Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

Joe S. píše: + ešte otázka k prospektom na uistenie sa (a popravde som lenivý hľadať výsledky hlasovania :oops: ), máme model 3+1 alebo 2+1 či tento rok budem prvý raz vyberať prospekta, alebo nie :jn:
3+1
To nani sa hrá na Edmonton? :protest: druhý rok po sebe ťahať prvý v prospekt drafte :lol2:
Čaute, ve zkratce, jak to vypadá s mým týmem.

Koho vyloženě nechci měnit: Eichel, Kuznetsov, Kucherov, Nylander, Forsberg, Klingberg, gólmani (případně jen gólman za gólmana)

Jsem ochoten jednat: Arvidsson, Kreider, Patrick, Hertl, Petry & Ovechkin (i přes jeho věk by byl drahý, jsem ochoten o něm jednat ale).
Zdravim, tak ja taky prispecham se svym trade blockem, kdyby nekdo chtel neco podniknout.

Momentalne se mi vykrystalizovala osmicka hracu, o kterych nemam zajem jednat. Ti hraci jsou:

MacK, Hall, Giroux, Draisaitl, Subban, Barrie, Vasil, Allen


O zbytku jsem ochotny jednat. Neznamena to, ze nutne pro ty hrace hledam trade, nektery z nich budu keepovat. Jen doufam, ze pripadnym zajmem ostatnich tymu, pripadne tradem, se mi ulehci rozhodovani. Jsou tam imho dost zajimavy jmena, namatkove treba:

Schenn, Couturier, Guentzel, Gourde, Pavelski, Ellis, Muzzin (a dalsi..)
Charlotte Godless™ Keepers 2018-2019

C - Connor McDAVID, Auston MATTHEWS
LW - Brad MARCHAND, Johnny GAUDREAU
RW - Patrik LAINE, Jakub VORACEK, Sam REINHART

D - Drew DOUGHTY, Aaron EKBLAD, Morgan RIELLY

G - Sergei BOBROVSKY, John GIBSON

Tohle je definitivní složení. V Yahoo také nastaveno. Offseason považuji za uzavřenou a čekám na draft. :frajer:
Preshow Destroyers Keepers 2018-2019:

vid. tema Organizacne zalezitosti
Anty píše: ak by mal niekto na vymenu brankara tak nech sa ozve
Plešouna nechceš? :sarcasm:
Joe S. píše:
Anty píše: ak by mal niekto na vymenu brankara tak nech sa ozve
Plešouna nechceš? :sarcasm:
navrat strateneho syna?
Ovečkina nikdo? :sok: :neviem: :hmm:
První ( :sok: ) trade alert letošní off-season:
Joe Pavelski :arrow: Chugwater Chokers
Teuvo Teravainen :arrow: Bemidji Beavers
Rad bych dodal, ze se nebranim dalsim nabidkam - mam tam jeste takovy jmena jako Couturier nebo dokonce i mlady hrace jako Guentzel nebo Gourde.
Já se zase nebránim trejdu Logana Couturea, za křídlo (libovolná strana) pod 30 let.
Shattenkirka za pick nechce nikto? Prípadne Gallaghera, Stepana alebo Turrisa

A v prípade nejakej zaujímavej ponuky by mohol byť k dispozícii aj Stammer

EDIT: K dispozícii je aj Eberle
NoBA WITCHERS 2018-2019 keepers:

C - Ryan Getzlaf, Patrice Bergeron, Mark Scheifele, Nico Hischier

LW/RW - Mike Hoffman, Reilly Smith, James van Riemsdyk

D - Roman Josi, Rasmus Ristolainen, Seth Jones

G - Cory Schneider, Semyon Varlamov
Keepery prosim odteď sdílejte do Organizačních záležitostí. Dík.
Obrázek
TRADE ALERT

Shayne "better than Karlsson" Gostisbehere, 15th round 2018 & 23rd round 2019 :arrow: Hogsmeade Hedgehogs

Will I am Nylander, 14th round 2018 & 15th round 2019 :arrow: Colorado Dragons

Tímto se naše organizace loučí i s druhým Nylanderem, oblíbencem, který byl obětován pro potřeby organizace. Ano, again, rok po offseason trejdu pro beka tu mám další takový trejd. Snad Flyeři nehypovali až moc :giggle:

Editováno, doplněn ten chybějící pick.
:matika: zda sa mi to akebo tam chyba este jeden pick z colorada pre jezkov?
T - R - A - D - E ...
Silesia Ice Miners :arrow: 17. kolo 2018 (from cepi) + 16. kolo 2019

Colorado Dragons :arrow: Mika Zibanejad + 23. kolo 2018 (from Lukas33) + 23. kolo 2019
Mám dosť veľký zoznam hráčov, o ktorých som ochotný jednať:
D: Leddy, Zadorov, Niskanen a Russell.
F: Rust, Steen, Koivu, Bailey, Bučnevič, Domi, Wennberg, Toews a Carter.
Páni, takový komodity jako Zadorov nebo Russell jsou k dispozici. :hmm:
Náhodou, väčších odborníkov na sekundárne štatistiky by ste ťažko hľadali. :andy:
Rád si je vyhledám v posledním kole draftu. :yes:
TRADE ALERT

Alex OVECHKIN :arrow: Preshow Destroyers

Artemi PANARIN :arrow: Hogsmeade Hedgehogs
Tohle je poslední větší trejd z mojí strany. Rád bych poděkoval všem zúčastněním stranám, se kterými jsem vedl konstruktivní jednání, ať už jsme došli nebo nedošli ke zdárnímu konci.

Tímto trejdem se snažím kapičku omladit, rozbít ten core, který nefungoval. Druhý a poslední krok mého mini-rebuildu. McDavid a Ovečkin byli hráči, kvůli kterým jsem ten tým přebíral. Nevedlo to k úspěchu, teda druhé místo 2017 ok no, ale loni bída. Oba vyměněni pro potřeby organizace, získání depthu a mládí. Navíc jsem nechtěl spoléhat na dvě klubové dvojičky. Takže díky Oviemu, velkému šampiónovi, ať se mu daří (krom týdnu se mnou). Doufejme, že Panarin jej zdatně nahradí a vyřeší se nějak rozumně jeho budoucnost.
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS