Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Alaska Wolves

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

petrik píše:
pon 03. říj 2022 08:40
V obrane som keepoval iba Hedmana co je celkom extrem
Extrem? Ja keepoval jen Boucharda a to ještě že jsem musel...
Obrázek

getting off on the right foot

v jednom z najdivnejsich prvych tyzdnov sezony aky si pamatam sa podarilo vykrocit tou spravnou nohou. rozhodli o tom cednici na oboch stranach matchupu - mojim sa vcelku zadarilo (a ked nie tak som ich prezieravo nechal sediet), zato u predsedu to bol jeden z najkatastrofalnejsich G tyzdnov aky vramci yahoo pamatam :giggle:
vdaka tomu som G stats uchmatol v pomere 5:0 (k dokonalosti chybal iba SO) :ciga:

hraci v poli si ulohy uplne vymenili - predsedovi borci uz tradicne dominantni (39P bolo najviac v lige), ale napriek tomu sa mi podarilo uchmatnut haluzne stats +/- a GWG a Fehervaryho 16 hitov mi zabezpecilo aj tuto kategoriu co nakoniec stacilo na tesnu vyhru v celom matchupe. hracske stats celkovo 3:7 pre Chokers.

prve matchupy sezony vacsinou trvaju 11-12 dni a odohra sa vramci nich viac zapasov NHL ako v "beznych" tyzdnoch. tento bol divny prave tym ze aj ked trval 10 dni, tych zapasov sa odohralo menej ako je bezne - iba 36. niektori moji nosni hraci odohrali za cely matchup iba 1 zapas (connor a PLD z pegu, thomas, faulk a barbashev zo st.louis) co tiez mohlo negativne ovplyvnit konkurencieschopnost v hracskych stats. o to cennejsia je ta konecna vyhra, aj ked len tesna. pocas poslednej noci som sice priebezne viedol aj 10:5, ale nakoniec som spokojny aj s najchudobnejsim winom.

star of the week:
dobre zacal Rantanen s 5 PPA v 2 zapasoch, ale tie mi k vyhre nepomohli (tie kategorie ovladli chokers). hviezdou tyzdna ktora ma na vyhre najvacsi podiel sa teda stava Jake Oettinger - 2W, 2GA, 60SV a 96,8SV%

Up next:
Big Bad Bruins, ktorym sa uvodny tyzden vobec nevydaril (hypoteticky vzajomny suboj v prvom tyzdni by bol skoncil debaklom 13:2 pre nas) co ale neznamena ze v dalsom tyzdni to nemoze skoncit uplne naopak :box:
moje nedelne addy su hodne memecka tvl...

Obrázek
Obrázek

No easy weeks in this game

“Lahsi“ matchup proti cepiho BBB sa skoncil tesnou prehrou 7:8... niekedy vie to yahoo cloveka pekne nasr...stvat :D
Zapas proti mackom bol od zaciatku do konca ohromne vyrovnany, vela kategorii skoncilo iba tesne a pri troche stastia/smoly mohol lahko skoncit vyssim vitazstvom jedneho ci druheho timu. Celkovo by mu asi najviac pristala remiza, zial je z toho tesna prehra. Nadavat mozem hlavne sebe za uplne pokazene nedelne addy, ked som chcel otocit FW a namiesto toho som prisiel aj o tesny naskok v BLK :slap:

No ale podme po poriadku. V branke to bol od zaciatku takticky suboj plny vedome posadenych G startov v zaujme nepokazenia si slubne sa vyvijajucej statistiky. Da sa povedat ze nam to obom vyslo podla planov, brankari ktorych sme nasadili uhrali spolu 7W, 1L a 1 OTL takze sme sa celkom triafali do tych spravnych benchnuti... nakoniec to v branke skoncilo 3-2 pre mna, hlavne preto ze cepi tyzden zvladol bez L co je vzhladom na SV% iba .893 pozoruhodny vykon... a vdaka menej G startom uchmatol aj GA. Ja som zase bral W, SV a SV%. celkovo mozem byt s G stats po 2 tyzdnoch spokojny, hlavne vdaka oettingerovi a zatial uspesne vychadzajucim taktickym posadeniam merzlikinsa a gibsona :giggle:

Hraci v poli sa na moj vkus rozbiehaju nejako pomalsie... teda minimalne niektori. Hertl iba 1g+2a v 8 zapasoch, Norris 1g+1a v 5 zapasoch (a aktualne sa zranil), Connor 1g+1a v 5 zapasoch, reinhart 0g+1a v 6 zapasoch... to su keeperi od ktorych sa ocakava predsa len vyssi bodovy prisun, ale zatial teda nic moc. Az mi je trochu divne ze napriek tomu som v ofenzive uhral solidnych 45b a tesne vyhral G aj A. potiahli 5 bodovi Pettersson a Bratt. U cepiho sa vysantil 7 bodovy B.Tkachuk. neprijemne prekvapilo ze zo 45P bolo iba 7 z PP a ze kategorie S a FW som obe prehral iba o 3 a v posledny den (ked nam nikomu nehral ziaden obranca) som naopak prisiel o naskok 3 blokov. Celkovo v hracskych stats 6:4 pre mackov

Star of the week:
Zasluzil by si znovu Oettinger (2W, 3GA a .949 SV%), ale dam E. Petterssona – okrem solidnych 2g+3a mal aj 13 striel, prekvapivych 6 blokov a hlavne konecne absolvuje a obcas aj vyhrava nejake buly, co je trochu paradox, lebo do cca polovice minulej sezony mal poziciu ciste C a na buly moc nechodil, teraz ma C/LW a zda sa ze s FW to unho bude lepsie ako v minulosti. Bolo nacase

Up next:
Aktualny leader Colorado Dragons, ktory ale naposledy podlahli Blizzardu 6:9... boli by byvali prehrali aj s nami (5:9), ale prave skonceny tyzden nam nazorne ukazal ze taketo “fun facts“ absolutne nic neznamenaju.
Obrázek

Hard earned win

Po 3 tyzdnoch sa zda ze nas caka mimoriadne vyrovnana sezona. V druhom a tretom kole nebol v lige ziaden vyraznejsi vysledok, vsetky boli tesne (max o 3b) a podla toho vyzera aj priebezna tabulka. Posledni BBB sice kvoli debaklu v prvom kole nabrali vyraznejsiu stratu, ale napr. prve miesto ma len 10b naskok na pozicie mimo PO, rozdiel medzi tretim a predposlednym timom je iba 9b... zatial je to bloodbath kde rozhoduje kazdy bodik a to je skvele! Este lepsi je fakt ze my sme aktualne na delenom 4. mieste – tak vysoko v tabulke sme boli naposledy v sezone 2019/20

Podme k zapasu s Dragons. V nasom podani to bol treti extremne vyrovnany zapas po sebe. Vedenie sa kazdy den preklapalo zo strany na stranu, nakoniec sa nam ho podarilo pocas vikendu urvat definitvne pre seba ale potrebna k tomu bola aj nezanedbatelna davka stastia.

V branke to bol zase poriadne pretaktizovany boj kde som na posledne 3 dni vsetkych brankarov posadil aby som “minimalizoval straty“, tuto sezonu to zrejme u mna bude standard. V tomto tyzdni do toho ale vyznamne vstupilo aj samotne yahoo... este zaciatkom tyzdna Elvis vystriedal pocas zapasu s Arizonou Tarasova a yahoo mu za zvysok zapasu zapisalo 2 inkasovane goly aj ked druhy dali yotes do prazdnej branky. Tento omyl nebol opraveny po cely tyzden a vyrazne ovplyvnil G suboj nasho matchupu, najma statistiku SV%, kde Dragons vdaka piatkovemu SO Thompsona strhli vedenie tesne na svoju stranu a s tymto vedomim a priebeznym vedenim 3:1 v G stats uz Joe na posledne 2 dni ziadnych brankarov nenasadil... po dnesnej stat correction a odpocitani toho jedneho GA Elvisovi sa ale kategoria SV% preklopila na moju stranu a G stats skoncili 2:2. najvacsim paradoxom je ze tento omyl v konecnom dosledku mozno viac uskodil mne, lebo keby bol Joe po piatku SV% tesne prehraval, mozno by v sobotu nasadil samsonova proti LA a stratil by aj kategoriu L ktora skoncila remizou... iny brankari mu uz pocas vikendu do hry nezasiahli, takze to v podstate ani nemal ako zvratit (ani ziadny FA pickup by ho zrejme nezachranil)

Hraci v poli podali vcelku solidny, konkurencieschopny vykon. Nic vynimocne, ale stacilo to na vyhru 7:4 v hracskych stats. Niekolko stats bolo od uvodu zapasu “jasnych“, my sme mali prevahu v strelach, hitoch a blokoch, Dragons zase v +/- a FW. primarne stats boli cely tyzden vyrovnane, raz sa do vedenia o nejaky golik, asistenciu ci bodik dostali Draci, raz zase my. nakoniec mi karma vratila tie nevydarene FA tahy zo zaveru minuleho matchupu a tento tyzden sa FA pickup na vikend Kerfoot stal necakanym hrdinom timu ked v poslednej tretine jedneho z poslednych zapasov tyzdna prihral na gol v oslabeni, cim mi ziskal nielen kategoriu SHP, ale aj najtesnejsiu vyhru v P. inak to bola vyhra v G o 2, prehra v A o 1, vyhra v P o 1 a vyhra PPP o 1... tesnejsie to uz snad byt ani nemohlo.

Star of the week:
Takou malou hviezdickou by mohol byt spominany Kerfoot, pripadne opat Oettinger a jeho SO, ale neprehliadnutelnym lidrom timu tento tyzden bol Jasper Bratt – 4G + 3A, 2 PPP, 14 SOG

Up next:
Denver Blizzard – aktualne 6. tim tabulky o 3b za nami :box: v prave skoncenom tyzdni by sme zapas s nimi boli tesne prehrali 7:8
Obrázek

Comeback win

Zapas proti Blizzardu zacal dost biedne. Najskor vyslo najavo ze Oettinger je out, sice som stiahol z FA Wedgewooda ale zostava s nim, gibsonom a merzlikinsom (ktory mal za cely tyzden v rozpise iba B2B proti Avs vo finsku) nevzbudozovala prilisny optimizmus, najma proti superovi ktory ma v branke vasila... uz pred zapasom som sa teda zmieroval s tym ze budem potrebovat aby poriadne zabrali hraci v poli... a ti sa v utorok “vytiahli“ pri takmer plnej zostave bilanciou 1g+4a :panika: tolko mal v ten den u supera samotny draisaitl, cely Blizzard spolu za utorok 6g+11a a vyzeralo to na poriadnu kefu.

Prvu nadej na obrat priniesol wedgewood, ktory povyhraval vsetky svoje zapasy s vybornymi stats. Keby som mal gule na to nasadit ho aj v sobotu proti edmontonu, mohol som dokonca goalie stats vyhrat 4:1 napriek tradicnemu usilovnemu sabotovaniu zo strany gibsona a elvisa. Kedze som vsak wedgewoodov treti W nechal na benchi, goalie stats skoncili “iba“ remizou 2:2, co by som ale bez Oettingera bol byval pred zapasom bral vsetkymi desiatimi. Specialne tesna bola kategoria SV%, kde bol rozdiel v moj prospech iba 0,06%, inymi slovami jeden uspesny zakrok navyse na strane supera by bol tuto kategoriu otocil na jeho stranu (s dost velkym napatim som cakal na pripadne dnesne stats correction)

Wedgewoodovym heroickym prikladom sa nasledne dali strhnut aj hraci v poli, ktori pomalicky den po dni zacali dotahovat svoju stratu. V haluznych stats sme mali vyrazne navrch v +/- a zadarilo sa aj s GWG. SHP sme sa ani na jednej strane nedockali. Pomerne skoro sme sa dostali do vedenia aj v sekundarnych stats SOG, FW a HIT a naskok sa nam darilo udrziavat az do konca. Super si uchmatol iba kategoriu BLK. No a maly zazrak sa podaril aj v primarnych stats, kde sme nakoniec vyhrali PPP o 4, G o 2 (vdaka prvym dvom golom reinharta v sezone v poslednom zapase tyzdna) a P nakonec prehrali iba o 1 :sok: (asistencie o 3)
Celkovo teda v hracskych stats solidnych 7:3 pre nas, celkovo 9:5 co je zaroven zatial nase najvyssie vitazstvo v sezone, ktore nas posunulo o dalsi stupienok vyssie v tabulke, kde sme aktualne treti so 7-bodovym naskokom na pozicie mimo PO. So far so good.

Star of the week:
6 hracov malo minimalne 4 kanadske body (maximom bolo 6b Petterssona a Necasa), ale hrdinom tohto tyzdna je jednoznacne Scott Wedgewood za to ako zastupuje zraneneho Oettingera. Nech mu to len vydrzi az kym sa Oetter neuzdravi :pray:

Up next:
Skuska ohnom v podobe zapasu proti aktualne druhej Silesii ice Miners. Zatial sa zda ze si aj s NoBa Witchers budu hrat na prvych dvoch miestach tabulky vlastnu ligu, posledny tyzden mali dominantny a boli by sme s nimi prehrali 4:12 (a to boli nase cisla vramci ligy celkom solidne). snad sa nam v tomto tyzdni zadari aspon o nieco lepsie (resp. im o nieco horsie) :box:
Obrázek

Massacre

I takove tydny jsou, ze rana za ranou, zas prave tebe najde...
Tyzden ako zo zleho sna. Tyzden ked sa pokaslalo uplne vsetko. Tyzden na ktory by clovek najradsej co najskor zabudol. A este vselijako inak by som ho mohol nazvat. konieckoncov arek uz davno nebol nuteny rozdavat bany za vulgarizmy...

Podme to nejak rozobrat na drobne. Branka hroza a des. Brankari viac nechytali ako chytali a ked chytali tak fasovali a prehravali... elvis zda sa prisiel o post jednotky, gibson ked nastupi tak su to automaticky min 4 GA. Oettinger sa uzdravil a to je asi tak jedine pozitivum. Len skoda ze v nedelu zostal omylom na benchi. Mal to byt moj stvrty G start... takze v branke 0:6 namiesto 1:4, ale uprimne, tych 0:6 je asi ferovejsie

Hraci v poli mali priemerny tyzden. v porovnani zo zvyskom ligy to nebolo tragicke, vo vacsine kategorii vramci tyzdna dosiahli 5.-8. najlepsie cisla. Cisty stred, priemer. Problem je len v tom ze Heny priemernych superov s prstom v nose a suchom tricku zomelie na kasu... a presne tak to aj vyzeralo. Akoby sa proti sebe rozbehli fabia a tank. Miners boli v tomto tyzdni najlepsi v lige v 7 z 11 hracskych kategorii. V dalsich troch boli 3., 3. a 4. iba v hitoch boli az 10. konecny vysledok 2:9 v hracskych stats je vlastne este celkom OK, mohlo byt aj horsie... z ostatnych 10 superov ligy by som bol polovicu v hracskych stats porazil (niektorych dokonca aj celkom vysoko), proti tomuto hurikanu sa ale cikat nedalo :neviem:

Takze celkovo to mohlo byt 3:13, kvoli nedelnemu brainfartu s oettingerom (prisahal by som ze zostavu na nedelu som nastavoval vopred, vedel som ze budem cely den mimo) je z toho nakoniec este vacsia kefa 2:15 a zakonity volny pad tabulkou sakramentsky hlboko. Na paradu.

Star of the week:
Zo sedej zony priemeru vytrcal iba jediny hrac- Mikko Rantanen a jeho 3g + 4a +4 a 3PPP. Za zmienku by mozno este stalo 0g+5a Connora (snad sa konecne zacina rozbiehat)

Up next:
Lepsiu naladu sa pokusim znovu ziskat v zapase proti Preshow Destroyers :box:
Vcelku vyrovnané to je :nervozny: to môže dopadnúť vselijako
Anty píše:
pát 18. lis 2022 10:06
Vcelku vyrovnané to je to môže dopadnúť vselijako
vela stats vyrovnanych :nervozny: zajtra budu dilemy ako to vyriesit v branke, kolko a ktorych brankarov nasadit... :D
Obrázek

Bounce-back

Masaker od Ice Miners sa v 6. tyzdni podarilo uspesne hodit za hlavu a priebezne 4. tim ligy Preshow Destroyers sme porazili 9:6. vdaka tomu sme sa z 9. miesta tabulky posunuli naspat na PO poziciu, konkretne na 6. miesto o bodik pred 7. Oregon Falls. Stred tabulky je extremne vyrovnany, vpredu si sice Heny ide svoje a bezpecnu poziciu maju aj dunim a Tomasinho na 2. a 3. mieste, ale od 4. miesta je to naslapane a este aj predposledny tim (aktualne Red Army) straca na PO flek iba zanedbatelnych 8 bodov. Dramatickejsiu 21b stratu zatial nabrali iba BBB na poslednom mieste tabulky.

Zapas proti Preshowu bol od zaciatku vyrovnany. Prakticky cely tyzden bolo priebezne skore nizke (4:6 a podobne) – jasny znak toho ze vela kategorii bolo na oboch stranach na identickej urovni. a vo vacsine statistickych kategorii ta vyrovnanost vydrzala az do konca: brankarske stats skoncili 2:2, primarne hracske stats 2:2, sekundarne stats 2:2... o vysledku napokon rozhodli tie najtazsie ovplyvnitelne haluzne stats, ktore sa nam podarilo vsetky vyhrat. +/- dost jednoznacne, SHP a GWG najtesnejsim moznym sposobom. Haluzne stats teda 3:0 a celkovo 9:6 pre nas. S tymto vysledkom som urcite spokojny a som zan rad.

Pocas tyzdna som sa odhodlal aj na prvy trejd sezony – tim opustil jeden z nasich keeperov Sam Reinhart, ktoremu uvod sezony prilis nevychadza a rozbieha sa len pomaly; z Hogsmeade Hedgehogs zanho prichadza RNH, ktory sa v Edmontone uspesne prizivuje na dvojici McDavid-Draisaitl a v prvom zapase vramci nasho timu zapisal hned 3 asistencie :thumbsup: snad sa mu bude darit aj dalej.

Star of the week:
Jediny hrac s viac ako 4 bodmi bol Robert Thomas – 2g+4a, +2, 2PPP, 10SOG, 35FW

Up next:
Rozpisovo netradicny Thanksgiving tyzden a narocny test proti Hogsmeade Hedgehogs ktori zatial maju vynikajucu sezonu a biju sa s Witchers o druhe miesto tabulky. Snad svoju kozu nepredame lacno :box:
Pomaly sa konci 7.tyzden tak skusim trochu zrekapitulovat svoj draft... spoiler alert - ako tradicne nebol bez solidnych brainfartov :lol2: :hroza:

1.kolo – Justin Faulk.
Tu bol povodny plan Nurse, Faulk bol pripraveny ako plan B ked bol Nurse 2 picky predo mnou udrbany. V konecnom dosledku maju zatial obaja velmi podobne sezony, Faulk je dokonca aj o nieco produktivnejsi a ovela viac striela, splna co som od neho ocakaval takze sa nemam na co stazovat. Hodnotim to ako dobry pick
Znamka - 1

2.kolo – Matt Dumba
Tu bol planovany Provorov, zase udrbany 2 picky predo mnou. A tu uz teda lutovat mozem, lebo Dumba ako improvizovany “plan B“ bol prvy z brainfartov mojho draftu. Provorov uz sice po vybornom zaciatku sezony upada do priemeru (podobne ako Flyers celkovo), ale aspon tie sekundarne stats ma solidne, co sa o Dumbovi povedat vobec neda. Ten je od zaciatku sezony v uplnom lese, pre yahoo ucely neponuka takmer nic a velmi skoro skoncil na FA kde je doteraz. Vyhodeny pick (k dispozicii boli napr. Karlsson alebo Morrisey)
Znamka – 5

3.kolo – Martin Fehervary
Bez mucenia sa priznam ze u Fehervaryho som okrem kvalitnych sekundarnych stats (ktore spolahlivo dava) dufal v nejaky mensi breakout aj v ofenzive... tie chudobne 2 asistencie v 21 zapasoch su pre mna zatial sklamanim. Snad sa v tomto smere este rozbehne, bez toho bude spokojnost s tymto pickom iba ciastocna (k dispozicii bol stale Karlsson...)
Znamka – 3

4.kolo – Alex Newhook
Brainfart #2. tu som sa namotal ze by Newhook mohol hravat u Avs druheho centra s kvalitnymi kridlami, navyse mal aj dvojpost... ale kvalitne kridla sa u Avs zranili a Newhook skoncil s drevakmi, pre yahoo ucely neponukal vobec nic, ani primarne ani sekundarne stats a podobne ako Dumba skoncil velmi rychlo na FA kde je doteraz. Vyhodeny pick (napr. 2 picky za nim isiel Hyman ktory ma u Oilers solidnu sezonu)
Znamka – 5

6.kolo – Martin Necas
V 5.kole som pick nemal, ale az tak velmi to lutovat nemusim, lebo do 6. kola ma pockal Martin Necas :clap: zrejme jeden z najvacsich stealov draftu. A to som chcel z Canes povodne Jarvisa, ktoreho ale dunim udrbal uz v 1.kole. Necas bol teda opat iba plan B, ale tento sa vydaril naramne, ma zatial vynikajucu sezonu (na rozdiel od Jarvisa) a velmi vyrazne si pyta miesto medzi keepermi. Nech mu to len vydrzi! VELMI vydareny pick
Znamka – 1*

7.kolo – Jake Sanderson
V 7. kole som bral Sandersona so zamerom umiestnit ho nasledne do prospect poolu. Zatial sa ukazuje slubne a snad to do buducna bude este lepsie, najma ak sa zacne zlepsovat cela Ottawa (mozno od buducej sezony?). so zaciatkom jeho NHL kariery som zatial spokojny, rovnako tak s jeho pickom (vahal som medzi nim a edvinssonom z detroitu, uvidime o 2-3 sezony ci som vybral spravne)
Znamka - 1

8. kolo – Ivan Barbashev
Barbashev mal prekvapivo vybornu minulu sezonu a ked bol v 8.kole stale k dispozicii, navyse mal dvojpost, tak som sa rozhodol ze to s nim skusim. Pomerne rychlo sa ukazalo ze minula sezona sa zrejme opakovat nebude, ofenzivne to bolo biedne, Barbasheva som dropol, neskor zobral z FA naspat a nakoniec prihodil do vymeny s Big Bad Bruins za Sama Bennetta. Ratal som s tym ze minulu sezonu tazko zopakuje, ale aj tak boli jeho vykony sklamanim. Premarneny pick (k dispozicii bol napr. Jamie Benn, Lehkonen alebo Burakovsky)
Znamka – 4-

9. kolo – Matt Roy
Ku koncu draftu uz pochopitelne “zarucenych“ mien z ponuky vyrazne ubudlo a prisiel cas na experimenty. S vysledkom toho som v podstate spokojny, Roy sice neohuruje ale ani neurazi, je zatial mozno az prekvapivo produktivny (3g+6a v 22z), pomerne spolahlivy v sekundarnych stats (priemerne cca 2 strely, 1,5 hitu a 2 bloky na zapas), potesil dokonca jednym SHP. Na 9.kolo draftu by som povedal ze moze byt, splna to co som od neho ocakaval. Uspokojivy pick
Znamka – 2

10.kolo – Lawson Crouse
Posledny draftovany utocnik. Povodny plan bol M. Foligno, mal som pocit ze potrebujem posilnit hity, ked Foligno nepockal tak Crouse bol zase plan B. a opat mozem skonstatovat ze plan B nakoniec dopadol lepsie ako plan A - Crouse spolahlivo hituje a zatial sa mu dari aj strelecky aj ked udrzatelne to asi nebude (on pace for 40g). A na pocudovanie v arizone ani nezbiera minusky, co je da sa povedat az nadplan :D (a Foligno medzicasom po zasluhe skoncil na FA). takze dalsi uspokojivy pick (aj ked k dispozicii bol okrem inych napr. deBrusk)
Znamka – 2

10. kolo – Owen Power
Predposlednym pickom som zalovil vo vlastnom prospect poole. Power je na tom podobne ako Sanderson, zacina svoju NHL karieru a rozbeh vyzera celkom slubne... potesilo by ma viac hitov a blokov, mozno (snad) to pride casom. Cas na lade ma u Sabres stedry, postupne by sa mohol vypracovat na druheho Dahlina (dufam ze to zvladne rychlejsie ako Dahlin). Zatial ho striedavo nasadzujem a dropujem podla aktualnej situacie s clovekozapasmi a rozpisom v NHL.
Znamka – 2

11.kolo – Jake Oettinger
Najvacsi steal draftu! :D ...by to bol keby je Oettinger FA ktoreho si mohol picknut hocikto. Kedze je to stale moj prospect (P+), mohol som si ho v drafte nechat az na zaverecny pick. V podstate niet co hodnotit, Jake ma drzi v branke aspon ako-tak nad vodou a dava mi sancu na boj o PO. Musim len dufat ze mu vykonnost vydrzi a ze sa trochu prebudia aj Gibson a cednici Jackets... (wishful thinking)
Znamka – 1*

Takze zhrnutie – vyzera to ze draft dopadol lepsie ako minuly rok (ciastocne aj zasluhou stastia), co je samo osebe uspech. V 7.tyzdni mam v time z draftu stale este 7 z 11 hracov (8 ak pocitam striedave starty Powera) a da sa povedat ze ziaden z nich to momentalne nema “nahnute“ ze by som uvazoval o jeho dropnuti.
Samozrejme zamrzia tie brainfarty v druhom a stvrtom kole, to su vysoke picky na to aby sa takto premarnili... ale co uz, shit happens. Aspon ze je vidno urcity progres oproti minulej sezone, mozno to nakoniec so mnou nebude uplne beznadejne :giggle:
Obrázek

Goalie meltdown

2 dni to vyzeralo ze by sme proti silnym Hedgehogs nemuseli byt bez sance na dobry vysledok... a potom zacali uradovat brankari. U supera Sorokin shutoutom, u nas vsetci jednou prehrou za druhou...
A ked v druhej polke tyzdna u supera aj hraci v poli prepli na vyssi rychlostny stupen, vysledkom bol dalsi dvojciferny debakel 5:12 za ktory v konecnom dosledku mozem byt este aj rad (priebezne bolo aj 3:14).

Podme do detailov – v branke ako som uz naznacil to bol najhorsi tyzden sezony. Vysledok 1:5 bol viac-menej jasny uz po strede a to som este trpol ci udrzim aspon to priebezne vedenie v SV... bilancia 1W-4L, 23GA 88%SV nepotrebuje komentar. Vsetko nasvedcuje tomu ze branka bude tuto sezonu zase kotvou co ma v tabulke stiahne dole a zrejme tu bude potrebna nejaka drastickejsia zmena...

Hracom v poli na rozdiel od brankarov nemam co vytknut. Dali tento tyzden najviac golov aj PPP v lige, druhy najvyssi pocet bodov v lige - ze sme hrali proti superovi s najlepsimi primarnymi stats ktory to zase potvrdil a dal bodov este o 3 viac to nie je ich chyba... v primarnych stats sa zadarila aspon remiza 2:2, rovnako 2:2 skocili aj sekundarne stats. Minuly tyzden sme matchup vyhrali vdaka vyhre 3:0 v haluznych stats, tento tyzden sa karta o 180°obratila a haluzne stats sme 0:3 prehrali. Takze napriek konkurencieschopnemu vykonu aj hraci v poli svoj matchup prehrali celkovo 4:7.

V hracskych stats sa pomaly ale isto stavame zrejme najvacsim underachieverom ligy – v 9 z 11 stats sme vramci ligy v lepsej polovici co sa absolutne dosiahnutych cisel tyka (a to este v SOG sme 7. o zanedbatelne 2 strely za 5. miestom) ale napriek tomu mame v 7 z 11 hracskych stats negativnu bilanciu WIN-LOSS... na slaktrafenie. V kombinacii s objektivne slabuckou brankou to znamena ze sme v aktualnej tabulke padli az na 10. miesto cize na koniec toho vyrovnaneho stredu tabulky, na posledny PO flek stracame 8b, na 4.miesto 10b. dalsie taketo kefy si uz rozhodne nemozeme dovolit

Hviezda tyzdna:
kolektiv hracov v poli, 8 z nich dalo minimalne 4 body, na lepsi vysledok to ale aj tak nestacilo

Up next:
Dalsi super z top3, NoBa Witchers. Karma by mi ten doterajsi bad luck uz mohla zacat aj vracat... :box:
Obrázek

Goalie´s show

Takze takto to vyzera ked ma clovek v time silnu brankarsku zostavu...ja ju sice nemam, ale tento tyzden si yahoo bozstva povedali ze mi dopraju aspon malu ochutnavku ako by to mohlo vyzerat. Veru pochybujem ze by som este niekedy v blizkej dobe zazil situaciu ked mozem na nedelu s kludom nasadit 2 cednikov aby som poistil tesne vedenie v SV bez akychkolvek obav ze by som statil kategoriu L (viedol som o 3), alebo GA (viedol som o 11) alebo SV% (viedol som o parnik)...a to som este nechal piatkovy famozny win korpisala v pegu na benchi (kto to mohol tusit? :D ). nakoniec vobec nechybal, branka skoncila neuveritelnych 6:0 a to je vysledok ktory s mojou brankarskou zostavou naozaj nezazivam casto (iba ak v opacnom garde).
Do najblizsich tyzdnov sa mi z FA do branky podarilo ziskaz Spencera Martina, ocakavanu jednotku Nucks na cca 6 tyzdnov kym bude zraneny Demko. V branke mam teda aktualne az 5 cednikov, co sice na jednej strane dava vacsie takticke moznosti pri volbach koho kedy nasadit a koho nie, ale na druhej strane tym ochudobnujem hracske stats... 1-2 tyzdne to takto skusim a uvidim ake to bude mat vysledky.
Hraci v poli si odohrali svoj solidny standard v primarnych stats, sice to bol vramci ligy len priemerny vykon, ale proti Witchers stacil na vyhru 4:0 v primarnych stats. V sekundarnych to bolo naopak, tu su Witchers tradicne silni a potvrdili to aj tento tyzden. O konkurencieschopnost v hitoch a blokoch som sa ani nepokusal, ale aspon FW som si postrazil a v strelach som este po sobote viedol... ale v nedelu mal super viac hracov v akcii a ked si moja trojica tryskacov z pegu povedala ze namiesto strielania budu radsej prihravat (v nedelnom zapase mali spolu 5a ale iba 2 strely) tak strely som nakoniec prehral o 5. sekundarne stats teda 1:3. a v haluznych sa mi uz druhy tyzden po sebe vobec nedarilo, -26 je LOL worthy cislo, ziaden z mojich 15 golov nebol GWG a od strike-outu v haluznych stats ma zachranil len fakt ze ani Witchers nedali ziaden SHP. Haluzne stats teda 0:2 a celkovo hracske stats 5:5
Vyhra 11:5 je moja najvyssia v tejto sezone a viac-menej anulovala prehru 12:5 z minuleho tyzdna proti Hedgehogs (ktori tento tyzden vyklepali aj Henyho a v tabulke uz su prvi :sok: ). V tabulke stacila na poskocenie z 10. miesta na 7. s iba 2-bodovou stratou na posledny PO flek. Stred tabulky je stale velmi husty, medzi 4. a 10. miestom tabulky je len 14 bodovy rozdiel a miesa sa to prakticky kazdy tyzden. Nuda rozhodne nehrozi :thumbsup:

Star of the week:
Nedavna posila Sam Bennett zacina rychlo splacat moju doveru – 2g+4a, 33FW, 10SOG, 8HIT, 6BLK. Ale hviezdami tohto tyzdna su urcite v prvom rade cednici a ich velmi dobry kolektivny vykon

Up next:
Priamy suboj o PO proti hviezdami nabitej ofenzive Oregon Falls, ktora sa zacina rozbiehat v pre mna najmenej vhodnu chvilu. Uvidime co sa podari :box:
Obrázek

Better than deserved

V deviatom tyzdni nas cakal suboj s najnadupanejsim utokom v lige, v time Oregon Falls sa zisli mena ako McDavid, Matthews, Kaprizov, Panarin, Tavares a dalsi. Prisli, videli... a odisli s dlhym nosom.
Neda sa ale povedat ze by sa nesnazili. McDavid dal 3g+4a, Matthews 3g+3a, Panarin 0g+6a, Hall 3g+2a, Guentzel 1g+4a... hraci Oregonu spolu mali za tyzden velmi slusnu bilanciu 19g + 34a, vyslednych 53b bolo v tomto tyzdni druhe najvyssie cislo v lige.
Odpoved mojho timu bola “hold my beer“, z youtube si pustili klasiku “Anything you can do I can do better“ a dali sa do prace: Dubois 3g+4a, RNH 3g+4a, Connor 3g+3a, Rantanen 5g+0a, Pettersson 2g+3a... ako tim dali spolu 24g+36a, cize neuveritelnych 60pts (zrejme jeden z najproduktivnejsich 7-dnovych tyzdnov mojej timovej historie). A to si este v sobotu dali chlapci totalnu pauzu – 0g+0a za sobotu je tiez pozoruhodny pocin :lol2: skoda ze perfektnu bilanciu z primarnych stats pokazili PPP, ktore super urval o 1... ale prehrat primarne stats 0:4 s takym vykonom by bolo pre Oregon krute, takze budiz.
Sekundarne aj haluzne stats sme si podelili spravodlivo 2:2 resp. 1:1, ked v +/- nam na vyhru nestacilo ani medzityzdnove zlepsenie o 46 :!: (z -26 minuleho tyzdna na +20) a prehrali sme 20:23, SHP sa naopak podarilo vyrovnat v poslednu noc na 1:1 a GWG som ovladol s prehladom 5:2 . v hracskych stats proti silnemu superovi teda zasluzena vyhra 6:4.

No a brankarske stats sme druhy tyzden po sebe vyhrali 6:0. ale kym minuly tyzden to bolo poctive, vykonmi zasluzene vitazstvo, tento tyzden to bol darcek od superovho GM, ktory nechal v sobotu nepochopitelne Talbota na benchi kvoli comu nenazbieral potrebne 4 starty... danny sice svoj tim manazuje vo velmi uspornom rezime ked za celu sezonu addol z FA iba 9 hracov, pricom posledneho este v oktobri (druhy najnizsi pocet FA moves v lige je 32) a ani IR sloty v tomto tyzdni prilis nevyuzival, ale zostavu na jednotlive dni nastavovat zvykne a hracov na benchi sediet nenechava, tazko teda odhadnut co mohlo sposobit taketo fatalne zlyhanie... moji cednici inak mali dost mizerny week, ktoremu som ani ja nepomahal rozhodnutiami koho nasadit a koho nechat sediet, aj tak by to ale bolo byvalo stacilo na vyhru v G stats 3:1 a celkove skore zapasu 9:5... takto je z toho sice nezasluzene, ale vyrazne krajsie vysledne skore 12:4, ktore nas katapultovalo na priebezne 4. miesto tabulky, cize na celo toho tzv. “vyrovnaneho stredu“ a po dlhsom case opat aj nad 50% celkovo ziskanych bodov :thumbsup:
Poslednych 6 tyzdnov sme mali zapasy proti kompletnej hornej polovici tabulky (+ nadupany Oregon) a podarilo sa z toho uhrat 4 vyhry (a 2 kefy) s celkovym skore 48:47. I will take it. Teraz to ale treba potvrdit v zapasoch proti timom zo spodnej casti tabulky, co niekedy moze byt este tazsie...

Star of the week:
PLD + RNH s identickou bilanciou 3g+4a a skoro identickymi sekundarnymi stats. ale v ofenzive to bolo vyborne takmer od vsetkych

Up next:
Yzerman´s Red Army. Podla papierovych predpokladov by sme mali dominovat v hracskych stats a super zase v brankarskych... uvidime ci sa to potvrdi :box:
a danny si nechce so mnou prehodit tim? 😁 ten tim je nejako zviazany tymi minimalnymi FA tahmi ci G 'aktivitami'...tak bud to hram ozaj seriozne alebo to prenecham hracovi s väcsou vasnou pre tuto hru, nerozumiem uz tomu a dost mi to teda vadi (ja s prehladom posledny a blizim sa k fa 50tke, aj ked to su uz len take kroky ze no:))
Dannyho tím rozpustiť a hráčov podarovať tímom ako vianočné darčeky :D
Anty píše:
pon 12. pro 2022 17:32
Dannyho tím rozpustiť a hráčov podarovať tímom ako vianočné darčeky :D
Toto som navrhoval už dávno, ešte predtým, než honziss preberal ten tím
Obrázek

Lucky fluke

Velakrat som bol v tejto hre v pozicii ze hraci sa posnazili a podali vyborny vykon s ktorym by vacsinu timov ligy porazili, ale prave moj super v danom tyzdni bol o kusok lepsi a vysledkom bola prehra. Nuz tentokrat mi bolo dopriate zazit uplne opacny pripad, ked jeden z najslabsich timovych vykonov vramci ligy vdaka stastiu na “spravneho supera“ stacil na dominantnu vyhru 12:2. to je skratka yahoo...

Slaby tyzden predviedli moje lamy najma v primarnych stats. z minulotyzdnovych skvelych 60b sme klesli na 35 a aj z toho 18 ziskali az cez vikend. Aj tych 35b ale stacilo na vyhru v tejto kategorii, kedze super mal v tomto smere najslabsi tyzden v lige a bodov dal len 32. napriek tomu najtesnejsim sposobom vyhral A a PPP a to boli jedine 2b ktore v celom matchupe ziskal... sekundarne stats boli viac-menej podla predpokladov od uvodu tyzdna jasne v nasej rezii, rovnako +/-, GWG nani vyrovnal v predposlednom zapase tyzdna (McCann bol naniho vydareny FA add na nedelu, tym golom mu vyhral aj spominane PPP). Celkovo za hracske stats 7:2.

V branke sa treti tyzden po sebe zadarila dominantna vyhra na nulu, k cistemu hattricku (tretej vyhre 6:0 v rade) tentokrat chybal shutout... 5:0 je ale samozrejme tiez skvele, hlavne v tej zostave aku v branke mam. Nani sa v doterajsom priebehu sezony opieral hlavne o body z brankraskych stats, tento tyzden ale proti bilancii 3W, 1L, 8GA, 144SV a 94,7%SV nemal narok...

Celkovo teda krasnych 12:2, zatial najvyssia vyhra sezony. V tabulke upevnene 4. miesto, ale kedze povyhravali aj superi za mnou, naskok na prvy tim pod ciarou sa az tak vyrazne nezvysil – aktualne je 11b. vysledky tohto tyzdna ale trosku v tabulke posunuli ten doterajsi “vyrovnany stred“ – doteraz bol medzi 4.-10./11. miestom, teraz uz je cca medzi 3.-7./8. miestom a timy od 9. miesta nizsie nabrali vyraznejsiu stratu... samozrejme je len polovica ZC, takze casu na navrat do realnejsieho boja o PO je stale dost. Ale priestor na dalsie zavahania sa tymto timom po tomto tyzdni urcite zmensil.

Star of the week:
Kolektiv brankarov, nastupili traja na spolu 4 starty a kazdy z tych startov bol kvalitny. A este konecne prebudeny Victor Hedman za 0g+5a v 3 zapasoch

Up Next:
Halifax Royals – jeden z timov co v poslednom tyzdni nabral stratu v boji o PO a o motivaciu tak budu mat urcite postarane. Tak uvidime :box:
Obrázek
história sa pozerá len na výsledky, výkony upadnú rýchlo do zabudnutia :wink2:
MinonkySK píše:
čtv 22. pro 2022 14:37
história sa pozerá len na výsledky, výkony upadnú rýchlo do zabudnutia
jj, tiez som spokojnejsi s takymto stavom ako keby to bolo naopak :D
Obrázek

3rd place for X-mass

s mensim meskanim report zo zapasu proti Royals. V skratenom 5-dnovom predvianocnom tyzdni sa zadarila tesna vyhra 8:6. Vdaka nej sme sviatkovali na 3. mieste tabulky :sok: co sa vzhladom na predvadzane vykony da povazovat za taky maly vianocny zazrak :D

O uspesny start do druhej polovice ZC sa rovnakym dielom pricinili hraci v poli aj brankari. Ti si vdaka vacsiemu poctu startov uchmatli kategorie W a SV, naopak super vdaka tomu bral kategorie L a GA. o vyhre 3:2 v G stats rozhodol najtesnejsi mozny rozdiel v SV%, kde sme doslova utrpeli vyhru napriek mizernym vykonom s hodnotou 87,8 lebo super mal este o desatinku horsie cislo.
Hraci v poli sa velmi podobnym stylom pretrapili k najchudobnejsej vyhre 5:4 vo svojich stats. tradicne ma podrzali primarne statistiky, kde sme okrem remizy v G mali jasne navrch a vyhrali sme ich 3:0. super kontroval v sekundarnych stats, kde sme sice bez problemov ziskali SOG, ale v ostatnych sme tahali za kratsi koniec a teda prehra 1:3. haluzne stats sme si podelili fifty-fifty, resp. 1:1. tesne sme ziskali +/-, v GWG bola remiza 1:1 a SHP super ovladol nevidanym ziskom 6 SHP :sok: (u nas bola 0). taky matchup kde by mal nejaky tim 2x viac SHP ako PPP (6 vs. 3) si vazne nepamatam :lol2:
V tabulke sa nam pomaly ale isto profiluje silna sedmicka ktora si zrejme v druhej polke sezony zahra cierneho petra o to kto nakoniec zostane mimo postupovej top6. Dragons na 8.mieste uz stracaju vyraznejsie (24b na 6. miesto) ale samozrejme tyzdnov do konca ZC je este dost a za neriesitelnu stratu sa to stale povazovat neda.

Star of the week:
M. Rantanen s 31 strelami za 3 zapasy (plus 2g, 2a, +3, 7 HIT, 3 BLK)

Up next:
Zacina odvetna cast ZC proti predsedovym Chokers (prvy zapas vyhra 8:7) :box:
Obrázek

Destined to win

Na svete su len 3 istoty: smrt, dane a vyhra Alasky nad Chugwaterom v yahoo :giggle: s tymto superom skratka (takmer) nikdy neprehravame, ani ked po strede prehravame 2:13 ako tomu bolo v prave skoncenom tyzdni. Poslednu tesnu prehru s Chokers v pomere 6:8 evidujeme cca spred 3 rokov, z odvetnej casti ZC sezony 2019/20. okrem toho je tam za posledne 4 sezony este jedna remiza a inak same vyhry. Asi to bude osud
(je mi uplne jasne ze tymto som karme prihral na paradny smec ak sa nahodou s Chokers stretneme v PO) :nervozny:

Podme k zapasu. Ako som uz spominal, zacal sa zle a po strede to vyzeralo na uterak. Napr. na body to bolo 12:23 pre Chokers a podobne to vyzeralo aj v dalsich stats. od stvrtka sa to ale zacalo pomalicky otacat, pocas vikendu sa stav zacal vyrovnavat a vzhladom na nedelne zostavy som zacal byt optimista v tom ze ten zapas mozno opat neprehrame... co sa nakoniec v nedelu aj potvrdilo, otocil som +/-, uchmatol si PPP a takmer dotiahol aj dalsie stats (G som prehral o 1, SOG o 3 a FW o 4). nechybalo teda vela a mohlo to byt aj vyssie vitazstvo, ale vzhladom na priebeh som vysostne spokojny aj s vyslednym skore 9:6 pre mna.
Brankarom sa tyzden vydaril skvele, ale bilancia 4W, 0L a 9GA stacila len na tesnu vyhru 3:2. super si totiz pre seba uchmatol SV a SV%, kde mal vybornych 93%. aj to ale bolo hratelne, keby som este v uvode tyzdna bol byval veril Gibsonovi proti Vegas... ale ja som jeho 49SV a W 3:2sn nechal na benchi, namiesto neho som nasadil specialne kvoli tomu zapasu z FA stiahnuteho Hilla, ktory dostal 2g z 5 striel a striedal... prehral som si tym spominanu kategoriu SV% a zrejme aj SV (aj ked tam by sa potom boli vo zvysku tyzdna (ne)nasadzovali brankari inak takze tazko povedat)
Hraci v poli sa rozbiehali pomalsie, ale finis mali kvalitny. Za posledne 4 dni dali 10g + 26a, to niektore timy nedali za cely tyzden. Celkovych 48b bolo najviac v lige. Primarne stats skoncili 3:1, goly pre Chokers vyhral golom v poslednej tretine nedelneho zapasu Eric Staal. Sekundarne stats sme si podelili 2:2, hity a bloky sme dokazali vyhrat bez nejakej velkej dramy, strely a FW sa nam ani mocnym finisom nepodarilo vyrovnat a tesne ich bral super. No a haluzne stats skoncili tiez nerozhodne, +/- sme v nedelu preklopili na nasu stranu, GWG vyhral super a SHP sa nezadaril nikomu. Hracske stats teda 6:4 pre mna a celkovo uz spominanych 9:6

Ani vyhra nam vsak nestacila na udrzanie 3. fleku v tabulke, po dominantnej vyhre nad Blizzardom nas preskocili Witchers. Ten vysledok ale zaroven znamena, ze Blizzard klesol na 7. miesto a nas odstup od nich ako prveho nepostupujuceho timu narastol uz na sympatickych 18b. ani nahodou to nie je dost na to aby sa ucast v PO dala povazovat za istu, ale je to dalsi maly krocik spravnym smerom. Do konca ZC zostava este 8 tyzdnov, stat sa este stale moze hocico...

Star of the week:
J. Oettinger – 3W, 0L, 5GA, 78SV, 94%SV. ale velmi ma tesi aj znovuzrodenie Hedmana, ktory sa v poslednych tyzdnoch vratil do svojej standardnej formy, tento tyzden prispel 5a, +6, 2PPP... len tak dalej

Up next:
Zatial este stale posledni Big Bad Bruins s ktorymi sme prvy vzajomny zapas sezony tesne prehrali... mame im teda co vracat :box:
Obrázek

Tak som sa rozhodol pre blockbuster trade (mam pocit ze tuto sezonu som jediny kto ma o nejake trejdy zaujem :giggle: )

K navratu po dlhodobom zraneni sa mi pomaly blizi Norris a s nim v zostave by som mal v time az 5 cistych C - co by uz bol samozrejme problem. Potreboval som jedneho z nich strelit za nejaky iny post. No a dlhodobo som spekuloval aj o tom co by sa dalo urobit s tou mojou nestastnou brankou, kde mam prakticky celu sezonu viac stastia jak rozumu a body sice zbieram, ale vykony su mizerne (co nie je dlhodobo udrzatelny stav)

Tymto trejdom skusam zabit obidve muchy jednou ranou. Za Gibsona prichadza Demko. Na prvy pohlad nic neriesiaci trejd, z dazda pod odkvap, z blata do kaluze, obaja maju tuto sezonu podobne zufale stats. z pohladu Chokers je to mozno stavka na to ze Gibsona z tragickeho Anaheimu niekam vymenia aby mohli dat vacsi priestor Dostalovi. Gibsonove vykony upadaju uz niekolko sezon po sebe a cakat na tu jeho hypoteticku vymenu do lepsieho klubu kde by sa mu nasledne mohli hypoteticky tie vykony MOZNO zlepsit sa mi uz dlhsie nechcelo. Ak zostane u ducks tak je dobry iba na vysoky pocet SV, ale vo vacsine tyzdnov kazi kategorie L, GA aj SV%...
Ja zase budem dufat ze Demkove vykony zo zaciatku sezony boli len kratkodobou anomaliou a po zraneni sa vrati k podstatne lepsim vykonom z predchadzajucich sezon. Aj vancouver ako tim ma predsa len o nieco vacsiu kvalitu a v kratkodobom horizonte potencial na vyssi pocet W ako sucasny anaheim. Demko aktualne vramci nucks ani nema nejaku vyraznu internu konkurenciu v boji o post jednotky, ma podpisanu long term zmluvu a da sa ocakavat ze dostane dostatok sanci na navrat do lepsej formy z minulych sezon. Skratka v demkovi vidim do buducnosti vacsi potencial ako v gibsonovi.

Z mojich 5 centrov si predseda do vymeny vybral R. Thomasa. Je mlady, u Blues ma asi do najblizsich rokov isty 1C flek a neluci sa mi s nim lahko... keby mu bol zostal dvojpost z minulej sezony tak jeho vymenu vobec neriesim. Z tych mojich cistych C ma ale najhorsie sekundarne stats – nielen ze prakticky vobec nehituje a neblokuje, nayvse aj malo striela kvoli comu ma potom malo G (ale zas o to viac A)... spolahlivo prispieval FW a tam to asi Norris po navrate z IR plnohodnotne nenahradi, takze v tejto stats zrejme nieco stratim
Za Thomasa prichadza Lindholm, ktoremu zda sa vlanajsi prestup do Bostonu prospel a statisticky ma najlepsie obdobie kariery. Zbiera body, hrava PP, moze nezanedbatelne pomoct s +/-, striela castejsie ako Thomas... hitmi a blokmi neohuri ale ani uplna tragedia typu Quinn Hughes to nie je... ci to bude stacit na keep sa uvidi, ale minimalne na zvysok tejto sezony verim ze bude platnym hracom
pred startom minulej sezony: :giggle:
petrik píše:
úte 05. říj 2021 10:02
primarnou ulohou pred touto sezonou bolo hlavne brankovisko zastabilizovat a pokial mozno vyhnut sa takej extremnej rotacii cednikov aku sme zazivali pocas poslednej sezony.
ku Grubauerovi sme teda vymenou za 2.kolo draftu angazovali stalicu Ducks Johna Gibsona a v drafte sme k nim pridali este cerstvo podpisanu ocakavanu jednotku CBJ Elvisa Merzlikinsa.
vsetci treja maju zmluvu minimalne na dalsich 5 rokov a mali by byt jasnymi jednotkami svojich timov. verim ze v tejto zostave by sme mohli potiahnut aj niekolko sezon
fast forward 15 mesiacov a z tej zostavy v time nezostal nikto :rofl:
170 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS