Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

TRADE BLOCK

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

V rámci zpřehlednění naší ligové diskuze zakládám s posvěcením commishe tento topic. V yahoo je trade block omezen pouze na označení hráčů, které nabízíme k výměně a označení pozic nebo stats, které sháníme/můžeme postrádat. Zde proto můžeme vše více rozepisovat a dávat ostatním na vědomí o našich surplus a needs tak, aby se to neztrácelo v jedné diskuzi jinými tématy.
TRADE BLOCK


Neal Pionk, Colin Miller - ofenzivni beci s 1.PP a solidnima def stats jako bonusem. Trejdoval bych jen za picky, a to pomerne vysoky (pocitat se 2nd/3rd rounderem jako vychozim bodem, v zavislosti na vasem postaveni - logicky nechci moc posilovat dalsi contendery), ale vzhledem k tomu, ze se jedna o relativne mlady borce, troufam si tvrdit, ze potencialni navratnost takovy cenovce hrave dostoji.

Jake Gardiner - kurziva proto, ze bych ho netrejdoval, pokud poslu pryc jednoho z vyse jmenovanych; Gardiner ma vetsi ofenzivni potencial a aktualne je red hot, ale uvedomuju si, ze nedela prilis def stats, takze vic nez 2nd rounder chtit nemuzu. Ale momentalne by byl drazsi nez ti nahore, to patrne jo.

Darcy Kuemper - pravdepodobna jednicka Arizony az do konce (fanta) sezony, a relativni garance nizkyho prisunu GA na defenzivnim mancaftu, kdyz uz nutne nikoliv vyher (i kdyz Yotes pujdou hadam se zdravym Galchem jenom nahoru, jak je jejich zvykem po prospanym zacatku). Mozna majitel Raanty by ocenil? *mrk mrk Joe* V zavislosti na zdravi Crawforda, ktery ted ovsem vypada vselijak, by mi moh stacit jen pick.

Paul Stastny - ano, zrovna sem ho bral z FA, ale spolu s Kuemperem se holt jedna o vysledek myho vyhranyho zavodu o add (pac sem po nem sahl, jeste kdyz byl na IR), pricemz Stastnyho v pritomnosti tri dalsich centru zrovna nepotrebuju, podobne jako Kuempera v brane. Kdo by tudiz chtel levnyho rentala na FW s garantovanou top6, hlaste se. Cca 4th rounder postaci.

FOOD FOR THOUGHT


Jaden Schwartz, Patric Hornqvist - neni to tak, ze bych si jich necenil (nekeepoval sem je pro srandu kralikum), ba dokonce predevsim Schwartze zboznuju i v realu, tzn. nebudu je agresivne trejdovat, ale vezte, ze jako trade chips k dispozici jsou (a zaroven vezte, ze jejich zdravotni trable u me moc cenu nesrazi... pro vyse zmineny duvody). Hornqvist logicky levnejsi a teoreticky i jen za vyssi pick, u Schwartze bych ocekaval vetsi deal a prvotni nastrel od trejdovaciho partnera.

UNTOUCHABLES


Jen tak pro prehled, ani coby soucast vetsiho dealu, nezvazim nasledujici...

Ryan Suter "C"
John Carlson
Martin Jones
John Tavares
Nikolaj Ehlers
Mathew Barzal
Mark Stone
Logan Couture
TRADE BLOCK HOGSMEADE HEDGEHOGS


Super nápad s tím trade blockem tady. Přispěju taky se svým pohledem a situaci u mě v týmu.

Jak jsem psal, od začátku sezony se nedaří, mladý tým to nezvládá, PO daleko, takže přichází období, kdy jsem tzv. desperate for every pick. Už jsem vyměnil Alexe Edlera, získal vyšší pick z výměny Arvidssona za Galchenyuka, takže bych rád přidal další.

K mání pouze za picky nebo případně jako protiváhy ve větších dealech jsou.

Ryan Ellis - loni měl v sezoně zkrácené zraněním pace na 60+ bodů. Letos mu to až tak nejde, ale v poslední době šel bodově dost nahoru. Hity nemá skoro vůbec, bloky tak nějak průměrně, ale boduje furt solidně na takový přelom mezi obráncem keeperem a hráči, co se berou výhradě na hity a bloky. Asi bych si tady žádal late 3rd nebo early 4th round, níž jak pod 4. kolo tady jít nemůžu prostě.

Nolan Patrick - keeper, kterému jsem věřil a udělal jsem velkou chybu. Nemám na něj nervy, přijde mi ale příliš hodnotný na drop. Keepovat jej nebudu, budu upřímný, trpělivost nemám, to jádro nemůže být tak mladé. Měl by teď hrát s Girouxem, tak uvidíme, ale chápu, že tady asi nebude zájem takřka žádný.

Gus Nyquist - V úvodu sezony pickup z FA a byl to mistrovský tah. Více bodů než on (31) má u mě jen trio Eichel, Kucherov, Panarin a stejně dlouho zraněný Kuznetsov, tedy největší hvězdy. Hodně PPP docela, střílí taky, Má o 8 bodů víc než jakýkoliv hráč v FA, navíc je daleko větší jistota, ne žádná mtoyka, co občas vystřelí. Pro někoho by určitě mohl být hodně cenný doplněk do mozaiky před PO. Cenu si představuju tak nějak jako u Ellise přibližně.

Chris Kreider - Další z keeperů a osobně můj velký oblíbenec, málokdo mě tak baví jako on. Post LW ale je docela obsazen, na keep post se tlačí třeba Alex Tuch, takže v případě dobré nabídky bych uvažoval o jeho výměně. Kreider nikdy nebude oslňovat sezonami s 80 body, ale těch 55-65 při plném zdraví udělá, navíc je to takový do it all player , velmi dobré statistiky na SOG a hitech. 2.-3. kolo není podle mě out of question, body sice menší jak Nyquist, ale je solidní ve všech ohledech, dělá toho dost.

Untouchables

Mezi nedotknutelné hráče, o kterých nejsem ochoten uvažovat momentálně (může se změnit že jo, už jsem měnil McJesuse i Ovieho) v žádné nabídce, patří tito:

Eichel
Kuznetsov
Forsberg
Kucherov
Klingberg
Murray
Fleury
Prospekti: Sorokin, Steel, Svechnikov

Pak tady je dvojice keeperů a top top hráčů, které nechci vyloženě měnit, ale jsou to hráči, které bych v rámci výhodné nabídky pustil, ne kvůli výkonům, ale z osobního hlediska. Ale v klidu si je nechám, protože to jsou top hráči na svých postech.

A těmi jsou Panarin a Gostisbehere. Případně i nově příchozí Galchenyuk, kterému já osobně hodně věřím. U Panarina nebo i Galchenyuka by byla cena centr s FW v mladém věku nebo v ideálním věku prostě, ne 30+. U Ghosta obratem také produktivní bek. Jinak padají do kategorie untouchables.

Snad to je srozumitelné, čekám klidně na offery v Yahoo nebo tady do zpráv, kde vše můžeme probrat a cenu dohodnout případně, není nikde řečeno, že co tady napíšu, tak je nějaké dogma. Všechno se dá řešit.

Takže vzhůru do toho. Jinak teda šťastné a veselé a ať se vám v novém roce daří (méně jak mně) :giggle:
Charlotte Godless Trade Block



Poslední aktualizace 29.03.2019

*** On the Block ***

Jakub Voracek
Sam Reinhart
Jake Guentzel
Aaron Ekblad

*** Want ***

2019 1st round pick
2019 2nd round pick
2019 3rd round pick
Prospect slot

*** Untouchable core ***
(o kom nebudu vůbec vyjednávat)

Connor McDavid
Auston Matthews
Patrik Laine
Johnny Gaudreau
Kirill Kaprizov (prospect)
Morgan Rielly
John Gibson
Sergei Bobrovsky
Nápad s trejd blockem kvituju. Supr věc. Trejd momentálně vyloženě nevyhledávám (ale ani mu nebráním), čili snad vypíšu jen nedotknutelný a nějaký oblasti, který bych chtěl potenciálně posílit, nicméně jak říkám.. není to tak horký. Pokud ale někdo někde uvidí příležitost pro trejd, tak se neváhejte ozvat.

Bemidji Beavers


Need:
- kvalitní D-man s BLK, HIT
- obecně BLK, HIT


Nabídky nebudu zvažovat:
MacKinnon
Point
Hall
Draisaitl
Chabot
Vasilevskiy

Nechci měnit, ale nepošlu vás hned do haje:
Atkinson
Barrie
Subban

Zbytek hráčů je fair game, nejsem na ně nějak extra vázanej. Pokud mi za ně přistane nabídka, která se mi bude líbít, tak se nebráním je poslat pryč. Co se týče prospectů, tak sloty s Yamamotem a Sikurou jsou rovněž k dispozici.
prepáčte, že tak stručne a bez rozpisovania, ale na TradeBlock dávam Radulova
Takže nastal čas aj pre môj trade block :arrow:

Nedotknuteľní:/i]

- prospecti
- Erik Karlsson
- Rasmus Dahlin
- William Nylander
- Gabriel Landeskog
- Matthew Tkachuk

som ochotný meniť v príade dobrej ponuky

- Steven Stamkos (len v prípade veľmi dobrej ponuky)
- Couts
- Ziba
- Shea Theodore
- Charlie McAvoy

rentali

- ostatní hráči do poľa
ku Radulovovi pripájam aj Baileyho a Kapanena..ide mi čisto o výmenu RW za inú pozíciu (kľudne aj D)
kedze to na postup z mojej strany nevyzera, v podstate zasluzene, nakolko aj vyber keeperov + samotny draft nedopadli slavne, tak hadzem co to do placu aj aj, napr.solidne produktivny Hayes (aj nejake tie fw), , ak by som nemal pretlak C (momentalne 5, najmä hot Pirri zamiesal karty a to uz je ? s vybenchovanim), tak neriesim, tak tot jediny dôvod...hadzem do obehu aj takeho Manthu (ako keeper doteraz asi naj sklamanie), Gourdeho (moja vôbec prva volba,uvod solid,tet nejako pokulhava),co to sa riesilo aj s Hamiltonom (tu len nejaky D, najidealnejsie keeper ako protihodnota), nejake moznosti by hadam boli aj v pripade Malkina (to len zatial v ramci nejakej tej otukavacky), ci Tarasenka (pri nom si chcem este pockat na TDL), tak ak kludne, ale momentalna "priorita" Hayes a pod. za nejaky nepodstatny pick,ci hrac (samozrejme mimo C), ktory je niekomu nadbytocny
NoBA Witchers



Need:
brankar. najradsej golmana, ktory by bol jasnou jednotkou aj do buducej sezony. taktiez by som sa uspokojil s golmanom co mi bude zbierat s istotou starty aspoon do konca sezony. dalej by sa mi zislo produktivne kridlo 60b+ ako upgrade cez nejakeho mojho keepra, v najlepsom ziadny softak..

ponukam:
D a C su moje silne stranky. s D sa viem vzdat jedneho z tria risto, jones, josi v pripade vyriesenia mojich needs.. dalej tam mam napr troubu, niskanena, ktori u niekoho by mohli byt keeper, ak je D slabinou.

Na C je nedotknutelny Scheifele. naopak volny je Getzlaf. Hischier a Bergeron su v hre za moje needs.

K tomu mam par kridel, kde by som nerad menil iba lindholma. su tam, ale Schmalz, JVR, Reilly Smith, ktorí su v ponuke, ak by niekomu upgradli keepera a Hoffman, ktory je lider u mna v par statistikach, ale prihodil by som ho k trejdu za spravnu protihodnotu..

Este nie som rozhodnuty, ci skusim ponahanat najlepsich a investujem, alebo zacnem tim pripravovat na dalsiu sezonu. zalezi od moznosti a ponuk. :klobuk:
Shanim top4 defenzivniho beka za nizsi pick (5/6th) ciste na vystuzeni proridly blueline. Kdo muze postradat, sypejte mi nabidky klidne rovnou do Yahoo. Zn. specha!

Edit: Tak to byla rychlovka... :eek2:
Připomínám se svým nabušeným trade blockem :-D :hfman:

K mání stále jen za picky.

D - Ryan Ellis
LW - Chris Kreider
LW/RW - Gustav Nyquist

A nově taky.

C/LW - Alex Galchenyuk.

Nyquist a Ellis jsou k mání bez jakýchkoliv podmínek. U dua Kreider - Galchenyuk bych jednoho rád vyměnil a jednoho si nechal. Mám strašně rád oba, takže záleží na poptávce no, o koho bude větší zájem.
Vzhľadom na to, že čo môžeme prehrať prehráme, asi nastal čas myslieť skôr na budúcu ako túto sezónu…

F:
Anders Lee (LW)
Jonathan Drouin (LW/C)
Tyler Johnson (LW/C/RW)
Andreas Athanasiou (LW/C)
Mats Zuccarello (RW)

D:
Jake Muzzin
Damon Severson
Brandon Montour
Josh Morrissey

G
Mikko Koskinen
Cam Talbot

Je tam aj zopár keeperov (Lee napríklad), ale keďže sa na nich množia ponuky, za dobrú ponuku som ochotný meniť.
Případní rentalové ode mě:

Eric Staal - stabilní přísun SOG, solidní FW a vyrovnaný G/A
Paul Stastny - po návratu je hot, +- beast, pravidelný P a nadprůměrný FW
Jake Gardiner - na výpomoc s A z beku, pokud někdo nemá místo vepředu
jedneho z tychto hracov by som mohol pustit kedze by sa mi hodilo jedno miesto na supiske

Rickard Rakell - C,LW,RW
jasne naj zo vsetkych... bol by dost drahy kedze je to keeper + multipost
do buducna to moze byt velky hrac
len tak jednoducho neodide..skor checkujem zaujem..zaujimavy pre timy mimo PO kedze ma slabsiu sezonu v trapiacom Anaheime pod je.nutym trenerom

T.J. Oshie - RW
dalsi keeper kvoli zraneniu vynechal nejake zapasy..momentalne vo forme..hiter..urcite väcsia sanca na odchod ako u Rakella ale tiez len tak lacno by nesiel

Ryan Dzingel - LW,RW
multipost..dobry strelec..mozny keeper
iba za pick

Brendan Gallagher - RW
mozny keeper..skvely hlavne v pocte striel na branu..ma najmensiu hodnotu z tychto utocnikov
iba za pick

Colton Parayko - D
uprednostnujem skor odchod utocnika ako obrancu...v trapiacom sa St.Louis nenaplna potencial
iba za pick
K dispozícii za prípadné picky:

Ryan McDonagh (D)

Esa Lindell (D)

Nazem Kadri (C)

Jordan Eberle (RW)

Tom Wilson (RW)
Čau, z mého trade blocku ubyl oblíbenec Kreider, který waivnul NMC pro dobro organizace. Tímto zajistil Galchenyukovi jistější pozici, Galch tedy už není k dispozici, bylo to tak že půjde jen jeden z nich.

Něco k dispozici ještě je, ale spíše je z mého útoku hotovo. Možná ještě pokud by někoho zajímal Vrána třeba.

Zůstává ještě něco vzadu, především teda Ellis.

Ellis, Vrána maximálně teda. Za picky mimo top 3.
Mam za to, ze mam dobrej depth na kridlech, stale nikdo zadnyho rentala? :neviem:

Sestupne od nejhodnotnejsiho po toho nejmin hodnotnyho:
Schwartz (na pomezi keepera pro me)
Parise (na pomezi keepera pro me)
Hornqvist (na pomezi keepera pro me)
Fiala
Ferland

Ozvete se, nestydte se!
Menší update aj u mňa. Hráči o ktorých bol najväčší záujem už sú preč, zostali viac menej depth hráči.

F:
Tyler Johnson (LW/C/RW)
Andreas Athanasiou (LW/C)

D:
Damon Severson
Brandon Montour
Josh Morrissey
Okej, jsem ochotnej udelat mensi vyprodej. Rentaly za picky a tak.

Core (tyhle hrace nemenim):
MacKinnon
Point
Hall
Draisaitl
Chabot
Vasilevskiy

Pak tam mam hrace jako Barrie, Atkinson, Kane, u kterych urcite nebude stacit jen pick. Spis nekolik picku/pick+hrac atd. Zbytek je up for grabs.
mimo Hayesa, mozny aj Dadonov
Last-minute rental Joe Pavelski, anyone? :wink2:
last-minute Rakell?

multipost..buduci hlavny stavebny kamen utoku Anaheimu...vhodny pre timy mimo PO
do buducna super hrac..ak by som nebojoval o titul tak by som ho nikdy neponukal

bude ale drahsi nechcem ho dumpovat
Exkluzivne nabizim: LOGAN COUTURE, C

Vazim si ho moc, ale zene me k tomu odebrani jeho LW a pretlak na C - nic jinyho. Vyhovim si s nekym a ziskam podobne kvalitni kridlo (nejlip i s C)?
nejake ponuky za: Dadonov-Petry, (tu sa este rozhodujem koho keepnem), Stepan, J.Staal, Hornqvist ?
167 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG