Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

Trade alert


Nikita Zaitsev & 21st pick :arrow: Hogsmeade Hedgehogs

18th pick :arrow: Charlotte Godless
Nechce nekdo ofenzivniho obrance? Nabizim Gardinera za pick...
Week 3 - vs Big Bad Bruins, win 10:7


Poměrně složitej, a tudíž vzhledem k finálovýmu skóre vydařenej matchup. Golmani se moc nepochlapili a soupeř dobře reagoval na podprůměrnou bodovou sklizeň aspoň skrze addy - takhle si pohlídal min. FW a dost možná i hity.

Já se snažil kontrovat Glendeningem, a zatimco v kategorii FW tenhle desperate tah uplně nevyšel, právě jeho (a Stoneova) heroická nedělní blokáda nám docela senzačně -- proti salvě asi pěti beků, kdy nám hrál jenom Pionk -- udržela BLK. Jinak by to bylo 9:8, což by odpovídalo přece jen spíš, vzhledem k tomu, jak cepimu zachytali cedníci.

Výsledkem je posun na druhý místo, a teď hurá na nadcházející bitvu o první flek s lídrem tabulky Honzissem. Mohl to bejt krásnej souboj dvou top centrů Leafs, nakonec bez Matthewse extra koření trošičku schází, ale co už.

Chokers hvězda týdne: Patric Hornqvist :plus: 3 zápasy, 4+1, +5, 1 PPP, 1 GWG, 11 SOG, 5 hitů
Chokers zklamání týdne: Juuse Saros :minus: 3 starty, 1-2-0, 12 GA, .882 SV%
tretie kolo, druhá prehra, zranenia hráčov bolo cítiť, no trochu šťastia (t. j. nebyť Raantovej choroby), by to mohla byť (a bola by) remíza :?

No nevadí, v ďalšom kole snáď to bude lepšie a Antyho roz*ebem :bitka:
Jako já to mám tento týden fakt nehratelný. V pondělí si addnu dva hráče na doplnění dnů, kdy bylo volno. Oba se zraní (McCabe a Sutter). McCabe sice už hrál, ale jisté to nebylo, takže ho budu mít místo 4 dnů 2, Sutter úplně vyhozený add z okna. Do toho začne marodit Manson, v důležitý den, kdy se toho hraje nejvíc odpadne i Arvidsson a soupeřovi začnou chytat Anderson s Markstromem jak Hašek s Royem, to fakt můžu mrdat, není mi vůbec souzeno tento week něco uhrát. A to ještě hraju s Nanim :slap:
tomasinho píše:
pát 02. lis 2018 10:48
soupeřovi začnou chytat Anderson s Markstromem jak Hašek s Royem, to fakt můžu mrdat, není mi vůbec souzeno tento week něco uhrát.
Jako bych to psal já v druhé konferenci, navíc soupeři lépe vycházejí dny kdy je málo zápasů, v tomhle to bylo s Ohlundem úplně stejné loni, letos ten výprask snad nebude až tolik demoliční.
cepi je nepoučiteľný s vyžieraním cudzích prospektov :lol2:
Week 4 - vs Charlotte Godless™, loss 7:10


První porážka a zatim střídáme dobrý matchupy s těma méně vydařenýma, ale standard aspoň sedmi vyhraných stats na week se zatim daří držet bez výjimky, a to je dobrej signál.

V tomhle týdnu nám prim nezahrálo v podstatě nic - s čestnou výjimkou Flowerova shutoutu, kterej na naší stranu somehow pomohl zvrhnout polovinu GK stats. Jinak průměr v bodech, def stats a brutální výbuch v +-, kde jsme v jednu chvíli byli -28, s velkym přispěnim i takových borců jako Suter, Carlson...

Ve finále to tudíž mohlo bejt i mnohem horší. Byť pár stats bylo těsných, porážka 5:12 se jevila relativně pravděpodobně. V neděli nicméně muj trojlístek (opět somehow) otočil áčka i hity, přestože nám nehrál žádnej bijec, a 7:10 nakonec tak zle nevypadá.

Chokers hvězda týdne: Eric Staal :plus: 3 zápasy, 2+2, 2 PPP, 8 SOG, 18 FW
Chokers zklamání týdne: John Carlson :minus: 2 zápasy, 0+0, -5, 3 SOG, 0 bloků
Shit happens :ho*no: Po dlouhé době jsem u dna, snad se to brzy nakopne, zatím to má sestupnou tendenci, první week super, druhý slabší, pak trošku slabší a teď totání průser, viz můj předešlý koment. Ještě mě poslední den dorazí Kačer Fowler hattrickem a GWG, to už je fakt na :hroza: Hlavně by se měli probrat brankáři a Ghost.
po druhej prehre druhá výhra, tentokrát s Antym, ale výsledok 9:7 možno označiť ako sklamanie, lebo spočiatku to vyzeralo oveľa lepšie :?

+ tímu je ale, že ofenzíva sa mi prebrala, za posledný týždeň nebol ofenzívne lepší tím ako moje Colorado :good:

(a napriek tomu EK 0+0 :lol2: )
Toto kolo smrdí debaklom. :scare:
Aktualizoval jsem si trade block. Neznamená to, že ty hráče chci měnit, ale že jsem ochotný o nich uvažovat v souvislosti s výměnou. Ale takovou, která něco dá i mně. Buď podobného hráče nebo post, co potřebuji. Sháním jednak centra s FW, ať už keepera nebo někoho jako dočasné řešení, ale zas lepší než ty sra*ky z FA. Výměny late picků pro mě nic neřeší.

Za většinu těch hráčů (keeperů) chci podobnou protihodnotu zpět.

Za Ellise buď to pick, nebo třeba toho FW borce nějakého, ať nemusím syslit na rosteru jinak nepoužitelného Keslera.
Week 5 - vs Colorado Dragons, win 11:5


Inu, pokud budeme takhle drtivě vyhrávat i matchupy, kde se na to podobně vybodnou naši golmani (4 prohry, 17 GA, .874 SV%... uff), tak jsme docela za vodou. Ale nebudeme si dělat iluze, že jo.

Konečně se nám pochlapili hráči v poli. I s komplikacema v podobě krátkých zdravotních trablí Staala a Carlsona jsme atakovali hranici 50 bodů, ze všech stálic rosteru se bodem nepodíleli jen Chára a (marod) Staal, a ve výsledku jsme vyhráli naprosto všechny non-GK stats krom haluzních SHP, z toho vše kromě PPP i poměrně suverénně. Tak to má bejt, jen houšť.

Chokers hvězda týdne: Mark Stone :plus: 4 zápasy, 3+4, +6, 2 PPP, 1 GWG, 15 SOG
Chokers zklamání týdne: Marc-Andre Fleury :minus: 3 starty, 1-2-0, 10 GA, .870 SV%
Vyhlašuji pomaličku ale jistě full tank mode. Takto to nejde, dokud se ti dva kreténi v bráně nevzpamatují, nemá to vůbec cenu stejně. Jak jsem zmínil, jednat můžeme o čemkoliv, ale rád bych si nechal kvarteto Eichel, Kuznetsov, Forsberg, Klingberg. Zbytek je volný k jednání za adekvátní protihodnotu. Jak rentalové (jasně, na ně je brzy), tak velké ryby jako Panarin, Kucherov nebo Ghost.
fantomas píše:
pon 12. lis 2018 12:45
Week 5 - vs Colorado Dragons, win 11:5
a to do sobotnej noci vyzeralo celkom vyrovnane :scare: škoda, no aspoň tam vidím progres v porovnaní s vlaňajškom
Dva shutouty a SHP od free agenta, to je mi ale panečku den! :klobuk:
První shakeup trade je na světě. Přišla nabídka, kterou jsme nemohli odmítnout.

Martin Jones, Michael Ferland, 2nd round prospect draft pick (Hogsmeade Hedgehogs) :arrow: Chugwater Chokers

Marc Andre Fleury, Ilya Sorokin, 2nd round draft pick (Chugwater Chokers) :arrow: Hogsmeade Hedgehogs

Ilyia Sorokin se stává mým novým prospektem, díky čemuž se musím jednoho ze svých tří prospektů vzdát. A volba padla na Adam Boqvista. Ten tak bude opět k mání příští rok na prospect draftu. Věříme, že děda Lou přesvědčí Rusáka, aby dorazil před vypršením KHL kontraktu.

Kdyby měl kdokoliv ještě nějaké nabídky, které by pomohli mému minirebuildu nebo trošku většího shakeupu, sem s nimi. A omlouvám se Petrikovi za vycouvání z trejdu, který bykl prakticky dohodnut, zjistil jsem nové zkušenosti, které mě od toho odradily.
Ok, normalne se k trejdum nevyjadruju, ale tentokrat musim - tenhle move totiz nase organizace rozhodne nebere na lehkou vahu. MAF byl jednim ze sesti statecnych, co s nami byli od pocatku franchise, a potom, co s Crowem pokladali zaklady suverenniho titulu v prvni sezone, de facto sam delal, co mohl, aby odvratil lonskou katastrofu.

Proste stalice. Uz letos autor tri shutoutu a vesmes strujce tri triumfu. Tutovej budouci clen Chokers Hall of Fame. Nyni uz pouze Couture, Schwartz, Crawford, Tavares a kapitan Suter zustavaji jako prezivsi...

Fleury odchazi v ramci nutnyho mysleni na budoucnost vzadu - uz na draftu jsme obetovali pomerne vysokej pick za Sarose, nyni odchazi jedna ze dvou 34letych ikon spolu s prospectem, jehoz NHL budoucnosti jsme si nebyli natolik jisti, aby pro nas byl netrejdovatelnym artiklem.

Martina Jonese vitame jako (doufame) typickej low buy, kterej se snad zvedne, jakmile si novym stylem hrajici obrana Sharks sedne. Micheal Ferland potom prichazi jakozto multidimenzionalni depth forward, idealni fanta hac, a tak trochu utecha za letni odchod Teuva (mimochodem prisaham, ze timhle moje homerovani konci haha).
ze budem Kopitara benchovat...
Uff, tak takhle ten trejd dava smysl. Ja kdyz to videl v yahoo (kde to je samozrejme bez tech prospectu a prospect draft picku), tak jsem si myslel, ze se tomasinho docista zblaznil. :-D
LOL, to bol tyzden ako zo zleho sna… cele zle :hroza:
petrik píše:
pon 19. lis 2018 08:33
LOL, to bol tyzden ako zo zleho sna… cele zle
Nápodobně. To už dlouho nepamatuju, kdy se to celé poskládalo tak špatně jako teď.

Gratuluju Impovi k velký výhře a doufám, že když se teď Allen proti mě takhle rozchytal, tak že už mu to vydrží po zbytek sezóny. :eek2:
Wau, výhra 12:3, to som ani vo sne nečakal, najvyššia moja výhra v yahoo v tejto lige a zrazu som len veľmi tesne pod 0,5 (čo tiež u mňa ešte nebolo) a odrazilo sa to aj v tabuľke, keď som zrazu hneď za play off priečkami, je to úplne opačný pocit, ako vlani, keď v čase okolo jesennej vínnej cesty som sa už pripravoval na výpredaj rentalov :lol2: (na druhej strane, takto sa o Hughesa nebojuje :protest: už som skoro ako Ottawa :lol2: )

žiadny z hráčov nejak extra neexceluje, ale väčšina hráčov hrá svoj štandard a body utešene pribudajú, za zmienku stojí konečne prvý gól EK za Sharks a musím sa pochváliť za vet GM move, keď som vzal Konecneho z FA, jeho sobotné dva góly veľmi potešili. Na druhej strane však bol posledné dni za očakávaniami Clayton Keller, ktorý bol vedením tímu poslaný rozohrať sa na farmu (samozrejme nie tú, na ktorej chce byť každá krava :lol2: :psst: )
petrik píše:
pon 19. lis 2018 08:33
LOL, to bol tyzden ako zo zleho sna… cele zle
z tvojho pohľadu asi, navyše, keď nasadenie Talbota ti prinieslo 2 mínusové body v štatistikách, lebo, keby si ho nenasadil, ja by som benchol Grubauera, takto sa prehupli na moju stranu L a ešte si stratil aj GA, ktoré boli v podstate bez šance
Ďalšia prehra, tentokrát 6:10 A to som vcelku spokojný, mohlo to byť horšie. Postupne som sa prepracoval na predposledné miesto. :hroza: Ťažko sa to hodnotí, pretože výkon nebol zlý, na väčšinu tímov by to v pohode stačilo… Na to aký materiál sa objavil v bránkovisku boli čísla super, ale súperov Crawford aj Fleury sa rozhodli dať si po jednom SO a bolo po zápase… Momentálne stále hľadáme FA náhradu za Quicka, nádejne vyzerá Anderson. So zložením obrany tiež nie som úplne spokojný, toľko zmien som asi v žiadnom ročníku ešte neurobil.
Lukas33 píše:
pon 19. lis 2018 20:32
Momentálne stále hľadáme FA náhradu za Quicka, nádejne vyzerá Anderson
are you sure? :lol2:
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS