:04
:minus: Loser of the week: A.Lee (0+0, -2, 6sog ako môj uvodny tah jedno zatial z najväcsich sklamani vôbec)
Já ho tahal tuším ve druhém kole a už jsem s ním trpělivost ztratil :kop:
ja v prvom :| mal som na drate Kanea ale bol vyfuknuty, aj v minulej sezone mal Lee poslabsi rozbeh tak hadam, no pri mojej vseobecne bodovej impotencii a zrakveni Tarasa mi nepomôze ani Golonkostroj
ale ak by sa teraz odpiskal koniec proti Redymu nie spatne, bodova erupce :-D kazdopadne suboj cednikov zacal ako sa slusi a patri :giggle: a to by nebol môj tim, keby sa v kazdom tyzdni nieco nepojebabralo, vziat nepodstatného Thompsona na jeden match, pricom som ho skôr nahradil ako by mi dnes zapisal aspon druhy start lol, vsetky add vycerpane, ktory by teraz bodol, co uz, hadam to nejako dokopeme, ak sa chcem ako tak otrepat, v tomto pripade sa pocita jedine 2ciferny triumf!
:plus: BIG BAD BRUINS 9:6 DENVER BLIZZARD .429 (11)


to zelane a tak potrebne 2_ciferne vitazstvo z toho sice nebolo, ale nebyt Redyho G (ne) taktickeho rozhodnutia :giggle: kludne z toho mohla byt aj prehra o 1 bod a to by uz bolo na slucku
cely tyzden riesim 2_ciferne vedenie, este v sobotu tusim 11:2, po sobote a Redyho bodovej nadielke uz len 7:6 a preto nepocital som uz vôbec s tou 9tkou
bodovo to u mna nebolo az tak tragicke 34, no na Redyho 42 sa nechytal, skoda, ze vcera este prihodil v tej zapasovej chudobe shp :roll: second stats absolutne pod kontrolou a na poslednu moznu chvilu trhnutie v G stats 3:1
tradicne rakvenie timu na pokracovanie, Dubnyk (tu do istoty bral Dominigua,nech si to tam s Blackwoodom tocia), najnovsie 4-6 tyzdnov out Arvidsson (po navrate sa hadam vrati daleko produktivnejsie Arvidsson...) a hadam len na par zapasov aj RNH :?
pokracujem v tripe s dolnou 6tkou a uplne na tom najspodnejsom, ktory mal v tomto tyzdni na stole prekvapenie kola Lukas, potrebujem triumf, co ineho mi v mojej situacii zostava ze

:plus: Star of the week: J.Benn (3+1, 2gwg, 13sog, 21fw, +4) wau normalne nechapem:))

:minus: Loser of the week: J.Anderson (0+0, 6sog, 5hit) v minulom rocniku prijemne prekvapil, preto ho aj celkom vysoko na drafte bral, no v tomto rocniku...1+1 hovori jasnou recou, uz aj putoval o dum dal
:plus: BIG BAD BRUINS 9:7 HALIFAX ROYALS .445 (10)


sice dalsi triumf proti superovi na rovnakej vlnovej, ci tabulkovej urovni, ale ak uz ani v tomto pripade nedoslo k 2cifernemu triumfu, je cas sa zmierovat so spodnou castou tabulky a istemu rebuildu (samozrejme, nie taky Benn-Sutter, ci Seguin ten je nevymenitelny)
v niektorych stats som to sice trhol o jeden bod P, PPP, no na strane druhej prehra o jeden bod v blk, +/., gwg ach jo
prave prebiehajuci tyzden hovori jasnou recou, cednici dovi dopo, prebieha tradicne rakvenie hracov, to ako ozaj nechapem, v predoslej PO sezone, sa mi zrakvilo minimum hracov, nejaky dlhodobejsi vypadok ako teraz pri Tarasovi nehrozil, teraz?? mimo dlhodobejsich, ktorych uz nespominam, aktualne v zadnych radoch Martinez,Russel,Gudas...Dubnyk riesi manzelkine zavazne zdravotne veci, proste sezona jedna velka aj IR katastrofa
sice prd platne, ale FA tahy ujdu, co som riesil Haula(dlhodobo uz out), Pageua, Palat, Coyle, aspon v tomto spokojnost

:plus: Star of the week: Malkin 2+6, 12ppp, 12sog, 53 fw, pri absencii Cindy inak slape

:minus: Loser of the week: Athanasiou 0+1, 6sog, -4 (len:)) uz putoval k vode, pri tom tragiko_komickom Det time neocakaval ziadne zazraky, ale tie ich nulove pridely a taky AA ma v time -31 :DD

v dalsich preview matchupoch mi bude plne stacit hodnotenie Star of the week / Loser of the week :yes:
:minus: BIG BAD BRUINS 5:11HOGSMEADE HEDGEHOGS .431 (11)


tento vysledok do bodky odzrkadluje moje tohto sezonne jahu dianie, dominancia v second stats a kolaps v bodovej produktivite; potom je to uz na G, ak zachytaju je to celkom solidny vysledok, ak nie, ako v tomto pripade, vybavena vec

:plus: Star of the week: E.Malkin 2+2 / +4 / 1GWG / 31FW

:minus: Loser of the week: L. Dominigue 2L / 11GA / .788SV% uz sa aj pakoval

momentalne winner skore proti Dead Wings 2_ciferne, ci bude svietit aj po nedeli si ozaj netrufam povedat a ci by mi v mojej sitaucii vôbec este pomohlo, pochybujem, preto uz riesim aky taky rebuild, ktory som odstartoval vymenou Benn - Reilly
kontaktoval ma GM honziss, najskôr to skusil so Seguinom, ten je ale nevymenitelny, tak som mu predostrel ine moznosti z môjho hracskeho menu a nakoniec kyvol aj nad jeho DAL partakom Bennom, ktory uz bol u mna v trade hladaciku dlhodobejsie.....ma sice solidne second stats, ale ta jeho bodova stagnacia uz z predoslej sezony je zjavna a tym padom jeden DAL utocnik mi v time staci
pre mna bol zisk beka vitanou volbou, popri Krugovi a Hamiltonovi to chcelo este jedneho D keepera, listy sice momentalne nic moc, ale Morgan v sebe bodovy potencial ma, takze za mna spokojnost
:plus: BIG BAD BRUINS 12:3 HOLLAND´S RED ARMY .465 (9)


wau, premierovovy 2_ciferny triumf, ktory ma katapultoval na naj umiestnenie v sezone 9.miesto kazdopadne, hned sa na to o nieco malo pozitivnejsie pozera
dominancia v second stats, podtrhnuta, podciarknuta vykonmi G, uz, uz to aj vyzeralo, ze to trhnem aj v bodoch, aj to jedno A wiiner stats beriem, nedelnajsie add Saada a jeho winner G preklopil GWG na moju stranu 4:3, este si ho v time nejaky cas ponecham
trhanie jahu rekordu pri goloch pokracuje 0-10-0 megalol, pri A 3-7-0, a pri B 1-9-0 siiilene, takze jasna odpoved, preco mimo PO, stale nic nevzdavame, priebezne skore proti dunimovi 9:3 hovori jasnou recou:)) (moznost jednej volby bench hraca vysiel dnes ozaj ukazkovo Jankrok 1+2..)
aj co sa IR tyka sa zda blizka na lepsie casy, Dubnyk uz vybieleny, Arvidson i Haula naznacuju progres, potom by to mohlo byt opät o nieco zaujimavejsie

:plus: Star of the week: Andersen+Blackwood 4W-1L / .929SV% a nad superom vyhra 5:0

:minus: Loser of the week: Coyle 0+0, po navrate Bergyho to asi bolo aj logicke, dnesny zapas proti LA bol jeho rozluckovym u mna (na zaver aspon priblalil 4sog,2hit, 2blk)
:plus: BIG BAD BRUINS 10:3 NOBA WITCHERS .487 (7)


olalaaa, deju sa to veci deju, zaznamenavam druhe 2_ciferne vitazstvo v rade, vdaka comu som 4 body za PO! odvetna cast teda bude rozhodne zaujimava, napinava
do mozaiky zapadli aj naklepy inych superov, no ku vsetkej skromnosti a pokore, nie som s tymto vitazstvom proti obhajcovi titulu spokojny...k dokonalej spokojnosti chybal aspon jeden triumf v tom mojom zalostnom bodovani, pricom po sobote to este vyzeralo slubne, no dunimovych nedelnajsich 6A, preklepol na jeho stranu A 28:29, aj v B mi nakoniec odskocil, v G to bolo "len" o 2, +/- nerozhodne 8:8, SHP 1:1 dorovnal koncom tyzdna
velka skoda jedneho add tahu, ktory som mal este v zalohe, capol som po Fastovi s tym, ze riesi 2 matche, ale ze by nejako pomohol, ehm no, hned po jeho add mi cvaklo, ze tam bol predsa Acciari, mat jeho, iny naklep výsledok sa rodi, chcel som si ho stiahnut aspon na dalsie weeky, ale niekto nemenovany ma predbehol
ale ok, beriem aj tych 10:3, kedze pri brankaroch to mohlo dopadnut daleko horsie, ako 4 vyhry a 1 remiza v môj prospech, ale v sobotu superovi cednici nemali svoj den
vyraznym pozitivom je navrat IR (Tarasa uz neriesim), Arvidsona+Haulu, co sa mi pritrafilo vôbec po 1x od startu sezony, ze mam normalne fit cely kader dokedy ze
dalsi week proti Antymu, inak brutal skrateny, tamto tazko predvidat, rozhodne taktika:D (kedze som ja teraz DTD, zatim nic vazneho, nachcipanie, tak pocas Christmas pauzy mozno bude chvila na kratky report po polke sezony)

:plus: Star of the week: T.Seguin 4+1

:minus: Loser of the week: RNH 0+1
po polke sezony, kratky stats pohlad z pohladu momentalne timu mimo PO (7)
uprimne, takto spokojny s draftom som nebol este ked som len s jahu zacinal...
:hmm: tot uvodny post, tesne po oddraftovani...z pôvodného 24 clenneho kadra, mi aktualne v time zostalo 13 hracov....z utoku 6, z obrany 4, jedine u brankarov zostali pocty nemenne, v pocte 3
co sa tyka keeperov, porucal sa J.Benn, s ktorym som nebol spokojny uz 2 sezonu, od inak dolaroveho borca sa ocakavaju ine bodove pridely, keep_Reilly mi do vystuzenia D akurat zapasoval
co sa tyka keepu, buducu sezonu je to jasne aj u Tkachuka, doteraz celkom nerozumiem, ze tato celkova 4 minulorocneho draftu sa mi usla tusim az v 3 doplnujucom drafte, ked som 2.kola absentoval pre strike
neviem, ci preto, ze si ho vybrala rebuilding Ottawa, alebo nepasoval do koncepcie, ja som nemal co riesit a nie je o com, masina na hity, strely, aj bodovo slusne, pridava aj fw, done

ak sa detailnejsie mrkneme na celkove skore jednotlivych stats, malo vidane, najmä bodova impotencia trha jahu rekordy (z toho by ma zrejme ani vyoutovany Taras nevykupil)

G : 0-11-0 (celkovy pocet golov 138, suverenne posledny)
A: 3-8-0 (226, posledny)
B: 1-10-0 (364, posledny)
PPP: 3-8-0 (105)

pri cednikoch take pol na pol: 29W / 29L / .902 (slaby priemer, aj ked Dubnyk bol dlhsi cas out, ale v brane by som chybu nehladal)

nad vodou ma drzia second stats, fw, hit, blk
FW: 10-1-0
HIT: 11-0-0 (1069, tu svojej Big Bad Bruins povesti nezostava, nic dlzny)
BLK: 8-3-0

a na zaver este prehlad vysledkov, kde som nezachytil uvod, no posledne 2_ciferne winneri ma vratili spät do hry...kazdopadne, cakaju na mna superi, kde som vyrazne postracal, no s doplnenim kadra o FA ako Pageau, Haula, Palat, Carter, ci D second stats, ta sanca blika, no rozhodujucim faktorom, pri mojej bodovej impotencii, budu vykony G, kde sa to bud preklopi na :plus: neboli :minus: stranu

:minus: PRESHOW Destroyers 6:10
CHARLOTTE Godless 8:8
:minus: ALASKA Wolves 5:12
:minus: SILESIA Ice Miners 6:10
:minus: COLORADO Dragons 5:11
:plus: DENVER Blizzard 9:6
:plus: HALIFAX Royals 9:7
:minus: HOGSMEADE Hedge Hogs 5:11
:plus: HOLLAND´S Red Army 12:3
:plus: NOBA Witchers 10:3
:plus: PRESHOW Destroyers 9:5
:plus: BIG BAD BRUINS 9:5 PRESHOW DESTROYERS .498 (7)


3 winner v rade, malo chybalo aj k 3tiemu 2_ciferku, odveta proti uvodnej prehre 6:10 s Antym odplatena a sme jeden jediny bodik od PO...204 / 203...po tom dovi dopo starte,....
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vôbec premierovy triumf na G 17:11!, triumf aj Bodovy o jeden jediny 34:33, Hit jazda pokracuje aj nadalej, pricom to vyzeralo na prvu prehru v tomto ukazovateli, v poslednom hracom dni som to aspon doklepol na 81:81, s prehrou na BLK som nepocital (40:49), viac zamrzeli pretesne G na SV% .883 / .884 a v GA 22 / 21, hned by z toho bol 2_ciferak, ale poho, 9:5 sa rata
pokial som v akom takom winner laufe, rad by som pokracoval aj proti priamemu konkurentovi o PO fantomasovi, ten si na zaver predoslej sezony urcite rad spomenie:) uvod nevyzera na zahodenie, tak hadam to klapne aj na konci tyzdna

:plus: Star of the week: Malkin 0+4, Haula 2+2 + obaja FW lapaci, konecne aj nejaka roletka (od Dubnyka)
:minus: Loser of the week: JVR 0+0 uz aj putoval k vode
:plus: BIG BAD BRUINS 8:7 CHUGWATER CHOKERS .500 (6)


:!: :!: :!: od zaciatku sezony po 1x na PO priecke! sice o pccny chlp s Antym 100-100-21 (.500) ale sme tam....po tom zaciatku, resp. polke sezony by som za to nevsadil ani novorocne gace
s fantomasom to mame pre tuto sezonu celkom pozitivne ukoncene (8:8 / 8:7), no vyhra 8:7 sa mi po priebehu weeku aj mali, pocital som s 9:6 (9:5), pri goloch som si bol isty winnerom, nakoniec z toho bol len bod 12:12, pricom som tam viedol o 4 goly, chcel som si to v zavere este poistit, no kedze Smith+Fiala boli ujebani (obaja tam fikli po gole) zostaval Zuccarelo, ktory zapisal 0...prehra o 1 ppp tiez nic moc, na strane druhej brana+ second stats na vybornu

:plus: Star of the week: Malkin 2+2 , 38FW / RNH 2+3 (aj ked pri Draissatlovi v 2 lajne tych fw uz moc nepozbiera)
:minus: Loser of the week: Arvidsson - Seguin 0+0 (kompenzuju jaz tak v tomto weeku)

aktualne to vyzera s petrikom na absolutne vyrovnanu partu, remizovy stav by som bral, aj ked si myslim, ze v samom zavere sa to najtesnejsie preklopi na jednu, alebo druhu stranu, ale ak by aj, vyrazna prehra ale nehrozi tak, ako tomu bolo v uvodnom vzájomnom matchi 5:12 a pri pohlade na (potesitelne) skore mojich PO superov pod ciarou, sa rata kazdy jeden winner stat... kazdopadne v dalsom tyzdni budem mat co robit....podstatne bude nefasovat tak, ako predvadza Hedgehogs
cepi píše:
sob 11. led 2020 10:44
aktualne to vyzera s petrikom na absolutne vyrovnanu partu, remizovy stav by som bral, aj ked si myslim, ze v samom zavere sa to najtesnejsie preklopi na jednu, alebo druhu stranu
Ja očakávam tesnu prehru. Na výhru by som potreboval zhodu šťastných okolností, nie je to vylúčené, ale IMO si na tom o niečo lepsie :neviem:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS