Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

V mojom zápase s cepim sú tie brankárske stats riadne vyrovnane :scare:
hej, hlavne ze som nechal vcera Blacka na lavicke, ked zapisal W a 47 zakrokov...toto bude u mna covid joke sezona
Ja sa radšej nevyjadrujem, mne už covid protokol (respektíve odkladanie zápasov) odfajcil už dvoch cednikov. A plný ir list je tiež super
Hrať tento týždeň proti varlamovovi je tiež na nezaplatenie... :roll:
petrik píše:
čtv 21. led 2021 13:11
Hrať tento týždeň proti varlamovovi je tiež na nezaplatenie... :roll:
Můžeš být rád, že jednou nenastoupil. Ale mi už několik hráčů vypadlo kvůli těm odloženým zápasům - včera nebo kdy 5 snad. Šílené. Stejně ale vyhraješ i přes Varlyho, nemám moc co otočit.
tomasinho píše:
čtv 21. led 2021 13:14
nemám moc co otočit.
ale nebud smiesny... goly vediem o 3, body o 2, sv% o 0,8%... a ani v strelach a blokoch to ani zdaleka nie je este rozhodnute. a je aj par kategorii kde zatial vedies ty ktore sa daju este vyrovnat/otocit.
ten match je stale uplne otvoreny a moze dopadnut vseliako (+5 pre mna alebo + 5 pre teba uplne v pohode)
petrik píše:
čtv 21. led 2021 14:51
ale nebud smiesny...
To jsou takový klasický tomasinhovy mind games a reverse jinxy... za ta léta hraní s nim už nad tim jen mávám rukou. :-D
fantomas píše:
čtv 21. led 2021 14:58
klasický tomasinhovy mind games
Já myslím, že on je prostě zvyklý na to, že když Anaheim prohrává v 5. minutě první třetiny 1:0, tak už to nemá jak otočit, tak si prostě stejnou filozofii přenáší i do fanty. :jn:
Počkať, chcete mi povedať, že existujú brankári, kt. získavajú body?
Lukas33 píše:
čtv 21. led 2021 19:53
Počkať, chcete mi povedať, že existujú brankári, kt. získavajú body?
Jasne, grubauer mal proti blues asistenciu a pens golman mal minule aj shp - áčko na gól v oslabení...
Počkaj - tvoji cednici také nevedia?
petrik píše:
čtv 21. led 2021 22:58
Jasne, grubauer mal proti blues asistenciu a pens golman mal minule aj shp - áčko na gól v oslabení...
Počkaj - tvoji cednici také nevedia?
Taketo body nevedia urcite. Ja som skor myslel fanta body, take tiez nevedia. Vlastne vobec nechytaju. Ale mam sancu uhrat x na SO, ak fantomasovi niekto neda 0 cez vikend. :lol:
Síce sa cednici precenuju, ale ty si to pri keepe asi dotiahol do dokonalosti :-D
Oni maju iba slabsi start, este uvidite. :andy: Davam Korpisalovi mesiac, nanajvys 2, kedy ho Elvis jasne prekona. Podcenovany Ullmark v zlepsujucom sa BUF nema konkurenciu. V dalsej sezone zacne moja dominancia. :petrik:
fantomas píše:
čtv 21. led 2021 14:58
klasický tomasinhovy mind games
Docela to klaplo :clap: :-D

Mohlo to být ale daleko lepší, těch odložených zápasů je dost. A nasrali mě s Kuznetsovem. Dají ho na DTD, já jdu addovat místo něj a mezitím z něj udělali NA a nešel dát na IR+. Tak udělám jiné addy a za 2 hodiny je najednou IR. Jako wtf. Ale po*ral jsem si to i sám debilními addy Johnsona a Boqvista. Kdo by čekal, že EJ bude 2x v řadě HS.
Mám pocit, že si niekto nelegálne privlastnil Oettingera. :-D
Pozerám, že cepi riskol DeAngela. Ja by som si ho ešte chvíľu nechal, ale vzhľadom na ten môj lazaret by som hral tak na 3 obrancov. :-D Snáď ho nikto túto sezónu nebude chcieť a ak áno, tak ho iba posadia na tribúnu. :jn:

Myslím, že sa mi nikdy za tie roky nestalo, že by som mal toľko hráčov out behom pár dní.
OEL, J. Toews, D. Toews, McNabb, Dumba, Bertuzzi, Sekera a Palmieri. K tomu tento víkend PPD zápasy BUF (1 hráč), NYI (2 hráči), NJD (1 hráč), NYR (2 hráči) a kvôli BUF asi aj 1x BOS. :rofl:
jj cekol som ho, kedze asi nebude trvat dlho a pôjde o dum dal, kde sa mozno aj charakterovo polepsi:) "o Tonyho DeAngela je zaujem; mohol byť vymeneny do niekolkych nasledujucich dni.“ (Dreger TSN) a kedze tuto covid sezonu beriem s davkou rezervy (nie myslene, ze ju mam na salame), je mi jedno ako to s nim dopadne; ak by prestup pomohol, mohol by byt v hladaciku aj do buducej sezony, ci pri nejakej trade cole:)
btw, mas to pestre no 😁 je to taka cool sezona se vsim vsudy, kde okrem okienkoveho IR su aj tie covidove 😁 G u mna na vybornu (diiik Redy za Markstroma :moj: a to aj na Jarryho sa vypytoval ech) ale taky Blackwood po 3 zapasovom supr starte, taky 2 tyzden covidovo odpociva..jednotlivi hraci u kazdeho detto, ak sa k tomu pridruzia zranenia, bez sance, pre tuto sezonu bude niest vitaz pohara nazov Covidovy sampion :lol2:
Lukas33 píše:
stř 03. úno 2021 17:54
Pozerám, že cepi riskol DeAngela. Ja by som si ho ešte chvíľu nechal, ale vzhľadom na ten môj lazaret by som hral tak na 3 obrancov. :-D Snáď ho nikto túto sezónu nebude chcieť a ak áno, tak ho iba posadia na tribúnu. :jn:

Myslím, že sa mi nikdy za tie roky nestalo, že by som mal toľko hráčov out behom pár dní.
OEL, J. Toews, D. Toews, McNabb, Dumba, Bertuzzi, Sekera a Palmieri. K tomu tento víkend PPD zápasy BUF (1 hráč), NYI (2 hráči), NJD (1 hráč), NYR (2 hráči) a kvôli BUF asi aj 1x BOS. :rofl:
Ja som normálne schopný s tebou prehrať tento tyzden :x
Anty píše:
čtv 04. úno 2021 10:17
Ja som normálne schopný s tebou prehrať tento tyzden
Zranil sa mi Elvis, takže mám presne 0 brankárov a už nemám dosť addov, aby som dal 4 štarty. Ak toto vyhrám, tak idem na titul. :-D
Ja má zatiaľ 2 štarty :D este to môže byť aj 0:0
To by museli ísť VGK, PHI aj WPG do karantény alebo niečo. :-D
Všetko sa môže stať 😃
Tak ja sa snažím, beriem Greissa zo zúfalého DET, aby som zase neprehral G 0:6 na to, že nedám štarty. A po prvom dni má Tomasinho SO a 96.9%, takže prehrám 0:6 aj ak štarty nazbieram. :lol:

Rozmýšľam, že by som dropol Dumbu aj s Toewsom a Kahkonenom, nech aspoň nemám o cca 15 zápasov menej, ale on by mi ich hned niekto zobral z FA, dosť tímov má ešte IR+ voľné.
Náhodou niekto nemá suckujúceho hráča, s kt. už mu dochádza trpezlivosť? Ja ich mám v ponuke dosť, takže ak by niekto chcel urobiť trejd na štýl "možno im zmena prostredia pomôže", som k dispozícii.
Antymu už chýbal strike za vyžieranie cudzích prospektov?
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS