Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

TRADE BLOCK

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

Prihodím povianočný výpredaj aj ja. Máme záujem o picky.

Halák - najlepší 1B brankár v lige? Ak niekto potrebuje kvalitatívne štatistiky a nevadí mu menej odchytaných zápasov. Aj keď, na Raska v noci spáchali atentát, takže tých zápasov by mohlo byť viac. VYPREDANÉ

Vatanen - FA pick, ktorý sa rozbehol, takže prečo ho neponúknuť. Z obrancov NJD trávi najviac času na PP. Prvá 40+ bodová sezóna by z toho mohla byť. K tomu 2 SOG, 1.5 BLK a 1 HIT na zápas.

Gustafsson - veľké sklamanie, ani neviem, akú (ak) má cenu. Začal viac hitovať, ale na to som na neho 1. kolo neminul.

OEL - Vlastne ani neviem, či ho chcem vymeniť. S príchodom Halla začal zbierať body. SOG a HIT cez 2 na zápas má pravidelne, rovnako hromada času na PP (tá v ARI suckuje či s Hallom alebo bez Halla).


Pearson - nájdite 1 štatistiku v ktorej neprodukuje (FW sa nepočíta). Posledný mesiac si ide PPG.

Kreider - Veľmi slabý štart do sezóny, ale podobne ako Pearson, posledný mesiac má bod na zápas. S Panarinom a Zibanejadom odohrá 2/3 presiloviek NYR. K tomu HIT a SOG.

Kessel - ehm, pozitíva... neviem, hot dogy mu do konca sezóny budeme dodávať my?

Skinner – uf, ak mu BUF zoženie niečo, čo aspoň z diaľky pripomína 2C, možno začne dávať góly? Navyše je IR, teraz neviem, to jeho hodnotu zvyšuje alebo znižuje?

Palmieri – podobne ako polovica mojich W sa pre istotu zranil. V ničom neexceluje, ale pravidelne prispieva vo všetkom. V tom mojom sranda tíme jasný keeper, takže asi budem mať prehnané požiadavky.

Pozerám tie 3 posledné mená a nejako sa mi to tu zvrhlo, radšej to ukončím. Ale ešte predtým:

tradičný Lukášov Zadorov na záver – McNabb. Ak potrebujete HIT a BLK, nie je o čom, McNabba potrebujete. Ak chcete aj niečo iné, tak vlastne tiež nie je o čom, McNabba nepotrebujete.

*popisky v letáku sú ilustračné a nie vždy musia 100% zodpovedať realite.

Je možné, že sa k tomu poriadne dostanem až v piatok, ak by niekto posielal nejaké ponuky už dnes/zajtra.
vypredaje aj v Preshowe...mozete vyberat..zaujimaju ma picky na drafte

Duchene
Rakell
Hornqvist
Oshie
Nyquist
Neal
Kassian
Gallagher
Goligoski
Dumba
Chychrun
Boychuk
Lundqvist
Nikto? :(
Na trade block přidávám ještě Muzzina. Má hodně hitů, teď při výpadku Riellyho by mohl mít i nějaký PP time na 2. PP.

K tomu ještě jeho spoluhráč A. Johnsson.

Stále zůstávají k mání Staal, Silfverberg, Morrissey, případně Pavelski.
Dlho som neurobil žiadny trejd, takže opäť pripomínam, že máme v ponuke:
Kreider, Palmieri, OEL a Pearson. Ďalej by sme sa radi obohatili na úspešných FA pickoch: z ponuky vyberáme Hymana a Cirelliho (rozhodne sa nezranil).

Stále platí, že nanešťastie máme aj Skinnera a Kessela.

A McNabb, stále máme aj McNabba. Skoro 3 HIT a 2 BLK na zápas.

EDIT: Barclay Goodrow anyone? Posledných 10 zápasov má priemer 3.5HIT, 7FW a 1 BLK. Na sekundárne štatistiky nič lepšie nenájdete. Body veľmi nezbiera, ale hrá 18 minút na zápas, PP2, takže aj body ako bonus možno budú.
Kdyby měl někdo přehršel kvalitních beků a potřebova výpomoc na křídle (Voráček) nebo v bráně (Dell), nech se ozve. Nechci dělat trade just for the sake of it, ale pokud si s někym navzájem vyhovim... :neviem:
W.Karlsson 53zap, 37B (10+27), FW 412
Oshie 59zap, 44B (24+20)
Gallagher 51zap, 37B (19+18), 199 SOG (3,90 na zap)
Hornqvist 40zap, 26B(14+12), 87 HIT (2,18 na zap)
Killorn 58zap, 44B(23+21)
Schamltz 62zap, 40B(8+32)

Chychrun 62zap, 26B(12+14), 143SOG, 75HIT, 95BLK
Dumba 58zap, 20B(4+16), 143SOG, 78HIT, 78BLK
Goligoski 62zap, 29B(4+25), 78HIT, 119BLK

za picky
Tak to pojďme rozjet ve velkym...

Nabízim k výkopu jednání i velký ryby jako Tavares, Stone, Carlson, ale POUZE ve variantě:

JT/Stone/Carlson + lower tier keeper (anebo mid round draft pick, ale radši hráč) :arrow:
významný upgrade v bráně (high-end jednička) + 1.-3. pick v závislosti na perspektivě GK :arrow2:

Chytne se někdo? :jn:

K menšim transakcim potom dávám do placu předevšim Ryany Stromea, Pulocka a Sutera...
Sice jste debatu přesunuli vedle, ale proč ne. Já nabízím k výměně za nějaký pick Fleuryho v jeho 1B pozici. Pochopitelně ne top 3 kola, něco po nich klidně.

Jinak je k dispozici Kuznetsov, kterého bych rád upgradoval za centra s lepšími FW. K dispozici mám dost picků, kdyby mi někdo chtěl nabízet, a málo keeperů (1-2 bych snesl navíc). Dvě druhá kola, dvě třetí kola, tři pátá kola..

Klidně to do mě perte ty nabídky.

Edit: Ve hře je 2nd overall pick.
Mám záujem o RW alebo LW, ktoré sa niekomu nezmestí na keepovanie a chcel by za neho získať aspoň niečo = nižší pick. Prípadne mám možno záujem aj o hráča v podobnej situácií na poste D alebo G.

Zároveň ponúkam:

Toews - ak niekto potrebuje zlepšiť FW.
Palmieri/Kreider - ak má niekto záujem o krídlo so sekundárnymi štatistikami.
Drouin - ak ma ho niekto chce zbaviť.
OEL - PP1 + sekundárne štatistiky.

Viem si tiež predstaviť, že by som vymenil Barkova. Primárne za útočníka. Ale úprimne, neviem si predstaviť, čo by druhá strana musela ponúknuť, aby som súhlasil.
Tak u mě změna situace. Jak jste se asi dočetli, Kucherov je out do konce sezony. A jelikož mám jedno místo ještě na keep, potřeboval bych ho nějak nahradit. Ideálně RW.
Quick fire sale: Voráček za 3. kolo, Schwartz za 4. kolo nebo Suter/Pulock za 5. kolo? :cinka:
Já jsem teda skoro done, zaplnil jsem díru v bráně i na RW a posledním keepu.

Jen zkouším, kdyby náhodou, někdo chtěl, za nižší picky jsou k dispozici M-A Fleury a Kubalík.

Keepery mám uzavřené, ale kdyby přeci jen někdo měl zájem o Kuznetsova, jsem ochoten jednat. Zpět bych chtěl cca stejně produktivního centra, ale s vyšším počtem FW. To dokážu vyvážit případně picky, kterých mám stále dost.
ak by chcel este niekto narychlo ziskat GIORDANA tak je k dispozicii
Jak se blížíme k deadlinu (který je letos 1. dubna, takže před deadlinem NHL - 12. je už moc pozdě), tak níže uvádím svý trade tiers:

Untouchables
Mathew Barzal
Mark Stone
J.T. Miller
Nikolaj Ehlers
John Carlson
Tuukka Rask
Thatcher Demko

Could talk, likely won't work now (spíš off-season blockbuster materiál)
Logan Couture
Nazem Kadri
Jonathan Marchessault
Jaden Schwartz
Cam Atkinson
Aaron Ekblad

More than rentals (pokud si navzájem vyřešíme needs, pojďme se bavit)
Jonathan Drouin
Ryan Strome
Alec Martinez
Rasmus Andersson

Moje needs: vyšší draft picky, depth křídlo (ideálně LW/RW)

Rentals (za picky; v pořadí cca dle interní hodnoty)
1. Kevin Hayes
2. Alexander Romanov
3. Brayden McNabb
4. Viktor Arvidsson
U mna to vyzera nejako takto:

Untouchable (ani to neskusajte):
Rantanen
Pettersson
Hedman
Grubauer

Improbable (neplanujem ich menit, ale mozete sa pokusit ohurit ma neodolatelnou ponukou):
PLD
Hertl
Connor

Available (ale zadarmo to nebude):
Zvysok timu. Zaujimave mena: JvR, Farabee, Cirelli, Wheeler, Reinhart, Burakovsky, Buchnevic, Killorn, Giordano, Hronek, Weegar, Korpisalo, Jones

Want:
1) Mladsi hraci s potencialom na keep. Vykony v tejto sezone nie su dolezite. Tu som otvoreny aj vymenam 2 za 1, co by mohlo byt zaujimave pre aspirantov na titul - 2 aktualne lepsi hraci co mozu pomoct k titulu za 1 aktualne horsieho (mozno long term zraneneho?), ale s potencialom do buducna...
2) “Hockey trades“ – mam napr. 3 utocnikov pegu. Ak by niekto chcel napr. wheelera za podobneho hraca z ineho timu...
3) Draft picks, prospect slots (obviously)
Hogsmeade Hedgehogs trade block


EDIT 2


Nechci sezónu vzdávat, protože šance na play-off stále je. Jenže vypadá to, že je volné možná 1 místo, maximálně 2. A je nás tam v pár bodech naskládáno 6 nebo 7. Takže si nedělám iluze, že bych zrovna já dokázal urvat ten PO spot. Zvlášť bez Eichela a celoročně bez Kucherova. Proto nechci dopadnout tak, že budu bojovat, ale zároveň propásnu možnost získat něco za picky. Protože myslím, že pár mých hráčů, co nabízím, má kvalitu.

Proto nabízím k dispozici pár rentalů a doplním i status ke zbylým hráčům týmu, ať případně víte, na koho cílit a na koho ne. Momentálně preferuju trejd rentalů. Hráče z kategorie možní na výměnu bych měnil případně až v off-season, pokud by to teď nebylo extra výhodné).

Pure rentals (za picky, případně prospekty/sloty)

Ondřej Palát - SOLD OUT
Ryan Pulock - SOLD OUT
Mike Hoffman (sog a ppp se od něj dají pořád čekat, hraje v silném týmu)
Paul Stastny SOLD OUT
Phillip Danault (čistě FW posila)
Jani Hakanpaa - SOLD OUT

Pro představu, seřazeni jsou podle potenciální ceny, od nejdražších.

Untouchable (Rozhodně teď, nejspíš i pro off-season, ale před příštím ročníkem se můžete zeptat, jestli se něco nezměnilo)

Jak Eichel
Andrei Svechnikov
Semyon Varlamov
Ilya Sorokin
Shea Theodore


Potentially in play (možná spíš v off season, ale jsem ochotný naslouchat při dobré nabídce)

Nikita Kucherov (cena velmi vysoká)
Evgeny Kuznetsov
Evander Kane
Drake Batherson
Matt Murray
Prospekti (Byram, Raymond)
keďže sa rozbieha výpredajová kampaň, pridávam aj ja nejaké mená:

M. Smith
Slavin
R. Suter
E. Karlsson
Morrissey
Getzlaf
Domi
Gourde

iní iba v rámci väčšieho trejdu (v zásade nedotknuteľní sú Samsonov, Dahlin, McAvoy, švédske krídla, tkachuk)
Veď vy máte bojovať o PO a nie výpredaje organizovať. :andy: Teraz budem musieť minimálne alzáka zaplatiť, nech mi urobí kampaň.

V každom prípade, z ponuky vyberáme:

Pageau - presilovky, oslabovky, FW, HIT, BLK - všetko na čo si spomeniete má ten chlapec. Akurát teda možno aj Covid najnovšie.

Kreider - kľúčová postava na PP NYR. K tomu HIT, SOG a hlavne hetriky na požiadanie.

Palmieri - 18+ TOI, dlhodobo spoľahlivé výkony. Tento rok zatiaľ bad puck luck, to sa určite zmení práve počas nášho PO. K tomu PPD zápasy v zásobe.

Stephenson - C/LW so 7FW na zápas a k tomu centruje 1. útok a 1PP.

Olofsson - jediný nesuckujúci hráč BUF. Ticho tam vzadu s Reinhartom... PPP a G na počkanie.

Hyman - to isté ako Pageau, akurát na krídle a bez FW, zato 2.5 SOG na zápas. Matthews s Marnerom sú bez neho stratení.

D. Toews - 25+ minút na zápas, väčšinou vedľa Makara. Bod v každom druhom zápase a 2 BLK + 2 SOG v každom zápase.

McDonagh - slúšné peripherals.

OEL - to isté ako McDonagh + PP a pravidelný prísun bodov.

Dumba - to isté ako OEL, ibaže v zelenom. A dáva aj góly.

Ferraro - pravidelný prísun HIT a BLK. Občas sa aj niečo iné podarí.

Preferujem picky, nebránim sa ani hráčom, ak bude zapadať do mojich plánov.
EDIT: Stále platí vše níže. Plus na block přidávám Gibsona a Gaudreaua. Hledám hockey trades.



Koupím gólmana.

Zn.: na protiúčet jednám o komkoliv/čemkoliv.
Na block nově umisťuju ideálního buy-low kandidáta - Patrik Laine.

Chci uvolnit roster spot, takže beru i futures.
TD je za rohom, tak este skusim promo na zaujimavych rentalov co mi este zostali :D Ak by este niekto chcel vysperkovat svoj tim a zvysit si sance na uspech, tak za mierny posun v drafte ponukam napr.:

Alex Killorn (LW/RW) – dvojpost, v tampe hrava 15-20 minut za zapas vratane PP a PK, v poslednych 10z ma 4g+4a
Jason Robertson (LW) – v dallase hra 18-20 minut za zapas vratane PP, v poslednych 8z ma 2g+6a a 3-4 SOG za zapas
James van Riemsdyk (LW) – v poslednych tyzdnoch je v krize ako aj cela philla, ale urcite sa este budu chciet pobit o PO a je tam predpoklad na navrat k lepsej forme. Idealny “buy-low“ kandidat
Esa Lindell (D) – 22-26 minut za zapas vratane PP a PK, v poslednej dobe je v dobrej yahoo forme, za poslednych 6 zapasov ma 0g+3a a k tomu 19 hitov a 12 blokov

Ak by vas zaujal aj niekto iny, kludne sa ozvite...
Nabizim rentaly za picky:
Nelson
Backlund
Anderson J.
Labanc
Hall
Fiala

Muzzin
de Haan

Koskinen
Jack Campbell anyone?
2021 OFFSEASON TRADE BLOCK

Poptávám v pořadí sestupně dle priorit:
1. druhýho golmana (kterej by byl třetim pro udávajícího - jinými slovy žádnou hvězdu)
2. prověřenou kvalitu na C, ideálně s FW (opět nemusí bejt top hvězda)
3. 1st rounder na Yahoo draftu

Nabízím v pořadí sestupně dle hodnoty:
1. prospect draft slot včetně volby na draftu; může být i s Filipem Zadinou
2. Alexander Holtz
3. Cam Atkinson/Logan Couture
4. 3rd rounder na Yahoo draftu
167 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO