Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

:-O vy tam riesite ine G bomby :-D to nie ako u mna :hroza: (este aj ten vyhodeny add tah s Ullmarkom dovi dopo) hadam si si tych G uz uzil za tie 2 weeky dost a dost a aspon 1,2? stats nejako trhnem?
aj napriek opätovnemu G prepadaku a nie moc optimistickemu uvodu, drzim viac ako prijatelne skore, ak by to skoncilo takto, spokojnost, no pevne dufam v remizku a samozrejme co najvyssie prehry mojich bezprostrednych PO superov :jn:
Chtel bych se vsem omluvit, v poslednich tydnech moje aktivita nebyla zrovna ukazkova. Zapominal jsem nastavovat sestavy, FA akvitiva skoro zadny, tento tyden ani nenasbiram golmansky starty. NHL fantu hraju od roku 2012 cili 7. rokem a zacinam pomalu citit, ze muj cas se nachyluje, nemam ten zapal a v podstate ani cas jako jsem mival drive. Neni to definitivni, ale myslim ze je fer priznat, ze jsem hodne blizko k rozhodnuti, ze s fantou skoncim.

Sezonu v kazdym pripade dohraju. Jen davam s dostatecnym predstihem vedet. Tym nemam spatny, jadro mam velice dobry, 3 draft picky v prvnich dvou kolech. Takze muj nasledovnik urcite nebude ten tym dostavat v nejakym katastrofalnim stavu.

(btw vzhledem k tomu, ze se tu nekolik hracu prekryva s EF fantou, tak to same plati i pro ni - planuju s fantou seknout uplne)
druhá výhra v sérii :scare: a už nie som posledný. škoda tých dvoch, či troch matchupov v polke sezóny, mohol som byť trochu inde, ale je to prísľub do budúcna (horšie je to s výkonmi budúcich keeperov, tam mám pri niektorých hlavu v smútku :scare: )

PS: Stále nikto nechce pár rentalov za pick? Minimálne v prípade McDonagha a Wilsona ma to trochu prekvapuje :hmm:
vyhra 9:6 s Hollandovou armadou je dobra kazdopadne Godless sa ma drzi ako kliest v boji o dolezitu 2. priecku...playoff je uz prakticky zaistene
mna aj Godless caka tazky super = Heny a dovolim si tvrdit ze kto lepsie zvladne tento zapas s nim tak bude v top2

najprv vsak NoBa ktora bojuje o PO a nepreda kozu lacno..zacali sme zaujimavo..NoBa ciste konto brankara a ja uz skvelych 17 bodov za jeden den :sok: (super iba 2)

dalsou celesezonnou zaujimavostou okrem GWG u mna je ze som nemal ani jeden :!: SHO pricom druhy najhorsi ma 4. (najlepsi 9.)
Anty píše:
úte 19. úno 2019 15:01
dalsou celesezonnou zaujimavostou okrem GWG u mna je ze som nemal ani jeden SHO pricom druhy najhorsi ma 4. (najlepsi 9.)
Vnímám, že zájem na zrušení SHP a SHO je tady velkej. Zmiňujte tyto postřehy prosím co nejvíc, ať vytvoříme co největší tlak na jejich vyřazení ze scoring stats.

Manažerská angažovanost je důležitá v boji za demokracii a právní ligu! Nebudeme tolerovat oligarchii! Commishe do koše! :povzbudzovanie:
Moji captaci mali last week 3 SO, nezrusit :!:
Pískaj koniec :!:
Sevííííí, moji cedníci si v tak důležitym bodě sezony udělaj ze dvou startů 10 GA, 18 SV a .643 SV%. Co by ne, viď. Jediná cena útěchy je, že se to v obou případech obešlo bez prohry, ale panebože... to je děs a bída fakt.
moj Kotkaniemi!
Anty píše:
pát 22. úno 2019 19:41
moj Kotkaniemi!
Už jsem ho nanimu z mobilu dropnul.
3rd in row :wave:

i keď moji hráči nepochopili, čo je to tank mode :hroza:
Joe S. píše:
pon 11. úno 2019 20:52
Anty napísal: ↑
Po Feb 11, 2019 8:43 pm
len tak dalej este Goodless a Bruins
tak tento týždeň je oddychový, kde "o nič" nejde (iba o posledné miesto), ale o týždeň sa chystám utnúť cepiho nádeje na play off
:ciga: ako som sľúbil, tak som splnil, cepi je v podstate mimo hru (za to by mi mohol niektorý z tímov poslať z vďaky nejaký pick :dudo: )
Tá jednoznačná výhra je o to cennejšia, že tento týdeň ma začali kosiť zranenia :? mimo Mittelstadt, Kadri a aj Karlsson

Tento týdeň ešte skúsiť potrolliť honzisa a bude to úplné :jn:

PS: toto je riadne nudné TDL, nikto nechce trejdovať :doh:
Pfff, cepi je stále ve hře, uplně v klídku, a nově díky mýmu výbuchu i nani. Uh. Naštěstí, moji golmani by už horší week mít nemohli, takže snad si to šetřili na vrchol teď. Saros hned zachytá proti EDM bez McJesuse, hádám. :jn:
Joe S. píše:
pon 25. úno 2019 09:07
PS: toto je riadne nudné TDL, nikto nechce trejdovať :doh:
Já si nestěžuju :jn: Vytrejdoval jsem Kreidera, Nyquista, Edlera, Arvidssona za Galchenyuka a pick. Pořešil jsem to brzo.
stale drzim 2. miesto :nervozny: este predtym ako som siel vcera spat tak Godless vyhravalo 10:7 myslim a rano napokon 7:8 takze super

posledny tyzden ma vsak Godless lepsi rozpis..on s 10tym Joeom (dufam ze potvrdi formu) a ja s prvym Henym..neviem ci udrzim ten chudobny trojbodovy naskok

inak tento tyzden 60bodov :sok: takyto tyzden v utoku budem potrebovat v PO
na druhu stranu ma NoBa uplne znicila v brane (0:6) takze celkove skore 7:10
No moje lamy posledne 3 tyzdne dost vyrazne z formy.. :nervozny:
Dufam ze to len casuju na PO, lebo inak tam velmi rychlo poletim
Čau, je ještě k dispozici Impův kádr od příští sezony?
TRADE ALERT


Oliver Ekman Larsson + 23. kolo (from Colorado Dragons) :arrow: Halifax Royals

16. kolo :arrow: Silesia Ice Miners



Už som neplánoval žiadny trejd (teda, v off season som chcel zohnať obrancu, ak by Klefbom nevyzeral dobre), ale dostal som dve zaujímavé ponuky a nakoniec som sa rozhodol skúsiť to s Ekmanom. Nie je úplne to čo som hľadal, ale PP1 by mal hrať a Arizona by bez zranení mohla byť budúcu sezónu celkom zaujímavá. Navyše za 4. kolo. :thumbsup:
:!: TRADE ALERT :!:

Joe Pavelski, 19th round :arrow: Preshow Destroyers
Ryan Dzingel, 14th round :arrow: Chugwater Chokers
posledna posila pred PO ...chceme titul!
to myslite vazne s tym subojom o PO? ved to vyzera ze to sieste miesto nikto nechce... :)




a teraz sa stavim ze ten co tam nakoniec skonci ma vyleje v prvom kole PO... :D :nervozny:
Těžký no, když se dunimovi zbláznili cedníci. Ale v poli je to stále otevřený :nono:
Hmm, Yahoo mi zrušilo trejd s Henym, kvôli tomu, že nemám miesto na súpiske, pritom som ale nemal možnosť niekoho dropnúť v rámci trejdu. :sisi:

Trejd mal prebehnúť zajtra, takže som myslel, že stačí ak dropnem niekoho (Merrill) dnes, aby som zajtra to miesto mal a teraz pozerám, že takto to nefunguje. :sok:
Lukas33 píše:
pát 01. bře 2019 17:35
Hmm, Yahoo mi zrušilo trejd s Henym, kvôli tomu, že nemám miesto na súpiske
The trade in HFL Demitra Conference was unsuccessful for the following reason:
Halifax Royals will go over the maximum roster size of 23


Ten trejd byl přijat 27. 2. ve 21:04 hod. Yahoo se Tě neptalo na drop hráče, páč si měl na soupisce místo.
Ve stejný den ve 21:10 hod. (o 6 minut později) si addnul Merrilla = plná soupiska. Kdyby si ho včera vyhodil, normálně to projde. Případně to provést opačně, tzn. add -> trejd, a pak by Ti to bylo nabídnuto, ten drop v yahoo u potvrzení výměny. A v nabídce by už byl i Merrill.

Co teď s tím? Už byla TD, znovu si to poslat nemůžeme.
Heny píše:
pát 01. bře 2019 22:46
Co teď s tím? Už byla TD, znovu si to poslat nemůžeme.
Navrhuji gentlemanskou dohodu.
Oba je dropněte a pak je addněte.

Pokud někdo z hráčů (co nedává pozor) nepochopí, commish to zařídí..
AndyF píše:
pát 01. bře 2019 22:51
Oba je dropněte a pak je addněte.
Draft pick těžko addnu z FA.
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES