Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

TRADE BLOCK

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

Zháňam ofenzívneho obrancu.

Ponúkam (nielen za toho D):

Elvis Merzlikins - za pick
Ullmark/Swayman/Petersen - ako súčasť trejdu za D.
OEL, Ty Smith - za pick. Ak by teda niekto mal záujem, ja ich keepovať nebudem, takže asi záujem nebude. :lol2:
Palmieri, Olofsson - za pick. Platí o nich to isté čo vyššie.
Carter Verhaeghe - za pick.
Vrana, Bjorkstrand, Laine, Konecny, Garland, Nečas, Jonathan Toews a Provorov - v ponuke za ofenzívneho obrancu. Predstavujem si nejaký väčší trejd.

Vrana, Bjorkstrand, Toews, Garland sú v ponuke aj za vyšší pick.
mam celkom zaujimave mena na vymenu
chcem vysoke picky na drafte

Max Pacioretty
Oshie
Wheeler
M.A.Fleury
Werenski
W.Karlsson
Toffoli
Kotkaniemi
John Gibson a Sergei Bobrovsky k dispozici.

Specifický požadavek na protihodnotu nemám, může být cokoliv, keeper, slot, pick, kombinace. Klidně i větší trejd.
Monahan - Tarasenko?
s Freddym este uvidim ako nalozim, ci zotrva alebo zmeni stanoviste
Neprodává ještě někdo jedničku "druhého sledu" do brány? Ne úplně top tier, ale někoho na keep k mé Isles dvojici.

Případně poptávám centra.

K dispozici je spousta hráčů, ale u Kana nebo Kuznetsova je teď spíš negativní hodnota.

K mání ale v trejdu za centra nebo gólmana mohou být mladí křídelníci s top 6 místem Batherson a Robertson (jeden z nich zase). Nebráním se ani trejdu některého z D prospektů (Boqvist/Byram). Jen jednoho z nich, kdyby se vytrejdoval jeden, druhý už je rázem untouchable.

Také mám k dispozici picky, mám dvě 2nd a tři 5th, takže něco z těch navíc bych mohl použít i v trejdu případně, pokud by to bylo hodně lákavé.

Pokud by to bylo jóóó lákavé, mohl by být k dispozici i Kucherov. Ale to by musela být fakt neodolatelná nabídka v smyslu asi 2 za 1 nebo tak něco. Jedno křídlo a centr s FW nebo něco podobného.

Untouchable jsou: Varlamov, Sorokin, Theodore, Fox, Eichel, Larkin, Svechnikov, prospekt Raymond.
Pokud má někdo mezeru v keepu a nechce moc utrácet, tak nabízím Meiera za 5. kolo. 24let, hituje, střílí, dvojpost.
Nejakí hráči, ktorých keepovat nebudem: khudobin, giordano, karlsson, Girard, weagar, (asi) keller, Kreider, gourde
sondujem, ci by bol zaujem o Malkina
medzi keeperov sa nevosli, ak by mal niekto zaujem

M.A. FLEURY
William KARLSSON
TJ OSHIE
Zach WERENSKI
Neměl by někdo z vás zájem o jednoho z dvojice Karlsson, Spurgeon? Ano, vím, že oba jsou IR nebo out. Karlsson by měl být do pár týdnů a Spurgeon už někdy do týdne nebo dvou.

Jde mi o to, že mám rozsáhlou marodku a nemám teď IR+ místo a tito dva hráči mi je zabírají. Nejsou to mí keepeři, ale zároveň to jsou oba vysoké picky letošního draftu. Takže by někomu, kdo má místo na IR+, mohli za pár týdnů pomoct.

Představoval bych si nějak mid - high pick. Něco mezi třetím a pátým kolem cca.

Každopádně kromě toho se po solidním startu začínám brutálně propadat a třetí týden v řadě prohraju vysokým rozdílem. Pokud to bude pokračovat dále a po novém roce situace bude pořád taková nebo ne výrazně lepší, může dojít k prodeji i dalších hráčů.
je niekto v branke dostatocne zufaly na to aby sa ulakomil na Grubauera? :D

z toho mojho vcerajsieho rozboru mi vyslo ze v branke najviac tlaci topanka Naniho a Lukasa, ale mozno by to s nim skusil aj niekto iny... kludne sa ozvite
Rok se s rokem sešel a já jsem zase na dně. Momentálně ještě dne, ale po dalším výprasku se tam zítra propadnu. A nějak nevidím ani to světlo na konci tunelu. Konečně se sice vrátil Kucherov, vrátí se i Eichel, ale pořád prostě nedokážu udělat sérii výher. Přestávám tomu rozumět, loni to byly absence těch dvou, ale i po výprodeji jsem udělal late push a došel do PO. Letos mi kromě toho nechytají gólmani Isles. Nechci to svádět na covid, všichni máme stejné podmínky a plné marodky týden co týden.

Může to být mou neschopností, ale ten tým mi přijde lepší než ten. co mám v jiném keeperu, který hraju. A tam jsem pravidelně top 3 tým. Skladba týmu může být špatná, ale až tak hrozná mi nepřijde. Ztráta na PO po tomto kole bude už astronomická, šance pořád je, jsme těsně za půlkou ZČ, ale já už přestávám vidět naději. Třeba ty moje lemry pár prodejů nakopne, stejně jako tomu bylo loni. Proto jsem hodil pár hráčů na block, ale nejsou to všichni, tady jich hodím víc.

Primárně chci picky, případně prospekty nebo sloty.

Hráči k mání jako rentals za pick/prospect/slot


William Karlsson - Před sezonou jsem jej skoro viděl jako keepera. Ale byl zraněný, pomalu se rozjíždí a Vegas hodně trápí zranění, takže mají nestále složení sestavy. Pořád je to ale schopný hráč, který se musí rozjet, trochu sleeper, ale FW, sog, může být hodně solidní posila. Navíc až se mi vrátí Eichel, asi nechci spoléhat na dva centry jednoho celku.

Jesse Puljujarvi - po covidu a super startu se trošku zasekl, ale pořád top hráč, který hraje nejčastěji po bok McDavida, takže by solidně mohl zase začít bodovat. Taky po covidu.

Alexander Romanov - Čistě hovado na def. stats, Habs jsou v prdeli, takže nemá tolik bodů, kolik bych čekal, přesto je to top tier hitař a solidní blokař. Navíc Habs budou dost dohrávat, takže bude mít dost zápasů a je po covidu, takže snad zase nevypadne pak novému majiteli.

Tyler Myers - Jasně, už to jde hodně dolů, ale i takovýto dřevák je platný a má spousty bloků a hitů. Stejně jako Romanov spíš depth player. Taky po covidu.

Sonny Milano - Věčný talent má solidní breakout season. Střílí, hraje po boku Zegrase a mají skvělou chemistry. Ducks se mírně zadrhávají, ale Milano může být solidní střelec a skrytý trumf do bojů o PO a v PO.

Semyon Varlamov - Kdyby někdo sháněl 1B gólmana se solidním počtem startů, k dispozici by mohl být i Varlamov. Tandem se Sorokinem se mi moc nechce trhat, ale v případě solidní nabídky se tomu asi nebudu bránit. Isles taky budou dost dohrávat, takže si zachytá hodně.

V průběhu sezony neměnitelní

Eichel
Larkin
Svechnikov
Gaudreau
Robertson
Batherson
Fox
Theodore
Sorokin
Bobrovsky

Jen v případě hooodně zajímavé nabídky

Kuznetsov

Monster offer

Kucherov
K mání je i prospekt Bowen Byram, akorát nejspíš bez slotu.
Nechce niekto Ristolainena, McNabba, Whiteclouda alebo de Haana? Za nejaký pick.
Na HIT a BLK nič lepšie na trhu nenájdete.

A hlavne, uľahčíte mi rozhodovanie, potrebujem niekoho z nich dropnúť a neviem koho. :-D
Dropni všetkých :D ulahcis nám rozhodovanie
DEADLINE 2022 TRADE BLOCK

dávno před deadlinem, který je letos 9. března

Untouchables
Mark Stone
J.T. Miller
Nikolaj Ehlers
Nazem Kadri
Steven Stamkos
Mats Zuccarello
John Carlson
Aaron Ekblad
všichni tři golmani

Could talk, likely won't work now (spíš off-season blockbuster materiál)
Jonathan Marchessault
Ryan Strome
Zach Hyman
Devon Toews

On the block (řazeno sestupně dle hodnoty)
1st round pick
Ondřej Palát
Clayton Keller
Ryan Johansen
Brock Nelson

Moje needs: (řazeno sestupně dle potřeby)
1. Bodující (!) obránce s výrazným def stats příspěvkem
2. Dvojpost (C/LW, C/RW) s výrazným FW příspěvkem
3. prospect slot na jednu celou sezonu (2022/23)
Připomínám, k dispozici za picky/sloty.

W. Karlsson
Puljujarvi
Milano
Ch. Dvorak

Byram (prospekt)
Myers
Romanov
Giordano

Varlamov

Trade v případě velmi lákavé až neodmítnutelné nabídky

Kuznetsov
Kucherov

Nedotknutelní

Eichel
Larkin
Robertson
Gaudreau
Batherson
Svechnikov
Fox
Theodore
Sorokin
Bobrovsky
zaujimaju ma picky, teoreticky aj nejake mlade nadeje by som zvazil

na predaj:
WHEELER
GRANLUND
BENN
JEANNOT
EBERLE
KERFOOT
SMITH
ELLER

WERENSKI
CHYCHRUN
GAVRIKOV
DILLON
FEHERVARY

QUICK

Nepredajny:
OVECHKIN
HUBERDEAU
DEBRINCAT
KOPITAR
HORVAT
PACIORETTY

LETANG
KARLSSON

HELLEBUYCK
HART
tomasinho píše:
sob 29. led 2022 10:04
Připomínám, k dispozici za picky/sloty.

W. Karlsson
Puljujarvi
Milano
Ch. Dvorak

Byram (prospekt)
Myers
Romanov
Giordano

Varlamov

Trade v případě velmi lákavé až neodmítnutelné nabídky

Kuznetsov
Kucherov

Nedotknutelní

Eichel
Larkin
Robertson
Gaudreau
Batherson
Svechnikov
Fox
Theodore
Sorokin
Bobrovsky
Nikdo nic? Máme deadline za 4 dny. Letos je bída, ale pár hráčů by mohlo někomu pomoct aspoň se secondary stats.
V ponuke za pick:

Pageau (C) – mám pocit, že ho trejdujem každú sezónu. Tento rok slabšia produkcia, ale pokryje všetky ostatné kategórie + NYI má výborný rozpis na naše PO (počul som legendy, že sa niečo také hrá po ZČ, ale už si nepamätám, či to naozaj existuje).

Toews (C) - Veľa FW a k tomu ešte nejaké to FW.

Killorn (LW/RW) - 70 point pace, nejaký ten hit a kopa ice timu vrátane PP1.

Hartman (C/RW) - Robí centra Kaprizovovi, čo viac by ste chceli.

Garland (LW/RW) - Body a SOG.

Rakell - Zobral som ho z FA a teraz skúšam, či mi za neho niekto neponúkne pick.

DeHaan - Pravidelný prísun SOG, HIT a BLK. V tomto je určite v TOP 10 v rámci ligy.

Whitecloud - Trochu slabší drevorubač ako De Haan, ale zase boduje. 0.4 PPG, 1,5 SOG/G, 1.5 HIT/G a 2.5 BLK/G.

Orlov - Spoľahlivo pokryje všetky kategórie.

Slavin - TDA je out, takže šéfuje 1PP v Caroline. K tomu 2+ SOG/G a BLK.

Ristolainen - Takmer 4 HIT a 2 BLK na zápas.

Roy - Ďalší obranca, ktorý vám spoľahlivo pokryje všetky sekundárne štatistiky.


Bonusová pätica.:

Ullmark
Swayman
Bjorkstrand
Nečas
Provorov


Nemám konkrétnu predstavu. Možno top pick, ale skôr by som asi chcel hráčov. Zaujímajú ma brankári a krídla. Ale beriem aj C a D. Jednoducho, ak mi to bude dávať zmysel, nejako sa dohodneme.
Trade List:
Mason Marchment (LW, RW)- 29 zapasov 30 bodov 12+18 :!: +25, Hity priemer 2,21
Ivan Barbashev - 41 bodov
Tanner Jeannot - 32 bodov, 182 hitov :!:
Ryan Johansen - 37 bodov, FW 454

Zach Werenski - 33 bodov
Shayne Gostisbehere - 31 bodov
uz ma to na teoriu hrat nebavi 😁 mimo Kanea a keeperov (k mani aj Seguin, Verhagea, Krug) vse dostupne
2022 OFF-SEASON TRADE BLOCK

Pojďme to rozjet, pojďme se bavit. Máme cca 3 týdny do deadlinu na odevzdání keeperů. :jupi:

Untouchables
Mark Stone
J.T. Miller
Nikolaj Ehlers
Steven Stamkos
Aaron Ekblad
Cole Caufield
Thatcher Demko

Will talk, reluctantly
Jonathan Marchessault
Jakob Chychrun
Evan Bouchard
Zach Hyman

On the block (řazeno sestupně dle hodnoty)
1. John Carlson
2. Nazem Kadri
3. Jonathan Marchessault / Zach Hyman
4. Mats Zuccarello
5. Rasmus Andersson
6. Devon Toews
7. Mikael Granlund
8. Ryan Strome

Moje needs: (řazeno sestupně dle potřeby)
1. udat obránce, klidně dva - jediný Carlson za premium, zbytek více či méně affordable
2. prospect slot navíc
3. udat brankáře (Kuemper/MAF) - oba affordable
3. kvalitní C
Untouchables
Jonathan Huberdeau
Alex Ovechkin
Alex DeBrincat
Kris Letang
Trevor Zegras
Anze Kopitar
Tim Stuetzle
Bo Horvat
Clayton Keller
Connor Hellebuyck

Will talk, reluctantly
Carter Hart
Zach Werenski

On the block
Max Pacioretty
Erik Karlsson
Ryan Johansen
Tanner Jeannot
Ivan Barbashev
Mason Marchment
Shayne Gostisbehere

Needs:
Draft Picky + RWcka + G
Tak jo, rozjedu to i já, i když moc změn nečekám a asi ani úplně nepotřebuju.

Hogsmeade Hedgehogs trade block



K mání i za nižší pick jako 11th or 12th keeper, kdyby se někomu hodili:

Carter Verhaeghe
Jeff Skinner
Andrew Copp
Anthony Duclair (na IR s tím, že by pak byl posila později)

Případně i Semyon Varlamov teda, kdyby někdo chtěl 1B gólmana.

Nedotknutelní

Ilya Sorokin

Adam Fox
Shea Theodore

Jack Eichel
Andrei Svechnikov
Dylan Larkin
Jason Robertson
Drake Batherson

Prospekti: Lucas Raymond a Mason McTavish

Ne úplně k mání, ale jsem ochotný jednat v případě extra dobré nabídky.

Sergei Bobrovsky

Nikita Kucherov
Johnny Gaudreau
Evgeny Kuznetsov

Prospekt: Bowen Byram

Moje needs:

1) Kdyby se jóó poštěstilo, mladá, jasná gólmanská jednička.
2) Centr, co má body i FW
3) Všestranný bek
4) RW
5) picky/prospecty/sloty
167 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES