Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

New Mexico Warriors

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

Máme za sebou odehraných pět týdnů, nastal čas taky nahodit topic..

2023/2024 Keepers
Connor McDavid
Auston Matthews
Kirill Kaprizov
Jake Guentzel
Carter Verhaeghe
Troy Terry
Pavel Buchnevich

John Carlson
Rasmus Andersson
Jacob Trouba

Juuse Saros
Logan Thompson

Prospekti 2023/2024
Leo Carlsson
Luke Hughes
Jesper Wallstedt
Marco Rossi

2023/2024 Draft results
13th round (147.) - Leo Carlsson
14th round (168.) - Andrei Kuzmenko :ahoj:
15th round (170.) - Dylan Strome :ahoj:
15th round (171.) - Viktor Arvidsson :ahoj:
15th round (179.) - Jared Spurgeon :ahoj:
16th round (191.) - Nick Schmaltz :ahoj:
17th round (194.) - Jordan Eberle :ahoj:
17th round (201.) - Tyson Barrie :ahoj:
18th round (205.) - Alexander Romanov :ahoj:
19th round (218.) - Elvis Merzlikins :ahoj:
20th round (239.) - Noah Hanifin :ahoj:

Trades
1)
J. Tavares + 18th round (Mexico) :arrow: Yzerman's Red Army
T. Terry + 15th round :arrow: New Mexico Warriors

2)
18th round (Denver) :arrow: Hogsmeade Hedgehogs
L. Thompson + 21st round :arrow: New Mexico Warriors

3)
1st round (prospekt) + 21st round (Hogsmeade) + K. Vejmelka :arrow: Chugwater Chokers
3rd round (prospekt) + 17th round :arrow: New Mexico Warriors

4)
J. Farabee :arrow: Silesia Ice Miners
G. Vilardi :arrow: New Mexico Warriors

5)
M. Rielly + J.T. Miller + Matthew Savoie (prospekt) + 22nd conditional round pick + 23rd round pick (from Silesia) :arrow: New Mexico Warriors

L. Hughes (prospekt) + T. Terry + T. Harley + 15th round conditional pick + 18th round conditional pick :arrow: Chugwater Chokers

week 1: New Mexico Warriors vs. Hogsmeade Hedgehogs 9:6
week 2: New Mexico Warriors vs. Preshow Destroyers 6:9
week 3: New Mexico Warriors vs. Yzerman's Red Army 7:6
week 4: New Mexico Warriors vs. Denver Blizzard 7:10
week 5: New Mexico Warriors vs. Colorado Dragons 7:9
week 6: New Mexico Warriors vs. Silesia Ice Miners™ 4:9
week 7: New Mexico Warriors vs. Halifax Royals 11:4
week 8: New Mexico Warriors vs. Alaska Wolves 9:6
week 9: New Mexico Warriors vs. Big Bad Bruins 9:4
week 10: New Mexico Warriors vs. NoBa Witchers 12:3
week 11: New Mexico Warriors vs. Chugwater Chokers 9:7
week 12: New Mexico Warriors vs. Hogsmeade Hedgehogs 4:12
week 13: New Mexico Warriors vs. Preshow Destroyers 8:7
week 14: New Mexico Warriors vs. Yzerman's Red Army 11:4
week 15: New Mexico Warriors vs. Denver Blizzard 9:8
week 16: New Mexico Warriors vs. Colorado Dragons 9:8
week 17: New Mexico Warriors vs. Silesia Ice Miners™ 7:8
week 18: New Mexico Warriors vs. Halifax Royals 9:4
week 19: New Mexico Warriors vs. Alaska Wolves 13:2
week 20: New Mexico Warriors vs. Big Bad Bruins 8:7
week 21: New Mexico Warriors vs. NoBa Witchers 7:9
week 22: New Mexico Warriors vs. Chugwater Chokers 3:12
week 23: New Mexico Warriors vs. Alaska Wolves 11:5
week 24: New Mexico Warriors vs. NoBa Witchers 7:8
week 25: New Mexico Warriors vs. Silesia Ice Miners™
Jo, je to zábava..

Obrázek
Rychlým tempem se blíží závěr sezony, tak možná nastal čas na krátké zhodnocení. Obecně řečeno, s výkony v poli můžu být celkem spokojený, v bráně mám spíš víc štěstí jak rozumu..

Po doplňovacím draftu jsem věděl, že se to moc nepovedlo. Daň za draft bez přípravy a ze zahraničí :lol2:.. Z draftu mi zůstal jen Carlsson (prospekt), Arvidsson (cela sezona na IR) a Schmaltz. A vzal jsem teda zpět Kuzmenka, ale brzy zas půjde. Dobrá práce. Naštěstí se mi podařilo ten tým celkem slušně doplnit z FA, viz. Coleman, Harley, Karlsson apod.

Co říct k bráně no, Saros nemá tuhle sezonu nijak top a je to znát. K tomu Thompson, kde jsem teď nějakou dobu těžil ze zranění Hilla a po jeho návratu nějak přestala i jejich rotace. Poslední add Montembault mě asi nespasí. V obraně mi chybí nějaký produktivní obránce, největší nadějí do budoucna je Luke Hughes mezi prospekty. Podařil se add Harleyho, třeba si řekne o post keepera. Jinak je obrana postavená spíš na secondary stats. Naopak s útokem můžu být spokojený, ten funguje, jak má. Ještě aby ne s těmi jmény, co tu mám..

Sečteno a podtrženo, aktuálně to páté místo asi odpovídá, ale pokud by měl pravidelně chytat jen Saros, tak tu pozici bude těžký udržet. Z toho taky vyplývá, že pokud by měl někdo navíc použitelného golmana nebo produktivního obránce, tak můžeme zkusit vymyslet nějaký trejd. Mám přetlak především na levém křídle a nebráním se pustit ani prospekty..
Obrázek

V první řadě gratulace dunimovi k postupu do finále.

Finále hned v první sezoně mi bohužel nevyšlo. Nechybělo moc a mohlo to vyjít. Těžko si něco vyčítat tenhle týden, nechal jsem nějaký body během týdne na benchi, ale když tu byly prakticky jen 3-4 hrací dny, tak je to vždy loterie. Dunimovi se hodně podařil add Cirelliho, ten to vlastně bodově převážil na jeho stranu.

Škoda zranění Riellyho. Mírným zklamáním tohohle týdne byl Verhaeghe, jen 1 bod za 3 zápasy. Nejhorší je ten pocit, když jsou na poslední den 2-3 staty těsné, ale prostě zbývá jeden zápas a nejde s tím nic moc udělat..

V souboji o třetí místo Heny. S ním jsem dvakrát prohrál, tak uvidíme, jak to dopadne potřetí..
Obrázek

Tak nakonec třetí místo. V první sezoně, kdy jsem se tu rozkoukával, současně tragicky nadraftoval, to beru.
Krásně vyrovnaný souboj o třetí místo s Henym, bodové hody na obou stranách. K tomu i G stats masakr, 259 vs 258 saves :sok: Poslední večer na jedné straně Saros a Wallstedt, na druhé Andersen a Lyon a na obou stranách SHO :lol2: A fakt jsem si na ten poslední večer v G stats nevěřil, čekal jsem, že to tam ztratím, ještě když jsem viděl, co předvedl Lyon proti Buffalu..

Btw potkat tento týden finalisty dunima nebo antyho, tak by to skončilo pro mě 10:6, resp 9:6 :lol2:

A dunimovi gratulace ještě jednou, tentokrát k titulu
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG