Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

Staronový trejd...

...nyní již první v offseason.


Silesia Ice Miners :arrow: 16. kolo

Halifax Royals :arrow: Oliver Ekman-Larsson + 23. kolo (from imp/Redy)
ked uz teda mame ligu obnovenu, mozme odstartovat aj off-season...

ak by mal niekto nedostatok utocnikov na keep, mozem za draft picky ponuknut mena ako RNH (C/LW - vlani 69b) alebo R.Johansen (C - vlani 64b)
debatovat by som vedel aj o inych utocnikoch

kua keby sa dalo tak keepnem tych hracov aj 15... :D
Já mám moc centrů na keep, takže dávám do placu Paula Stastnyho za něco ne tak vysokýho. Loni ve Vegas 42b. v 50 zápasech a solidní buly, docela jistota 50+ bodů, ale nechci si držet 4 centry.
Čaute v nové sezoně.

Co se týče mě, já možná budu shánět útočníka za pick. Ale spíš teda RW, klidně i něco staršího, než se mi pak vyvine Svechnikov. Pokud by někdo měl k mání i obránce, nejsem proti.

K dispozici na trejd jen za pick klidně bych měl třeba Vránu, Galchenyuka, Tucha.

Pokud by někdo chtěl něco většího, jsem ochoten měnit Ghosta.
:!: PRVNÍ OFF-SEASON TRADE :!:


Jakub Voráček :arrow: Chugwater Chokers
14th round (Chugwater Chokers) :arrow: Charlotte Godless
Ak by mal niekto záujem, tak som ochotný meniť jedného obrancu, asi to najskôr vychádza na Theodorea :-) Dahlin + EK (sú nedotknuteľní)

A v prípade dobrej ponuky by som vedel zvažovať aj trejd jedného z dua Lando - Tkachuk :-)
Je libo brankářskou jedničku?
u mna v ponuke kridla ako reilly smith, van riemsdyk za nizky draft.. ak by niekto potreboval centra, tak v ponuke je getzlaf. hladam draft picky, prospect flek na sezonu 2020, upgrade v brane, omladenie..
Nabízím k výměně:
F - Atkinson, E.Kane, B.Schenn, D.Strome
D - Werenski, Subban, Faulk

Ideálně za picky nebo prospect slot 20/21.
TRADE ALERT :!:

22nd round pick :arrow: Alaska Wolves
D. Rittich + 23rd round pick
(Alaska Wolves) :arrow: Denver Blizzard
"zopar" hracov na vymenu za vysoke picky alebo brankarsku jednotku (Heny?)..ti lepsi hraci len za G

F:
Pacioretty
Pavelski
Duchene
Gallagher
Rakell
Kopitar
Oshie
JT Miller
Dustin Brown
Nyquist
Krejci


D:
Dumba
Parayko
Lindell
Gustafsson

G:
Lundqvist

Nevymenitelny:
Ovechkin
DeBrincat
Letang
Huberdeau
Hellebuyck
Horvat
petrik píše:
stř 28. srp 2019 09:31
22nd round pick Alaska Wolves
D. Rittich + 23rd round pick (Alaska Wolves) Denver Blizzard
Co to je tohleto? :sok: 1,5ka dobrýho týmu za předposlední pick?
Za to ode mě máte veto, kluci, nezlobte se.
:sok: Tyhlencty kamarádšofty, za mě taky veto.
mne zas bolo trapne pytat za ritticha nieco viac :D

predtym sa ma na cednikov pytali aj ini, vsetkym som napisal ze tych 3 keepujem a ak by chceli ritticha toho pustim aj za 22. kolo... iba Redy na to zareagoval ze OK

ja ho keepovat nemienim a dost pochybujem ze by v drafte isiel v niektorom z prvych kol :neviem:
Já se přidávám s třetím vetem.
rovno teda aj napiste aky pick by sa vam zdal za Ritticha "vhodny", nie ze sa s Redym dohodneme na uprave trejdu napr. za 19. kolo a nasledne nam potom zvetujete aj to...

nech Redy rovno vie na com je a ci mu to za to stoji... :)

len som zvedavy co potom ak napr. poviete ze protihodnota musi byt minimalne pick XY a Redy nasledne povie ze "sorry, za to mi rittich nestoji"...

namiesto povodneho trejdu s ktorym sme obaja spokojni (ja sa aspon trosku posuniem v drafte, on ziska hraca ktoreho chce) budeme mat obaja :ho*no: (ja ritticha dropnem zadarmo a jemu ho mozno niekto v drafte vyfukne pred nosom) a spokojni budete akurat tak vy ze ste nenechali vymenit toho nenormalne cenneho hraca (o ktoreho nikto iny okrem Redyho zaujem neprejavil) "pod cenu"... :thumbsdown: :roll:

to len tak na okraj... (ze to niekedy az moc riesite :giggle: )
Tak jde o to, že tu normálně keepeři v off season chodí možná nejníž tak za pátý, šestý kolo...? Takže tohle je trošičku extrém a svym způsobem ochrana tebe samotnýho. Popravdě ani nevim, jak se vám povedlo začít s laťkou takhle nízko... :jn:

Ale jako zvetovaný to dosud nebylo (dle normálních pravidel to musí bejt třetina ligy), a pokud na tom fakt trváš/te, tak s tim jako commish nic neudělám - jen nám to trošku rozkopává trh, no. Proto se vetuje v první řadě, a tenhle případ neni nijak odlišnej.
FIRE SALE !!!

Mikael Granlund za 4. kolo draftu :!:
(případně prospect slot)

190 bodů z posledních 237 zápasů. LW/RW. Stačí napsat.
TRADE ALERT

Joe Pavelski & 23rd pick :arrow: Hogsmeade Hedgehogs

15th pick (Preshow Destroyers) :arrow: Preshow Destroyers
co teda s tym trejdom ritticha? plati ci ho treba prerobit?
fantomas píše:
ned 08. zář 2019 18:36
iant
Platí, bylo normálně 24 hodin na vyvetování jako během sezony a čtvrtý veto nepřibylo.
TRADE ALERT :!:

18th round pick (Big Bad Bruins) :arrow: Alaska Wolves
R. Nugent-Hopkins + 23rd round pick (Halifax Royals) :arrow: Big Bad Bruins
Late trade...

Silesia Ice Miners :arrow: Darnell Nurse + 22. kolo (from Redy)

Alaska Wolves :arrow: 19. kolo
Este vramci volnej diskusie – snazil som sa tu najst pravidla pre vymienanie prospect slotov. Po nie malej chvilke som ich nakoniec nasiel (viac-menej nahodou) na konci topicu “Hracske karty“ :)

Zrejme nebudem jediny komu by logickejsie prislo presunutie toho prispevku do topicu “PRAVIDLA (2019-)“... :jn:
Pravidla pro výměnu prospect slotů jsou uvedena hned úvodem topicu PRAVIDLA (2019-).
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS