Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

ak dobre vidim porazil by som aj Henyho :D takze jedno rozhodnutie a namiesto finale som siesty
Takže v časti, v ktorej sa bojuje o konečné umiestnenie, som s prehľadom a suverénne rozsekal náčelníka 9:8 :ciga: :jn: Celkovo ide o moju 5 výhru v posledných 6 matchupoch :box: Čiže hor sa na Lukáša za konečným 7. miestom (síce aj 8. by bolo veľkým úspechom po vlaňajšej konečnej 12. priečke a 11. pozícii v základnej časti).

Výhru mi v podstate zabezpečili cedníci, kde to bolo 6:0, hráči v poli sa na to vykašľali, i keď vyzdvihol by som jeden moment, výhru a postup do boja o 7. miesto mi zabezpečil GWG Coutsa necelé dve sekundy pred koncom predĺženia (v prípade remízy by som hral o 9. miesto s tomasinhom)
Anty píše:
pon 18. bře 2019 09:26
takze jedno rozhodnutie a namiesto finale som siesty
Odporucam takto o tyzden radsej neprepocitavat ako by dopadlo pripadne finale s honzissom... :D aspon teda ja by som to v podobnej situacii asi radsej nechcel vediet
petrik píše:
pon 18. bře 2019 10:51
Odporucam takto o tyzden radsej neprepocitavat ako by dopadlo pripadne finale s honzissom... aspon teda ja by som to v podobnej situacii asi radsej nechcel vediet
ja som tak blby ze to urobim :|
Joe S. píše:
pon 18. bře 2019 10:36
výhru a postup do boja o 7. miesto mi zabezpečil GWG Coutsa necelé dve sekundy pred koncom predĺženia
Aneb moje HF sezona v kostce. Cool. Cool cool cool
cepi píše:
ned 17. bře 2019 14:54
heh, tak o vitazstve rozhodne jediny stat - goool :gol:
s Antym som po vysledkoch zo zakladnej casti :plus: 9:6, 11:5, trhol nerozhodne skore 8:8, co mi pri skorovani 3G stacilo na konecne 5.miesto, ktore po tejto strastiplnej zakladnej casti a trhnutiu PO o jediny bodik potesilo :thumbsup:
v tomto matchi to boli ale ine sinusoidy, 4SHP :-O golmani 33 inkasovanych golov :D ale aj z tejto nadielky som trhol W,SV
koniec sezony ako na zavolanie, mimo Malkin, Monahan, Tarasenko, Krug...je cas na poriadnu regeneraciu :golf: a uspesne zapitie sezony :wine:
Nechcel som to pisat do toho naboroveho topicu, ale ohladom impovej nahrady by som navrhoval byt aj trosku proaktivni a necakat len na to kto sa prihlasi (je mozne ze niekto kto by mohol byt kvalitnou posilou si ten nabor vobec nevsimne).
Skusil by som vhodnych kandidatov priamo oslovit s ponukou – konkretne ma napada napr. Redy, ktory v casoch povodnej non-keeper HF league patril k pravidelnym ucastnikom a umiestnoval sa vysoko... neviem samozrejme ci by mal zaujem, ale za opytanie nic nedame. Plus ako pre fanusika Avs by prenho mohol byt tim s MacKinnonom a Barriem lakavy :giggle:
Dalsi zo starych casov ma napada napr. arek... :jn: by s cepim mohli oprasit nelutostne admin suboje :giggle:
petrik píše:
čtv 21. bře 2019 07:38
Dalsi zo starych casov ma napada napr. arek
ja by som sa mozno nechal nahovorit na non-keepera, ale na keepera nie. Zabera to viac casu :neviem:
ja by som navrhol ten tím rozpredať :jn:

:petrik:
arek píše:
čtv 21. bře 2019 09:23
Zabera to viac casu
blbost :roll:
je to presne to iste (pocas sezony)
akurat v off-season musis porozmyslat o tom ktorych 12 hracov si chces nechat do dalsej sezony...
Arek s náma už keeper hrál, ale můžu prozradit, že Redy si našeho inzerátu prokazatelně všiml :jn:
kokooos, na to som uplne zabudol ze areka sme tu uz mali :D

co samozrejme neznamena ze by sa nemohol vratit
Tak nakoniec aspon bronz... placka je placka, takze v podstate spokojnost

A gratulacia prekvapujucemu sampionovi, len som nechapavo sledoval ako sa to finale vyvija a nakoniec si to udrzal az do konca :klobuk: well done
ten pocit ked zistis ze oboch finalistov by si vo finale presvedcivo porazil... :samovrazda:
a kto to vyhral?
arek píše:
pon 25. bře 2019 08:26
a kto to vyhral?
dunim
lol ked dobre vidim tak vyhral by som aj finale :hroza:


inak gratulujem vsetkym na bedni :thumbsup:
:yahoo: moja prva yahoo vyhra. kto by to bol povedal, po sezone aku som mal.. nakoniec sa to vsetko poskladalo v spravny cas aj ked to neboli super vykony, stacili.. aspon vidno, ze treba postupit do PO a potom sa moze stat cokolvek.. klucove bolo stiahnutie zraneneho Fa crawforda, v predposlednom matchupe sezony, kedy som este urputne bojoval o PO. stratil som tah na hraca, ktory som potreboval. bol to risk a vyplatilo sa. bez neho by som nedal ani jeden PO matchup. uz sa tesim na buducu sezonu, pretoze predpokladam, ze sa poniektori riadne namotivuju a konkurencia bude este silnejsia. co ma baví :cinka:
gratulki dunimovi, honzissovi a petrikovi k umisteni na bedne

a jak jsem jiz avizoval, timto se moje hokejova fanta kariera chyli ke konci.. diky za tech par let, co jsem fantasy hral a vsem hodne stesti do budoucna
Velká gratulace Dunimovi. Dokázal vyřadit tři silné týmy a ikdyž nevstupoval do PO jako favorit, tak správným načasováním formy a vhodným roster managementem si došel pro výhru. Dobrá práce. :thumbsup:

Větší souhrn sezóny bezbožníků sepíšu později, ale PO tak nějak dobře dokumentuje to, jak jsem hrál celý ročník. Na jeden kvalitní matchup jsem často nedokázal navázat dalším kvalitním matchupem a střídal tak dobré a špatné weeky jako na běžícím pásu. Druhé místo je fajn, ale chtěl jsem vyhrát, takže je třeba se v létě zkonsolidovat a jít do toho příští rok zase na plno. Takže příští rok počítejte s tím, že bezbožníci do toho zase šlápnou a cokoliv kromě 1. místa budeme považovat za neúspěch. :box:
Velká gratulace dunimovi, taková pěkná popelkovská story. :thumbsup:
fantomas píše:
pon 25. bře 2019 16:08
Velká gratulace dunimovi, taková pěkná popelkovská story.
a pritom stacilo aby Anty nenasadil Helleybucka... :jn:
ale na to sa historia pytat nebude :D
Heny se letos k tomu aktualizování All-time winners náko nemá, což? :jn:
Len tak zo srandy som si spatne pozrel moje prospect draft picky... a je to teda riadna roller coaster ride kde solidne picky striedaju absolutne brainfarty... :giggle:

2014/15: beau bennett (WTF?), elias lindholm (breakout prisiel neskoro), jack campbell (WTF?)
2015/16: mikko rantanen (best pick), daniel sprong (sklamanie)
2016/17: kyle connor (good), zach werenski (solid)
2017/18: jesse puljujarvi (not looking good)
2018/19: oliver wahlstrom (time will tell), robert thomas (nadej tam je)
fantomas píše:
stř 27. bře 2019 20:50
aktualizování All-time winners
Aktualizováno.
A dunim může naplno slavit. :giggle: :serus:
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS