Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Big Bad Bruins

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

celkom by ma zaujimalo preco si to neurobil uz pred mesiacom... :hmm:
z poslednych 12z canes chytal 10, 7W, 1L, 2SO... ja by som ho mal uz davno v zostave...
pretlak G ementalov a ak by som realne pomyslal na PO ok, takto aspon na otuk
petrik píše:
pon 19. pro 2022 10:58
celkom by ma zaujimalo preco si to neurobil uz pred mesiacom... :hmm:
z poslednych 12z canes chytal 10, 7W, 1L, 2SO... ja by som ho mal uz davno v zostave...
Odpoveď je jasná: Road to Bedard.

Ešte by mu kazil tank :-D
Joe S. píše:
pon 19. pro 2022 17:11
Bedard
Nema najvacsiu sancu nahodou ten na 7om fleku?
Nie, ten, čo skončí v najhoršej trojke a vyhrá loser cup
nejake zaujimave mena za draft.kolecko (ziadne horibilne samozrejme)

DeBrusk - po navrate po boku Marchanda Begerona 3z 3g, 15sog, 7hit,
Lee - prva lajna Isles, 41b (22+19) - 163sog - 95hit
Domi - 3_postovy 1C Hawks, z poslednych 5z 11b, celkovo 46(17+29) - 127sog - 423fw (mozny adept na vymenu aj v ramci nhl tdl)
na vystuzenie obrany McCabe 119hit - 115blk
ked posledna priecka pri tohtorocnom drafte vonkoncom nemrzi...drzal som si ju tusim od uvodneho kola a pocas 'PO' subojov uz vyslovene nehrotil a zasluzene skoncil na samom chvoste, za co budem hadam nalezite odmeneny:))
u mna zrejme potrva, kym sa ako tak pozviecham, ten potrebny, vynuteny rebuild chce nejaky cas, ale konecne s riadnym draft vyberom (Bedard klopklopklop) to hadam casom zaklapne
bude aj priestor na keepnutie (mozno aj 3 miest), takze budem sledovat hracsku ponuku u zvysnych GM's
tak zatim
od jubilejneho 10.rocnika velke ocakavania nemam, som opät zmiereny so situaciou mimo PO (akurat tak zneprijemnovat tym hore), proces postupneho rebuildu sa rozbehol, kde po sezone nastane este väcsia obmena a omladenie kadra......uvidim ako si budu pocinat draft. prospect´s Drysdale (ten uz je u mna na pol ceste prec) + Perfetii (tu tiez neocakavam velke zazraky) skôr sa zameriavam na buducu generaciu okolo Michkova
po spackanom, ale vytuzenom poslednom mieste sa mi v loterii usla zemiakova a bolo po nadejach.....ako z nebe padla pristala ponuka od naniho, nevahal som a to potrebne sexy meno v kadri predsa len je.....tazko povedat ako sa veci u rusaka vyvinu, ale za mna to bola priorita, ak by nevysiel Bedard a dal by sa Michkov normalne nadraftovat, bral by som ho ako druheho v poradi.....takto to vyslo aspon v ramci prospect draftu, tak vdaka aspon za to
potreboval som poriesit aj G buducnost, s Kochetkovom to hadam klapne, skusil som to este so svedskym rmladeznickym reprezentantom Lindbomom v sluzbach Vegas (na toho Commessa som pozabudol, pricom som ho mal isty cas v hladaciku podobne ako Wolfa, ze petrik)....bude to chciet este poriest D rady
na draft som sa aj celkom seriozne pripravil, ale ako to byva u mna zvykom furt daco po****:/)) zacalo to uz zvolenymi keeperami, Pacciorety, aj dalsie jedno, dve mena som si mohol skrtnut, pripadne doplnit vymenou, tak opät o rok:) tam kde ma rok co rok boli bota, to jest bodovy pridel, tam to vidim opät mizerne, v tomto smere sa asi nikdy nepoucim....opät sa spoliehat na G a second stats (mimo FW tam to bude debakel), ziadna vyhra veru, tak aj preto nie su velke ocakavania.....potesila aspon situacia v brankovisku, kde sa mi podarilo v minulej sezone poriesit gratis Korpisala+Hilla a kde to som to minulu sezonu s mizernym Markstrom latal platal (este jeden G (1A) do istoty by bodol, prakticky vsetci GM´s riesia 3och G, tak uvidime kto sa casom pritrafi; btw, sezona este nezacala a ja uz mam najviac moves, aj to o niecom svedci) here we go
aj ked je prilis skoro na nejake zavery, uvodne 2 lost matche co to naznacili....no pokial to nebudu nejake extra naklepy, vykyvy, hadam pozneprijemnujem superom jahu zivot a v mojom pripade rebuild vystavba priebezne pokracuje (vid. WJohnston, Mintyukov ako nahrady za Perfettiho, Drysdalea)
za zmienku moje prve draft vybery, ktore uz tradicne dokazem ukazkovo dojebabrat - Rakell (0+0, tu sa to este prebudit môze) + Barbashev?? (uz putoval k vode)
opomeniem este jedno prospect meno C.Lindbom - v SHL v drese Fajerstadu po 7 Z - 5-2-0 / 0.99 / .950
dnes 2+1 s dokopy 12 bodmi mega game
tradicia po drafte pokracuje, z nadraftovanych hracov mi zostali v time 3ja :ninja: (aj to Rakell ako 1tka draftu ehm, Gudas ok, Johnstona som uz riesil v ramci rebuildu)
po drope Rakella (moja prva volba ach jo) mi v kadri z draftu zostal jediny W.Johnston (toho aj tak bral ako keep),....paradoxne som s momentalnym kadrom jaz tak spokojny (tradicne doplacam na impotentnu produktivitu) a celkom aj podkurujem tym hore
Feel your pain, bro..
Mně zbyl Jones (1st a už brzo půjde) a Ghost, kterej zůstává spíš z nostalgie a asi taky půjde.
Tak to ja som mal potom megauspesny draft ked mam z neho stale 4 lamy v time... :giggle: danault + crouse v utoku a miller + pulock v obrane... nie ze by nejako hviezdili, ale su vramci moznosti celkom upotrebitelni
Zato som sa odhodlal (zrejme o peknych par tyzdnov neskor ako by sa bolo ziadalo) k dropnutiu jedneho keepera... myslim ze s PLD som bol trpezlivy az az, ale s prehladom ho prehrava aj z FA stiahnuty Henrique a v poslednej dobe som ho aj tak vacsinou nechaval na benchi lebo sa nezmestil do zostavy...
A nechcel som vas urazat tym ze by som vam ho ponukal vo vymenach :D som zvedavy ci sa nanho niekto ulakomi z FA


a aby som nebol len off-topic - ty to len pekne ostatnymi timom bojujucim o PO aj dalej co najviac komplikuj cepi ;) zatial good job :thumbsup:
Schválne som sa pozrel a ja mám v tíme stále 6 hráčov z draftu. Celkom prekvapenie, vzhľadom na to, ako to točím. Bedard (oficiálne je v systéme :-D ), Markstrom, Kadri, Matheson, Lehkonen a Hronek.
u mna ostal iba Boeser a Weegar :D
Anty píše:
úte 13. úno 2024 08:50
u mna ostal iba Boeser a Weegar
tak ale to boli celkom homeruny :thumbsup:
ano za tychto musim pochvalit hapyho, ktory mi pickvoal
presne takychto chcete ziskat
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS