Charlotte Godless™

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

• Charlotte Godless™ •


"God & Blood."


Obrázek


League: HFL
Conference: Demitra
Founded: 2018
Home Arena: Heaven
City: Charlotte, North Carolina
Colors: Red, Gold & White
Media: God-TV
Owner: God
Chairman, General Manager & Head Coach: Honziss


• ROSTER 2019/2020 SEASON •

LW Brad MARCHAND - C Connor McDAVID (captain) - RW Patrik LAINE
LW Johnny GAUDREAU - C Auston MATTHEWS (vice-captain) - RW Jake GUENTZEL
LW Gustav NYQUIST - C Ryan JOHANSEN - RW Reilly SMITH
LW Andre BURAKOVSKY - C Andrew SHAW - RW Jordan EBERLE


D Morgan RIELLY (vice-captain) - D Drew DOUGHTY
D Aaron EKBLAD - D Shea WEBER
D Esa LINDELL - D Adam LARSSON
D Matt NISKANEN

G Sergei BOBROVSKY
G John GIBSON

• IN THE SYSTEM •

Prospect slot #1: D Adam FOX (drafted 2019)
Prospect slot #2: RW Kirill KAPRIZOV (drafted 2018)
Prospect slot #3: Loaned to Chugwater Chokers to 2021


*****


Trades in 2019-2020 season:
They not traded yet

Results 2019-2020
Week 1: Charlotte Godless VS NoBa Witchers W 12-4
Week 1:
Charlotte Godless - NoBa Witchers W 12-4


Odplata za loňské nepodařené finále vyšla skvěle! O to víc nás to může těšit tím, že Dunimova parta zaklínačů nedala rozhodně nic zadarmo. Jeho 74 kanadských bodů byl v rámci ligy třetí největší počet v prvním prodlouženém weeku (pouze o bod za Joem se 75 body). Nicméně na našich 93 to zdaleka nemohlo stačit. 93 kanadských bodů je také novým ligovým rekordem, stejně jako 40 nastřílených gólů, kterých 9 bylo vítězných, což je také novým rekordem ligy. Na vyrovnání rekordu Petrika v počtu asistencí (54), který vytvořil v roce 2016, nám chyběla jedna jediná asistence. Celkově jsme tak hráčské stats vyhráli 8-3. Zde bych chtěl vyzdvihnout soupeřových 148 hitů, což byl nejlepší výsledek v rámci celé ligy. Godless udělali celkem 143 hitů, což by bezpečně stačilo na vítězství v této kategorii proti všem ostatním týmům v lize, žel proti nám stál opravdu výborný soupeř.
Brankáři pak skvěle podpořili mimořádné výkony hráčů a zvítězili ve svých kategoriích 4-1. Celkově tak Godless odvedli výborný vyrovnaný výkon, který přinesl krásné a důležité vítězství, které doufejme nabudí celou organizaci. Výsledek a především výkony hráčů přináší hodně optimismu do celého následujícího ročníku. V tom máme za cíl opět být na vrcholu a na konci si odnést titul, který nám loni těsně unikl.

:plus: Star of the week: :edm: Connor McDavid (4 G, 8 A, 7 PPP, 15 SOG) & :wpg: Patrik Laine (3 G, 8 A, 22 SOG, 17 HIT)
:minus: Loser of the week: not picked
Week 2:
Charlotte Godless - Preshow Destroyers L 8-9


Po výborném vítězství v prvním weeku přišlo nepříjemné vystřízlivění a těsná porážka od prešovských ničitelů. Těsný přetahovací matchup jsme prohráli sice jen o bod, ale předvedený výkon dal GM spoustu podnětů k přemýšlení. Zejména selhání v kvantitativních stats, kde jsme sice urvali bloky, ale v ostatních bylo de facto od prvního dne jasné, že nemáme šanci, nás hodně trápí. Bohužel naše tradičně silné kvalitativní disciplíny také nefungovaly tak, jak bylo potřeba a v kanadských bodech jsme zvítězili jen o jediný bod 43 ku 42.

V brankářských statistikách se u obou soupeřů potkala bída s nouzí a bohužel i přesto, že Antyho brankáři zakončili matchup s neuvěřitelnými 7 porážkami, jsme nedokázali tuto nabídku jakkoli zužitkovat a brankářské statistiky si rozdělili 3 ku 3. Shutout Hellebuycka v poslední hrací den (který mj. přinesl našemu soupeři jediné W v celém týdnu), tak nakonec rozhodl i celý matchup. Takže gratulace Antymu a teď hurá na Garyho.

:plus: Star of the week: :tor: Morgan Rielly (2 G, 4 A, 2 PPP, 13 SOG)
:minus: Loser of the week: :fla: Sergei Bobrovsky (0.855 SV% :thumbsdown: )
Week 3:
Charlotte Godless - Chugwater Chokers T 6-6


Zápas proti Garyho Chokerům dopadl málo vídanou remízou 6-6. Po tom, co se vedení přelévalo nejprve na stranu Chokerů, kteří vedli v průběhu týdne, a poté na naši stranu, kdy jsme vedli po sobotě 10-4, je to dá se říct spravedlivý výsledek.

Hráči odehráli týden řekněme kolem svého standardu, možná až lehce pod naším standardem, ale výsledkově jsme nakonec dokázali urvat hráčské stats 5-2, což je dobrý výsledek. Zajímavostí týdne je, že 4 hráčské stats skončily remízou - góly (13), PPP (12), SHP a GWG.

Kde jsme ale opět selhali jsou brankáři. Bobrovsky sice udělal 2 W, ale nepřidá k tomu kvalitní úspěšnost zákroků. A Gibson to tentokrát taky nijak nezachránil a přidal 3 L s taky špatnou úspěšností zákroků. Výsledkem tak je to, že nás opět soupeř porazil i s nízkou úspěšností zákroků .886 a brankářské stats jsme prohráli 1-4.

Po 3 matchupech se tak držíme na 4. místě a čeká nás souboj s vedoucími vlky z Aljašky, kteří jsou současně taky jeden z největších favoritů na titul. Tenhle matchup tak může leccos napovědět o tom, jak ambiciózní můžeme být. Hráči dělají co můžou, ale jestli se nepřidají brankáři, budeme s tím muset něco dělat. Klasik Bobrovsky to rozehrál ve svém stylu, kdy dostal 2 góly ze 4 střel. Cool.

:plus: Star of the week: :bos: Brad Marchand (3G, 5A, +7, 11 SOG)
:minus: Loser of the week: :ana: John Gibson (3 L, .887 SV%)
po piatku sice vediem 11:6, ale neviem sa zbavit pocitu ze tento match prehram... :neviem:
nemam dobry pocit ked mi vybuchli tradicne silni cednici a musim sa spoliehat na tie lamy v poli... :nervozny:
Já to mám obráceně, tradičně slabé celníci se drží a naopak hráči selhávají. Každopádně z takových matchupů šedivím, nic se tady neděje podle očekávání... :scare:
Week 4:
Charlotte Godless - Alaska Wolves L 6-9


Už za mě vlastně všechno sepsal Petrik, tak pro analýzu mrkněte i do topiku Vlků. :-D

Tento týden se prostě vše otočilo naruby, silné stránky se staly slabé a slabé stránky se staly silné. V hráčských stats jsme udělali nejslabší výsledek za dobu, co jsem převzal organizaci a přestěhoval ji do Charlotte. Slabý week si vybralo víc z mých ofenzivním opor (McDavid jen 0+2, Johansen bez bodu, Laine 0+1 při odehrání 1 zápasu a 2 neodehraných kvůli zranění, Matthews 2+1), ani jeden hráč zkrátka neudělal ten rozdílový výkon. Petrikovi tento x-faktor přinesl Elias Pettersson s 3+6 a to rozhodlo matchup. Já sám jsem tomu taky nepomohl, když addy Ferlanda, Brodieho a Lucice přinesly jen zranění Ferlanda, suspendaci Lucice a nic od Brodieho. Potěšil alespoň Calle Jarnkrok a jeho 2 SHP.
Brankáři na druhou stranu udělali bounce back po dvou slabých týdnech a získali nám alespoň nějaké body.

:plus: Star of the week: :ana: John Gibson (2 W, 0 L, .938 %SV)
:minus: Loser of the week: :nsh: Ryan Johansen (0 G, 0 A, -4)

Panice nepropadám. I přes 3 slabé výsledky za sebou jsme na 5. pozici. Potřebujeme teď trošku zabrat, aby nám pozice PO neutekly. 4 odehrané weeky nám taky přinesly zprávu o tom, jak si na tom stojíme jako tým. Nevylučuju změny zejména v depth pozicích. První změna se týká přivedení top bangera Marka Borowieckého, kterému jsme se rozhodli poskytnout dlouhodobější look v sestavě.
Week 5: Charlotte Godless - Big Bad Bruins L 7-8


Week 6: Charlotte Godless - Silesia Ice Miners W 9-7


Week 7: Charlotte Godless - Colorado Dragons L 6-8


Stále se nám nedaří naladit vítěznou notu. Po těsné prohře s BBB jsme navázali výborným výsledkem a výhrou nad lídrem tabulky ze Slezska, ale nevyužili jsme momentum a v minulém weeku opět padli s Draky s Colorada.

Naší achillovou patou jsou stále brankáři, kteří nás tahají ke dnu strašným způsobem. V těchto 3 matchupech bylo ve hře celkem 36 bodů za brankářské stats a my jsme si z těchto 36 bodů ukrojili celkem 2. Ano - DVA. Dva body za brankářské stats z 36 za 3 po sobě jdoucí weeky. Dva body za dvě lucky remízy v shutoutech, kdy my ani soupeř jsme neudělali ani jeden shutout. To nepotřebuje další komentář.

Dobrý je, že nás nad vodou drží hráči. Ti s přehledem své stats vyhrávají a v rámci celkových součtů ovládáme statistiky G, A, P, PPP, SHP a SOG. Díky tomu jsou porážky jen těsné výsledky, které vedou k prozatimnímu 5. místu. Je to ale těsný boj, protože ta tabulka je děsně našlapaná.

Teď bychom se potřebovali chytit nějakým velkým vítězstvím. Čeká nás Redyho Blizzard, tak pojďme tu sněhovou bouři utlumit na neškodné padající vločky. :box:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES