Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

tomasinho píše:
ned 13. led 2019 10:03
Naprostá likvidace normální ceny hráčů
Likvidace ceny hráčů je spíše Manson na hraně FA za mid-round pick.
Cena je pak stejná jako za Edlera. V čem je tak šílený rozdíl? Za, dle klubu, no. 2 beka.
Ja s tym trejdom problem nemam... ak si cepi petryho ceni na 16.kolo, je to jeho vec. A ze bol Heny prvy co mu ho ponukol je jeho sikovnost :neviem:
Heny píše:
ned 13. led 2019 10:42
V čem je tak šílený rozdíl?
Jestli ho fakt nevidíš, tak to můj problém není. Edler je fajn 4. bek třeba do fantasy, tak nějak, dobré hioty a bloky hlavně, jenže starej bez keeper hodnoty ve slabém týmu, kde už brzy sám nebude mít takovou úlohu. Kterou teď má jen díky tomu slabému týmu. Petry je opravdu na hraně keepu, ne úplně keeper, ale dal by se keepnout, sám jsem o tom loni uvažoval. Je to hráč tahaný v úvodu druhého kola, který má ještě o parník lepší stats než loni, náběh na kariérní rok. Tohle je prostě za mě klidně i ten 2nd round, ve kterém ho Cepi vzal. A to i přesto, že se vrátil Weber, který mu pár bodů i minut na PP vezme.

Vážně ne. A s tím Mansonem seš taky vedle teda. A to neříkám jen jako fanoušek Ducks.
tomasinho píše:
ned 13. led 2019 11:07
Edler je fajn 4. bek třeba do fantasy, tak nějak, dobré hioty a bloky hlavně, jenže starej bez keeper hodnoty ve slabém týmu
Ročník 86 vs. 87. Vancouver vs. Montreal. :matika:

Petry navíc do minulého roku vyprodukoval maximálně 28 bodů. Edler loni i letos top blocker. Lepší, vážně lepší. Možná v advanckách, ale ty s yahoo nesouvisí.
Nevidím nikde ten zázračný cenový rozdíl.
petrik píše:
ned 13. led 2019 10:45
Ja s tym trejdom problem nemam... ak si cepi petryho ceni na 16.kolo, je to jeho vec. A ze bol Heny prvy co mu ho ponukol je jeho sikovnost
ak sa ideme riadiť týmto princípom, tak potom Veto stráca zmysel a mali by sme ho zrušiť
nani92 píše:
ned 13. led 2019 11:37
ak sa ideme riadiť týmto princípom, tak potom Veto stráca zmysel a mali by sme ho zrušiť
to je otazka pohladu. pre mna veto nie je na zrusenie trejdu ktory sa mi nezda fair. pre mna je veto nastroj na zrusenie trejdu pri ktorom mam vazne podozrenie ze je to zamerny pokus o oyeb. to je velky rozdiel.
ja si nedovolim tvrdit ze dokazem hodnotu jednotlivych hracov urcit lepsie ako ich majitel. IMO je to pre kazdeho subjektivne, niekto si hraca XY moze cenit viac, iny menej. preto trejdy ktore boli ferovo dohodnute vetovat urcite nebudem. kazdy si je strojcom vlastneho stastia, ak je niekto "sikovnejsi vyjdenavac" ako niekto iny, preco by som mal branit tomu aby to vyuzil vo svoj prospech... :neviem:
tento petryho trejd je pre mna uplna banalita... depth hrac u ktoreho nehrozi ze by ho Heny keepoval. naozaj mi je absolutne jedno ci sa dohodli na cene 16. kolo alebo 14. kolo... to je ich vec. fakt nechapem preco tu z toho niektori saliete, ze to je o 1-2 kola nizsi pick ako by sa vam zdalo vhodne... :neviem: :roll:
petrik píše:
ned 13. led 2019 11:59
to je otazka pohladu. pre mna veto nie je na zrusenie trejdu ktory sa mi nezda fair. pre mna je veto nastroj na zrusenie trejdu pri ktorom mam vazne podozrenie ze je to zamerny pokus o oyeb.
Ok, tak ja to uvedu na pravou miru - ja nevetoval do chvile, nez mi cepim a Henym byly objasneny ty "future considerations" (coz si myslim zaslouzi zverejnit). Cepi si totiz paradoxne uvedomuje, ze Petryho dava pod cenou, a pry by ho jinak nemenil mozna ani za 2nd, ovsem ony futures mu mely v pripade jeho zajmu zajistit pripadny navrat Petryho, kdyby se ho po sezone rozhodl keepnout. Heny si to dokonce predstavoval tak, ze bych mu ho pripadne zkratka manualne pridal na roster bez dalsiho provedenyho trejdu.

To se v podstate rovna hostovani, ktery by nastavovalo pro me nebezpecnej precedens a jako "o*eb" mi to vazne prijde. Takhle muze nani zacit rozdavat i Pastrnaky a bude z toho uplnej cirkus.

Se samotmym trejdem problem uplne neni, kor z myho sobeckyho pohledu, nebot se muj konkurent imo nepochopitelne oslabuje uprostred bitvy o PO spot.

Ovsem nastaveni onech future considerations se mi vubec nelibi, a zatrhnu jakejkoliv dalsi podobnej pokus. Koneckoncu hadam, ze oba protagonisti moc dobre vedi, proc je nespecifikovali tady v topicu, ale pouze skrze soukromou zpravu mne.

Takze do budoucna: futures jako takovy sou OK. Uz sme tu meli trejdy s pickama na dalsi rok, a nebranil bych se ani zahrnuti conditional picks ("pokud cepi bez Petryho neudela PO, dostane vrchem dalsi pick" / "pokud Heny s Petrym udela dalsi Cup, zmeni se 4th na 1st"... atp.) - takovy upravy maj predobraz i v realite a jedna se o zajimavy zpestreni hry. Ale nejaky hostovacky se pod mym dohledem konat nebudou, to se na me nezlobte...
fantomas píše:
ned 13. led 2019 12:41
akhle muze nani zacit rozdavat i Pastrnaky a bude z toho uplnej cirkus.
mal som to v pláne, ked som sa to dozvedel :D
takto:)
u mna ma momentalne hot Petry hodnotu kola presne takeho, z akeho som si ho vydraftoval, t.j. kola 2
preco len to 4.kolo? pointa celeho trejdu bola niekde inde, Heny o Petrym ako keeperovi neuvazuje, ja naopak ano, tak u mna bola podmienka, ze to 4.kolo v tom pripade, ak si ho budem môct pre buducu sezonu ponechat a ze tu vraj bola moznost v off-season vratenia Petryho spät do timu, tzv. future considerations
priznam sa, netusim ci je takato moznost v pravidlach, ale Heny ako skuseny manager, asi vedel, vie nieco viac, tak som prikyvol z dôvodu, ze 3.kolo mi vymenou s tomasinhom padlo (aj tu som mohol este kludne vyjednavat a zostat pri navrhu toho nizsieho kola, kedze siel keep za keep, vseobecne v tychto veciach som az prilis primäkky, aj ked Arvidsson za to 3.kolo stoji a Galchom som uz tak ci tak nepocital a s Arvim vladne spokojnost; ci aj s Manthom a Blackom som mohol viac vytriesakt to uz tiez teraz bezpredmetne), tak by som mal k dispozicii aspon to kolo 4 (nakolko Heny ma jedno navyse od Joea)
njn mohol som sa na to najskôr poinformovat u pana predsedu ako to je, ci je takato moznost, napisal som mu az teraz, tak preto sfleku ten vet
btw, petrik to inak popisal okej, tam ako nejake to jedno kolo hore dole (ale iste, bez toho dodatku v trejde by som Petryho za 4.kolo nepustal) no rozumiem aj istej frustracii inych GM´s, ked maju pocit, ze hraci idu pod istu cenu a nahrava to GM´s v hornej polke tabulky; no kedze este ako tak zijem, urcite nemam v plane rozposielat hracske darcekove balenia GM´s v tej momentalnej hornej PO 6tke :nono:

edit: tak to fantomas uz cekol, fajn, tak do buducna iste dobre vediet co a ako jako
:slap:
amateri :D
ked uz chcete taketo "nie celkom koser" zakulisne dohody, tak sa na tom len medzi sebou dohodnite a nikomu to nepovedzte :giggle:
Tak ono ikdyby tady tenhle Henyho podvod zakryli a ty futures tam neuvedli, tak by to stejně vyplavalo na povrch v létě, až by přišla žádost na fantomase o add Petryho zpět k Big Bad Bruins nebo zpětným podivným trejdem. Je dobře, že kontrolní orgány fungují a jako liga jsme ten podvod odhalili hned teď a nebyla ohrožena regulérnost soutěže.
prrr, mojou chybou bolo, ze som sa o tom vopred neinformoval u toho najpovolanejsieho, jasne, ze by som to potom neriesil uz v zarodku, bol som v tom, ze Heny v tom ma jasno, ze nieco na tento spôsob regulerne funguje, ved inak by mi to asi nenavrhol (v yahoo obraze je asi ostrielanejsi viac ako ja,ved aj nedavno som si u petrika nieco prezistoval), ak tak samozrejme omluva z mojej strany a ponaucenie
cepi píše:
ned 13. led 2019 13:46
prrr
V pořádku. Je myslím zcela jasné, kdo je strůjcem tohoto pokusu o obejití pravidel, a ty to nejsi. Pro tebe užitečná zkušenost do budoucna. :)
Cepi uvažoval o keepu Petryho. To, že si ho cenní víc, asi někdo zapadlo v komunikaci. A pro mě nebyl problém mu ho prostě levně vrátit.

Omlouvám se za komplikace. Minimálně je jasno.
urcite sme nemali v umysle nieco niekoho ojebabrat,to sa kedysi riesilo este v tzv.kanter ere:D bolo tu pomerne pusto,tak sme to chceli len trosku ozivit :jn:
Vzhľadom na to, že sme povolili prospekta draftovaného v klasickom drafte opätovne draftovať aj v prospekt drafte, možno by nebolo od veci nejako túto možnosť obmedziť. Povedzme, že iba 1 prospekt draftovaný v klasickom drafte by mohol byť umiestnený na prospekt list. Ide mi hlavne o to, aby sa z prospekt draftu do budúcna nestal iba nejaký bezvýznamný prvok, kde každý formálne zoberie hráčov, ktorých si už zobral v klasickom drafte.
Lukas33 píše:
ned 13. led 2019 20:31
Vzhľadom na to, že sme povolili prospekta draftovaného v klasickom drafte opätovne draftovať aj v prospekt drafte, možno by nebolo od veci nejako túto možnosť obmedziť. Povedzme, že iba 1 prospekt draftovaný v klasickom drafte by mohol byť umiestnený na prospekt list. Ide mi hlavne o to, aby sa z prospekt draftu do budúcna nestal iba nejaký bezvýznamný prvok, kde každý formálne zoberie hráčov, ktorých si už zobral v klasickom drafte.
Ok, to dává smysl. Dám o tom hlasovat a zároveň pak kolem toho sepíšu nějaký ucelený pravidla se všema aktualizacema, co sme si v průběhu let odhlasovali.
Musim spomenut taku malu zaujimavost z posledneho dna mojho zapasu.. brankarske stats nie su rozhodnute a vyzera to tak ze si to v priamom suboji rozdaju moji brankari proti honzisovim

Hellebuyck vs Gibson
Lundqvist vs Bobrovski
Trade alert

Gustav Nyquist & 21st :arrow: Preshow Destroyers

15th :arrow: Hogsmeade Hedgehogs

Další rentalove stále k dispozici, viz topic trade block.
klasicky trejd rentala ..mam velke problemy so zbieranim Acok (zaroven aj P) s cim ma pomoct Nyquist..ako bonus hrava na oboch kridlach

nevylucujem este prichod jedneho rentala za ucelom posilnenia A+P
kludne sa ozvite
Trade alert

Jake Muzzin & 23st :arrow: Alaska Wolves

15th :arrow: Halifax Royals


Od petrika prišla na Muzzina najlepšia ponuka, keepovať som sa ho nechystal, takže nie je o čom.
posledné týždne sa mi ťažko aj komentujú, najprv prehrám s nanim 1:12, lebo jeho hráči sa totálne zbláznili, vďaka čomu som padol na posledné miesto :cry: a potom posledný týždeň v nedeľu dunimova otočka na 7:9. Na môj tím padla už totálna deka :scare: aj keď minulý týždeň mal jeden jediný hráč v +/- štatistike +12, to som snáď ešte nevidel (kiežby takto išlo Brodiemu aj ďalej)

Ale moja smola môže znamenať šťastie iného, moji rentali sú k dispozícii :giggle:
Joe S. píše:
stř 16. led 2019 20:05
moji rentali sú k dispozícii
A moja pm ti nestala ani za odpoved? :jn:
petrik píše:
stř 16. led 2019 20:14
odpoveď ešte príde, len akosi tieto dni nemám na nič čas, keď som vypol sviatočný mod, tak musím v robote makať, že ak by nebolo Zomri, ani by som nevedel, čo sa vo svete deje. Ale cez víkend sa na to pozriem podrobnejšie :jn:
Joe S. píše:
stř 16. led 2019 20:05
moji rentali sú k dispozícii
A ti rentalové mají být jmenovitě prosím pěkně kdo? Já tam vesměs žádný nevidim :bee:
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS