Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

TRADE BLOCK

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

Na vymenu Oshie za 3 kolo
Já mám kdyžtak třeba Vránu, Hayese, Tucha. Všechno 4th a níž asi.
Pripominam ze za draft pick je k dispozicii RNH... 26y, dvojpost, posledne 2 sezony 0,81 bodu na zapas, hrava 1st PP s McJesusom (minuly rok 26 PPP), hrava oslabovky (minuly rok 3 SHP), chodi na buly (aj ked nie tolko ako cisty center – minuly rok cca 4,5 FW za zapas)

pustim ho aj za nizsi pick, nepotrebujem nutne napr. 2. kolo, nehambite sa ponuknut akykolvek pre vas postradatelny pick :D...
v pripade viacerych ponuk samozrejme vyhra najvyssi ponuknuty pick.
zaujem o ristolainena? cena prospect slot + draft
Anders Lee, Sam Reinhart, Travis Konecny. Za pick nebo prospect slot.
Oshie za vyber v 5.kole?
B. Schenn, E.Kane, D. Strome, Werenski, Faulk za pick? Urcite se domluvime na rozumne protihodnote.
Obrázek

Mikael Granlund za 6. kolo draftu !

Pouze do pátku do 23:59 :!:
Pokud by někdo nebyl spokojenej s tim, jak nadraftoval centry, tak stále nabízim Paula Stastnyho. Ideálně za nějakýho lepšího beka s def stats.
Hele, pokud by někdo měl centra, co je zdravý, udělá nějaké FW a nešňupe koks, takže nezmešká úvod sezony, tak sem s ním. K dispozici křídla, případně obránci.
Rád bych kvalitního beka. Available je napřílad celkové 2. kolo draftu.

:!:
Kdyby měl někdo zájem o obránce, je k dispozici Drew Doughty.
BOBROVSKY ZA PYTEL PUKŮ A PODEPSANOU KARTIČKU MARIA LEMIEUXE? :wf: :fnuk:
honziss píše:
úte 29. říj 2019 09:31
BOBROVSKY ZA PYTEL PUKŮ A PODEPSANOU KARTIČKU MARIA LEMIEUXE?
Martin Jones? :super:
honziss píše:
úte 29. říj 2019 09:31
BOBROVSKY ZA PYTEL PUKŮ A PODEPSANOU KARTIČKU MARIA LEMIEUXE?
Koskinena by som ti pustil :jn:
Let`s fun...

(teď už vážně) Na block umisťuju obra brankáře - Bobrovsky i Gibson jsou v případě dobré nabídky k dispozici.

Opačným směrem hledám hráče a brankáře, nikoliv picky.
Neměl by někdo zájem o W. Karlssona nebo B. Pointa za slušného beka?
Nově umisťuju na block:

D Morgan Rielly
LW Johnny Gaudreau


Jako protihodnotu chci buď brankáře nebo útočníka v keeper hodnotě. Ideálně kus za kus, ale klidně to může být multi-asset trade.

Bobrovsky a Gibson jsou taky stále k dispozici.
Fakt nikdo nechce solidniho veterana Ryana Sutera na vypomoc? Vse, co zadam, je solidni kridlo (idealne RW) anebo vyssi draft picky.
na trejd ponukam Kevin Hayesa(inak pravdepodobne pojde na Fa) .cena- akykolvek posun na drafte(22.kolo), ak by niekomu pasoval, alebo za d rovnake urovne..
Fire sale is coming. Stay tuned.
tomasinho píše:
pát 10. led 2020 11:37
Fire sale is coming. Stay tuned.
:petrik:
Až tak se neraduj, letos mi přijde, že i těch kvalitních rentalů nemám vůbec moc a bude to spíš zázrak, když něco prodám :-D
Ja to zrejme coskoro tiez vypustim :D
HOGSMEADE HEDGEHOGS TRADE BLOCK



Tak, slibovaný výprodej je tady, chtěl jsem počkat do konce tohoto týdne. Vzhledem k výsledku se moje šance teď tak moc snížila, že už je spíše v rovině snů. Příčiny další zprzněné sezóny si nechám pro jiný topic, nějak se to musí i rozležet.

Trade block

D


Alex Edler - spolehlivá mašina hlavně na bloky, ale taky na hity. A stále na svůj věk skvěle bodující, ideální rental s bodovým pacem na nějakých 46-47 bodů. Fantasy darling se slušnou cenou.

Josh Morrissey - Letos značně ubral na kvantitativních stats, ale boduje solidně a je v podstatě 1D u Jets.

Jaccob Slavin - Solidní body, bloky a jeden z nejčastěji střílejících obránců.

Shayne Gostisbehere - Pokud někdo joo věří v jeho obrat k lepšímu, jsem ochoten naslouchat. Chápu, že je to síš long shot, o důvěře a ne o okamžité posile na PO.

FWD


C - Eric Staal - Další lety odzkoušený borec, který pořád odvede svoje. Body, FW, pořád myslím, že by mohl být pro nějaký z týmů oživením a posílením.

RW - Jakob Silfverberg - Letos solidně produkující útočník, který v té naší bídě relativně vyčnívá. Solidní přísun gólů i SOG.

C, RW - Joe Pavelski - Další long shot, protože to je jeden z mnoha hráčů, kteří brutálně underperformují. Má nějaké SOG, FW, dvojpost a samotný Dallas se z toho suckování vymanil, tak možná se zvedne i Pavs, zase je to tady o důvěře a chápu, že moc důvěry mít nebude.

Obecně mám letos ten pool dost slabší jako loni. Ještě zmíním hráče, které prozatím mám v plánu keepovat a nepovažuju je za rentaly. Což však neznamená, že jsou nedotknutelní, jen by to chtělo větší trejd.

Eichel, Kuznetsov, Panarin, Forsberg, E. Kane, Kucherov, Svechnikov, Klingberg, Fleury, Murray, Sorokin.

Pokud by někdo nechtěl dávat picky, uvažoval bych i o prospect slotu, ať už prázdném nebo s prospektem. Jsem otevřen prakticky všemu. Asi úplně jediný nedotknutelný je Eichel.
167 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO