Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Big Bad Bruins

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

olalaaa 2W :eek2: vecer to bolo este 6:9, bral by som ake take skorigovanie aspon na 7:8 a ono rano svietilo 7:7 :eek2: bol som v tom, ze som otocil +/- , i na goly, na sogy to bolo najskôr o jeden pre supera a az o nieco neskôr omrkol, ze okrem sog sa riesila aj korekcia pri SV% kde svietilo u oboch .901 a ono sa to nakoniec preklopilo na moju stranu a je z toho nedelnajsia necakana otocka 8:6 :eek2: :eek2:
stale ale nohani na zemi, nemyslim si, ze mam kader na PO, moje prve dve volby maju zatial dokopy 8 bodov lol (ppd nie je ospravedlnenim) a dalsiu volbu uz ani v kadri nemam:D v hre ma drzia brankari, kde este Blacky po az 3 odchytanych matchoch stale "dovolenkuje" a celkom uspesne FA tahy, kde som po drafte musel kader aktivnejsie premiesat, Garland, Coop, Eberle, ci Foligno si miesto zastali, najnovsie si prehodil Habs duo Chiarot za Edmundsona, ktpry sa mi osvedcil minulu sezonu (na Faulka som nemal waiver narok, som bol prekvapeny, ze siel k vode)
uvidime co tetkom trapiaci sa vlcok petrik, rad by som pocital s winnerom, ktory by ma este ako tak drzal v hre (nakolko v dalsich tyzdnoch dominujuci superi), no pri tej mojej bodovej mizerii to musi klapnut zrejme opät niekde inde
no v porovnaní s večerom mi ubrali tri alebo štyri zákroky brankárov, a to zmenilo percenta :hroza:

Každopádne to bola smola, že som nemohol vytiahnuť Coutsa z IR, to rozhodlo, mohol byť Girard o dve hodiny skôr out :(
win 9:5 :!:
urcite môj najcennejsi win, proti dovtedy druhemu timu tabulky....priebeh tyzdna ukazoval, ze pôjde o vyrovnany match, zaciatkom tyzdna to drzal dunim, v tom zaverecnom som paradne zafinisoval a po tej uvodnej nakladacke zaknihoval 4 vitazstvo v rade, ktore mi vynieslo priebeznu 4.priecku :eek2:
potesil win pri A+B, PPP, SOG boli jednoznacnou zalezitostou, FW naopak (na tie som uz hodil salam parky), dôlezitou miskou na vahe boli opät vykony G, s bilanciou 2 vyhry-1 remiza vladla spokojnost, kedze dunim tam stiahol roletu....v zavere som sa zameral na zisk pointu pri blokoch a hitoch....bloky nakoniec dopadli s vyraznejsim skore 62:51, no pri hitoch to bolo cool... este po sobote viedol dunim tusim o 12, nakolko v sobotu mi to fukol v pomere 17:37 (zazlobil Larsson s 10timi), na oplatku ja jemu v nedelu 15:7 (Chiarot 6, Tkachuk 5, fa Carlo 4, Gudbra 3) a bolo z toho konecnych 86:84...dorovnal som aj SHP a Tkachukovkou v ot aj GWG :good:

po zapase Redym sa prehupneme do druhej polovice a prave po tomto zapase uz budeme mudrejsi co a ako...zapas proti Redymu bude podobne vyzvou, kedze jeho posledne 2 zapasy ukazali (aj so Siles to bol v podstate win) ze s nim treba pocitat...zacalo to viac ako zaujimavo :unsure: pri G, obaja potvrdeni v den zapasu, na jednej strane roleta, na druhej prijatelne 3 fiky, paradicka a ono lapali nahradnici :hahano: nevadi, starty som si stiahnutim ich nahradnikov poistil (v stredu dalsi vzajomny zapas tak to som zvedavy :-D ak aspon nejaky bodik pri G trhnem tak fajn

trpezlivost dosla s mojou draftovou 2jkou R.Smithom, muka, siahol som tak po dobre ukazujucom sa IR Zuccarelovi....toho som si stiahol tesne po zraneni na jeden zapas, aby som ho hned pustil k vode...v tejto hre treba mat asi daleko väcsiu trpezlivost :giggle: hadam mu to pôjde takto aj nadalej a v podstate mam kader k akej takej spokojnosti koonecne vykrystalizovany
Poistenie rittichom ti asi vyšlo :jn:
Joe S. píše:
pát 26. úno 2021 20:35
Poistenie rittichom ti asi vyšlo :jn:
bolo mojou chybou, ze som ho na B2B posadil, tam to chcelo bench, nevadi, skore je aj napriek celkovemu G nezdaru (tu skôr treba vyzdvihnut Redyho G) prijatelne
:minus: Denver Blizzard 8:9


pri pohlade na G stats 1-5 je takyto vysledok pre mna v podstate winom...hned v uvode matchu sa mi zrakvili obaja G, no ak by aj boli k dispozicii, vela vody by som proti Redymu v tomto smere nenamutil, no podobne by to bolo aj pri inych superoch....taky jeden oddychovy G week je ale uplne v pohode, doteraz slapali na vybornu, preto som vdacny aj zen ten jeden bod v pocte zakrokov
rano svietil stav 7:9, ktory sa mi pred poslednym dnom nie celkom pozdaval, kedze sme to tam v takych 3 stats mali uplne vyrovnane, mal som aj viac clovekozapasov, no totalna muka, v bodoch som to nedotiahol 33:36, v PPP to skoncilo 10:11, aspon to klaplo v SOG 145:144...ta jedina strela nabehla az dodatocne Malkinovi (supr), takato prijatelna prehra proti rozbehnutemu superovi sa rozhodne rata
najblizsi match, proti tomasimu, ktory po tomto weeku padol mimo PO fleky, takze bude urcite kusat, hryzt (mohol by aspon tak ako jeho "hydina";)) tymto subojom vstupujeme do druhej polky sezony, bude este drama, staci jeden 2ciferny ulet a vybavene, no jedinym mojim cielom je opät nakuknut do PO, co by som tesne po drafte povazoval za utopiu, co este dodatocne opomeniem
Big Bad Bruins results COVid 2020/21

:minus: PRESHOW Destroyers 3:12
:plus: HOLLAND´S Red Army 13:3
:plus: COLORADO Dragons 8:6
:plus: ALASKA Wolves 9:6
:plus: NOBA Witchers 9:5
:minus: DENVER Blizzard 8:9
HOGSMEADE Hedgehogs :?:
SILESIA Ice Miners :?:
CHARLOTTE Godless :?:
HALIFAX Royals :?:
CHUCKWATER Chokers :?:
PRESHOW Destroys :?:


taky vynimocnejsi report v ramci tejto skratenej sezony....po prehupnuti sa do druhej polky sezony cini skore 5W/2L a priebezna 5.priecka o skore za Godless..ako som bol byval spominal, tesne po drafte, by ma ani nenapadlo, ze budem tam kde budem, najmä ak mam od uvodu na IR keeperov Tarasenka so Seguinom....nebyt FA pekopavky dovi dopo, no tu staci jeden 2ciferny ulet a je to opät dovi dopo:)
ak sa zameriame trosku detailnejsie na stats Win/Loss, vychadza nam z toho nasledujuci rezultat

G: 2-3-1
A: 2-4-0
P: 2-4-0
+/-: 4-2-0
PPP: 2-4-0
SHP: 3-1-2
GWG: 1-3-2
SOG: 4-2-0
HIT: 6-0-0
BLK: 5-1 -0

bolo jasne, ze bota bude opät tlacit v produktivite, co odzrkadluje aj plantanie sa na samom konci v celkovych strelenych G,A,P, v osemetnych SHP je to 2.miesto (5bodov), naopak pri GWG predposledny s bilanciou 8gwg (poniektori a nie je ich malo 18 az 21gwg..)
v SOG sa mierne posuvam hore, FW bilancia 583...hovori jasnou recou:), v HIT druhy, v BLK tak akurat
nad vodou ma teda drzia opät second stats+golmani s bilanciou 25W-12 / 109 GA / 1144 SV / .913 SV% / 2 SHO

alfou omegou momentalnej PO pozicie, bolo prakticky kompletne prekopanie kadra tesne po drafte, kde som mal vtedy oci netusim
vid. pohlad na moje draft.vybery
1.kolo: R.Johansen (jedno z najväcsich sklamani, ci omylov, aj po zrakveni nie a nie sa nakopnut, tak asi ako cely NAS; kto by mal zaujem o posilnenie FW, kludne nejaky ks za ks, ci pick)
2.kolo: R.Smith (mimo timu(off)
3.kolo: pred sezonny pick vymenou za Markstroma (v hre bol aj Jarry, Jacob lepsia volba)
4.kolo: D.Brown (off, tu som vsak mohol mat väcsiu trpezlivost, ako uvodnu 2 zapasovu...)
5:kolo: K.Labanc (off)
6:kolo: prazdny pick
7.kolo: E.Cernak (on)
8.kolo: J.Bailey (off)
9.kolo D.Haan (off)
10.kolo: C.Coyle (off)
11.kolo: E.Haula (off)
este jeden pick bol v zavere riesieny pre Perfettiho
suma sumarum, v zostave mi z draftu zostali 2 hraci....
uz v tejto covid sezone som avizoval, ze pomaly ale isto to chce aj omladit , mozno aj na ukor nejakej PO sezony, tak uvidime, kazdopadne teraz sa zamerat na tu druhu polku sezony a popkusit sa o dalsie PO, v ktorom som nechybal odkedy som sa pridal do tohto Demitrovho kolektivu (uz aj s jednou bronz plackou)
cepi píše:
úte 02. bře 2021 18:49
Big Bad Bruins results COVid 2020/21

PRESHOW Destroyers 3:12
HOLLAND´S Red Army 13:3
COLORADO Dragons 8:6
ALASKA Wolves 9:6
NOBA Witchers 9:5
DENVER Blizzard 8:9
HALIFAX Royals 9:7
HOGSMEADE Hedgehogs
SILESIA Ice Miners
CHARLOTTE Godless
HALIFAX Royals
CHUCKWATER Chokers
PRESHOW Destroys
:matika:
:minus: HOGSMEADE Hedgehogs 5:10


v minulom zapase prehra v G stats 1:5, tentokrat 0:5....takto to pôjde s vyhrami, ci prijatelnejsimi prehrami tazko a ak mi opät nezaberu G tak, ako v prvej polke sezony, hrozi dalsi 2ciferak proti Henymu a to by uz bolo na hrane PO (kde som v podstate uz aj teraz:)
v tomto zapase vysli uplne navnivoc 2add pri G, kde ani jeden G nezasiahol do hry...mal som si ustrazit sogy a bolo by to jaz tak prijatelnejsie, no kludne to mohlo dopadnut tak, ako dopadol dunim, co uz, bojujeme dalej, konecne uz aj s Tarasom
:plus: BIG BAD BRUINS 9:4 SILESIA Ice Miners .533 (4)


yes, yes, yes, mimoriadne dôlezite a cenne vitazstvo proti druhemu timu tabulky....po 2 prehrach prepotrebny a zasluzeny win....pred zapasom som sa obaval opacneho skore, no priebeh tyzdna ukazal, ze to pôjde a nepamätam match, kde uz po sobote bolo v podstate vymalovane...z 11:4 to heny skresal na 9:4 (golova dorovnavka 14:14, ja naopak shp 2:2), no absolutne som nepredpokladal, ze pri G pustim L....Fredda som nechal na supiske, ved co, mal chytat Hutchinson, ktory sa hned z kraja zrakvil a bola z toho uplne zbytocna prehra (kua!)....na strane druhej, heny tam supol proti marnym kridlam Nedeljkovica, ktory mu mohol zriesit akurat tak prehru, no asi chcel vsadit na roletu a lol, kolko chybalo 10 sekund trololol
konecne potesila produktivita 49B (14+35), 15PP, dominancia v sogoch, hitoch a blokoch....4 kola do konca (z toho dve proti prvemu a tretiemu timu) kazdy bod sa pocita, najblizsi week proti 5temu honzisovi, bude to streka

este navrat k môjmu prvemu a poslednemu trejdu v tomto rocniku....do timu prichadza Kaapo Kahkonen, vymenou za Garlanda a prospecta Smitha....ako sa to cele upieklo?
ked som mal na IR Fredda a Jacoba, kontaktoval ma Lukas ci nemam zaujem o G....vtedy bol v hre len Garland, ktoremu celkom islo a Kaapo este nebol taky hot, no kedze sa mu v zapäti zranil G Sabres, nechali sme vsetko v sufliku, ze sa ozveme...ako som posledne dva weeky total v G stratil, pre zmenu kontaktoval ja jeho a riesili sme to pomaly 2 dva dni....logicky, kedze Kaapo bol hot a ku Garlandovi sa nieco pytalo....moje aktualne ofenzivne keeper D trio menit nechcel, v hre tak zostaval Smith, na ktoreho by som uz miesto po sezone nenasiel (na prospecte liste mam este Drysdalea) tak sa uz vsetko tocilo, riesilo okolo tychto hracov+nejake to kolo, kde som vyboxoval aspon to 7.....v hre bolo aj 2.kolo, kde by sa to pocas leta upieklo v ramci inej vymeny, ale to by uz bolo prilis prekomplikovane, tak sme si po desiatkach pm nakoniec tlapli
Kaapa som mal v merku uz nejaky ten rôcik, no skrt na jeho add zriesil Jacob od Redyho (dik zan), no ak bola moznost ziskat ho, nevahal som, slusny 1tkovy potencial v sebe ma
uz som bol aj kontaktovany nemenovanym GM z hornej polky tabulky a na stole lezala ponuka 1.kola....no zacal chytat Talbot, Blackwood po covidovom navrate zle nedobre, tak je to akoby opät na Freddym a Jacobovi, takze nejaky G trejd v boji o PO neprichadza do uvahy

co v off season? bude to riadna G dilema, bud zakeepujem 4G:D alebo budem zhanat este 5teho:DD v tejto chvili netusim s kym a ako nalozim, no ako som po drafte spominal, chcem to riesit uz aj nejako perspektivne, aj v ramci G, takze letna coca-cola bude zrejme opät na stole
Kaapova premiera v novom drese ako sa slusi a patri, na strane druhej prebudeny Geno toho dnes vela neodohral (hadam nic dlhodobeho) a Dougie pokracuje vo svojej bodovej snure (ako bonus 11sog), tento week potrebujem nejako bodovo ukocirovat, v tom dalsom by to chcelo win, nakolko posledne dva budu skuskou, no pustit to uz :nono:
BIG BAD BRUINS 8:8 CHARLOTTE Godless .529 (4)


ak honzissova minela pri jeho 3 G startoch (on to zadefinoval ako pripravu na PO :hmm: :-D ) mala definitivne znamenat moju ucast v PO beriem, inak cele zle....realny stav bol v skutocnosti 5:11, kde som si de facto moc nepipol a zial, podobne to vidim aj v priebeznom suboji proti Lukasovi, kde jeho predposledny flek pôsobi klamlivo....tak, ako som bol v laufe v prvej polke sezony (s vynimkou uvodneho duelu),tak v tej druhej zacinam stracat dych, je to take krcovite uz a bud to doslova dokopem o ten ony chlp alebo o postup pridem v samom zavere (kde ma cakaju suboje proti prvym dvom timom tabulky) a okostujem fantomasovu medicinu :moj: :-D v tejto faze, uz treba sledovat aj suboje PO protivnikov, ktori sa budu dotahovat a ktori sa hadam medzi sebou uz nejako vyplonkuju :cosi:
nad Coppom sa uz uz droppovo zmrakalo, jeho 4+0 dalo odpoved:) neviem ci mi to celkovo bodovo pomôze, ale hadam to bude jaz tak prijatelne (bude winner pri FW! heh)
:plus: BIG BAD BRUINS 8:6 HALIFAX Royals .532 (4)


Blackwooooood, prave vdaka jeho roletke som dosiahol v G stats 5 vyhier a 2 remizy, pricom ak by Lukasov Merzlikins neriesil btb, nechavam ho na benchi......nechcel som vsak prist o vyhru pri SV a kedze Lukasovi golmani zapisali L, dorovnalo sa to aj pri W a L, great
beriem aj remizu pri goloch a s cim som uz neratal, bol winn pri hitoch, kde som vyrazne stracal .....po nedeli ale drtivo 16:2 a bol z toho najtesnejsi triumf 85:84, takze s celkovym vysledkom, ako to vyzeralo hned od uvodu vladne maximalna spokojnost
stale si drzim solidnu zemiakovu, no posledne dva weeky kua prvy a druhy tim tabulky....uz najblizsie proti predsedovi, pri ktorom sa rok co rok drzim ako taky kliestik:))) ten by mal byt ale tentokrat za vodou, ja este musim sledovat situaciu podo mnou, takze kazdy vitazny stat ma hodnotu PO, nerad by som v tom poslednom kole on prisiel, to by moc bolelo (PO si zasluzim!!!:))
cepi píše:
pon 29. bře 2021 18:41
Blackwooooood, prave vdaka jeho roletke som dosiahol v G stats 5 vyhier a 2 remizy
A ja že máme len 6 goalie stats :matika:
to je ok 😁
:plus: BIG BAD BRUINS 10:7 CHUGWATER Chokers .537 (4)


dalsia potesitelna a cenna vyhra proti druhemu timu tabulky, dodala este väcsi pocet istoty smerom do PO a dokonca vyhliadku na priamy "bye postup"! zial, v tomto poslednom tyzdni nastava solidne vytriezvenie a iste obavy kuva tam....proti predsedovi som si ukradol vsetky stats s vynimkou sog, blk a sv% kde mi jeho fa tah Deidger ukradol 2 bodiky, ktore môzu v konecnom uctovani chybat? na strane druhej, pri A kde svietila remizka, my to jahu komisari fukli na moju stranu
ale spät do reality, kde moja tohto sezonna nocna mora Anty robi problemy:) hned v uvode pri prvom predlzenom weeku vyprask 13:2, aj teraz to vyzera na 2ciferak...pricom som si po matchi s predsedom aj celkom veril, nakolko Anty dostal iny nadel a moje stats by boli aj proti Antymu ok, no aktualne cele zle, padla deka na cely tim, G tapaju uz nejaky ten tyzden, navyse super to rozbehol ja v tych stats, kde som si myslel, ze budem mat narvch, takto uz je to len v rukach jahubozich:))
:minus: BIG BAD BRUINS 2:15 PRESHOW Destroyes .502 (6)


ked aj takato potupna prehra prinesie radost :wave: samozrejme vdaka superom, ktori sa medzi sebou bodovo vypinkali a henymu, s ktorym sa stretavam v priamom PO suboji....k zapasu s Antym sa vracat nebudem, totalne dejavu v prvom vzajomnom matchi (3:12) a o Antym uz nechcem do konca sezony pocut :-D
ukazalo sa, aky je kazdy jeden bod, fa tah doslova klucovy (spominam si aj na remizu s honzissom, ktory si neustrazil G starty a z jasnejsej prehry boli body) a myslim si, ze ten postup som si aj zasluzil, nakolko bez tych 2 vypraskov, slo o solidne vysledky, kde som si to doslova vydrel na fa trhu, ked som po nepodarenom drafte zacinal prakticky s novym timom, bez Seguina, od polky sezony Tarasenka, ci teraz bez Malkina
pre mna de facto misia splnena, PO opät bez prerusenia a teraz si ho bez akehokolvek tlaku uzivat, s jednoznacnym cielom napravit ten posledny debakel (tu ale budem potrebovat opät G podporu, co mi od polky sezony uplne odislo) henyho potrapit, vytrapit, no a po dnesku by mohol byt aj koniec :wink2:
:ninja:
Btw rozumiem tomu spravne ze ak postupis tak hráš so mnou v semi? :-D
to si uz zgustni na henym 😁
QUARTERFINAL


:minus: Big Bad Bruins 2:14 Silesia Ice Miners


ani v tomto tyzdni niet co hodnotit :-D Heny mi vratil prehru zo zakladnej casti (9:6) a bez dalsej diskuse zasluzene postupuje do dalsich poharovych bojov (takyto naklep ani moc nemrzi, ako by to malo byt ltt)
ja z poslednych sil (ktore uz melu z posledneho), zabojujem o konecnu 5.priecku a pokusim sa so sezonou rozlucit winnerom
BIG BAD BRUINS

sezona 2021/22



konecne som sa odhodlal k mensej obmene kadra, pozicia C nebola nikdy mojou silnou strankou a kedze mi tam svietila ako keeper 2jica C Malkin-Monahan, ktori nijako vyrazne nenaplnovali FW kvotu bol cas na zmenu.....a nielen z toho pohladu, Malkinovi uz pribudaju rôcky, tym padom nachylnejsi na zranenia a cakat nan 2 mesiace....Monahan vyzeral spociatku celkom nadejne, mal som ho v kadri odkedy som prebral tim, no uz mi s nim dosla trpezlivost......
nahrada? duo Joel Eriksson Ek - Carter Verhaeghe.....a uz teraz s nimi vyslovujem spokojnost, Ek drvi na FW, hra do tela, solidna produktivita, "2_postovy" Carter sogy:) body a obaja v ideal veku....Cartera som si stiahol minulu sezonu z FA trhu, hned zaujal a ani neviem preco som ho v samom zavere len tak pustil, no uz pocas leta som kul plany ako ho ziskat spät, Lukas ho nemal v plane keepovat, tak za 6.kolo to slo.....u Ek to bolo doslova o 5min12, v posledny mozny prestupovy den sme si s nanim uplne bez problemov tlapli a za 5.kolo bolo vymalovane
kader pri pretlaku G opustil Freddy, za ktoreho som ziskal 2.kolo draftu´22 (poziciu G este potrebujem nejako ustalit, drzim na supiske nadejnych G aj za cenu nejakeho miesta, ale v tomto musim byt uz trpezlivy)

kader sa snazim formovat podla svojich predstav, priorita podla nazvu BBB, t.j. hra do tela a akurat mi tam este chyba taky true bruin, kde sa mozno skôr ci neskôr nieco vykrystalizuje
uvidime ako nalozim s prospectami, viem, ze tam musi byt clovek trpezlivy, co asi nie je môj pripad:D tak nevylucujem, ze pre zisk fleku sa niekto bude porucat.....este som nemal tu cest zriesit tzv. generacny talent, draftovanie z 1,2,ci 3.miesta doteraz u mna nehrozilo, tohtorocny draft sexy mena neponukal, odignoroval som ho, nasledujuce dva rocniky budu v tomto smere zaujimavejsie

co sa tyka draftu, tak dobry pocit z mien som uz dlho nemal, ked si spomeniem na tu tragediu z minuleho rocnika, kde som to kompletnou zmenou dokopal do PO, to ako den a noc...Johansen, Smith, LeBlanc, Brown tie vybery v prvych kolach hruuza, v sezone mi z draftovanych hracov zostal v time jedine Cernak....teraz to vypalilo solidne, D sa sice rozprasili, ale aj tam som to nejako po drafte pozalepoval....yop v poslednom kole som cekol EKanea, verim, ze koncom novembra bude ready a ak uz bude pri rozume, potencionalny keeper, hop al. trop.....s tymto kadrom ciel jasny, chcem pokracovat v nastolenom trende - PO nepretrzite odkedy som prevzal tento tim (od 2017 - 3,5,5,6,) tak here we go

:plus: BIG BAD BRUINS 10:5 PRESHOW Destroyers (1)!

uz zmienene u Antyho
BIG BAD BRUINS 8:8 Chugwater Chokers .574 (4)


cenna a cennena remiza s minulorocnym vitazom a predsedom v jednej osobe:) vzhladom k tomu, ze super mal v posledny hraci den viac cloveko_zapasov, pocital som aj s tesnou prehrou, takto to dopadlo urcite priaznivo
opät kompletna bodova prehra (ale opät gwg win:) aj ked z pohladu mojich hracov to nebola az taka tragedia (treba vyzdvihnut superovu produktivitu), ani ostatne second stats ako sog, fw neboli zle, no nestacilo to, hity s prehladom, blk udrzal a najmät vdaka G stats to dopadlo fajn
dalsi week sme nacali proti petrikovi, ktory ma z uvodu co dobiehat
btw, daleko viac ocakavam od Manthu, Verhaegheho, ci Andersona (dvaja z nich tahani v uvodnych 3 kolach...keby clovek vedel, ale tak netreba hned z uvodu lamat palicu...ze Holland´s Army s .....!!!:))), potesilo Tarasove prebudenie
Markstrom :shock: toto vyzera na :good: winner zaber
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS