Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Transfery a volná diskuze

Diskuze pro hráče i fanoušky týmů Demitrovy konference.

Heny píše:
pát 01. bře 2019 22:55
ft pick těžko addnu z FA.
Na to je samozřejmě čas po skončení sezony.
Sorry, ale tohle je Lukasova blbost, zadnej bug, tudiz z pozice commishe zasahovat nebudu. Muzete si OELa vymenit, jak navrhuje Andy, ale to nedava moc smysl, kdyz Lukase ceka akorat consolation PO. Ja uz ani manualne picky nevymenim. Takze to holt budete muset odlozit na off season...
fantomas píše:
sob 02. bře 2019 11:10
Muzete si OELa vymenit, jak navrhuje Andy
Ak to urobíme takto, zasiahol by si ak ho niekto addne? Prípadne môžem rozposlať PM, nech sú ostatní informovaní. Alebo nech to aj odsúhlasia/zamietnu, ak by s tým mal niekto problém.

Ja som si nejako neuvedomil, že niečo nie je v poriadku. Dal som accept, videl som, že mám 1 voľný slot, tak som pridal hráča. :hroza: Ide mi aj o to, aby mu OEL neblokoval slot, ak mal iné plány, kvôli mojej chybe.
:scare:
Lukas33 píše:
sob 02. bře 2019 20:06
fantomas píše:
sob 02. bře 2019 11:10
Muzete si OELa vymenit, jak navrhuje Andy
Ak to urobíme takto, zasiahol by si ak ho niekto addne? Prípadne môžem rozposlať PM, nech sú ostatní informovaní. Alebo nech to aj odsúhlasia/zamietnu, ak by s tým mal niekto problém.

Ja som si nejako neuvedomil, že niečo nie je v poriadku. Dal som accept, videl som, že mám 1 voľný slot, tak som pridal hráča. :hroza: Ide mi aj o to, aby mu OEL neblokoval slot, ak mal iné plány, kvôli mojej chybe.
Nevim, fakt se mi do tohohle zasahovat nechce. Nevidim duvod, je to v zasade chyba GM, nic vic, nic min. Samozrejme, pokud si poresite celou ligu a udelate add/drop, nemuzu nic namitat, ale budete ciste sazet na dobrou vuli 10 hracu... sorry. Ja vam muzu slibit, ze OELa neaddnu. Ale pokud nekdo dalsi ten krok udela, neobhajil bych si jakejkoliv zasah shury proti tomu.

Bejt vama, tak to odlozim na off season. OEL neni zadnej deadwood (viz posledni zapas), aby henymu nejak "zabiral misto na rosteru", uz ten 4th rounder za nej je kradez.
Lukas33 píše:
sob 02. bře 2019 20:06
Ak to urobíme takto, zasiahol by si ak ho niekto addne? Prípadne môžem rozposlať PM, nech sú ostatní informovaní. Alebo nech to aj odsúhlasia/zamietnu, ak by s tým mal niekto problém.
ja to budem respektovat a neaddovat

2. miesto uz nedam ..druhy tyzden po sebe ma moj super nafetovanych golmanov
Ja ho tiez addovat nebudem ak to chcete skusit
OK, dohodli sme sa, že to necháme na off season.

Moji babráci včera zdramatizovali boj o posledné PO miesto, keď kompletne plná zostava nazbierala 1+1. :rofl: A cepimu super zachytali brankári, takže z 11:3 otočil na 6:7. Ale nepočítal som, či mu to bude stačiť na Chugwater Chokers.
Tak to vyzera na cepiho v prvom kole PO... ak som sa neofajcil a yahoo este nieco nezmeni tak by mal skoncit o 1 bodik pred chokers
Vlani sme sa stretli v semi, mame zarobene na pknu vzajomnu rivalitu :box:

thomasino ani len tankovat nevie poriadne, nakoniec skonci len par bodov od PO cca na 8. mieste :giggle: na hughesa to veru nevypada
petrik píše:
pon 04. bře 2019 07:17
tankovat
Já neumím prostě cíleně prohrávat, nenasazovat schválně nebo tak. Před posledním kolem 5 bodů od posledního, ale co mám dělat, když imp na to úplně mrdá a tu výhru mi daruje.
petrik píše:
pon 04. bře 2019 07:17
ak som sa neofajcil a yahoo este nieco nezmeni tak by mal skoncit o 1 bodik pred chokers
malo by tomu tak byt, ale tie obcasne korekcie....preto cakam na oficialne vyhlasenie :nervozny:
ako ak toto tak skonci :lolo: prakticky cely cas mimo PO a ak by som toto trhol v poslednom moznom zapasovom dni, o jediny bod :wave: v tomto pripade by sa len potvrdilo, aky dôlezity je kazdy jeden den, tah

supera v PO zatial vôbec neriesim, pokial to nie je cierne na bielom...no postup do PO, by som pri tejto sezone povazoval za rovnaky uspech, ako tu bronzovu placku z minuleho rocnika :vitaz:
Lol, o bod. To je uz fakt regulerni prokleti. Rok od roku tesnejsi...
:clap:
tak napokon som priamo nepostupil a nie som ani 3.ti ale az 4.ty
po dvoch tyzdnoch si zahram opät s NoBa tak dufam ze mu to vratim (naposledy 7:10, v prvom zapase vysoko 1:12) kvoli vzajomnych zapasom favorizujem supera...snad sa jeho brankari ukludnia a moj utok bude v rovnakej forme ako v poslednom vzajomnom zapase (co ti j*be 60 bodov)

ak zhrniem zakladnu cast tak je zaujimave ako mam polarizovane vysledky s jednotlivymi supermi
jediny tim z PO s ktorym mam pozitivnu bilanciu je Godless..inak som dokazal bodovat iba s poslednymi piatimi timami
z coho vyplyva ze som podaval plus minus konzistentne vykony ale je priam zazrak ze som este kolo pred koncom bol na 2.om mieste..kazdopadne do PO ma to stavia do rovina outsidera..je prakticky iste ze mam najhorsie vzajomne zapasy v ramci top6

:plus:
2. Charlotte Godless™ 8:5, 9:4
8. Hogsmeade Hedgehogs 11:5, 9:5
9. Halifax Royals 14:1, 11:4
10. Holland's Red Army 14:1, 9:6
12. Bemidji Beavers 7:6, 10:5

:minus:
1. Silesia Ice Miners 5:10, 6:11
3. Alaska Wolves 6:10
5. NoBa Witchers 1:12, 7:10
6. Big Bad Bruins 6:9, 5:11
7. Chugwater Chokers 7:9
11. Colorado Dragons 7:9, 8:8
moja ozaj necakana a na pic.. chlp trhnuta PO misia je po roku opät splnena, po sympatickom uvode, nastal prepad, kde som prakticky celu sezonu mutil vodu na nizsich prieckach a az v samom zavere (tu si spominam na debakel, ktory som ustedril imp, prave ten ma vratil spät do hry) som sa jaz tak oklepal a bojoval do sameho konca, vyplatilo sa
pocital som s tym, ze ak, tak skôr to potiahnem cez dunima, tam sa to pri fantomasovi a dunimovi striedalo kazdym tyzdnom, no v poslednom tyzdni to bolo vyslovene o mne a fantomasovi, kazdopadne dunimu dik za help :jn: a Lukas proti mne riesil veci, tahy, ako keby bol sam ucastnikom PO :nono2:

nasleduje :petrik: papierove predpoklady, forma z poslednych tyzdnov, utocna potencia hovoria jasnou recou v prospech supera a ak to bude ako tak napinavejsie este pred vikendom a neodidem s velkym debaklom, tak ok; zapasovo to zo zakladnej casti vyznieva celkom optimisticky :plus: 11:6 :minus: 6:7 ale moc velke oci nemam
zo 6 miestom by som sa ale nerad uspokojil a celu sutaz odohram naplno do posledneho kolecka

1. Silesia Ice Miners :minus: 3:8 / 4:13
2. Charlotte Godless™ :minus: 2:12 / 8:9
3. Alaska Wolves :plus: 11:6 / :minus: 7:8
4. Preshow Destroys :plus: 9:6 / 11:5
5. NoBa Witchers :plus: 9:7 / 4:12
7. Chugwater Chokers :minus: 7:10 / :plus: 10:7
8. Hogsmeade Hedgehogs :minus: 7:8
9. Halifax Royals :minus: 4:10 / 7:7
10. Holland's Red Army :plus: 10:7
11. Colorado Dragons :plus: 8:7 / :minus: 5:10
12. Bemidji Beavers :plus: 9:4 / 15:1
tomasinho píše:
pon 04. bře 2019 07:21
Já neumím prostě cíleně prohrávat, nenasazovat schválně nebo tak.
to ani ja, vždy som zodpovedne nastavil zostavu a vyberal čo najlepšie hráčov, a to aj vtedy, keď som si mohol ísť po debakle proti PO tímom (a ja som bol posledný), ale nedalo mi to.


Len tento týždeň to už proti honzissovi nešlo, tri výhry boli asi na mojich drevákov moc, tak sa proti 4. vzbúrili :lol2:
cepi píše:
pon 04. bře 2019 17:55
a Lukas proti mne riesil veci, tahy, ako keby bol sam ucastnikom PO :nono2:
Tankoval som podobne ako tomasinho. :-D
cepi píše:
pon 04. bře 2019 17:55
dnes hned na uvod dolezity G suboj Andersen vs. Rittich :nervozny:
petrik píše:
pon 04. bře 2019 21:26
cepi píše:
pon 04. bře 2019 17:55
dnes hned na uvod dolezity G suboj Andersen vs. Rittich :nervozny:
:wine:
To nam to ale krasne zacalo :slap:
moja 100% PO yahoo seria pokracuje :yahoo: pritom 3 tyzdne dozadu som sa zmieroval s tym, ze to nedam pri pohlade na rozpis, formu a konkurenciu. nakoniec som tam, posledne 2 matchupy zvladnute. golmani zabrali v pravy cas (sice proti fantomasovi sa vratili do reality, ale s hracmi v poli to stacilo. nemohol som prehrat o 4 kategorie. cely week som vyrazne viedol a aj ked super skorigoval, tak som mohol byt v klude).

do PO si ciele nedavam. super Anty mal vybornu sezonu, utok ma nadupany, uvidim ci moji cednici budu aspon priemerni..potom budem mat sancu, taktika je jasna. predchadzajuce uspesne matchupy proti nemu nic neznamenaju.

Ono uz postup do PO je v tejto lige uspech. druhu sezonu co som clen rozhoduje naozaj kazdy jeden bod, nic sa nesmie odflaknut..
Tato zakladna cast bola asi moja najhorsia v yahoo historii. vacsinu casu som to hral len cez mobil, kde som zo zaciatku mal problem s priradovanim hracov na ir, kde som stratil nejake stats hned na uvod sezony, plus moje addy neboli planovane. do toho som si skomplikoval draft (aby 3 dni vinobrania nebolo malo, tak som sa tesne pred draftom rozhodol hrat s list of players a nejak som tam mal len vsetkych co som nechcel :-D a v tej rychlosti a stave som nasiel seberovneho supera, takze som tahal z listu all players co bolo, ehm, narocne :hroza:
inak by sa mi nestali tahy v style draft phaneufa ako 5ty obranca, coyle over palat, ktoreho som jednoducho nevidel. som draftoval z pamate.. a tak nejak aj ked si odmyslim zlu branu, tak kvalita v poli nekeeperov mohla byt lepsia..
stats su jasne: bilancia 9-10-1 je priserna. k tomu moje celkove cisla su joke:
goly:11 asistencie:10 body:11 +/-:12 ppp:8 shp:4 gwg:7 sog:9 fw:4 hit:3 blk:1
vidno ako som zbieral co najviac bodov v stats, ktore som vedel ovplyvnit cez fa najlahsie..
brana bola katastrofalna tiez: W: 9 L:12 GA:12 SV:1 SV%:12 SHO:4

a aj tak som skoncil 5ty a nad 50% :rofl: chlapci podo mnou, co ste to stvarali? :jn:
zo sezony zla pachut, ale pripadny postup do top 4 by ju urcite splachol :cinka:
petrik píše:
úte 05. bře 2019 06:46
To nam to ale krasne zacalo :slap:
a takto otrasne to skoncilo :bee: :-D
gratulace k zasluzenemu postupu :serus: to co som pisal pred vzajomnzm zapasom sa do bodky potvrdilo, utok+brana v kombinacii shp,sho boli rozhodujucim faktorom, tak vela stastia petrik tam hore, kde to uz bude asi iny level
mne zostava zabojovat o konecne 5.miesto, ktore by som podla priebehu celej sezony urcite bral, no ktory z dvojice Dunim-Anty to bude :hmm:
cepi píše:
ned 10. bře 2019 08:19
a takto otrasne to skoncilo
gratulace k zasluzenemu postupu to co som pisal pred vzajomnzm zapasom sa do bodky potvrdilo, utok+brana v kombinacii shp,sho boli rozhodujucim faktorom, tak vela stastia petrik tam hore, kde to uz bude asi iny level
Dik
Nakoniec to dopadlo celkom fajn, cely tyzden vo vedeni (relativne bezpecnom) a ziadna velka drama... bishop :poklona: bez jeho 2 SO by to bolo urcite napinavejsie
Uvidime co dalej proti bezboznikom :nervozny: :box:
Druhy matchup je podstatne napinavejsi... :thumbsup:

Goly a PPP o jeden, SHP a GWG vyrovnane, to sa moze este vsetko zvrtnut...
a Anty bude mat aj dilemu ci dnes nasadit cednikov... moze dorovnat W alebo stratit vyhru v L... pri extremnom vysledku moze stratit aj GA, alebo naopak ziskat SO...

pekne, som zvedavy
petrik píše:
ned 10. bře 2019 10:43
bezboznikom
:buchac: pojdme na to
1337 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES