Bilancování sezony

CHUGWATER CHOKERS 2017/18

After regular season: 7th
After consolation PO: 7th

League best: P (970)
League worst: N/A
League Top3: G (2nd), A (2nd), BLK (2nd), L (2nd), PPP (3rd)

Star of the Team: John Tavares --- 4 nominations (W15, W11, W10, W3)
… Logan Couture --- 3 nominations (PO SF, W7, W2); Eric Staal --- 3 nominations (W20, W19, W5)

Disappointment of the Year: Brandon Saad --- 2 nominations (W14, W4)
… Jaden Schwartz --- 2 nominations (W19, W8); Nikolaj Ehlers --- 2 nominations (W17, W3)

Prospect of the Year: Mathew Barzal --- 25 GP, 4+20, 12 PPP
Career Best Season (30+ games on the roster):
Teuvo Teravainen --- 23 G (15 in 16/17); 38 A (27 in 16/17); 61 P (42 in 16/17); 20 PPP (15 in 16/17)
John Carlson --- 15 G (12 in 14/15); 48 A (43 in 14/15); 63 P (55 in 14/15); 30 PPP (22 in 13/14)
David Perron --- 50 A (35 in 08/09); 66 P (57 in 13/14); 18 PPP (15 in 08/09)
Marc-Andre Fleury --- .930 SV% (.921 in 15/16 & 07/08); 2.15 GAA (2.29 in 15/16)
Nikolaj Ehlers --- 28 G (25 in 16/17); 12 PPP (12 in 16/17)
John Tavares --- 3 SHP (2 in 16/17); 838 FW (824 in 16/17)
Corey Crawford --- .929 SV% (.929 in 07/08)
Mark Stone --- 42 A (38 in 15/16 & 14/15)
Ryan Suter --- 43 A (43 in 15/16)
Patric Hornqvist --- 20 PPP (17 in 16/17 & 13/14)

Career Worst Season (30+ games on the roster):
Brandon Saad --- 16 A (17 in 12/13); 1 PPP (3 in 16/17 & 12/13)
Top Draft Pick: David Perron --- Round 19 … 3rd in P (63), 2nd in A (47), 2nd in GWG (4)
Worst Draft Pick: Jake Gardiner --- Round 13 … (34 GP, -1, 15 P) / Rick Nash --- Round 16 … 6 GP, -4, 0 P)

Worst Keeper Choice: Brandon Saad --- 46 GP, 13+11, 1 PPP … drop
Top FA Add: Tyler Johnson --- 45 GP, 14+21, 8 PPP

Surprise Package of the Season: Teuvo Teravainen --- Round 16 … 4 career best performances
Bust of the Season: Nick Foligno --- Round 14 … lowest A, PPP since 2012/13
Klíčový faktor sezony: Zdraví (fakin VŠECH) gólmanů

Začalo to neuvěřitelnou šňůrou úrazů brankářů Vegas, z nichž jsme postupně vyzkoušeli rovnou čtyři, pokračovalo to dlouhodobým výpadkem Crawforda, a nakonec i definitivně zničující absencí Elliotta s Neuvirthem.

Lepit tohle všechno Halákem a golmanama Chicaga bylo, mírně řečeno, mimořádně na ho*no. Koneckonců Fleuryho stats na mym rosteru naprosto berou dech (32 GP, 20 W, .935 SV%, 4 shutouty) a Crow měl taky směle nakročeno na career year (22 GP, 12 W, .922 SV%), přestože si vysloužil dvě nominace na zklamání týdne. Elliott se potom rovněž zranil ve chvíli, kdy začínali Flyers celkem šlapat. Mohlo bejt všechno docela jinak...

Byť Henyho SV% (.911, třetí nejhorší v lize) dokazuje, že se dá suverénně opanovat liga i bez nadprůměrných čísel (přičemž teda bezesporu dílem přívětivýho timingu přesto Heny 13krát SV% získal na svou stranu a jen 9krát ztratil), je krom toho třeba mít na paměti, že on zároveň měl druhej největší počet W a nejmenší počet L v lize, což už dělá hodně jakožto relativní konstanta ve vyhraných stats. A k tomu jsme my měli setsakra daleko.
HALIFAX ROYALS

Umiestnenie v ZČ: 8
Umiestnenie po PO: 8

Silné stránky tímu:
404 Not Found; Vlastne nie, moji brankári inkasovali najmenej gólov v lige. Celkovo malo moje duo (+ záskoky) veľmi pekné kvalitatívne štatistiky.
Slabé stránky tímu: -91 v +/- je suverénne najhorší výsledok v lige. V bodovaní som na tom bol podobne, menej produktívni už boli iba hráči Colorada. Takmer v každej hráčskej štatistike som výrazne strácal.

Tri hviezdy sezóny:
:winner1: Phil Kessel - 76z, 30+55, 246 SOG
:winner2: Josh Bailey - 68z, 18+50,
:winner3: Jonathan Quick - 29w, 92.2%, 4 SO

Najlepší prospekt: Sebastian Aho - 52z, 17+26

Sklamania sezóny:
Max Domi - 63z 7+27,
Tyler Toffoli – 72z, 20+19
Alec Martinez – 55z 6+12, patril síce k tom hráčom v BLK, ale čakal som viac HIT a aj niečo viac smerom dopredu

Najlepší draft pick: Josh Bailey, 17. kolo – 207. výber, 68z 18+50
Najhorší draft pick: Andre Burakovsky 15. kolo – 183. výber, 6z 1+2
Najhorší keeper: Max Domi, 63z 7+28
Najlepší FA podpis: Kris Russell, 44z 2+7, 64 HIT, 134 BLK

Najproduktívnejší hráč: Phil Kessel – 85 bodov
Najlepší strelec: Phil Kessel – 30 gólov

*štatistiky sú iba zo zápasov, v ktorých boli hráči v mojej aktívnej zostave.

Asi moja najhoršia fantasy sezóna. Rozhodol som sa skúsiť viacero mladých hráčov (Bučnevič, Domi, Skjei, Wennberg, Burakovski) z ktorých väčšina sklamala. Celkovo som trochu experimentoval so zložením tímu. Dosť som vypustil sekundárne stats, niektoré som cielene ignoroval s tým, že som čakal dominanciu v iných, ktorá sa ale nekonala. Nevyšlo to, takže budúcu sezónu návrat k mojej tradičnej taktike. Vyzerá to na rušné leto. Hneď dvoch hráčov, ktorí by mali tvoriť kostru nového tímu (Provorov, Drouin – ktorého mi musel heny doslova vnucovať :-D ) som priviedol krátko pred trade deadline. Zmluva končila Martinezovi, na predĺženie to nevyzeralo a tak sme vymenili aspoň za (minimálny) posun na drafte. V tíme je aj zopár kandidátov na vyplatenie zo zmluvy.
NoBa Witchers

Umiestnenie v ZČ: 5

Umiestnenie po PO: 5

Postup do PO v prvej sezone je vyborny vysledok, pre tím ktory som preberal po sezone ako non PO.
Sice to bol boj do poslednej chvile, ale rata sa.. celu sezonu som sa drzal na postupovych prieckach, tak snad som si to aj zasluzil.. S celkovym 5tym miestom, ale nepanuje spokojnost.. tím mal na viac.. len zranenia :bitka3: poslednych 6-7 tyzdnov sezony hral tim bez 4-7 hracov zakladu(v PO to bolo tych 7).. Verim ze som mal hrat o medaily, takze o rok :box: ...dat zas aspon PO :-D

Silne stranky timu: najviac bodov som nahral na sogoch a blokoch, ale myslim ze celkovo secondary stats (az na uspesne bloky som bol vo vsetkom top 4 ligy). Top statistikou bolo +/- s velkym naskom prvy flek, ale nic kuzelne som z toho nevytazil (13-9).

Slabe stranky timu: statisticky jednoznacne brana: Schneider zacal vyborne, potom sa zranil a uz nechytil nic. Talbot bol mimo celu sezonu az bol vymeneny..(prisiel zanho varlamov s bernierom a hischierom), vdaka ktorym som sa dostal vobec do PO. s Talbotom by som bol zrejme mimo..
A produktivita.. takto nemam sancu konkurovat najlepsim, pokial sa nezlepsim.. najslabsi v lige na ppp.. ono sa tie body tazko zbieraju, ak ti tretinu sezony chybaju scheifele, bergeron, getzlaf, ristolainen, palat, nugent-hopkins, trouba..(a v zavere aj reilly smith s josim a ich nahrady na fa, ktore sa rakvili hned v prvom zapase ako napr danault, zajac a pod)..

Hviezda sezony: Seth Jones. paradne vykony, paradna sezona a aj vyrazne lepsie statistiky na jeho pomery.
Keby su zdravi tak urcite mali skvele sezony bergeron, getzlaf, scheifele a bol by to jeden z nich.

Sklamania sezony: Jednoznacne cam talbot. a sam reinhart, ktory mal zbierat body a omladit tim na kridle. skoncil na Fa..

Najlepši draft pick: Reilly-Smith, posledne 23. kolo – 66z 22+38 (moj najproduktivnejsi hrac) :hroza:
honorable mention Dustin Brown 21. kolo.
Najhorší draft pick: Sam Reinhart 14. kolo - nic, vobec nic..
honorable mention 17.kolo fabbri, ktory den pred draftom odohral prvy pripravak a kecal ako vse bolo ok, aby mal hned po drafte po sezone :evil: tie mlade kridla mi tento rok na drafte nesli..
Najhorší keeper: Cam Talbot
Najlepší FA podpis:
nikto, mozem spomenut Kinkaida, ktory chytal miesto Schneidera, alebo v zavere sezony ma isty cas tahal Vatanen..

Do buducnosti ma caka riesenie branky, kde by sa zisla kvalitna jednotka, ale tam mam cas este minimalne sezonu.. a omladenie na kridlach( kedze mi moc nevyslo). hadam sa chyti dalsiu sezonu prospect lindblom, ci pripadne white.. s obranou som absolutne spokojny( risto, josi, jones) a s centrom na buducu sezonu tiez ( bergeron, getzlaf, scheifele, hischier).
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES