Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

:!: TRANSFER ALERT :!:

Oznamuju dohodu na dalšim trejdu, tentokrát uzavřenou mezi manažery fantomasem a sellym8.

Alexander Semin, LW/RW (Chugwater Chokers) :arrow2: :arrow: Jarome Iginla, RW (Concord Skaters)
Halifax má na yahoo offer na toho centra..kľudne môžme aj vyjednávať,ak by sa pôvodná ponuka nepáčila :-D
petrikove cisla golmanov z dnesnej noci:
Varlamov - .925
Rinne - .929
Halak BN- .930

Moje:
Holtby - .571
:rofl:
Vidis to a najlepsieho (jedineho s W) som nechal sediet :slap:
Tak shrnutí prvního zápasu je v kartě, naši fanoušci byli skvělí, nicméně Homer si dal o 2 piva navíc a míchal sestavou tak, že naši útočníci nedokázali najít ten správný rytmus a proti nanimu jsme si připsali na úvod těžkou prohru. :-(
Hm, tak v Ottawě se dneska hrát nebude. To je konkrétně pro mě solidní podpásovka teda. :neviem: :wf:
fantomas píše:Hm, tak v Ottawě se dneska hrát nebude. To je konkrétně pro mě solidní podpásovka teda. :neviem: :wf:
copak, chybí ti starty? :-D
Ale to vubec ne, buly. :D
fantomas píše:Ale to vubec ne, buly. :D
wow ... já to psal v době kdy jsem nevěděl co se stalo ..
abyste si nemysleli že jsem nějaký necitelný hovado ... :|
Logan píše:
wow ... já to psal v době kdy jsem nevěděl co se stalo ..
abyste si nemysleli že jsem nějaký necitelný hovado ... :|
neskoro :thumbsdown:
Logan píše:
fantomas píše:Ale to vubec ne, buly. :D
wow ... já to psal v době kdy jsem nevěděl co se stalo ..
abyste si nemysleli že jsem nějaký necitelný hovado ... :|
Dyt si v podstatě nic nenapsal. :eek2:
:!: TRANSFER ALERT :!:

Máme tu pending transfer mezi manažery nanim92 a Lukasem33 (KTEŘÍ SI TO MAJÍ HLÁSIT SAMI!)

Francois Beauchemin, D + 20th rounder (Holland's Red Army) :arrow2: :arrow: Paul Martin, D + 18th rounder (Halifax Royals)
tranfer alert, nebo tak neco

ke me (Brick City Diablos) prijde universal Loui Eriksson (z Preshow Destroyers) za ofenzivniho beka Lubomira Visnovskeho.
Tak sme si s Martinom z Brick City placli na trejde:

S Aljaskou sa luci D.Brown spolu s vyberom v 16. kole draftu, naspat prichadza volba v 14. kole draftu.
Martin este zo svojho timu dropne Hemskeho.
petrik píše:Tak sme si s Martinom z Brick City placli na trejde:

S Aljaskou sa luci D.Brown spolu s vyberom v 16. kole draftu, naspat prichadza volba v 14. kole draftu.
Martin este zo svojho timu dropne Hemskeho.
To jako někdo opravdu obětoval druhé kolo dratu za grindera Browna? WoW! :shock:
Logan píše:
petrik píše:Tak sme si s Martinom z Brick City placli na trejde:

S Aljaskou sa luci D.Brown spolu s vyberom v 16. kole draftu, naspat prichadza volba v 14. kole draftu.
Martin este zo svojho timu dropne Hemskeho.
To jako někdo opravdu obětoval druhé kolo dratu za grindera Browna? WoW! :shock:
Tak pozor, to nemozes brat ako 2. kolo draftu :slap: :nono:
V case toho vyberu uz bude top cca 160 hracov rozchytanych :roll:

Je to vymena d.brown za posun o cca 20-25 miest v drafte nahor, nic viac a nic menej. v tych kolach sa tak ci tak budu vyberat uz len hraci ako prave brown (2nd/3rd liners), ziadne superstars uz k dispozicii nebudu. :neviem:
petrik píše:v tych kolach sa tak ci tak budu vyberat uz len hraci ako prave brown (2nd/3rd liners), ziadne superstars uz k dispozicii nebudu.
Proto jsem si letos v našem keeperu vybral v doplňovacím draftu St. Louise, Stepana a Turrise. :frajer2:
petrik píše:
Logan píše:
petrik píše:Tak sme si s Martinom z Brick City placli na trejde:

S Aljaskou sa luci D.Brown spolu s vyberom v 16. kole draftu, naspat prichadza volba v 14. kole draftu.
Martin este zo svojho timu dropne Hemskeho.
To jako někdo opravdu obětoval druhé kolo dratu za grindera Browna? WoW! :shock:
Tak pozor, to nemozes brat ako 2. kolo draftu :slap: :nono:
V case toho vyberu uz bude top cca 160 hracov rozchytanych :roll:

Je to vymena d.brown za posun o cca 20-25 miest v drafte nahor, nic viac a nic menej. v tych kolach sa tak ci tak budu vyberat uz len hraci ako prave brown (2nd/3rd liners), ziadne superstars uz k dispozicii nebudu. :neviem:
Je vidět, že jsi to ještě nezkoušel a vůbec nevíš, co za hráče bude k mání ... věř mi že za Browna bych nevyměnil ani 8. kolo draftu ... ale proti gustu :?
Logan píše:
Je vidět, že jsi to ještě nezkoušel a vůbec nevíš, co za hráče bude k mání ... věř mi že za Browna bych nevyměnil ani 8. kolo draftu ... ale proti gustu :?
snad 8 ludi to este nikdy nehralo takze nemame to z kade vediet :wink: pre vecsinu z nas je to sezona naberania skusenosti (a dufania ze sme nepresrali ten draft uplne lebo tam uz nie je sanca na reparat :D )
Já to chápu, u nás se taky děly podivné trady v první sezoně, i s draft pickama, takže si to určitě musíte zkusit sami .... jen pro dodatek, já jsem za druhé kolo draftu měnil Marlóa na konci sezony, tak si to porovnej :)
tak to je jasne ale zase na konci sezony su ine motivacie..tam timy ktore moc na playoff nemaju (resp. ak sa tam dostanu tak na vyhru to nevidia) tak vymenia tych hracov ktorych nebudu keepovat...teraz vecsina timov na to mysliet este nemusi (mozno tak az na Rona :D u ktoreho som cakal ze pojde po draftoch ako divy)
Logan píše: Je vidět, že jsi to ještě nezkoušel a vůbec nevíš, co za hráče bude k mání ... věř mi že za Browna bych nevyměnil ani 8. kolo draftu ... ale proti gustu :?
jj, pravdu mas, este som to neskusal, takze realnu hodnotu tych pickov iba odhadujem... 144 top hracov by malo zostat keepnutych, takze v doplnujucom drafte ocakavam hracov co sa v nasej tradicnej HF lige tahaju od osmeho kola... :D
ale tak ci tak, ten trejd predsa nie je druhe kolo za browna :slap: je to pokles v drafte o cca 20-25 miest za browna (ide s nim aj stvrte kolo). ale v kazdom pripade som rad ze si myslite ze som urobil dobry kseft, tiez som s nim spokojny (ak by ho nikto nebol chcel tak by som ho bol asi po par dnoch dropol :) )
Logan píše:Já to chápu, u nás se taky děly podivné trady v první sezoně, i s draft pickama, takže si to určitě musíte zkusit sami
:giggle:
ja se toho nijak nebojim, kolikrat jsou addy lepsi nez drafty. viz muj Niskanen. pri draftu jsem chtel vyhnat cenu, ale zustal mi za 8 a ted je mi k hovnu. Stejne tak treba Lehtera, kteryho jsem addnul a pak dropnul za Ribeira, ktery btw taky neni spatny(v porovnani treba s Hemskym, ten me sice skoro nic nestal ale i tak)

Old school Lou :ciga:
Co to je proboha za trejd ten Colborne a Enstrom :shock: pokud tu neuvidim žádný vysvětlení, tak teda osobně vetuju, to mi příde nehorázný i na keeper.
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS