Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Big Bad Bruins

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

Ja uz sa len smejem na tom ako vzdy mojmu yahoo superovi zachytaju brankari... :slap: :samovrazda:
a to som nemal sajnu o tom, ze uz bude lapat Bernier...ten fail s Dowsom sa mi nastastie nevypomstil
:plus: Big Bad Bruins 12:3 Alaska Wolves .637 (1)


pekny pohlad na tabulku :) absolutne bezchybny tyzden, v ktorom si pripisujem druhy 2-ciferny triumf, tentokrat ale bez nejakej superovej taktickej chyby, ako tomu bolo v pripade prveho winneru
konecne sa mi podarilo ukoristit kompletne G+A+B (dokopy solidnych 40B - 14G+26A), opät gwg na mojej strane, s prehladom sogy, fw, hity, v posledny hraci den som dotahoval aj blk, nevyslo 53:54, na strane druhej udrzal +/- 6:5
brana doslova roletova, Markstrom by si v tomto tyzdni vystacil aj sam, fail s Dowsom nastastie nehral rolu, G skore 5:2 hovori jasnou recou, petrik to bude musiet skusit u niekoho ineho;)) aj ked ako spomenul u seba, nepocinal si vôbec spatne, akurat mne to vyslo nad ocakavane
v dalsom tyzdni slager kola, 1.vs2. neprijemny Heny, ktory zlobi tam hore:) uvod nic moc veru
lol od_covidovany Carter uz stihol strihnut 2 zapasy a stale ho mam ako Out, tak si ho presuvam podla potreby :-D kazdopadne tento week presny opak oproti predoslemu, produktivita i brana ehm, tak beriem aj nejaku tesnejsiu prehru
:plus: Big Bad Bruins 9:8 Silesia Ice Miners™ .610 (1)


suboj prvy s druhym dopadol nad ocakavanie, ani sam neviem ako:) kazdopadne velmi cenny skalp
Heny si prakticky cely tyzden drzal 2_3 bodove vedenie, este v priebehu sobotnajsich zapasv tam chvilu svietil stav 5:10, ale opät moje G vykony preklopili celkove skore na moju stranu....vyzeralo to aj na spravodlivu delbu bodov, väcsina stats bola vopred rozhodnuta, o vyhre +/- 9:8 rozhodol posledny este ranny zapas
takyto uvod nepamätam, potesi, ze to hned z uvodu nedotahujem zo spodnych priecok, ale tie rozostupy su minimalne, preto je dôlezity kazdy win stat a hlavne nevilagosovat (petrik by vedel rozpravat:))
proti dalsiemu superovi z top 3 nechcem moc stratit, uvodnu prehru ocakavam mozno uz v tomto suboji, jeho produktivita hovori jasnou recou, ta moja minulotyzdnova bola mizernejsia, tak hadam G opät nesklamu a bude to jaz tak hratelne
medzicasom som sa rozlucil s nic moc Manthom, jeho rameno mi tento vyhadzov max.ulahcil (tu clovek spätne pri drafte si mohol veru ine meno vybrat, kua) a urcite viac ocakavam od keep Verhaegheho, na strane druhej prekvapuje Taras a RNH (to ze som pustal Malkina+Monahana dobry tah), Coop slape uz aj na fw, no a som velmi zvedavy na sagu Kane, ci toho koncom novembra bude pri zmysloch a ci medzicasom hokejku nevystavkoval:D takyto ready hracik by moc bodol
:minus: BIG BAD BRUINS 5:11 CHARLOTTE Godless .553 (3)


ako som pred vzajomnym subojom avizoval, uvodna a da sa povedat aj ocakavana prehra je na svete, skoda len, ze s 2_cifernou visackou....pocital som, ze to skonci aspon 6:10, ale nebolo z coho, super vyhral zasluzene a v tom tyzdni by rozlozil aj inych GM´s, v branke bez diskuse...prepad na 3.miesto, s riadnou tlacenkou naokolo.....uz ale plne sustredeny na Joea pohybujucom sa kade tade:)) potrebujem opät zaknihovat win, bude to asi celkom vyrovnana parta, skoda tej jeho dnesnej matriosky, na strane druhej sa mi Garnet cinil
:minus: BIG BAD BRUINS 6:9 COLORADO Dragons .529 (6)


hm dost neprijemna prehra...opät nezachyteny uvod (tak ako teraz proti Redymu), po sobote to este vyzeralo, ze môzem co to otocit, sogy hity fwy vsetko hratelne, ale nakoniec bez sance (ale tak radsej puknut s prehladom, ako o jeden, dva hity, bloky) ....aspon v G stats som trhol 3 win zabery, pri tej superovej matrioske....prepad na 6.priecku, je cas zabrat, co som si myslel, ze tomu tak bude v najlbizsich matchoch, no neverim, ze Redy zopakuje mizeriu z predosleho tyzdna a chyba mi tam ten kedysi tradicny Jarryemenal
:ciga:

Bol to dobrý zápas, len čo mňa osobne prekvapilo, že som dominoval okrem iného v hitoch a blokoch, čo sú štatistiky, na ktorých si zakladáš :-D
no to prekvapilo aj mna 😁 a asi som zapocal novu kefu seriu, dnesnych 1+2 ako jako....v brane tiez bez sance, week s Redym ani nebude mat vyznam hodnotit, uz teraz je vymalovane ( i tak riesim iste ir veci tak nebude tet priestor)
co k tomu dodat, ked padne deka ide to do kytek....v posledny hraci den proti poslednemu Lukasovi, kde som uz potreboval zabodovat (ked uz nie proti trapiacemu sa superovi tak kedy potom) som si to vyzral do konca...nasadenim Markstroma som si chcel uchmatnut SV%, kde super viedol .930 ku .929.......to neklaplo a este som k tomu prisiel o win stat u L
dalsie prehrate statistiky v pomere: G o jeden, A o dva, B o 3, +/- o 4, PPP o jeden, hity o 4....a to som si myslel, ze to dopadne presne opacne 9:6....neviem, kedy zazijem taky kludnejsi rocnik, takze sa môzem opät napinavo zabavat:)) tak ci onak, otazka casu, kedy dôjde k vyraznejsej prekopavke, poniektori keeperi si koleduju
zajtra nebude tolko casu, tak dnes tak v kratkosti...omg...pôvodne to vyzeralo na tak prepotrebne vyraznejsie vitazstvo, comu nasvedcoval priebeh tyzdna (12:3, 10:4, 9:6) nakoniec z toho môze byt este aj prehra lol neviem ci som si to dielo stasteny vycerpal v tom uvode, ale posledne weeky mi to ani o tuk nepadne....v G stats opät prehry o jeden bod a opät tie desatinne! SV% 914.-915....ak mi ten hore aspon nieco dopraje, nech mi ustrazi celkovy pocet bodov a pri +/- nech to kua skonci aspon nerozhodne...ak ani to, ta naj se ten hore po..... :lol2: :x
pri predstave, ze som pred sezonou mohol mat Tavaresa za Seguina.... :facepalm: pripadne namiesto K Verhageho Meiera.....tie moje rozhodnutia mi pripadaju ako nasa opoziciakoalicia, tak sa v podstate ani necudujem, ze to opät bude strastiplna sezona :cepi:
tak dik, beriem aj tych 9:7, tento tyzden to ale potrebujem trhnut (to neznamena, ze supera podcenujem, uvod mal solidny)lebo v tych dalsich..
0:5 v G stats :hroza: to vyznelo ako keby som ani starty nedal, chybal mi jeden add na preklopenie aspon poctu striel...este aj v +- otocka o jednu a tom som chcel minusoveho Hamiltona benchnut
..to co som zo zaciatku nahral s tymi hore, vsetko postracal s tabulkovo nizsie postavenymi....a teraz opät seria s favoritmi...tak aj konecne po par covid matchoch Vianocna pauza :wf: kludne môze byt aj dlhsia :-D
5W / 0L / 5GA / 121 /.960% / 3 SHO...urcite stoji za opomenutie môj rekordny G tyzden v ramci yahoo (a to som si vcera este mohol dovolit benchovat Khakonena, ktory mal tiez solidne ciselka; tak, ako super 4W-2L-.913%)....prave vdaka G sa mi podarilo nakoniec uhrat solidnu prehru proti silnemu superovi, 8:9 vyznieva daleko lepsie ako 7:10 (nakoniec stats +/- som o fouz trhol, posadil som Chiarota, no ponechal Andersona s -4...nastastie to rozdielove nebolo, no pre Andersona ano, kedze som sa s nim uz rozlucil, mat 3 hracov od Habs ehm)
este zijem, tak si to treba este uzivat:) o nieco viac motivovanejsi vdaka FA tahom - Francouz, Toffoli (ani neviem ako sa u mna ocitol, po navrate zo 7Z-8B, asi jediny od Habs, ktoreho sa oplati mat v time:) a urcite je aj potencionalny keeper) + navrat Kanea, na ktoreho som cakal od draftu a urcite helfne, ak sa zvysi totalne impotentna produktivita hadam co to este uhram (na honzissa si aj celkom trufam)
vyhra (8:7) o nicom....jedna vec je, ze honziss to dava 'start active players' (mojich 89 moves oproti jeho 6tim:D no to moje pretaktizovanie 🙄 Markstrom na benchi s roletou a 3W..hlavne, ze Raanta s L bol potrebny, bodaj by to porantalo...add urychlene a na figu, no stale to vyzeralo aj na 2_ciferny triumf. ..vikend to totalnou bodovou impotenciou zaklincoval (v sobotu 1+1 lol) + vcera superova dorovnavka v shp (Zaitsev doteraz 1+1 a vcera akurat shp bod wtf
valec pri sogoch, fw, hitoch (168!), zijeme a bojujeme dalej, najblizsie 2 matche co to naznacia, Joe a Redy (uz aj s bliziacim sa navratom Hamiltona)
cepi píše:
pon 14. úno 2022 13:46
mojich 89 moves oproti jeho 6tim
tak kto si to dobre vysklada uz pri drafte ten potom nepotrebuje stresovat s FA addmi... :neviem:
preto sme na rozdielnych poloch :-D
co sa tyka micromanazmentu tak sa zacinas dostavat na moju "uroven" :lol2:
ale ja som si odpalil 2 tituly, to len tak neprekonas :)
ACH JAJ vystizne to spojenie po drafte....alebo dovi dopo a na*rac...ako tak ma pri tom ****** monitore zachranil nachystany roster, no pri pohlade na priebezne tahy som mal pocit, ze to taha 'autopilot' 😁
hned pri prvom tahu panikovy mod, nenasiel som tlacitko draft (draftoval som triezvy) vôbec som ho v tom hornom pravom rohu neregistroval a pri tom ***** vyblikovani (v kuse ked som po klavesnici klepal tlacitko hore dole ***** vypadaval vyblikaval ) som ani netusil koho mi ako prveho nadraftovalo = ..D.Strome...ok...bol tam nachystany Nurse, siel hned predo mnou.....v priebehu draftu som si pri blikajucej atmosfere skontroloval ake posty potrebujem doplnit, obsadit a pri uspokojeni, ze som Fehervarym ako tak vystuzil obranu , pozeram, co mi tam namiesto neho robi Stastny....to som si uz povedal, konecna, na prstoch jednej ruky (aj to kus postihnutej) spocitam hracov, ktorych som si vytypoval, preto ani nema vyznam ist do nejakej hlbsej analyzy....balit to samozrejme nebalim, sezona dlha, co to naznacia uz uvodne matche, ale uz by som si aj prial draftovat aj ako uplne prvy s Berardom:))
aj s doplnujucim draftom je to take vselijake, osemetne, uz predoslu sezonu som pocital s posilnenim G... ked to s Walstedom ani pocas uhorkovej sezony nevyslo (danny nepopustil), obratil som moju pozornost na Wolfa (mohol som byt petrikov u*ebavac:)) Wolf+Fehy), ktoreho som sledoval uz dlhsi cas, mal som ho v detailnejsom merku a mal byt mojim nasledovnikom po J.M., a zrazu Kochetkov (mozno som sa mal po tej blikacke na to vyspat)...ten by sice mohol byt v blizkej buducnosti legit 1tkou u Canes, no na ukor môjho prospect poolu, kde ho nemôzem pestovat dlhodobejsie, co mi len prida dalsie vrasky uz do najblizsich sezon, pocnuc keepermi i prospectami, co uz no, dajak bulo dajak budze:)
ja som len cumel ze v prvom kole d.strome co mal za celu sezonu 11 ci kolko hitov...
reku to sa mi na cepiho nejako nepodoba...
potom ten stastny :rofl:
ale aspon mi zostal Fehy :lol2:
Bedard 🚀
Takto to tankuješ už od prvého kola, Bedarda som chcel aj ja :-D
pomaly, ale isto to môzem zabalit a pripravit sa na vypredaj (ak je vôbec co ponuknut 😁 a zriesit daku serioznejsiu prestavbu (ale aku 🤔
ako sa to (aj monitorovo) pojebabralo pocas draftu, pokracovalo inym prospect vyberom, aky som pôvodne a dlhodobejsie zamyslal, tak to uz teraz pekne k sebe vse pasuje....
niekdajsia moja slusna G pozicia uplne trosecnikova, aj chce clovek vsadit na aku taku perspektivu, ze si tych mladsich G dlhodobejsie uschova v kadri a kkt z toho
Khakonen v tragickom SJS (ved preco este k nemu na zber prehier nevziat jeho kolegu...to v podstate len pre pokrytie startov) a Blackwood, posledna sanca sa ako tak ukazat (jeho posledna sezona v ramci RFA), az som bol prekvapeny, ze tak dlho vydrzal bez IR... konecna s nim v tomto smere a potvrdzuje sa, ze pokial nie je kvalitna kasa, vela vody v sutazi GM nenamuti
klinec do rakvy, Kane out na 3-4 mesiace...pustat, sabotovat matche samozrejme nemienim, dohrat, doklepat s akou takou ctou, no hadam sa aspon raz to draftove stastie usmeje aj na mna (a to najblizsie kua!) a konecne ziskam sexy meno (bude celkom slusny vyber v ponuke hm)
v tejto dovi dopo sezone som uz dosiahol asi vsetko 😄 aj prvy strike 😶 Sillingera odfajknite a mna tiez 😁 a Coca Cola na stole
siahol som premierovo po Kochetkovi mate po pcc:))

adios Khakonen, nejaky ten rok ho drzis v time, ako potencionalnu perspektivu a kkt z neho, trpezlivost s nim prekypela, na strane druhej, prospect tah s Kochetkovom sa ukazuje ako kua vydareny, tak aspon nieco, uz len ten Bedard a so sezonou bude spokojnost 😁
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG